Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Dexter 6. évad első része eléggé erősre sikeredett, talán az elsőé és a negyediké tetszett még ennyire. Promók alapján féltem ettől a vallásos vonulattól, de a látottak alapján remekül kezelik a témát.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
amilyen szarul indult a Supernatural 7x01 olyan jó lett a végére. nagyon tetszik LeviatánCas. nekem ugrott csak be róla Joker karaktere egyből?shawnka
Most hogy mondod, tényleg Jokeres 😀
de ha Castiel, akkor ez a best 😀 :http://www.youtube.com/watch?v=0ESOGHVt0pI
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dexter ötödik évad egyre jobban beindul azért!!! Csak hát, fura, hogy egy hetet várok, mire TV6 leadja és szedhetem 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nathan elmegy? Ezt még nem is hallottam, pedig kb. ezerrel csapok le, ha Misfits hírt látok. De így már nem is igazán érdekel az egész...Deny
http://www.tv.com/news/robert-sheehan-leaves-misfits-25592/
Megguglizva még sokkal több infót találsz.

modern family vagy community?braxa88
Mindkettő 😊tenorx
Így van, teljesen más a kettő, a Community egy mély, okos sorozat, a MF meg egy "tradicionális" top class comedy.

Perception is reality.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
modern family vagy community?braxa88
Mindkettő 😊
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fuck az összes fordítónak, minden szeméthez csinálnak csak a normális műsorhoz nem 😕peach
Ízlés kérdése. Engem pl. a survivor pont nem pörget fel egy picit sem. Ha érdekelne, valami béta feliratot még csinálnék is hozzá, de sokkal több sokkal jöbb van annál 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
fuck az összes fordítónak, minden szeméthez csinálnak csak a normális műsorhoz nem 😕peach
(inkább köszönd meg, hogy időt és energiát nem spórolva csinálnak máshoz, ha nem tennék azokat se tudnák nézni)
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
amilyen szarul indult a Supernatural 7x01 olyan jó lett a végére. nagyon tetszik LeviatánCas. nekem ugrott csak be róla Joker karaktere egyből?
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
valakinek nincsen valami csoda dugi site-ra tippje, ahol a telibevert survivor évadokhoz lehet magyar feliratot heggeszteni? ha már ádám fia olyan sötét h nem tud normálisan angolul... 😀

kb 7-8 szériát láttam és annyira de annyira szeretném a többit is... 😀peach
nincsen hozzá, az angol is ritka 😊

mikronéziához láttam, hogy van, de egyébként nem jellemzőHöri
fuck az összes fordítónak, minden szeméthez csinálnak csak a normális műsorhoz nem 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
big bang is megnézve, az első nem tetszett annyira, de a második epic volt 😀kristof
Egész kellemesen csalódtam benne, elég sokszor nevettünk fel rajta 😊 Második részben azért Raj-ék csókos jelenete elég epic lett ténylegDeny
Baromi jó volt! Nagyon jól sikerült a második rész. 😂

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
modern family vagy community?braxa88
community
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
modern family vagy community?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valakinek nincsen valami csoda dugi site-ra tippje, ahol a telibevert survivor évadokhoz lehet magyar feliratot heggeszteni? ha már ádám fia olyan sötét h nem tud normálisan angolul... 😀

kb 7-8 szériát láttam és annyira de annyira szeretném a többit is... 😀peach
nincsen hozzá, az angol is ritka 😊

mikronéziához láttam, hogy van, de egyébként nem jellemző

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
valakinek nincsen valami csoda dugi site-ra tippje, ahol a telibevert survivor évadokhoz lehet magyar feliratot heggeszteni? ha már ádám fia olyan sötét h nem tud normálisan angolul... 😀

kb 7-8 szériát láttam és annyira de annyira szeretném a többit is... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
big bang is megnézve, az első nem tetszett annyira, de a második epic volt 😀kristof
Egész kellemesen csalódtam benne, elég sokszor nevettünk fel rajta 😊 Második részben azért Raj-ék csókos jelenete elég epic lett tényleg
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem veszik ki, hanem Wayans-nek van egy másik sorozata amiről azt hitték tuti kasza lesz de kapott még egy évadot, így nyilván abban marad, a new girlbe meg keresnek mást.

az unforgettable-re azt mondta a tesóm, hogy ha egy részt láttál, láttad mindet 😀 ez a cím alapján passzoló leírás

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ne már, hogy coach lelép 😕 Óriási arc pedig :mad: Legjobb karakter, 2. mondatával már üvölt tényleg szenzációs faszér veszik ki.. Amúgy akkor lehet mégis csak Zoey miatt fogott meg jobban 😀

Ha több poén kell, a 2BG olyan. Szinte végig lehet röhögni, nyilván persze ízléstől függően.

Közben megnéztem két pilótát más kategóriából:

Person of Interest. Nem gondolom egy elit kriminek, de igazából tetszik az alapötlet, és megvalósításban is elég jó. Bejönnek a folyamatos bevágások a kamerákról, mikrofonokról, nem érzem semminek sem a hiányát vagy eltúlozását. Talán a faszi kicsit túlzottan unbeatable, de hát ennyit csak kell engedni.

UNforgetable. Kissé sok nekem ez a memóriás cucc. És nem csak azért, mert én arra sem emlékszem mit ettem reggelire, hanem egyszerűen túl sok, hogy fél éve voltam egy szobában fél percig, és most simán felidézem mi volt az egyik fali képen. Ráadásul közel sem egy jó krimi. Talán csak túl sok mindent akartak a pilótába sűríteni, de igazából a nyomozás 2 visszaemlékezés meg 1 gyenge kihallgatás volt, ráadásul a végén a -2- váratlan húzása sem durrant, pedig engem könnyen meg lehet venni. Adok még egy esélyt neki, de nem hinném, hogy ennél leragadnék.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát nekem a new girl nem tetszett. egyedül coach volt jó arc, ő meg lelép az 1x02-ben 😊 ha lesz Bones crossover, akkor szóljatok!

a 2 broke girls-t lehet megnézem a nagycsöcsű csaj már az 1. plakátokon hívogatott.

visszatérő sitcomjaim közül a modern family 3x01 odavert Wyomingból 😀 a dupla kezdés 2. részét most pótlom, majd utána community és parks and recreation.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah, belekezdtem néhány friss sorozatba...

The Secret Circle második rész először is. Igazából egész izgalmas. Nem lesz egy top sorozat, de egy 6-7/10-et megadnék neki. Tetszik, hogy nem úgy van, hogy csaj megkapja a képességet - világ ura, hanem azért közel sem úgy működik az, ahogy ő elképzeli. Annyi gondom van, hogy nincs igazán ilyen fantasys feelingje, ami egy boszorkányos történetnél azért -sztem- illene. Ja, és kissé sok, hogy minden reklám előtt sejtelmes hang 800%-os hangerőn és éles vágás. Viszont a zenéket nagyon bírom benne. (edit.: Az kifejezetten nem jön be, hogy Seattle környékén vagyunk és tiszta napos idő van, felhőt alig látni)

Újak:
2 Broke Girls. Gagyira számítottam, de nagyon bejön. Tele van jó poénnal -igaz némi erőltetett is van-, de nekem legalábbis domináltak a jó poénok. A karakterek jók és szerethetők (Mex pl. nálam már most egyik kedvenc) az ötlet is egész jó, tényleg humoros is. Nagyon remélem, hogy nem lesz kasza, nagyon jó kis sitcom ez. Egyik kedvenc poénom:

- Excuse me, where is my waitress? - épp a raktárban kefél
- aaaaaaahhhh - női hang a raktárból
- She's coming... 😀

New Girl. Igazából Zoey Deschanel miatt vágtam bele, és amiért én őt szeretem hozta is ebben a karakterben is. És aminek örülök, hogy nem egy lapos dolgot húz felfelé, hanem azért a show is jól egyben van. Kicsit romantikus beütése van, de egész sok a poén, ezt is remélem, hogy nem kaszálják..

Up All Night. Sitcom akar lenni, de ez egy kb. 80 perces délelőtti family movienak is vékony lenne, a vígjátékhoz meg semmi köze. Egyszer nem nevettem el magam, pedig hangulatban voltam az előzőtől. Adok még 1-2 részt neki, de ez szerintem nagyon gyenge, sitcomnak meg 0 és Almakapu sem épp a kedvenc színésznőm.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A kettő RI-re került játékosból remélem a galamblelkű voodooboszorkány kinézetű Semhar marad, mert a HI-mániás Christine-től a falra mászok a "He's just a temporary player" mondat óta.
A másik oldalon Brandon szórakoztat a legjobban, bár kissé kattantnak tűnik a srác.shawnka
Nekem is bejön az évad nagyon, Brandon szerintem nagyon kattant.tenorx
Nem véletlenül loco.

Youtube csatorna extra videókkal: http://www.youtube.com/watch?v=CGUxqGWXHqI&feature=related
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nagyon rendben van eddig az Survivor két rész után. Az Brandon "unokaöccs" Hantzből mondjuk kezd egy picit sok lenni Harvard Law-val egyetemben. A TC is oké volt. Mikayláról meg nagyon hamar kiderül, hogy mennyire tipp-topp a social game-je is. 😛

A frontvonalak egyelőre kesze-kuszábbnak tűnik a kékek táborában.

Ha az RI-ra pazarolt percek meg újra felszabadulnának, talán lehetne többször külön reward és immunity challenge, ami még érdekesebbé tehetné a játékot.DoM
A kettő RI-re került játékosból remélem a galamblelkű voodooboszorkány kinézetű Semhar marad, mert a HI-mániás Christine-től a falra mászok a "He's just a temporary player" mondat óta.
Cochran nem volt sok szvsz ebben a részben, jó nézni ahogy igyekszik, és próbál beilleszkedni/hasznára lenni a Savaiinak. A másik oldalon Brandon szórakoztat a legjobban, bár kissé kattantnak tűnik a srác. Komolyan, annyira ki akarja szavazni Kajlamajlát, mintha nem tudná megtartóztatni magát, hogy ne erőszakolja meg ott helyben a parton. A hűséges beszélgetése tetszett az elején Coachcsal, kíváncsian várom, hogy mi lesz kettejük kis szövetségéből, az mindenesetre jó jel, hogy megmutatta a tetkót. Valamelyik biztosan át fogja verni a másikat később, Coachból simán kinézem minekután elismerte, hogy eddigi játékait ő baszta el, mivel megbízott mindenkiben.

Btw, Ozzy haja továbbra is szörnyű, olyat neki, mint a Mikronéz évadban!

Tetszik ez az évad idáig, remélem marad a színvonal.shawnka
Nekem is bejön az évad nagyon, Brandon szerintem nagyon kattant.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
big bang is megnézve, az első nem tetszett annyira, de a második epic volt 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Nagyon rendben van eddig az Survivor két rész után. Az Brandon "unokaöccs" Hantzből mondjuk kezd egy picit sok lenni Harvard Law-val egyetemben. A TC is oké volt. Mikayláról meg nagyon hamar kiderül, hogy mennyire tipp-topp a social game-je is. 😛

A frontvonalak egyelőre kesze-kuszábbnak tűnik a kékek táborában.

Ha az RI-ra pazarolt percek meg újra felszabadulnának, talán lehetne többször külön reward és immunity challenge, ami még érdekesebbé tehetné a játékot.DoM
A kettő RI-re került játékosból remélem a galamblelkű voodooboszorkány kinézetű Semhar marad, mert a HI-mániás Christine-től a falra mászok a "He's just a temporary player" mondat óta.
Cochran nem volt sok szvsz ebben a részben, jó nézni ahogy igyekszik, és próbál beilleszkedni/hasznára lenni a Savaiinak. A másik oldalon Brandon szórakoztat a legjobban, bár kissé kattantnak tűnik a srác. Komolyan, annyira ki akarja szavazni Kajlamajlát, mintha nem tudná megtartóztatni magát, hogy ne erőszakolja meg ott helyben a parton. A hűséges beszélgetése tetszett az elején Coachcsal, kíváncsian várom, hogy mi lesz kettejük kis szövetségéből, az mindenesetre jó jel, hogy megmutatta a tetkót. Valamelyik biztosan át fogja verni a másikat később, Coachból simán kinézem minekután elismerte, hogy eddigi játékait ő baszta el, mivel megbízott mindenkiben.

Btw, Ozzy haja továbbra is szörnyű, olyat neki, mint a Mikronéz évadban!

Tetszik ez az évad idáig, remélem marad a színvonal.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jól választottak új főnököt 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A lényeg továbbra is hajrá Caroline, kill'em allHöri
na én már megnéztem a második részt is, nem volt olyan rossz, bár Candice kisasszony alig játszott benne (cserébe Bonnieról csak pár szó esett és fel se tűnt) ill. ez a szellemtémás fasság is egyre több nyeret ter (sajnos). a hibridek kurvamenők (spoiler! ha sikerülne megcsinálni őket 😀)