Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
baggio,
Fargo, 2.évad | egy ufó?? Ez komoly, mint év sorozata???
A teljes Star Wars univerzum leggagyibb része a Naboo-n az üldözés a vízben, ahol a menekülséhez csak annyi kell, hogy jön a "nagy hal megeszi a kis halat". Ez még azt is alulmúlja. Nem?
|
Sobri Jóska
 en.wikipedia.org/wiki/Val_Johnson_incident

| Egy fiktív sorozatban bármit "el lehet adni", ha az szépen fel van építve, és itt minden részben volt rá utalás egy korábbi Coen filmtől kezdve, szóval pont ettől zseniális az egész |
baggio
| Nem a fiktív sorozatba nem illeszthetőséggel van a gondom, hanem azzal, hogy ez olyan Lost-os vagy Twin Peaks-es fos. Mindkét sorozatot rengetegen imádják, nem ez most a lényeg, lehet jók is, szerintem fos az ilyen misztikumba burkolt kamufilozófia, és ilyen otromba "pont akkor, pont ott, mindenféle ok nélkül".
Mint amikor az akciófilmben a főhös menekül teljesen random, és egy kisutcában bevág elé a spanja kocsija, az ott vigyorok benne, főhős beleugrik, megmenekül.
Nekem ez olyan, mintha a 12 dühös ember végén, mikor már megfordult az arány, bejönne a teremszolga, hogy tárgyalás lefújva, elfogtak egy csókát, aki bevallotta ezt a gyilkosságot, vagy a Batman vs. Joker fináléban Joker szívinfarktust kap, és szörnyethal. De persze ízlések és pofonok...
|

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
baggio,
Fargo, 2.évad | egy ufó?? Ez komoly, mint év sorozata???
A teljes Star Wars univerzum leggagyibb része a Naboo-n az üldözés a vízben, ahol a menekülséhez csak annyi kell, hogy jön a "nagy hal megeszi a kis halat". Ez még azt is alulmúlja. Nem?
|
Sobri Jóska
 en.wikipedia.org/wiki/Val_Johnson_incident

| Egy fiktív sorozatban bármit "el lehet adni", ha az szépen fel van építve, és itt minden részben volt rá utalás egy korábbi Coen filmtől kezdve, szóval pont ettől zseniális az egész |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
baggio,
Fargo, 2.évad | egy ufó?? Ez komoly, mint év sorozata???
A teljes Star Wars univerzum leggagyibb része a Naboo-n az üldözés a vízben, ahol a menekülséhez csak annyi kell, hogy jön a "nagy hal megeszi a kis halat". Ez még azt is alulmúlja. Nem?
|

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
A heti Gotham rész igen beteg volt
empty taxi
viszont ez a mid-season final kritikán aluli volt... a nézése közben többször elgondolkodtam, hogy inkább végig sem nézem, mert akkora baromság



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz 3. (és egyben utolsó) évad a Leftoversból!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Megpróbáltam az első évadot, két rész után kaszáltam, mondom kipróbálom a másodikat is, itt is két részig bírtam. Értem, hogy mi tetszik benne az embereknek, de egy Fargo-val össze se hasonlítható.
baggio
A második évadot még nem láttam. Van olyan jó, mint az első volt?
iktriad
Baggiot szövegértelmezve van.
Pont ugyanolyan szar.

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Szóval akkor a többségnek is bejött. Kíváncsi leszek, kap-e 3. évadot, mert sajnos kint a nézettsége a béka segge alatt volt. Lindelof és Perrotta vállon veregethetik egymást ezért az évadért.

Megpróbáltam az első évadot, két rész után kaszáltam, mondom kipróbálom a másodikat is, itt is két részig bírtam. Értem, hogy mi tetszik benne az embereknek, de egy Fargo-val össze se hasonlítható.
baggio
A második évadot még nem láttam. Van olyan jó, mint az első volt?
iktriad
jobb
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval akkor a többségnek is bejött. Kíváncsi leszek, kap-e 3. évadot, mert sajnos kint a nézettsége a béka segge alatt volt. Lindelof és Perrotta vállon veregethetik egymást ezért az évadért.

Megpróbáltam az első évadot, két rész után kaszáltam, mondom kipróbálom a másodikat is, itt is két részig bírtam. Értem, hogy mi tetszik benne az embereknek, de egy Fargo-val össze se hasonlítható.
baggio
A második évadot még nem láttam. Van olyan jó, mint az első volt?

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
én is nagyon kedvelem, a 2015-ös Top3 nálam simán a Fargo, Americans, Leftovers

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Valaki nézte innen a Leftovers 2. évadján (Löflin és Fegán kivűl)? Ha igen, akkor nekik is annyira bejött, mint nekem?
iktriad
Megpróbáltam az első évadot, két rész után kaszáltam, mondom kipróbálom a másodikat is, itt is két részig bírtam. Értem, hogy mi tetszik benne az embereknek, de egy Fargo-val össze se hasonlítható.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki nézte innen a Leftovers 2. évadján (Löflin és Fegán kivűl)? Ha igen, akkor nekik is annyira bejött, mint nekem?
iktriad
Persze, kibaszott nagy sorozat! Az utolsó 2 részt még nem láttam idő hiányában! Mert úgy jó nézni h teljes csönd van körülötted had hassanak az érzelmek!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14320491/an-oral-history-league


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Valaki nézte innen a Leftovers 2. évadján (Löflin és Fegán kivűl)? Ha igen, akkor nekik is annyira bejött, mint nekem?
iktriad
Persze, én. És igen, nagyon.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki nézte innen a Leftovers 2. évadján (Löflin és Fegán kivűl)? Ha igen, akkor nekik is annyira bejött, mint nekem?
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kösz,akkor valamit félreértettem,mintha az lett volna a lehetőség a megúszásra hogy"ne nézz a szemébe,nézz a háta mögé". De így érthetőbb.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki aki nézi a Jessica Jones-t elmagyarázná nekem,hogy hogy a fenébe irányít egy egész rendőrörsöt,vagy hallgattat el egy teljes kávézót,ha tudjuk hogy az irányitáshoz a másik szemébe kell nézzen? Thx
Blitzburgh
Elvileg nem kell belenézni, elég ha egy légtérben vagy vele.

több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Valaki aki nézi a Jessica Jones-t elmagyarázná nekem,hogy hogy a fenébe irányít egy egész rendőrörsöt,vagy hallgattat el egy teljes kávézót,ha tudjuk hogy az irányitáshoz a másik szemébe kell nézzen? Thx
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Comic sorozatoktól sokkal jobbat ne várj 😀
Galavan karakterét sztem egyébként jól eltalálták, de az állandó szereplők közül ez kb. csak Bullock meg Alfred esetében igaz.
Ellenpontként Bruce túljátssza szvsz a szerepét, és ahogy mondon Gordon v Lee karaktere meg eléggé eszköztelenné válik az ostoba párbeszédektől.
empty taxi
Nekem pont Theóból volt már nagyon elegem. Kiszámítható, unalmas karakter. Bullockot meg már az előző évad végén kiírtam volna. Próbálják beállítani a laza, vicces zsarunak, de rendre ő kapja a mélypontokat a sorozatban.
Nygmát viszont jól eltalálták. Amúgy is a jobb színészek közé tartozik, és a technikával szépen rásegítettek. Meg úgy általában az elmeháborodottaknál kevésbé irritáló a gyenge szövegkönyv. Majd még Luciustól várok sokat, az eddigiek alapján jó választás volt.
süti
Bruce rohadt idegesítő, Galavan jól kezdett, de azóta semmi. Bulluck az utóbbi sok részben tökre, mintha ott sem lenne, nem ad hozzá semmit. Behozták az új parancsnokot, két rész volt, amiben úgy tényleg hozzá is tett az egészhez. Selina szintén baromira idegesít, Alfred is, Lee is. Alfredből most kicsit visszavettek és szerintem ez pont jó így, az előző évad közepe-vége felé, amikor a központba helyezték, eléggé fárasztó volt. Cserébe Bruce kap egyre többet, ami oké a Batman karaktere miatt, de a kiscsávó konkrétan inkább irritáló, mintsem élvezhető a játéka.

Pingvin egy ideje vegetál, de az a szál azért egyre jobb, ahogy a Nygmáé is. Nygmánál ez a hirtelen szintlépés jó volt, míg Pingvin nagyon lassan bontakozik ki. A végén Barbara is átment az idegesítőbe egyébként. Jerome volt fasza, de ugye ő most nincsen, azt a szálat meg pihentetik, amit mutattak valamelyik rész végén, amikor a tüzelős, szétégett kiscsajt halottnak kamuzták és betolták kísérletezni.

Pedig ott lenne érdekesség.

De ez olyan, hogy szerintem például az előzőkben a Fish Mooneyt is tovább húzták, mint kellett volna.

Nem mellesleg behoznak ilyen figurákat, mint például Flamingo, aztán elintézik nyolc perccel és a semmivel elintézik. Elvileg ő profi bérgyilkos lenne vagy mifasz, ehhez képest a sorozatban mennyire könnyeden vették?

Nálam most a Flash a #1, ami a képregényadaptációkat illeti, pörög, nagyon eltalálták és nem félnek normális ellenségeket elővenni, nem ilyen szarházi maffiafőnökökkel fárasztanak.

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Comic sorozatoktól sokkal jobbat ne várj 😀
Galavan karakterét sztem egyébként jól eltalálták, de az állandó szereplők közül ez kb. csak Bullock meg Alfred esetében igaz.
Ellenpontként Bruce túljátssza szvsz a szerepét, és ahogy mondon Gordon v Lee karaktere meg eléggé eszköztelenné válik az ostoba párbeszédektől.
empty taxi
Nekem pont Theóból volt már nagyon elegem. Kiszámítható, unalmas karakter. Bullockot meg már az előző évad végén kiírtam volna. Próbálják beállítani a laza, vicces zsarunak, de rendre ő kapja a mélypontokat a sorozatban.
Nygmát viszont jól eltalálták. Amúgy is a jobb színészek közé tartozik, és a technikával szépen rásegítettek. Meg úgy általában az elmeháborodottaknál kevésbé irritáló a gyenge szövegkönyv. Majd még Luciustól várok sokat, az eddigiek alapján jó választás volt.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A heti Gotham rész igen beteg volt
empty taxi
Kár, hogy továbbra is amatőr az egész. Komolyan mondom érzem ahogy pusztulnak az agysejtjeim ilyen gagyi párbeszédektől. A barátok közt igényesebben kivan dolgozva.
süti
Comic sorozatoktól sokkal jobbat ne várj 😀
Galavan karakterét sztem egyébként jól eltalálták, de az állandó szereplők közül ez kb. csak Bullock meg Alfred esetében igaz.
Ellenpontként Bruce túljátssza szvsz a szerepét, és ahogy mondon Gordon v Lee karaktere meg eléggé eszköztelenné válik az ostoba párbeszédektől.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A heti Gotham rész igen beteg volt
empty taxi
Kár, hogy továbbra is amatőr az egész. Komolyan mondom érzem ahogy pusztulnak az agysejtjeim ilyen gagyi párbeszédektől. A barátok közt igényesebben kivan dolgozva. | A Pingvin-Nygma pároson kívül más pozitívumot nem tudnék mondani. | Ja, meg a látványra továbbra sem lehet panasz.

Én nézem, bár előző évad felénél már kaszáltam egy időre, de az Alexandriás részektől megint elindult felfelé a sorozat, és igen mostani évad kezdése is jó lett, csak el ne csesszék...
csebi
Az első pár rész tényleg jó volt...

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A heti Gotham rész igen beteg volt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Game of Thrones Season 6 (Teaser Trailer)

 www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhD692CvwUsDpV52ep
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Alap

több mint 8 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Jessica Jones valaki? Szerintem eddigi legjobb Marvel sorozat lett. Jó kis darkos pszicho-thriller. Örülök, hogy végre női főszereplő van, Jessica amúgy se az a tipikus sablon pozitív mentsünk meg mindenkit superhero hanem sokkal felnőttesebb, darkosabb storyval rendelkezik, remek választás volt. Krysten Ritter is jól hozza Jessicát, Kilgrave meg legbetegebb filmes Marvel gonosz, nálam Lokit is veri.


szerk.: Más. Nézi még vki a TWD-t? az idei éved első 3 részét nagyon, de nagyon durván jól eltalálták!!! régen volt ennyire pőrgös három jó rész egymás után.
csebi
Én nézem, bár előző évad felénél már kaszáltam egy időre, de az Alexandriás részektől megint elindult felfelé a sorozat, és igen mostani évad kezdése is jó lett, csak el ne csesszék...