Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de ez a sorozat már rég nem ugyanaz, mint a kezdésnél volt... JJ
ja, szerencsére. az elejét én nagyon untam, ahhoz képest paradicsomi állapotok vannak ahogy telik az idő 😊

mondjuk a tegnapi finálét még nem volt időm megnézni... :mad:

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Dex simán szórakoztat. Eddig sem azért néztük, mert annyit kellett agyalni rajta. Értem én, hogy az idei évad fordulatai kiszámíthatóak voltak(kivéve az utolsó jelenetet, azért gigapacsi), de nekem pl. még így is ütött a frigós kép.

Igen, a címszereplő változik, egyre több faszságot csinál. De gondolj bele, az élete is változott folyamatosan, amióta nyomon követjük és Harrison óta egyre figyelmetlenebb. Konkrétan többször ezen csúszott el majdnem, hogy családja lett, de ezt tudod szerintem. Mindegy, nem akarlak meggyőzni, mert úgysem lehet, nézni meg nem kötelező. Nálam továbbra is az egyik legjobban várt sorozat és ez még 2 évig így is fog maradni.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
trendi, áááá... tudtam hogy valaki ezzel jön
annyi a logikai bukfenc benne, hogy lehet azt írni rá, hogy kurva jó? a szórakoztató jelzőt mondom még megértem, de ez a sorozat már rég nem ugyanaz, mint a kezdésnél volt... Dexter ide-oda ugrál térben és időben, rengeteg amatőr hibát vét és már a monológjai sem érdekesek mivel semmi nincs mögötte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó, hát most nyilván trendi fikázni a Dextert, szerintem ez a 6. is kurva jól sikerült.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
kár a sorozatért, de általában a legjobb nevek is kifulladnak 3-4 évad utánJJ
Nem tudom, szerintem nem volt ez rossz. Ebben az évadban inkább a karakterekre mentek rá, mintsem az akcióra, ami kellett is a 3 évados storyline miatt. A "mélypont" szerintem a 3. évad volt.Pocs
milyen karakterekre? én azt hittem hogy az ötödik évad lesz a mélypont, de ez a hatodik még lejjebb ment, a finálé meg már egyenesen kínos volt... szórakoztató még mindig persze, de ugyanazok a fordulatok évek óta, a karakterek meg kb. egy szóval jellemezhetőek, ami nem hiszem hogy annyira durva jellemábrázolást jelenteneJJ
Nekem a 6. éved sokkal jobban tetszett, mint az előzőek. Első tíz részt éjszakánként daráltam, az utolsó kettőt meg ahogy felrakták, egyből néztem. A 3. évad szerintem is nagyon tré volt, utána hagytam is a sorozatot a pitébe, és amúgy se tetszett ez a Dexter után nyomoznak, de valahogy kivágja magát teljesen felesleges szál. Most ezt végre elhagyták, jót tett a sorozatnak. A 7. évadot meg lehet oldani nagyon bénán, és nagyon faszán is, várós.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
gsn 3 548
Homeland szezonzárót látta már valaki? SPOILER nélkül, Jó volt vagy felejtős?Shawn84
A nagy cliffhanger elmaradt, azok számára még az új információ is, akik eddig figyelmesen nézték a sorozatot.
Az események is hellyel-közzel kikövetkeztethetőek voltak, bár én erőteljesebb fellépést vártam volna a nagy Abu Nazirtól a megeső szituáció következményeként, nem egy B tervet.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
Dexterben meglépték a "nagy" lépést, de ennél erőltetettebben nehezen lehetett volna...zolika26
kár a sorozatért, de általában a legjobb nevek is kifulladnak 3-4 évad utánJJ
Nem tudom, szerintem nem volt ez rossz. Ebben az évadban inkább a karakterekre mentek rá, mintsem az akcióra, ami kellett is a 3 évados storyline miatt. A "mélypont" szerintem a 3. évad volt.Pocs
milyen karakterekre? én azt hittem hogy az ötödik évad lesz a mélypont, de ez a hatodik még lejjebb ment, a finálé meg már egyenesen kínos volt... szórakoztató még mindig persze, de ugyanazok a fordulatok évek óta, a karakterek meg kb. egy szóval jellemezhetőek, ami nem hiszem hogy annyira durva jellemábrázolást jelentene


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Homeland szezonzárót látta már valaki? SPOILER nélkül, Jó volt vagy felejtős?
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Dexterben meglépték a "nagy" lépést, de ennél erőltetettebben nehezen lehetett volna...zolika26
kár a sorozatért, de általában a legjobb nevek is kifulladnak 3-4 évad utánJJ
Nem tudom, szerintem nem volt ez rossz. Ebben az évadban inkább a karakterekre mentek rá, mintsem az akcióra, ami kellett is a 3 évados storyline miatt. A "mélypont" szerintem a 3. évad volt.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
Dexterben meglépték a "nagy" lépést, de ennél erőltetettebben nehezen lehetett volna...zolika26
kár a sorozatért, de általában a legjobb nevek is kifulladnak 3-4 évad után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Dexterben meglépték a "nagy" lépést, de ennél erőltetettebben nehezen lehetett volna...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Once upon a Time, valaki? Nagyon szépen vezetgetik a szálakat, teljesen Lost érzetet ad az egész: flashbackek, centrikus epizódok, misztikum, cliffhangerhegyek. Az, hogy Apollo szeletet esznek benne, már csak hab a tortán 😀shawnka
Én néz(t)em, most picit lemaradtam a sok szarság miatt, de a téli szünetben pótlom a hiányzó részeket!! 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Once upon a Time, valaki? Nagyon szépen vezetgetik a szálakat, teljesen Lost érzetet ad az egész: flashbackek, centrikus epizódok, misztikum, cliffhangerhegyek. Az, hogy Apollo szeletet esznek benne, már csak hab a tortán 😀shawnka
egyelőre még nem láttam, de lesz egy pár hetes gigadarám, mert rendesen elmaradtam a sorozatokkal, a Grimm és a OUaT lesz majd az első kettő asszem 😀fetomy
legalább neked biztosan tetszeni fog 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Once upon a Time, valaki? Nagyon szépen vezetgetik a szálakat, teljesen Lost érzetet ad az egész: flashbackek, centrikus epizódok, misztikum, cliffhangerhegyek. Az, hogy Apollo szeletet esznek benne, már csak hab a tortán 😀shawnka
egyelőre még nem láttam, de lesz egy pár hetes gigadarám, mert rendesen elmaradtam a sorozatokkal, a Grimm és a OUaT lesz majd az első kettő asszem 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Once upon a Time, valaki? Nagyon szépen vezetgetik a szálakat, teljesen Lost érzetet ad az egész: flashbackek, centrikus epizódok, misztikum, cliffhangerhegyek. Az, hogy Apollo szeletet esznek benne, már csak hab a tortán 😀
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amugy eza LaGuerta mekkora egy patkány....Bár nem lépődök már meg ezen,de valahogy minden évadban rádöbben az ember. 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
SPOILER:
Nem hinném, hogy felrobbantja magát. Lehet, hogy majd átvarrja a mellényt otthon 😀

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ezt remélem én is... 😊

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A Homeland finálé is mi durva lesz.... :o
SPOILER:
ha Brody felrobbantja magát, minek fogadta el a politikai pályát? vagy pont,TV közvetítés,sok ember előtt akarja magát felrobbantani?
de akkor mi lesz a 2. évad? teljesen új szál? maradhatna Brody.....Kroos
Kizárt dolog hogy kiírják 1 évad után.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A Homeland finálé is mi durva lesz.... :o
SPOILER:
ha Brody felrobbantja magát, minek fogadta el a politikai pályát? vagy pont,TV közvetítés,sok ember előtt akarja magát felrobbantani?
de akkor mi lesz a 2. évad? teljesen új szál? maradhatna Brody.....

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Homelandet nézi valaki rajtam kívül? Terroristás, kémes móka senkit nem érdekel?Shawn84
Én is nézem, iszonyat bejön :cool: :cool: Dexter és Homeland a hétfői menüm 😊 :cool:

Dexter finálé iszonyat lesz, Louis egyértelmű, köv. évadokba komoly szerepe lesz. Csak Harrisont hagyja békén...

Fringe v Supnat? Igazából én nagyon szeretem a Supnatot, de nem lehet össze hasonlítani, szal "próbáld ki" mind2t.Kroos
Én nem néztem, de terroristás,kémes attitűd bejövős,úgyhogy belenézek majd 😊

Dexter meg beteg lesz,de én már a Louis szálat várom. Ahogy modnta Dexnek hogy "ideje a tettek mezejére lépni" nagyon átjött.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Yes, Dearbe Chuck Norris 😀

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Dexter finálé iszonyat lesz, Louis egyértelmű, köv. évadokba komoly szerepe lesz. Csak Harrisont hagyja békén...Kroos
a promo alapján Harrisont maximum Travis bánthatná, nem Louis 😊 hacsak nem rabolja el és viszi őt is el Belfastba 😀Höri
ja jó, a promot nem néztem meg. Csak itt agyalok h mik lehetnek még az utolsó részben, hát tuti állat lesz 😛

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Na jó, a supernatural pilotot megnéztem, nem volt rossz. A szereplők szimpatikusak és az sokat számít.
Mondjuk alapból nem vagyok egy nagy szellemirtó kedvelő, de biztos nem lesz ez rossz.

A Fringe azért tűnik szimpatikusnak, mert kicsit tudományosabb alapokon nyugszik és valahogy kézzelfoghatóbb, de mivel még egy részét sem láttam, így nem nyilatkozhatok róla.

Lehet hogy az lesz, hogy majd mindkettőt nézem párhuzamosan, bár időm nem tudom lesz e mindkettőre! 😊
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Fringe vagy Supernatural? Melyiket válasszam?Bruce
Utóbbit nem láttam, viszont a Fringe most a kedvencem úgyhogy nyugodt szívvel ajánlom, megéri nézni