Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az új Survivor epizód volt az első amit kicsit álmosítónak tartottam a mostani évadból.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
modern family 3x06-ban Phil és Haley elmennek megnézni Phil alma máterét, aki emiatt Fresno State Bulldogs pulcsit visel végig 😀

jók voltak a mostani storyline-ok, de vajon Ronaldo meghalt? 😮

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dexter 3.rész is eléggé jó volt sztem. A vége meg...na az sem volt mind1...
kicsit azt sajnálom, hogy ha már Dexter ekkora gyilkosnak harangozta be a fogtündért, ahhoz képest eléggé gyorsan kinyírta. Nyilván vinni kell majd a főszálat, az meg nagyon beteg lesz 😀 😛Habi
Nagyon komoly volt az az utsó kis bejátszás. Amikor megjelent a fogtündér, elgondolkodtam, h nem lesz ez egy kicsit sok erre az évadra? De azt meg is halt a végén.Duff
nem volt túl mozgalmas rész, legalábbis én annyira nem élveztem, mint mondjuk az előzőeket, de az mindenképp jó, hogy minden jelenetnek volt jelentősége. ezt csak azért jegyzem meg mert az előző évadok batista/laguerta jelenetei simán mehettek volna a levesbe.

a laboros szöszi szála különösen érdekes, gondolom nem sokára ő is rájön, hogy ki volt rudy igazából.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Dexter 3.rész is eléggé jó volt sztem. A vége meg...na az sem volt mind1...
kicsit azt sajnálom, hogy ha már Dexter ekkora gyilkosnak harangozta be a fogtündért, ahhoz képest eléggé gyorsan kinyírta. Nyilván vinni kell majd a főszálat, az meg nagyon beteg lesz 😀 😛Habi
Nagyon komoly volt az az utsó kis bejátszás. Amikor megjelent a fogtündér, elgondolkodtam, h nem lesz ez egy kicsit sok erre az évadra? De azt meg is halt a végén.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
http://www.youtube.com/watch?v=IAM9C_Ik_QU via 9GAGkristof
mindjárt visszaállítom a karmarendszert, hogy megfelelően értékelhessem ezt 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=IAM9C_Ik_QU via 9GAG
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Dexter 3.rész is eléggé jó volt sztem. A vége meg...na az sem volt mind1...
kicsit azt sajnálom, hogy ha már Dexter ekkora gyilkosnak harangozta be a fogtündért, ahhoz képest eléggé gyorsan kinyírta. Nyilván vinni kell majd a főszálat, az meg nagyon beteg lesz 😀 😛Habi
apokalipszisnek 4 pacirájdere van, itt csak kettő jött...egyelőre. de tény, hogy váratlanul ért a vége a nyugis rész miatt 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A legjobban azt várom, hogy Penge Michael mit tud. Elsőre azt hittem ő is a 7 testvér egyike, de a temetőből ítélve nem igazán.Höri
én az apjára tippeltem, aztán egyik ismerősöm mondta, hogy őt kinyírta már a megcsalás miatt. persze ennél a családnál kitudja ...
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Dexter 3.rész is eléggé jó volt sztem. A vége meg...na az sem volt mind1...
kicsit azt sajnálom, hogy ha már Dexter ekkora gyilkosnak harangozta be a fogtündért, ahhoz képest eléggé gyorsan kinyírta. Nyilván vinni kell majd a főszálat, az meg nagyon beteg lesz 😀 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi van kristóf, a heti tvd hozzászólásod elmaradt? 😀Höri
szombatra virradó hajnalban néztem meg, annyira volt időm, h twitterre kiírjam mekkora király, utána bedőltem az ágyba 😕
de nyilván megint tetszett, Tylerre kíváncsi vagyok nagyon, és delena vs zombi stefan is kurvajónak ígérkezik 😀kristof
én már az előző évad korai szakaszában is azt hittem, hogy Tyler kinyírja Niklaus-t 😛 Aztán kiderült még ez meg az.
(eleve meglepne ha Niklaus nem élné túl az évadot)

Fonák Stefan kicsit furcsa volt, de majd hozzászokok.
Matt kár, hogy kibír mindent. 😕
A Vickit játszó csaj (Kayla Ewell) mi öregnek tűnik már a társaihoz (és korábbi önmagához) képest? Gondolom nem direkt.

A legjobban azt várom, hogy Penge Michael mit tud. Elsőre azt hittem ő is a 7 testvér egyike, de a temetőből ítélve nem igazán.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mi van kristóf, a heti tvd hozzászólásod elmaradt? 😀Höri
szombatra virradó hajnalban néztem meg, annyira volt időm, h twitterre kiírjam mekkora király, utána bedőltem az ágyba 😕
de nyilván megint tetszett, Tylerre kíváncsi vagyok nagyon, és delena vs zombi stefan is kurvajónak ígérkezik 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Áh bocs, a harmadik évadról írtam, gondoltam lejön, hogy spoiler 😕tenorx
Ne viccelj, nem volt komoly, meg egyébként sem egy csavaros krimiről beszélünk ahol a végső megoldás a lényeg 😀
szerk.: most nézem közben kikerült még 2 felirat, már zúzom is be a lejátszóba 😊 Egyébként szerintem is hatalmas sorozat, 2. évadon szarrá röhögtem magam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ja és a link ami lemaradt a Shiva Bowl Shuffle: http://www.youtube.com/watch?v=bdW622LKSuAtenorx
Neeee, SPOILER, így most kiderült hogy ki nyeri a második szezont :/ 😊
Ha már itt tartunk, második évad uccsó részeihez nem tudtok magyar feliratot? Az általam ismert feliratos oldalakon talán a 10. az utolsó amihez van...Rataxes
Áh bocs, a harmadik évadról írtam, gondoltam lejön, hogy spoiler 😕
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ja és a link ami lemaradt a Shiva Bowl Shuffle: http://www.youtube.com/watch?v=bdW622LKSuAtenorx
Neeee, SPOILER, így most kiderült hogy ki nyeri a második szezont :/ 😊
Ha már itt tartunk, második évad uccsó részeihez nem tudtok magyar feliratot? Az általam ismert feliratos oldalakon talán a 10. az utolsó amihez van...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi van kristóf, a heti tvd hozzászólásod elmaradt? 😀

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Elindult a The Walking Dead 2. évada és azt kell mondjam, hogy nem csalódtam. Az eleje és a vége nagyon ütős volt a résznek!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy mennyire gyenge ez az első Showder Klub, arra nem nagyon vannak szavak...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új community közben leállt a gép.
nem volt könnyű kitalálni, hogy hol is hagytam abba 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Suburgatory harmadik része elég "elvontabbra" sikerült, nevetés se igazán jött rá, de érdekel valamiért.Deny
vajon miért, várod mikor lesz benne kúrás 😛 én is nézem amúgy 😀

Bazdmeg, csak jó részeket produkálnak a sorozatokat? 😀 Ez a The League premier is kibaszott jó volt, remélem már mindenki nézi.
A legjobb rész : Shiva Bowl Shuffle, feat. MoJo, Brent Grimes, Sidney Rice 😀tenorx
Én nem elég, hogy nem nézem, nem is szeretem A Ligát. Hate Me NowHöri
Jézusom 😛 Pedig talán az egyik legjobb sitcom jelenleg,
Ja és a link ami lemaradt a Shiva Bowl Shuffle: http://www.youtube.com/watch?v=bdW622LKSuA
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Suburgatory harmadik része elég "elvontabbra" sikerült, nevetés se igazán jött rá, de érdekel valamiért.Deny
vajon miért, várod mikor lesz benne kúrás 😛 én is nézem amúgy 😀

Bazdmeg, csak jó részeket produkálnak a sorozatokat? 😀 Ez a The League premier is kibaszott jó volt, remélem már mindenki nézi.
A legjobb rész : Shiva Bowl Shuffle, feat. MoJo, Brent Grimes, Sidney Rice 😀tenorx
Én nem elég, hogy nem nézem, nem is szeretem A Ligát. Hate Me NowHöri
Azt kell mondjam, lehet mindkettő megnyilvánulásod érdemelne egy +1-t 😀
Amúgy nem biztos, hogy azért nézem Suburgatoryt, lehet csak mert simán ilyen gagyi alapötlet után is működik valamiért és leköt 😀 Idén ez, meg New Girl lett új sorozatom, asszem elég is lesz ez a kettő.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Suburgatory harmadik része elég "elvontabbra" sikerült, nevetés se igazán jött rá, de érdekel valamiért.Deny
vajon miért, várod mikor lesz benne kúrás 😛 én is nézem amúgy 😀

Bazdmeg, csak jó részeket produkálnak a sorozatokat? 😀 Ez a The League premier is kibaszott jó volt, remélem már mindenki nézi.
A legjobb rész : Shiva Bowl Shuffle, feat. MoJo, Brent Grimes, Sidney Rice 😀tenorx
Én nem elég, hogy nem nézem, nem is szeretem A Ligát. Hate Me Now

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Bazdmeg, csak jó részeket produkálnak a sorozatokat? 😀 Ez a The League premier is kibaszott jó volt, remélem már mindenki nézi.
A legjobb rész : Shiva Bowl Shuffle, feat. MoJo, Brent Grimes, Sidney Rice 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Régen volt már ilyen kínos Office rész. Old office is back 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Így jártam anyátokkalban Friday Night Lights utalás van, Marshall szerint a második évadot nem érdemes nézni belőle.
Suburgatory harmadik része elég "elvontabbra" sikerült, nevetés se igazán jött rá, de érdekel valamiért.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Baszki nem hiszem el, hogy mennyire zseniális a Community. Van még ennél is feljebb?