Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az új vd rész ultragáz. Néha nem értem mennyire tehetségtelen embereket bírnak kiszemelni a forgatókönyv megírására. 😒
Valszeg mostmár végleg kiírják a szellemeket(Kár mert Annat meg Masont még el bírtam volna viselni egy darabig.) És még Rebekah sem szerepelt benne 😕Double B
hát valóban nem volt kiemelkedő 😕 a történet nem lehet, hogy a könyv miatt halad így? (bár nem olvastam, és fogalmam sincs miről szól)
Annát nem sajnálom, Masont annál inkább ill. Lexi is maradhatott volna. Bonnie - Jeremy szakítást nem bánom, hátha talál magának vmi dögös kurvát utóbbi. Mrs. Lockwood nyilván most megszereti Carolinet, jó, mivel így valszeg nem akarja majd kinyír(at)ni. Tyler-Rebekah vonal nem tudom miért maradt ki teljesen, ill Mikaelékről se tudtunk meg semmit, Klaus meg már múltkor sem volt...kristof
jó azért 42 percbe nem fér bele 20 szereplő 😛 a mostani tele volt vendégszereplővel és egy rakás szál lezárásra került úgy tűnik, bár a nyaklánc még bírja, szóval sose lehet tudni.
A szellemek eltakarodása pozitív, illetve nekem a Stefános nyűglődés is zavaró volt (surprise 😀 ), ellenben a Damon-Mason vonal miatt kellően lekötött a rész, azt sajnálom kissé, hogy Caroline bunyóját alig mutatták a köcsögökkel.

Illetve a múltkori kekeckedés után ismét folytatom a történethez nem illó, de bennem felmerülő problémákat:
- lent az erdőben eldugott ex rabszolgatanya alatti barlangban Damon telefonált Alaricnak. Bizonyára geci erős térerő lehet ott. Majdnem annyira, mint a régi sitt alagsorában, ahová Stefant kikötözték 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Community, még mindig zseniális 😀tenorx
egyre betegebb. harmon nagy ember 😀

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rohadt jó volt a Chuck, de sajnos már csak 12 rész van hátra. Rettenetesen fog hiányozni.
Operation T.I.T.S. 😀 a guest star meg mekkora volt 😀Chevy
Vazzeg, most néztem utána, hogy Luke Skywalker volt az elején a gonosz. Beszarok. Kár, hogy nekem az ilyenek nem esnek le általában. 😀

Én bízom benne, hogy a rövidebb évadra erősebb sztorit is tudnak írni, általában akkor szenvedtek az írók, ha kaptak még plusz részeket a már kész részekhez. De itt most látva az első nézettséget, ilyen nem nagyon lesz. :/Schleck
Már nem volt vele az Erő 😀
Amúgy nézettséghez hozzátartozik az is, hogy a Chuckkal egy időben ment a World Series 7. meccse. De én is csodálkoznék, ha kapnánk még plusz részeket.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rohadt jó volt a Chuck, de sajnos már csak 12 rész van hátra. Rettenetesen fog hiányozni.
Operation T.I.T.S. 😀 a guest star meg mekkora volt 😀Chevy
Vazzeg, most néztem utána, hogy Luke Skywalker volt az elején a gonosz. Beszarok. Kár, hogy nekem az ilyenek nem esnek le általában. 😀

Én bízom benne, hogy a rövidebb évadra erősebb sztorit is tudnak írni, általában akkor szenvedtek az írók, ha kaptak még plusz részeket a már kész részekhez. De itt most látva az első nézettséget, ilyen nem nagyon lesz. :/

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
mennyire beteg volt ez a halloweeni tbbt 😂 kár, hogy Courtney Ford csak vendégszereplőnek jött 😕kristof
az Office és a Community is nagyon odavágott az ünnepi részekkel, nem győztem levegőt venni két nevetés között 😀shawnka
Dwight és a három királyok 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
mennyire beteg volt ez a halloweeni tbbt 😂 kár, hogy Courtney Ford csak vendégszereplőnek jött 😕kristof
az Office és a Community is nagyon odavágott az ünnepi részekkel, nem győztem levegőt venni két nevetés között 😀
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Az új vd rész ultragáz. Néha nem értem mennyire tehetségtelen embereket bírnak kiszemelni a forgatókönyv megírására. 😒
Valszeg mostmár végleg kiírják a szellemeket(Kár mert Annat meg Masont még el bírtam volna viselni egy darabig.) És még Rebekah sem szerepelt benne 😕Double B
hát valóban nem volt kiemelkedő 😕 a történet nem lehet, hogy a könyv miatt halad így? (bár nem olvastam, és fogalmam sincs miről szól)
Annát nem sajnálom, Masont annál inkább ill. Lexi is maradhatott volna. Bonnie - Jeremy szakítást nem bánom, hátha talál magának vmi dögös kurvát utóbbi. Mrs. Lockwood nyilván most megszereti Carolinet, jó, mivel így valszeg nem akarja majd kinyír(at)ni. Tyler-Rebekah vonal nem tudom miért maradt ki teljesen, ill Mikaelékről se tudtunk meg semmit, Klaus meg már múltkor sem volt...kristof
Nem tudom, nem szeretném elolvasni a könyvet, szóval passz 😀
Én bírtam anno az Anna-Jeremy szálat, ezért is jó hogy szakított a csokival. meg kicsit szar karakter, kb mindegyik nője mire összejön vele meghal, vagy dobja mert megcsalja a halott barátnőjével 😀

A következő részbe majd tuti kapunk egyszerre egy csomó szarságot, kár hogy Elenat nem lehet megölni, rohadtul unszimpatikus lett, főleg a végén a "nem várok egy szellemre" résznél. Egy Damon - Mason - Alaric vs Klaus azért adta volna.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mennyire beteg volt ez a halloweeni tbbt 😂 kár, hogy Courtney Ford csak vendégszereplőnek jött 😕
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
4dik évad szerintem a legjobb,és a 2dik a leggyengébb.valahogy így 4,1,5,3,2Cowboykarcsi
fú én már összekavarodtam meik évadba mi volt, de az új tökre bejövős, bár nekem mind1 csak Dexter legyen(és persze nem a rajzfilm... 😀 )

|
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
4dik évad szerintem a legjobb,és a 2dik a leggyengébb.valahogy így 4,1,5,3,2

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Véget ért számomra tegnapelőtt már Dexter 5. évad és nagyon nem nyűgözött le. Főleg a vége, egyszerűen már zavar, mennyire sok esetben a mákon múlik a dolog. Vártam, hogy Lumen lelépjen, örültem is neki, remélem hatodik évadban visszatér az egyedüli melóhoz Dexter, nem akar senkit megtanítani ölni vagy csapatba venni. Összességében nálam a legjobb továbbra is az első évad.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://comment.blog.hu/2007/09/26/beismerte_a_csalast_a_discovery




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az új vd rész ultragáz. Néha nem értem mennyire tehetségtelen embereket bírnak kiszemelni a forgatókönyv megírására. 😒
Valszeg mostmár végleg kiírják a szellemeket(Kár mert Annat meg Masont még el bírtam volna viselni egy darabig.) És még Rebekah sem szerepelt benne 😕Double B
hát valóban nem volt kiemelkedő 😕 a történet nem lehet, hogy a könyv miatt halad így? (bár nem olvastam, és fogalmam sincs miről szól)
Annát nem sajnálom, Masont annál inkább ill. Lexi is maradhatott volna. Bonnie - Jeremy szakítást nem bánom, hátha talál magának vmi dögös kurvát utóbbi. Mrs. Lockwood nyilván most megszereti Carolinet, jó, mivel így valszeg nem akarja majd kinyír(at)ni. Tyler-Rebekah vonal nem tudom miért maradt ki teljesen, ill Mikaelékről se tudtunk meg semmit, Klaus meg már múltkor sem volt...
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Az új vd rész ultragáz. Néha nem értem mennyire tehetségtelen embereket bírnak kiszemelni a forgatókönyv megírására. 😒
Valszeg mostmár végleg kiírják a szellemeket(Kár mert Annat meg Masont még el bírtam volna viselni egy darabig.) És még Rebekah sem szerepelt benne 😕
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rohadt jó volt a Chuck, de sajnos már csak 12 rész van hátra. Rettenetesen fog hiányozni.
Operation T.I.T.S. 😀 a guest star meg mekkora volt 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Community, még mindig zseniális 😀
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ozzy remélem nem lőtte tökön magát, és bejön ez a move, amit kitaláltak. Ami egyébként kurvajó 😀shawnka
Kár, hogy az első perctől lehetett tudni, hogy mi lesz a rész vége... ami baromi unalmassá tette ezt a negyven percet. nagyon várom már a merge-öt. ez a move meg szerintem felesleges kockázat. Cochran az első adandó alkalommal tábort fog váltani, ha az érdeke úgy kívánja, legalábbis minden megnyilatkozásából ez jön le, nyilván ezt a törzs nem láthatja. Christine meg amúgy is a kéken ellen szavazott volna, ameddig szükség lett volna a voksára.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ozzy remélem nem lőtte tökön magát, és bejön ez a move, amit kitaláltak. Ami egyébként kurvajó 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dexter új évadában nekem úgy tűnik, mintha Adama admirális egy csapatban játszana Dex apjával. Mindig csak Lil' Hanksszel együtt látjuk, vagy éppen valami jelentéktelen dolgot csinál, és a sráccal végezteti el folyton a "piszkos" munkát. Például a kávézóban is csak a srácot kínálta meg a pincércsaj kávéval, a faszit mintha észre sem vette volna. Bár ebben az esetben ki kötözte ki a csajt? 😀shawnka
LoL 😀

jó kis rész volt a mostani, bár miután elmondták a sajtónak, hogy összefügg a 2 gyilkosság, azt hittem a rész végén, hogy csak valami utánzóművészhez riasztanak megint. Szerencsére nem.

Ami meglepett, hogy Quinn és Batista nem buktak le, hogy beszívtak. Majd legközelebb gondolom.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Dexter új évadában nekem úgy tűnik, mintha Adama admirális egy csapatban játszana Dex apjával. Mindig csak Lil' Hanksszel együtt látjuk, vagy éppen valami jelentéktelen dolgot csinál, és a sráccal végezteti el folyton a "piszkos" munkát. Például a kávézóban is csak a srácot kínálta meg a pincércsaj kávéval, a faszit mintha észre sem vette volna. Bár ebben az esetben ki kötözte ki a csajt? 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel Höri múltkor hiányolta ezért most írok a vd-ről.kristof
fú bazzeg, Mason bácsi alig lepett meg 😀

"Barbie Klaus" meg kurva hiteles volt, mint végzős. 😛
Azt nem is tudtam, hogy az első két évad egy tanév alatt ment le, nem mintha lett volna jelentősége.
Elena mi miatt kel reggel 5.15-kor? 😀 legnagyobb rejtély számomra.

Mikael érdekes szálat hozott elő, Katerina remélem túléli.
Sajna a Vicki/annuska duóból a köcsögebb maradt meg, ezt nagyon bánom.

Szolga Tylert meg jöjjenek recruitolni új Tebownak. Over/under 1 rész, hogy megkúrja Rebekát?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mivel Höri múltkor hiányolta ezért most írok a vd-ről.
- szellemekre túl nagy szerep jut, vicki mondjuk valszeg, hál' istennek nem tér vissza, de ez az annás vonal kezd elburjánzani :S
- Rebekah kurvajó, kajak elgondolkodtató, hogy ő vagy Caroline (már majdnem letettem a voksom előbbinél az akcentusa miatt, aztán rájöttem, hogy honnan ismerős: H2O, sellőmesék 😂 hiába volt ott is természetfeletti ez erősen levon az értékéből, meg Caroline már régebb óta van, szal egyelőre maradok nála 😀)
- Stefan elég badass, nekem jobban bejön, mint a romantikus énje, ellenben Damon túl nyálas
- Tylert kurvára irigylem 😀
- Mikael durván tolja, szegény Katherine be is szopta vele
- Klaus se unatkozott azért, ha sikerül minden vérfarkas feltámasztania akkor azért elég durva sereget hozhat össze 😀
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
új HIMYM. 😀

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
modern family 3x06-ban Phil és Haley elmennek megnézni Phil alma máterét, aki emiatt Fresno State Bulldogs pulcsit visel végig 😀

jók voltak a mostani storyline-ok, de vajon Ronaldo meghalt? 😮Höri
Nem tudom, nálam kezd nagyon visszaesni MF, ebben a részben csak az volt a vicces, hogy Jay rákattant a szappanoperára.

Perception is reality.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Az új Survivor epizód volt az első amit kicsit álmosítónak tartottam a mostani évadból.DoM
teljesen jó volt, nagyon sok későbbiekben fontos dolog történt benne. karakterfejlődés is volt, Lil' Hantz nem sírt 😀