Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
a magyar fordítóknak, azaz Bruzsyéknak is nagy kalaplengetés jár a nyelvi bravúrért, ahogy megoldották

| mondjuk hogy a csaj egyedül hogyan tud lelépni Brant húzva, az megint olyan dolog, ami fölött igen jóindulatúan elnézhetünk... lehet majd azt is szájbarágósan megmagyarázzák, hogy egyes szereplők valami oknál fogva képesek teleportálni

és persze azt pont nem láthattuk aztán időben való visszaugrásoknál, hogy Ned mit csinált, mikor felment a várba
|
baggio
| Branéket sztem Hidegkézi menti meg. mmint ha bele akarják még rakni a régóta elveszett Benjen bácsit egyáltalán. |
Borbinho
| Utóbbi szerintem is feltűnik,mikor ha nem most amikor részenként mutogatják Ned-et.junkien cyclo felvetette a kérdést,hogy akkor most Bran karja mindenhova beszállókártya a más bossoknak? |

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a magyar fordítóknak, azaz Bruzsyéknak is nagy kalaplengetés jár a nyelvi bravúrért, ahogy megoldották

| mondjuk hogy a csaj egyedül hogyan tud lelépni Brant húzva, az megint olyan dolog, ami fölött igen jóindulatúan elnézhetünk... lehet majd azt is szájbarágósan megmagyarázzák, hogy egyes szereplők valami oknál fogva képesek teleportálni

és persze azt pont nem láthattuk aztán időben való visszaugrásoknál, hogy Ned mit csinált, mikor felment a várba
|
baggio
| Branéket sztem Hidegkézi menti meg. mmint ha bele akarják még rakni a régóta elveszett Benjen bácsit egyáltalán. |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
a magyar fordítóknak, azaz Bruzsyéknak is nagy kalaplengetés jár a nyelvi bravúrért, ahogy megoldották

| mondjuk hogy a csaj egyedül hogyan tud lelépni Brant húzva, az megint olyan dolog, ami fölött igen jóindulatúan elnézhetünk... lehet majd azt is szájbarágósan megmagyarázzák, hogy egyes szereplők valami oknál fogva képesek teleportálni

és persze azt pont nem láthattuk aztán időben való visszaugrásoknál, hogy Ned mit csinált, mikor felment a várba
|


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
GoT
| Én arra leszek kíváncsi, hogy Aryanak így is tetszik-e a biznisz, hogy tudja, hogy nem csak a rosszakat kell megölni. Főleg, hogy pénzért. Mert meg lehet magyarázni, hogy jónak rossznak is meg kell halnia egyszer, de a "price has been paid" az eléggé pofáncsapta.
Én már csak annyit kérek, hogy haljon meg a picsába Bran meg Sansa is. Nyomoronc Bran nem elég, hogy nyomorult, még balfasz is (nyomoroncception). Miatta lett Hodor Hodor, miatta halt meg ugye Joyen, miatta halt meg most a varjú meg az összes kis erdőember. Sokkal jobb lett volna, ha a Kingslayer megöli a sorozat első részében...
Sansa meg omg. Szerezzük vissza Winterfellt, ezaz, már csak egy sereg kéne....hoppá, jön kisujj, nesze egy sereg. ooooh bocsmár, a büszkeség fontosabb mint az, hogy esélyük legyen. Ha van Isten, akkor Ramsey megnyúzza a picsába Sansa-t, Jon meg már csak akkor ér oda, amikor mindegy, ezért kegyetlenül lehenteli a kis Bolton fattyút.
A párhuzamos idősík sztem elég jó ötlet volt (Lost egyik rendezője csinálta ezt a részt, így már nem is olyan meglepő). Az meg érdekes ,hogy a Night King miért látta Brant. Ugye az apja is "hallotta" amikor ott volt.
Összességében szerintem ez az évad nagyon erős, az utolsó 3-4 rész kifejezetten kurva jó. Az meg, hogy eltérnek a könyvtől, nekem még tetszik is. Legalább nem ugyan azt fogom olvasni.

Plusz1: ha a Hold the door ötlet az HBO-tól jött, és nem Martiné, akkor elképesztően zseniális húzás.
|

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
talán az eddigi legjobb GoT rés, de biztos top3. | hatása alatt voltam még sokáig az uccsó jelenetnek.
| minden szál minden jelenete jó volt (bár az Arya féle botozás hihetetlen volt már 😀 )
braxa88
És még hány részben látjuk majd ezt a botozást, meg a csodaedzést… Laurel Lance ennyi kondi után már rég szuperhős volt, just sayin

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Méltatlanul gyenge évaddal búcsúzott a Banshee.
Kár érte.
Kenny
jókor jött a kasza, elfogytak az ötletek.
végeztem az american crime storyval. ritka fantasztikus darab. de most el kell kezdenem nézni az Undergroundot ( www.imdb.com/title/tt4522400/) hogy kicsit visszabillenjen a balansz 😀
braxa88
az ACS elit, de az underground pilot nekem kevés volt, egyedül Meloni húzta fel.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
talán az eddigi legjobb GoT rés, de biztos top3. | hatása alatt voltam még sokáig az uccsó jelenetnek.
| minden szál minden jelenete jó volt (bár az Arya féle botozás hihetetlen volt már 😀 )
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
GoT hát a könyvben picit másképp volt ez a | király választás | viszont a Brann féle szál egyre érdekesebb.

hosszú idő után egy igazán jó FTWD rész volt a mostani, nekem talán ez volt a legjobb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
GOT

| Miért magyarázzák meg a whitewalkereket? Kár volt érte, ez kicsit olyan mint a midikloriánok.. Pont az bennük az érdekes hogy nem tudjuk kik ő honnan jönnek pontosan (ugye bár azt sem tudjuk mi van a falon túl, meddig tart stb.) és mi a céljuk. Jönnek és kurva félelmetesek, ennyi pont elég, minél jobban megvannak magyarázva annál jobban tűnik el a varázsuk |
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Méltatlanul gyenge évaddal búcsúzott a Banshee.
Kár érte.
Kenny
6. résznél elhittem hogy összeszedi magát, de sajnos nem. Évadzáró rész is jól indult, de aztán sajnos nem tudta tartani.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
dikkmá, nincs szívük ezeknek a forgatókönyvíróknak, hát a legjobb karaktert…

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
elég erős GoT rész volt, a végétől függetlenül
| - Bran mestere mellett lévő csajnak aki győzködte Meera-t hogy legyen türelemes, nem pont olyan fizimiskája volt mint a másoknak ? |
gabtsi
| ő Leaf volt, egy "erdő gyermeke", nem sok közük van a másokhoz, inkább a "jó"(?) oldalon állhatnak majd. itt olvashatsz róluk még ha szeretnél:  gameofthrones.wikia.com/wiki/Children_of_the_Forest |
kristof
| hát, mégis van közük egymáshoz 😀 |
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
végeztem az american crime storyval. ritka fantasztikus darab. de most el kell kezdenem nézni az Undergroundot ( www.imdb.com/title/tt4522400/) hogy kicsit visszabillenjen a balansz 😀
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Véget ért a Castle, nekem hiányozni fog, nagyon jó kis karakterek voltak benne.


JT Daniels fan
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kíváncsian várom, hogy a Gotham-Arrow Supernatural trióból melyik hozz sz'rabb évadzárót!
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Méltatlanul gyenge évaddal búcsúzott a Banshee.
Kár érte.

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És most mondom, a végén tuti meghal Han Solo.
Stez
az előzményfilmben | is | ? 😮
Drip
A fekete varázsló | akit Lebron James játszik majd | feltámasztja.

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
És most mondom, a végén tuti meghal Han Solo.
Stez
az előzményfilmben | is | ? 😮

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
engem pl. GOT témában sokkal jobban érdekelne jó pár előzmény éved/film, mint egy új könyveken alapuló sorozat.
csebi
vannak előzmény novellák + képregény is amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 967 — Lucas Scott
engem pl. GOT témában sokkal jobban érdekelne jó pár előzmény éved/film, mint egy új könyveken alapuló sorozat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most úgy ülök le nézni GOT-ot (az előző jó pár évaddal ellentétben), hogy szinte az összes jelenet élvezhető, mert az a pár karakter érdekes. Persze nagyon lassú az egész, és kicsit azt érzem, hogy nem mernek igazán nagyot húzni a történetben, húzzák az időt, hátha kifut manapság Martin folytatása, hogy ne térjenek el nagyon a szálaktól,
Stez
már semmi köze a sorozatnak a könyvekhez, tényleg, minden egyes szálat átírtak a könyvhez képest.
az 1.évad anno még szinte szóról szóra ugyanaz volt, dialógusokat egyazegyben átvettek. most meg már ott tartunk h nincs olyan szál ami a könyvben is úgy alakult volna ahogy azt látjuk.
braxa88
körülbelül mikortól kezdett eltérni a sorozat a könyvektől? (3. könyvet olvastam utoljára, sorozat meg még nuku)
Drip
már a 2.évadban, ott a Dany szálban, valamin Aryanál mikor Tywinnal haverkodott.
aztán 3.évadtól szépen lassan váltak el a könyvtől.

ez amugy az írónak miért jó? azért nem akart eddig filmet/sorozatot mert szerinte nem lehetett normálisan képernyőre vinni. El is kezdték szépen, majd teljesen szétbarmolták a készítők. nincs bajom ezzel csak kicsit érthetetlen miért kellett ezt így. meg azért jobb lenne ha normális adaptáció lenne
braxa88
Hidd el, olyan ez, mint a sok képregényfilm.

Rájönnek, hogy még le lehet húzni egy bőrt erről, aztán tíz év múlva jön egy új GOT-sorozat az elejétől, aztán azt meg a könyv alapjára csinálják meg, amire senkinek sem lehet egy szava sem. Az ilyen körülrajongott sorozatoknál, könyveknél senki sem tudja megállni, hogy ne csináljanak újabb és újabb remake-eket.

Plusz majd szépen lassan megokoskodják, hogy belevágnak egy előtörténetbe is, etc. Ezer bőr le lesz még húzva erről az egészről, minden, amiből csak pénzt lehet csinálni. És most mondom, a végén tuti meghal Han Solo.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most úgy ülök le nézni GOT-ot (az előző jó pár évaddal ellentétben), hogy szinte az összes jelenet élvezhető, mert az a pár karakter érdekes. Persze nagyon lassú az egész, és kicsit azt érzem, hogy nem mernek igazán nagyot húzni a történetben, húzzák az időt, hátha kifut manapság Martin folytatása, hogy ne térjenek el nagyon a szálaktól,
Stez
már semmi köze a sorozatnak a könyvekhez, tényleg, minden egyes szálat átírtak a könyvhez képest.
az 1.évad anno még szinte szóról szóra ugyanaz volt, dialógusokat egyazegyben átvettek. most meg már ott tartunk h nincs olyan szál ami a könyvben is úgy alakult volna ahogy azt látjuk.
braxa88
körülbelül mikortól kezdett eltérni a sorozat a könyvektől? (3. könyvet olvastam utoljára, sorozat meg még nuku)
Drip
már a 2.évadban, ott a Dany szálban, valamin Aryanál mikor Tywinnal haverkodott.
aztán 3.évadtól szépen lassan váltak el a könyvtől.

ez amugy az írónak miért jó? azért nem akart eddig filmet/sorozatot mert szerinte nem lehetett normálisan képernyőre vinni. El is kezdték szépen, majd teljesen szétbarmolták a készítők. nincs bajom ezzel csak kicsit érthetetlen miért kellett ezt így. meg azért jobb lenne ha normális adaptáció lenne
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most úgy ülök le nézni GOT-ot (az előző jó pár évaddal ellentétben), hogy szinte az összes jelenet élvezhető, mert az a pár karakter érdekes. Persze nagyon lassú az egész, és kicsit azt érzem, hogy nem mernek igazán nagyot húzni a történetben, húzzák az időt, hátha kifut manapság Martin folytatása, hogy ne térjenek el nagyon a szálaktól,
Stez
már semmi köze a sorozatnak a könyvekhez, tényleg, minden egyes szálat átírtak a könyvhez képest.
az 1.évad anno még szinte szóról szóra ugyanaz volt, dialógusokat egyazegyben átvettek. most meg már ott tartunk h nincs olyan szál ami a könyvben is úgy alakult volna ahogy azt látjuk.
braxa88
körülbelül mikortól kezdett eltérni a sorozat a könyvektől? (3. könyvet olvastam utoljára, sorozat meg még nuku)

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most úgy ülök le nézni GOT-ot (az előző jó pár évaddal ellentétben), hogy szinte az összes jelenet élvezhető, mert az a pár karakter érdekes. Persze nagyon lassú az egész, és kicsit azt érzem, hogy nem mernek igazán nagyot húzni a történetben, húzzák az időt, hátha kifut manapság Martin folytatása, hogy ne térjenek el nagyon a szálaktól,
Stez
már semmi köze a sorozatnak a könyvekhez, tényleg, minden egyes szálat átírtak a könyvhez képest.
az 1.évad anno még szinte szóról szóra ugyanaz volt, dialógusokat egyazegyben átvettek. most meg már ott tartunk h nincs olyan szál ami a könyvben is úgy alakult volna ahogy azt látjuk.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oké, hogy Ramsey egy büdös köcsög meg hasonlók, de mondjuk – Goffreyval ellentétben, akit egyszerűen csak gyűlölni lehetett – én azért bírom, kurva színes figurája az egész sztorinak, egy senki volt, és azért kinövi magát rendesen. 8)

Jó persze, lehet sírni, hogy | megnyúzza az embereket, levágja a farkukat, kinyír egy kisbabát | , de valljuk be, hogy ezek egyáltalán nem meglepő dolgok, ha megnézzük a történelem nagy birodalmait például, milyen árulások, ármánykodások mentek folyton, illetve minden második ember úgy került trónra, hogy kinyírta az apját, a testvérét, etc.

Egy kicsit zavarban is vagyok, ugye Goffrey óta azért nemigen van, akit szívből lehet gyűlölni. Nyilván az ember mindig annak drukkol, hogy Ramsey szopja már meg végre, és így is lesz, de mégsem érzem ugyanazt, mint mondjuk Goffreynál. Plusz adjuk hozzá, hogy lehetett utálni Cersei-t is, de némileg azért ő is megváltozott az előző évados dolgok miatt.

Most úgy ülök le nézni GOT-ot (az előző jó pár évaddal ellentétben), hogy szinte az összes jelenet élvezhető, mert az a pár karakter érdekes. Persze nagyon lassú az egész, és kicsit azt érzem, hogy nem mernek igazán nagyot húzni a történetben, húzzák az időt, hátha kifut manapság Martin folytatása, hogy ne térjenek el nagyon a szálaktól, így amolyan félmegoldásként odatolják ezeket a jeleneteket, amik egyébként szórakoztatóak, meg az ember elmondhatja, hogy valami történt, de igazából mégsem történt semmi sem.

Meg leszek viszont kövezve, de a Daenerys-féle baszakodás kezd azzá válni, amit viszont már unok. Valahogy azt érzem, hogy folyton ismétli magát a szál | jól megalázzák, majd ő megmutatja, hogy ő a faszagyerek, megint szerez egy kisebb sereget, aminek egy részét elveszíti, mert mindenkin segíteni akar, bla-bla | . De nem halad semerre. Én nem értem, miért imádja mindenki. 8D