Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Összességében nem voltam elájulva a háromrészes Archer miniseriestől, de a végére azért összeállt a dolog, az utolsó poénon röhögtem öt percig.

Perception is reality.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Dexter kezdés ígéretes.

Debra tuti youtube hero lesz aztán celeb 😀
nem tudom fejből az összes teljes évados mellékszereplőt, de Trisha maradhat 😀

eleve a sok mellékszereplőből kiindulva, visszább vesznek Laguerta játékidejéből, az meg eleve jó.Höri
szerintem ezek az arcok csak az osztálytalálkozó miatt voltak leigazolva, több szerepük nem hiszem, hogy lenne. Trisha jó volt, amire jó volt, nézd vissza sokszor ha nem térne vissza 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dexter kezdés ígéretes.

Debra tuti youtube hero lesz aztán celeb 😀
nem tudom fejből az összes teljes évados mellékszereplőt, de Trisha maradhat 😀

eleve a sok mellékszereplőből kiindulva, visszább vesznek Laguerta játékidejéből, az meg eleve jó.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
tbbt 3. rész nem igazán nyűgözött le, a végén kívül semmi poénos nem volt, Amy meg egyre idegesítőbbkristof
+1

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tbbt 3. rész nem igazán nyűgözött le, a végén kívül semmi poénos nem volt, Amy meg egyre idegesítőbb
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Őszintén szólva sorozatoknál nem tudom, hogy van, de filmeknél általánosan ez a vélemény.

Ha a csajos mivoltával nincsen bajod, akkor szerintem simán belekezdhetsz, mert inkább csak az szokott negatívumként szerepelni. Csak mondom, valamikor télen fog folytatódni, úgyhogy hacsak nem vagy nagyon király a várakozásban, várj vele addig 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igazából figyelembe véve, hogy a könyvadaptációknál 90%-ban a könyv sokkal jobb, el sem tudom képzelni, hogy lehet az mégjobb 😊fetomy
hát én két ilyet nézek, de senki se mondta, hogy a Dexter vagy a TVD könyv jobb a sorozatnál. Ezért se állok neki.

az meg, hogy csajos sorozat, engem nem tántorít el, univerzális vagyok. tegnap is sorban megnéztem egy survivort, egy aranypartot, egy sons of anarchy-t, egy vámpírnaplókat és egy modern family-t, és az összes szórakoztató volt.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én is már egy ideje agyalok, hogy nekiállok a PLL-nek, de mindig előbbre került valami más.
azon lepődtem meg, hogy itthon nem is adja semmi (?) mégis annyi lányismerősöm lájkolja FB-n, mint kevés másik sorozatot 😀Höri
Igazából nem feltétlen vagyok jó ajánló, mert nem vagyok annyira kritikus, hagyom magam sodorni a történettel. És azt sem tagadhatom, hogy zenében, filmben és könyvekben hajlamos vagyok olyanokat szeretni, amit inkább lányok szoktak.
Viszont én azt mondom, nézd meg. De csak ha már lesz időpont, hogy mikor folytatódik (vmikor télen, leszámítva a Halloweenes flashback epizódot), mert ha csak feleannyira fog meg, mint engem, akkor szar lesz várni a folytatásra. Ha meg nem jön be, úgyis mindegy mikor nézed 😊 De adj neki 2-3 részt.

Kétségkívül van egy kevés tinicsajos beütése, ami nyilván nem meglepő, hiszen 4(5) tinicsaj a főszereplő. De szerintem egyáltalán nem gagyi. Lehet, hogy te vagy más gagyinak találod -nem lepne meg, magamat ismerve 😀-, de amennyire úgymond belekerültem a történetbe, azt általában csak könyveknek köszönhetően szoktam elérni, szóval tényleg úgy gondolom, hogy egy próbát minimum megér. Igazából figyelembe véve, hogy a könyvadaptációknál 90%-ban a könyv sokkal jobb, el sem tudom képzelni, hogy lehet az mégjobb 😊

Egyébként bonyolultan működik a sorozatok berendelése idehaza. Ha nem vette meg egy magyar adó sem az elindulása előtt a jogokat, nem tudom mikor van újra lehetősége. Márpedig előre nem sok esély van, hogy megvették, mert az ABC Family-n futó műsorok közül az utolsó ami ment magyarországon az évekkel ezelőtt volt. Viszont a Walt Disney csinálja, így ha lesz magyarországon, a legesélyesebb, hogy a viasaton lesz. Mondjuk én attól tartok, hogy magyarul, de akár még felirattal is, nem tudja ugyanazt átadni, mint eredetiben.
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
huh. ez is fasza rész volt szerintem, eleve a fényképezése nagyon bejött az epizódnak.
Höri
na nekem az új évadból a 3. rész tetszett eddig legjobban, tényleg elég fasza
ráadásul se bonnie, se szellemek 😊kristof
Nekem is bejött nagyon. Szeretem ezeket a "visszatekintős" jeleneteket. 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Kurva jó volt a Parks and Recreation 😀 Sírtam a battlenál!
több mint 12 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
a Himym 7x04-ben meg szerepelni fog Jeff Probst, ezt látnom kell 😀Höri
majd én is töltöm... (le vagyok döbbenve, hogy már a 7. évad megy...)

egyébként Jeff-től ez nem meglepő... már Fringe casting-jén is jelentkezett Peter szerepére 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
huh. ez is fasza rész volt szerintem, eleve a fényképezése nagyon bejött az epizódnak.
Höri
na nekem az új évadból a 3. rész tetszett eddig legjobban, tényleg elég fasza
ráadásul se bonnie, se szellemek 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én is már egy ideje agyalok, hogy nekiállok a PLL-nek, de mindig előbbre került valami más.
azon lepődtem meg, hogy itthon nem is adja semmi (?) mégis annyi lányismerősöm lájkolja FB-n, mint kevés másik sorozatot 😀

a Himym 7x04-ben meg szerepelni fog Jeff Probst, ezt látnom kell 😀
sőt, Roy Hibbert (Pacers center) meg a PnR-ben, az se semmi 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Régen találkoztam olyan sorozattal, aminek a következő részére annyira kíváncsi vagyok, hogy hajnal fél ötkor eszembe nem jut aludni, de ez a Dirty Little Whores (PLL 😛) valami kurvajó sorozat. Sokkal gagyibbra számítottam, főleg hogy 4 priti tinicsaj a főszereplő, de abszolút nem béna cucc szvsz. Úgy terveztem, hogy majd beosztom a többi sorozattal, hogy akkorra fejezzem be, amikor folytatódik, de hát 2 nap alatt letudtam a másfél évadot és most k.vaszar, hogy nincs több rész..

Btw. a New Girl-t berendelte a FOX teljes évadra, ráadásul nem 22 hanem 24 részre. Egyébként hiányzott a 102-ből coach, de az új srác se rossz figura, és maga a rész is eléggé bejött. Ha le tudják küzdeni azt az 1-2 percnyi üresjáratot, ami részenként van, simán vezető sorozat lehetne (nem mintha nem darálna így is elég jól).
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Survivor 3. rész után

Vége újra lett vizes immunity challenge. A kék tábor tűnt most érdekesebbnek, bár az előzetes szerint a kavarás beindul a pirosaknál is. Brandon teljesen kattant, napok kérdése, hogy hazazavarják. Az RI-re meg felesleges szót vesztegetni. Csak értékes perceket veszít a néző a többi játékos megismeréséből. Ez múlt évadban nem hiányzott a zombie-k miatt, de itt azért jól jönne.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy azt megkérdezném, hogy a MF High School igazgatót nem zavarja, hogy a töritanár 2 diákkal lakik, akikhez a világon semmi köze sincs? 😀 illetve a gyámhivatal nem akar valamit kezdeni a Gilbert gyerekekkel, btw? 😛 na ennyit a bürokráciáról.Höri
szabad ország, ott lakik a töritanár, ahol akar 😛 am Elena már elmúlt 18 gondolom az övé lett a ház, ill automatikusan ő lett Jeremy gyámja, tekintve, hogy nem nagyon van más rokonuk (bár arra kíváncsi lennék, hogy miből tartják fent magukat 😀)kristof
ja, meg múlt évad óta a Salvatore ház is az övé papíron 😀

az lenne Klaus-nak a legegyszerűbb Elena elfogására, hogy rászabadítja az adóhivatalt.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy azt megkérdezném, hogy a MF High School igazgatót nem zavarja, hogy a töritanár 2 diákkal lakik, akikhez a világon semmi köze sincs? 😀 illetve a gyámhivatal nem akar valamit kezdeni a Gilbert gyerekekkel, btw? 😛 na ennyit a bürokráciáról.Höri
szabad ország, ott lakik a töritanár, ahol akar 😛 am Elena már elmúlt 18 gondolom az övé lett a ház, ill automatikusan ő lett Jeremy gyámja, tekintve, hogy nem nagyon van más rokonuk (bár arra kíváncsi lennék, hogy miből tartják fent magukat 😀)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A lényeg továbbra is hajrá Caroline, kill'em allHöri
na én már megnéztem a második részt is, nem volt olyan rossz, bár Candice kisasszony alig játszott benne (cserébe Bonnieról csak pár szó esett és fel se tűnt) ill. ez a szellemtémás fasság is egyre több nyeret ter (sajnos). a hibridek kurvamenők (spoiler! ha sikerülne megcsinálni őket 😀)kristof
huh. ez is fasza rész volt szerintem, eleve a fényképezése nagyon bejött az epizódnak.

Klaus már értem, hogy mit akar. Végülis ez a világuralom dolog még érthető is egy olyan fazontól, aki 1000+ éve született 😀
A ghost whisperer Jeremy geciunalmas, még Bonnie nélkül is, bele se gondolok mi lesz ha visszajön.

Caroline faterját másképpen képzeltem el. Kislánya alapján igazi felvonulásos sztereotíp buzinak 😀 így most megnyugodtam, nem eshet baja A Hősnőnek.

Amúgy azt megkérdezném, hogy a MF High School igazgatót nem zavarja, hogy a töritanár 2 diákkal lakik, akikhez a világon semmi köze sincs? 😀 illetve a gyámhivatal nem akar valamit kezdeni a Gilbert gyerekekkel, btw? 😛 na ennyit a bürokráciáról.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Dexter 6. évad első része eléggé erősre sikeredett, talán az elsőé és a negyediké tetszett még ennyire. Promók alapján féltem ettől a vallásos vonulattól, de a látottak alapján remekül kezelik a témát.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
amilyen szarul indult a Supernatural 7x01 olyan jó lett a végére. nagyon tetszik LeviatánCas. nekem ugrott csak be róla Joker karaktere egyből?shawnka
Most hogy mondod, tényleg Jokeres 😀
de ha Castiel, akkor ez a best 😀 :http://www.youtube.com/watch?v=0ESOGHVt0pI
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dexter ötödik évad egyre jobban beindul azért!!! Csak hát, fura, hogy egy hetet várok, mire TV6 leadja és szedhetem 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nathan elmegy? Ezt még nem is hallottam, pedig kb. ezerrel csapok le, ha Misfits hírt látok. De így már nem is igazán érdekel az egész...Deny
http://www.tv.com/news/robert-sheehan-leaves-misfits-25592/
Megguglizva még sokkal több infót találsz.

modern family vagy community?braxa88
Mindkettő 😊tenorx
Így van, teljesen más a kettő, a Community egy mély, okos sorozat, a MF meg egy "tradicionális" top class comedy.

Perception is reality.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
modern family vagy community?braxa88
Mindkettő 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fuck az összes fordítónak, minden szeméthez csinálnak csak a normális műsorhoz nem 😕peach
Ízlés kérdése. Engem pl. a survivor pont nem pörget fel egy picit sem. Ha érdekelne, valami béta feliratot még csinálnék is hozzá, de sokkal több sokkal jöbb van annál 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fuck az összes fordítónak, minden szeméthez csinálnak csak a normális műsorhoz nem 😕peach
(inkább köszönd meg, hogy időt és energiát nem spórolva csinálnak máshoz, ha nem tennék azokat se tudnák nézni)