Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 287
Barry-t nézi valaki?
Nekem az utolsó része az új évadnak nagyon sehovasetartó-cliffhanger-generáló-semmiextra lett és persze várom az új évadot, de valahogy olyan bénán szét is szórta a szereplőket, hogy nem tudom ezt hogy oldják meg, hogy ezután is izgi legyen.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nem emlékszem hogy rajtam kívül bárki nagyon nézte volna, de örülök hogy jön a második évad


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A héten újra néztem a True Detective s01et, top 5 sorozat évad nálam. Minden téren hatalmas favorit, így pár év után, másodjára pedig még jobban tetszett.
esanders10
Igen. En is fel eve neztem ujra. Kar, hogy a tobbi evad aztan szamomra nezhetetlen lett. Nem azert, mert rosszak, egyszeruen csak nem jott at nekem az elso evad feelingje, atmentek olyan iranyba, ami annyira nem tetszett.

Az utolso evad meg szimplan csak rossz volt szerintem, ott mar tulzasba vittek ezeket az idovonalakat es ugralgatasokat.

több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 458
A héten újra néztem a True Detective s01et, top 5 sorozat évad nálam. Minden téren hatalmas favorit, így pár év után, másodjára pedig még jobban tetszett.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
BCS micsoda rész volt a 7 az igen....🙂
FLZOLI
BCS?
petey
Better Call Saul
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
nekem van hbo max még a régi upc-s időkből hbogo-t kaptam az anno kurva jó hbo csomaghoz. vmi +500 ft volt. Netflixre előfizettem karantén alatt, meg most nyomom a disney+-t majd. netflix cancelen gondolkodom egyelőre.

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
BCS micsoda rész volt a 7 az igen....🙂
FLZOLI
BCS?

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
BCS micsoda rész volt a 7 az igen....🙂

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
The boys s4 berendelve. 😎
steelwolf
én pedig végre befejeztem a supernaturalt
volt pár korábbi kilépési pont ami jobb lett volna, viszont a leviatánok után sztem ez egy fasza lezárás volt
az utolsó évad meglepően erős volt több erős koncepcióval és meglepő húzással

aki 12-13 évadnyit már beletolt az mindenképp fejezze be aki a 9. környékén ráhagyta az sztem ott is hagyhatja

twitteren merült fel hogy ha most kezdenék a sorozatot akkor mennyire szar lenne
sztem meg nem, pont azért mert látjuk a Boys milyen kurvajó
Negritis
Otthagytam abba hogy a | mama visszajön | be kellene fejezni de nem vitt rá a lelek. A maxon viszont most fent van szóval 😊
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
The boys s4 berendelve. 😎
steelwolf
én pedig végre befejeztem a supernaturalt
volt pár korábbi kilépési pont ami jobb lett volna, viszont a leviatánok után sztem ez egy fasza lezárás volt
az utolsó évad meglepően erős volt több erős koncepcióval és meglepő húzással

aki 12-13 évadnyit már beletolt az mindenképp fejezze be aki a 9. környékén ráhagyta az sztem ott is hagyhatja

twitteren merült fel hogy ha most kezdenék a sorozatot akkor mennyire szar lenne
sztem meg nem, pont azért mert látjuk a Boys milyen kurvajó
Negritis
Igen az utolsó évad az nagyon jóra sikerült sztem is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
nagyon várom, hogy július 1-én kijöjjön az utolsó 2 rész
Klaci79
kiváncsi vagyok a netflix mikor dobja az ömlesztett megjelenést, sokkal nagyobb hypeot generál mikor elhúzzák
a stranger things is mutatja, de a last dance is jó példa volt rá

ráadásul ez az előfizetők megtartásában is segítene

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez a Stranger Things S4E4 eddig kimagasloan a legjobb resz volt az egesz sorozatbol. Az elozo evadot untam az elejen, szerintem siman a legjobb elso negy resz volt az eddigi evadokbol a frissen megjelent par.
Stez
Baromi jó az S4, talán az első volt unalmasabb, de utána teljesen rendben...
nagyon várom, hogy július 1-én kijöjjön az utolsó 2 rész
Klaci79
Max ,lukra futása' és maga a rész felépítése, zenei aláfestés, színészkedés Top 5 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Ez a Stranger Things S4E4 eddig kimagasloan a legjobb resz volt az egesz sorozatbol. Az elozo evadot untam az elejen, szerintem siman a legjobb elso negy resz volt az eddigi evadokbol a frissen megjelent par.
Stez
Baromi jó az S4, talán az első volt unalmasabb, de utána teljesen rendben...
nagyon várom, hogy július 1-én kijöjjön az utolsó 2 rész
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
The boys s4 berendelve. 😎
steelwolf
én pedig végre befejeztem a supernaturalt
volt pár korábbi kilépési pont ami jobb lett volna, viszont a leviatánok után sztem ez egy fasza lezárás volt
az utolsó évad meglepően erős volt több erős koncepcióval és meglepő húzással

aki 12-13 évadnyit már beletolt az mindenképp fejezze be aki a 9. környékén ráhagyta az sztem ott is hagyhatja

twitteren merült fel hogy ha most kezdenék a sorozatot akkor mennyire szar lenne
sztem meg nem, pont azért mert látjuk a Boys milyen kurvajó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
The boys s4 berendelve. 😎
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Most próbálom optimalizálni a kiadásainkat (game pass-ek, előfizetős és patreon oldalak felülvizsgálata😀)
Willie Parker
Pont született a napokban egy csomó cikk a témában, ez volt az első amit megtaláltam, hátha közelebb visz a válaszhoz 😊

 leet.hu/2022/04/19/ennyibe-kerulne-osszesen-ha-minden-streaming-szolgaltatasra-elofizetnel/
Hanni
dehát ebben nincs is benne az ARENA4+
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Ki hogy áll stream fronton, van aki az Hbo Max, Netflix, Disney triót egyszerre tolja? 🙂

Az Apple baromi jó tartalmat gyárt, megy is Androidos tv-n de mobilon például nem és így tölteni se lehet...

Az Ncore könyvtár nem játszik 🙂
FLZOLI
Ez a téma mindig felbasz. Hogy 2022-Ben mèg 3 különböző streaminget (hbo, Netflix, prime) plusz YouTube, plusz iTunes-t kell külön - külön fizetni, kezelni, app-ba ki app-ba be. Nevetséges. Nem az egyszerűsödés felé kène haladni? Egy appban az összes tartalom amire előfizetek és csókolom. Ha csak hbo akkor X forint ha a Netflix tartalom is akkor 2X és így tovább. Tudom, tudom, a cégek szempontjából csak ellenérv van, de időszakonként ki kell dühöngenem magam ezen 😀
MC12
Az Apple TV a legutóbbi frissítés óta fő oldalon mutatja az összes újdonságot és a filmeket (egyelőre Apple, Prime és HBO), onnan indítja a filmeket, tulajdonképpen csak az eleje signalból tudod, hogy max-ot nézel vagy apple tv-t, mert a lejátszó is ugyanaz.
Ez lassan már az, amit te szeretnél, bár hó elején nem egy helyre megy a pénz, hanem továbbra is háromra.
vpi
nekem van lifetime plexem
hbo max, prime video
öcsém fizeti a crunchyt meg netflixet
és valszeg én fogom a disney+-t
Negritis
Megkérdezhetem, h havi szinten kb mennyibe fáj egy hasonló előfizetői csomag (pl: Aplle Tv, Netflix, HBO Max, crunchy)?

Most próbálom optimalizálni a kiadásainkat (game pass-ek, előfizetős és patreon oldalak felülvizsgálata😀)
Willie Parker
sztem kb 10-15 ha mindent beleveszek, de ugye öcsémmel ketten osztozunk rajta + muter is nézi így nem vészes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most próbálom optimalizálni a kiadásainkat (game pass-ek, előfizetős és patreon oldalak felülvizsgálata😀)
Willie Parker
Pont született a napokban egy csomó cikk a témában, ez volt az első amit megtaláltam, hátha közelebb visz a válaszhoz 😊

 leet.hu/2022/04/19/ennyibe-kerulne-osszesen-ha-minden-streaming-szolgaltatasra-elofizetnel/
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Ki hogy áll stream fronton, van aki az Hbo Max, Netflix, Disney triót egyszerre tolja? 🙂

Az Apple baromi jó tartalmat gyárt, megy is Androidos tv-n de mobilon például nem és így tölteni se lehet...

Az Ncore könyvtár nem játszik 🙂
FLZOLI
Ez a téma mindig felbasz. Hogy 2022-Ben mèg 3 különböző streaminget (hbo, Netflix, prime) plusz YouTube, plusz iTunes-t kell külön - külön fizetni, kezelni, app-ba ki app-ba be. Nevetséges. Nem az egyszerűsödés felé kène haladni? Egy appban az összes tartalom amire előfizetek és csókolom. Ha csak hbo akkor X forint ha a Netflix tartalom is akkor 2X és így tovább. Tudom, tudom, a cégek szempontjából csak ellenérv van, de időszakonként ki kell dühöngenem magam ezen 😀
MC12
Az Apple TV a legutóbbi frissítés óta fő oldalon mutatja az összes újdonságot és a filmeket (egyelőre Apple, Prime és HBO), onnan indítja a filmeket, tulajdonképpen csak az eleje signalból tudod, hogy max-ot nézel vagy apple tv-t, mert a lejátszó is ugyanaz.
Ez lassan már az, amit te szeretnél, bár hó elején nem egy helyre megy a pénz, hanem továbbra is háromra.
vpi
nekem van lifetime plexem
hbo max, prime video
öcsém fizeti a crunchyt meg netflixet
és valszeg én fogom a disney+-t
Negritis
Megkérdezhetem, h havi szinten kb mennyibe fáj egy hasonló előfizetői csomag (pl: Aplle Tv, Netflix, HBO Max, crunchy)?

Most próbálom optimalizálni a kiadásainkat (game pass-ek, előfizetős és patreon oldalak felülvizsgálata😀)
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Valaki nem tudja a HBO Maxon fut egy sorozat Tokyo Vice néven, hogy azzal mi történt a 8. rész után? Nincs új rész hetek óta.
KeyG
véget ért a season 1
Negritis
....és berendelve a 2.évad.
steelwolf
az majd kiderül hogy lesz-e mer az hbo most elég sok mindent kaszál
Negritis
Sorozatjunkie FB bejegyzésében (06.07.) olvastam h berendelték.
steelwolf
 collider.com/raised-by-wolves-season-2-aaron-guzikowski-interview-mother-eyes-marcus-new-powers-season-3/

februárban még úgy volt hogy jön a season 3, több forrásnál is
aztán jött a fejsze
Negritis
Az első rész úgy indult, hogy az a jelenet még nem játszódott le, azt hittem azzal fog véget érni az első évad.
De így már tudom értékelni az évadot. Köszi.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Valaki nem tudja a HBO Maxon fut egy sorozat Tokyo Vice néven, hogy azzal mi történt a 8. rész után? Nincs új rész hetek óta.
KeyG
véget ért a season 1
Negritis
....és berendelve a 2.évad.
steelwolf
az majd kiderül hogy lesz-e mer az hbo most elég sok mindent kaszál
Negritis
Sorozatjunkie FB bejegyzésében (06.07.) olvastam h berendelték.
steelwolf
 collider.com/raised-by-wolves-season-2-aaron-guzikowski-interview-mother-eyes-marcus-new-powers-season-3/

februárban még úgy volt hogy jön a season 3, több forrásnál is
aztán jött a fejsze

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki nem tudja a HBO Maxon fut egy sorozat Tokyo Vice néven, hogy azzal mi történt a 8. rész után? Nincs új rész hetek óta.
KeyG
véget ért a season 1
Negritis
....és berendelve a 2.évad.
steelwolf
az majd kiderül hogy lesz-e mer az hbo most elég sok mindent kaszál
Negritis
Sorozatjunkie FB bejegyzésében (06.07.) olvastam h berendelték.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Valaki nem tudja a HBO Maxon fut egy sorozat Tokyo Vice néven, hogy azzal mi történt a 8. rész után? Nincs új rész hetek óta.
KeyG
véget ért a season 1
Negritis
....és berendelve a 2.évad.
steelwolf
az majd kiderül hogy lesz-e mer az hbo most elég sok mindent kaszál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki nem tudja a HBO Maxon fut egy sorozat Tokyo Vice néven, hogy azzal mi történt a 8. rész után? Nincs új rész hetek óta.
KeyG
véget ért a season 1
Negritis
....és berendelve a 2.évad.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Valaki nem tudja a HBO Maxon fut egy sorozat Tokyo Vice néven, hogy azzal mi történt a 8. rész után? Nincs új rész hetek óta.
KeyG
véget ért a season 1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!