Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egész szórakoztató ez az új abc sitcom, a suburgatory.Jakehomer
Még a 2. részre nem volt időm, de a pilóta alapján szerintem is. Kb. egyik legjobb új sitcom.fetomy
mondjuk a konkurencia az nem is túl jelentős 😀shawnka
de szerintem igen. A 2 broke girls pl. szeirntem elég jó (amit alátámaszt az is, hogy már nézettebb, mint a felvezetője, a HIMYM), a New Girl is, még ha nem is az a sírva röhögős fajta, és a szar pilóta után az Up All Night is egész pofás kis sitcom lett, lehet rajta röhögni. Szerintem jó sitcomok indultak idén (én bírom a How to be a gentlemant is egyébként).
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Egész szórakoztató ez az új abc sitcom, a suburgatory.Jakehomer
Még a 2. részre nem volt időm, de a pilóta alapján szerintem is. Kb. egyik legjobb új sitcom.fetomy
mondjuk a konkurencia az nem is túl jelentős 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egész szórakoztató ez az új abc sitcom, a suburgatory.Jakehomer
Még a 2. részre nem volt időm, de a pilóta alapján szerintem is. Kb. egyik legjobb új sitcom.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egész szórakoztató ez az új abc sitcom, a suburgatory.Jakehomer
ja, az első rész engem is megvett, éjjel kívánok sort keríteni a másodikra

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egész szórakoztató ez az új abc sitcom, a suburgatory.

Perception is reality.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Weeds-t néz valaki? 😮
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kirakták a másik gonosz nőt is, ennek örülünk. Brandon annyira jó akar lenni, hogy lassan heelturnt vesz mindenki előtt, mert ezek a kirohanások, meg bocsánatkérőhadjáratok annyira nem menők. Viszont le a kalappal előtte, Survivor rekordnyit tartott a vállán, csak úgy mint Jim 😀

Jövő heti challenge nagyon komoly lesz 😀
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nekem is tetszett a rész, meg Odette is. Remélem marad ilyesmi stílusban ez az évad. :rolleyes:

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Tényleg felfrissítő volt a mostani House, évek óta az első rész, amiben nem volt szappanopera szál.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát tényleg fasza volt ez a House!
Egyedül azt sajnálom, hogy Odette Annable kegyetlenül irritál. Hiába szép, de egyszerűen számomra minden játszott érzelme annyira mű, hogy az hihetetlen.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ezel záró... Nem szívbajosak ezek a törökök.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
miért van sitten?

ha nem szabadul ki az első részben, akkor elkezdem nézni az évadot a helyszín miatt 😊Höri
SPOILER!

Mert belerongyolt Cuddy nappalijába a kocsijával.
Nem szabadul ki az első részben.

SPOILER VÉGE
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nyilván nem véletlen a Wentworth Miller vendégszereplés.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
miért van sitten?

ha nem szabadul ki az első részben, akkor elkezdem nézni az évadot a helyszín miatt 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A House új évada nagyon állat lesz. Nem tudom hova fognak ebből kilyukadni, de eddig tetszik.Sebii
Lehet SPOILER, de: Csak ajánlókat láttam belőle, Houset sose néztem pár otthon, tv-ben elkapott részen kívül, de a börtönben van valamilyen szál, ami orvosi témához köti?Deny
Csak a szokásos - függése a bogyóktól (és az új hölgyemény akiből hamarosan csapattag lesz).
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A House új évada nagyon állat lesz. Nem tudom hova fognak ebből kilyukadni, de eddig tetszik.Sebii
Lehet SPOILER, de: Csak ajánlókat láttam belőle, Houset sose néztem pár otthon, tv-ben elkapott részen kívül, de a börtönben van valamilyen szál, ami orvosi témához köti?
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
A House új évada nagyon állat lesz. Nem tudom hova fognak ebből kilyukadni, de eddig tetszik.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Indul ma a Tudorok az m2 adásán, sajnos nagyon későn!




több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
huh. ez is fasza rész volt szerintem, eleve a fényképezése nagyon bejött az epizódnak.
Höri
na nekem az új évadból a 3. rész tetszett eddig legjobban, tényleg elég fasza
ráadásul se bonnie, se szellemek 😊kristof
én nem vagyok nagy flashback fan (bár nyilván valamennyire korszak függő) de ez most elég jól működött 😊

és VÉGRE elmentek egy nagyvárosba, így nem kell páárit rendezni, hogy lehessen vegyülni.
Katerina is visszajött, nem volt ghost viszperelés, Caroline kiszabadult, minden király.

És kiderült, hogy a _minden_bajnok_legyőzhető_ piramisnak nem Niklaus a teteje 😮

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem gyenge évad elé nézünk, a készítők is egyre brutálabbak. Előszőr csak egy hűtőkocsis gyilkos, most meg már "itt" tartunk, hogy ne spoilerezzek.Duff
nem értelek, a főellenségek nem erősorrendben vannak szezononként szvsz 😀

legalábbis a hűtőkocsis is elég nagy pszichopata volt, nagyobb, mint prado, leila vagy take-it, mégis hamarabb túljutott rajta.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Dexter kezdés ígéretes.

Debra tuti youtube hero lesz aztán celeb 😀
nem tudom fejből az összes teljes évados mellékszereplőt, de Trisha maradhat 😀

eleve a sok mellékszereplőből kiindulva, visszább vesznek Laguerta játékidejéből, az meg eleve jó.Höri
Szerintem az eddigi legjobb évadnyitó, a 4. szezon mellett. Nem gyenge évad elé nézünk, a készítők is egyre brutálabbak. Előszőr csak egy hűtőkocsis gyilkos, most meg már "itt" tartunk, hogy ne spoilerezzek. A kiscsaj tényleg szerepelhetne többször 😀 Az se semmi, h Edward James Olmos alakítja az egyik "rosszfiút".
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Összességében nem voltam elájulva a háromrészes Archer miniseriestől, de a végére azért összeállt a dolog, az utolsó poénon röhögtem öt percig.

Perception is reality.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Dexter kezdés ígéretes.

Debra tuti youtube hero lesz aztán celeb 😀
nem tudom fejből az összes teljes évados mellékszereplőt, de Trisha maradhat 😀

eleve a sok mellékszereplőből kiindulva, visszább vesznek Laguerta játékidejéből, az meg eleve jó.Höri
szerintem ezek az arcok csak az osztálytalálkozó miatt voltak leigazolva, több szerepük nem hiszem, hogy lenne. Trisha jó volt, amire jó volt, nézd vissza sokszor ha nem térne vissza 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dexter kezdés ígéretes.

Debra tuti youtube hero lesz aztán celeb 😀
nem tudom fejből az összes teljes évados mellékszereplőt, de Trisha maradhat 😀

eleve a sok mellékszereplőből kiindulva, visszább vesznek Laguerta játékidejéből, az meg eleve jó.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
tbbt 3. rész nem igazán nyűgözött le, a végén kívül semmi poénos nem volt, Amy meg egyre idegesítőbbkristof
+1