NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak most láttam a 3-4-et, de idén nagyon adja a Chuck!

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
wow, fordulat. i'm so shocked..NOTshawnka
...

Más:
A The Walking Dead a legdrámaibb sorozat, ever... Bárki, aki szerint az új évad szar, az nem érti az eredeti képregény lényegét... egyszerűen zseniális 😮pc_x
A legtöbben nem is ismerik a képregényt. A sorozat meg már alig hasonlít rá. Shannek rég halottnak kéne lennie, Sophiának meg még csomó ideig élnie kellett volna. A drámai részében nagyjából egyetértek, viszont össze lehetett volna kicsit sűríteni a dolgokat 7 helyett 5 részre is akár. A legutóbbi rész volt a szezon legjobbja. Sajnálatos, hogy egyben ez volt februárig az utolsó.Shawn84
A képregényhez való hasonlításon a feszültségkeltést és emberi drámákat értettem, nem azt, hogy egy az egyben másolják a rajzolt változatot. Mert sokan zombik halomra ölesét várják minden részben, de mint tudjuk ez a sorozat nem erről szól 😊 nyilván lehetett volna jobban összesűríteni, de így szerintem katartikusabb volt az elmeny. Alig várom már a folytatást 😊


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv!

Tudna valaki egy jó drámai sorozatot ajánlani?Jarjar
breaking badHöri
Üdv!

Tudna valaki egy jó drámai sorozatot ajánlani?Jarjar
The Walking Dead, mint olvashattad fentebb, Sons of Anarchy, Gyilkos megszállás, Ments meg, Harmadik műszakShawn84
Köszönöm a válaszokat ezeknek utána nézek.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Üdv!

Tudna valaki egy jó drámai sorozatot ajánlani?Jarjar
The Walking Dead, mint olvashattad fentebb, Sons of Anarchy, Gyilkos megszállás, Ments meg, Harmadik műszak
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv!

Tudna valaki egy jó drámai sorozatot ajánlani?Jarjar
breaking bad

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv!

Tudna valaki egy jó drámai sorozatot ajánlani?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
wow, fordulat. i'm so shocked..NOTshawnka
...

Más:
A The Walking Dead a legdrámaibb sorozat, ever... Bárki, aki szerint az új évad szar, az nem érti az eredeti képregény lényegét... egyszerűen zseniális 😮pc_x
A legtöbben nem is ismerik a képregényt. A sorozat meg már alig hasonlít rá. Shannek rég halottnak kéne lennie, Sophiának meg még csomó ideig élnie kellett volna. A drámai részében nagyjából egyetértek, viszont össze lehetett volna kicsit sűríteni a dolgokat 7 helyett 5 részre is akár. A legutóbbi rész volt a szezon legjobbja. Sajnálatos, hogy egyben ez volt februárig az utolsó.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
wow, fordulat. i'm so shocked..NOTshawnka
Amúgy kabbe, mert nekem ez nem jutott eszembe korábban, de véletlenül láttam a hsz-ed pár hete és nem tudtam nem erre a lehetőségre gondolni, így elmaradt a shock... 😕

Más:
A The Walking Dead a legdrámaibb sorozat, ever... Bárki, aki szerint az új évad szar, az nem érti az eredeti képregény lényegét... egyszerűen zseniális 😮


több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wow, fordulat. i'm so shocked..NOTshawnka
okos fiú vagy te shawnka 😀

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Lehet tippelgetni, hogy miképp lesz vége.

http://comment.blog.hu/2011/11/28/dr_house_szogre_akasztja_a_sztetoszkopot

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
wow, fordulat. i'm so shocked..NOT
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Eheti Dexterben bekövetkezett az amit nagyon sok mindenki várt, a másik felvázolt szál mondjuk még érdekes lehet


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
American Horror Storyt nézi valaki, milyen? Én most fedeztem fel a sorozatjuknie-n hogy egyáltalán van ilyen sori, ráadásul nagyon dicsérik is ott. Igazándiból sose voltak ilyen horror-pszicho thiller sorozatok mostanában (miért nem éri meg?) úgyhogy jó lenne, ha lenne gy ilyen hiánypótló.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Ez a Jéglovagok ami most volt RTL-en kurva jó!
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
fuckin bunch of idiots 😊 az extra tartalmat egyértelműen debra kreativitása adja az eredetihez 😛
Höri
Ez így van. Bár nem láttam egy részt sem magyar szinkronnal, de nem vagyok benne biztos, hogy kijön az a fajta indulat magyarul 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fuckin bunch of idiots 😊 az extra tartalmat egyértelműen debra kreativitása adja az eredetihez 😛

a community meg végig hullmázó az első évadban szerintem. a második meg annyira meta, hogy nincsenek is órák 😀 a harmadik nagyon király eddig.

persze én alapból nagy fanja vagyok a community college intézményrendszernek 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
azért mert te csak a romantikus vígjátékokat szereted 😀Höri
Csak a New Girl az, amit nézek 😀 Na, jó, lassan az Így jártam anyátokkal is!
De ha már itt vagyok, győzettek meg, hogy nem érdemes várni a TV6-ra, mire lesz Dexter hatodik évad szinkronosan, inkább toljam feliratosan.Deny
az első 3-4 rész annyira nem üt, de utána garantálom azt, hogy nem fogod megbánni, mert hihetetlen, hogy hova fejlődött a tanulócsoport 😀

szinkronos dolgot nem értem, a Dexter szerintem kifejezetten szar magyarul. legalábbis MCH orgánumát élvezet hallgatni. Ne várj vele, gyorsan érd utol a sorit, már 8 rész lement 😊shawnka
Ha nekiállunk, akkor úgyis egy hétvége és be van fogva sorozat.
Amúgy pont Hall miatt vonz felirat, de már megszoktam szinkronnal.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hosszú idő után tegnap megnéztük a Community 1x1 részét, de óriási csalódás. Szabályosan unatkoztam. Talán egyszer vagy kétszer mosolyodtam el, de amiket páran írtak róla, az alapján csalódás. Még egy egy vagy két részt kap, remélem sokkal jobb lesz.Deny
azért mert te csak a romantikus vígjátékokat szereted 😀Höri
Csak a New Girl az, amit nézek 😀 Na, jó, lassan az Így jártam anyátokkal is!
De ha már itt vagyok, győzettek meg, hogy nem érdemes várni a TV6-ra, mire lesz Dexter hatodik évad szinkronosan, inkább toljam feliratosan.Deny
az első 3-4 rész annyira nem üt, de utána garantálom azt, hogy nem fogod megbánni, mert hihetetlen, hogy hova fejlődött a tanulócsoport 😀

szinkronos dolgot nem értem, a Dexter szerintem kifejezetten szar magyarul. legalábbis MCH orgánumát élvezet hallgatni. Ne várj vele, gyorsan érd utol a sorit, már 8 rész lement 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hosszú idő után tegnap megnéztük a Community 1x1 részét, de óriási csalódás. Szabályosan unatkoztam. Talán egyszer vagy kétszer mosolyodtam el, de amiket páran írtak róla, az alapján csalódás. Még egy egy vagy két részt kap, remélem sokkal jobb lesz.Deny
azért mert te csak a romantikus vígjátékokat szereted 😀Höri
Csak a New Girl az, amit nézek 😀 Na, jó, lassan az Így jártam anyátokkal is!
De ha már itt vagyok, győzettek meg, hogy nem érdemes várni a TV6-ra, mire lesz Dexter hatodik évad szinkronosan, inkább toljam feliratosan.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Hosszú idő után tegnap megnéztük a Community 1x1 részét, de óriási csalódás. Szabályosan unatkoztam. Talán egyszer vagy kétszer mosolyodtam el, de amiket páran írtak róla, az alapján csalódás. Még egy egy vagy két részt kap, remélem sokkal jobb lesz.Deny
sokkal jobb lesz. ha jól tudom a 3. rész a nagy vízválasztó
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hosszú idő után tegnap megnéztük a Community 1x1 részét, de óriási csalódás. Szabályosan unatkoztam. Talán egyszer vagy kétszer mosolyodtam el, de amiket páran írtak róla, az alapján csalódás. Még egy egy vagy két részt kap, remélem sokkal jobb lesz.Deny
azért mert te csak a romantikus vígjátékokat szereted 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hosszú idő után tegnap megnéztük a Community 1x1 részét, de óriási csalódás. Szabályosan unatkoztam. Talán egyszer vagy kétszer mosolyodtam el, de amiket páran írtak róla, az alapján csalódás. Még egy egy vagy két részt kap, remélem sokkal jobb lesz.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak az a baj, hogy 240$-ba kerül egy cut, és azt még ide is kell szállítani... 😕

több mint 12 éve
ringo kid Dallas Cowboys USC Trojans 12
Azért a fx-nél tudnak valamit. Rescue me, nip tuck, damages, the shield, justifield,soa és ezek csak azok amiket én nézek vagy néztem. Szerintem mind nagyon jó.

Auribus frequentius, quam lingua utere.
több mint 12 éve
ringo kid Dallas Cowboys USC Trojans 12
Megvan az összes rész, csak nem volt időm megnézni még. 😀xrace77
kedvenc!nagyon jó ez az évad is...bár néha kicsit hálivúdos márthebeke
Ennél minőségibb sorozatot mostanában nem sokat látni. Az első 3 évadot 3 nap alatt letekertem, de ez a mostani is nagyon állat. Félő hogy Piney után még 1-2 főszereplő belehal az évadba.Shawn84
Nekem az első három évad öt nap alatt volt meg, egyszerűen nem lehet abbahagyni! Ha jól tudom hét évadra terveznek, és a növekvő nézőszám miatt meg is lesz. Remélem a színvonal is marad!
http://www.youtube.com/watch?v=PbeIv39s04s&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=xHQMvhcj0EI

Auribus frequentius, quam lingua utere.