Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
aki már látta az új Survivor első részét, annak mi a benyomása róla? Höri, DoM?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a killing eredetileg dán sorozat, gondolom ott se a beach-en mozogtak.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Megnéztem Hörinek köszönhetően 1, majd mégegy sorozatot. Oka, hogy Seattle környékén játszódnak:

The Secret Circle: Sajna az első rész alapján ez játszódhatna akárhol, sőt errefelé a legkevésbé, mert semmi olyan hangulata nem volt. Többnyire napos idő,kb. 30 másodpercnyi eső, hát jó lenne ha azért ez változna... Ettől függetlenül viszont érdekesnek tűnik ez a boszorkányos történet, csak kicsit csalódtam egyelőre.

The Killing: Na itt már kijön a Seattleisége, 100%-ban borús az idő, 80%-ban esik az eső, ami meg passzol a film komorságához nagyon. Nagyon bejön az egész hangulata és nagy érdeklődéssel tekintek a következő részekre, mivel emlékeim szerint még nem néztem ilyen egy évad-egy ügy, egy rész-egy nap jellegű sorozatot. Egyelőre jobban tetszik, mint a SC.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nem volt vmi nagy szám ez az Entourage finálé. Nagyon összecsapott volt. Pont ezért nem akartam happy end-et, mert így már annyira hálivúdi volt az egész, hogy levesz az élményből.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nagyon sajnálom (bár közel sem annyira, mint majd a Chuckot fogom), hogy véget ért az Entourage, de ez a sorozatzáró is olyan kapkodósra sikeredett, mint az egész évad. Nyugodtan lehetett volna 13 részesre csinálni az évadot.De legalább a filmnek megvan a témája, már csak meg kell csinálni 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nagyon fog hiányozni az Entourage 😕
Bébé nem tudom miről beszélsz, Turtle kurva jó volt, Vinceről meg eddig is tudtuk 😊tenorx
Nekem nagyon nem jött át most ez az érzelgős jelenet. Tipikus olyan volt, hogy csak felolvassák, próbáltak színészkedni, de nem ment nekik. 😀Bébé
Drama és Ari a jó színészek a sorozatban, a többiek csapnivalók.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LOOOOOL

vendégszerepel a House-ban Wentworth Miller 😀 így nem lesz nagy cucc megpattanni

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szörnyű, nagyon szurkoltam neki, hogy meggyógyuljon. 😕 😕

R.I.P. Spartacus!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
R.I.P Andy Whitfield 😕


Véget ért az Entourage is, nagyon sajnálom, imádtam ezt a sorozatot :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
meghalt Capua bajnoka 39 évesen rákba...R.I.P. 😕

http://comment.blog.hu/2011/09/12/meghalt_andy_whitfield

|
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A mai Monk megismételt epizódjában feltűnt Virgina Madsen. Tudom,majd a százados feleségül veszi.
A lényeg, hogy utána néztem, és pont ma 50 éves. Isten éltesse!
Boldog ifjúkoromban rajongtam érte, mert nagyon kevés színésznőből sugárzik permanensen úgy a nyers szexualitás, mint belőle.




több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nagyon fog hiányozni az Entourage 😕
Bébé nem tudom miről beszélsz, Turtle kurva jó volt, Vinceről meg eddig is tudtuk 😊tenorx
Nekem nagyon nem jött át most ez az érzelgős jelenet. Tipikus olyan volt, hogy csak felolvassák, próbáltak színészkedni, de nem ment nekik. 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nagyon fog hiányozni az Entourage 😕
Bébé nem tudom miről beszélsz, Turtle kurva jó volt, Vinceről meg eddig is tudtuk 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
viszlát Rescue me
😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Entourage-nál most először éreztem azt h nagyon nem tud színészkedni Vince és Turtle. 😀
Eddig ez az utsó évad nem nagy szám, de lehet az a baj, h most hétről hétre nézem, előtte meg daráltam.
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
köszi köszi 😉
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
www.myepisodes.com <- a legjobb
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
volt itt linkelve 1 oldal ahol meglehetett nézni,hogy mikor melyik sorozatnak van új része,
nem tudná valaki linkelni?vagy akár 1 hasonlót?thebeke
whatnext.eu-n szoktam én ezt nézegetni
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
volt itt linkelve 1 oldal ahol meglehetett nézni,hogy mikor melyik sorozatnak van új része,
nem tudná valaki linkelni?vagy akár 1 hasonlót?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megnéztem az első 2 részét a Katedrálisnak, fantasztikus!! Game of Thrones szint eddig, akinek bejött az, ezt is imádni fogja szerintem!zavi27
sajna a végére gyengül a szinvolnal. legalábbis szerintem
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Megnéztem az első 2 részét a Katedrálisnak, fantasztikus!! Game of Thrones szint eddig, akinek bejött az, ezt is imádni fogja szerintem!
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Na a másik jó hír a BI mellé:

"A Blue Mountain State 3. évad 09.21-én nyit dupla résszel."Double B
tudnál vmi linket adni ahol megtudom nézni (esetleg felirattal) a 2.évad utolsó 4 részét? mert nézzsorozatokra ezek nem kerültek fel sajnosHabi
http://www.mtv.co.hu/shows/blue-mountain-state-2/episodes/
Itt fönt van az összes... Bár rohadtul nem értem, miért ez a sorrend... Másra emlékeztem (angolul néztem), a wikipedia szerint is kicsit föl vannak cserélve a magyar verzióban... :/ Szerintem ellenőrizd le, mit nézel, mit láttál eddig. 😊

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na a másik jó hír a BI mellé:

"A Blue Mountain State 3. évad 09.21-én nyit dupla résszel."Double B
tudnál vmi linket adni ahol megtudom nézni (esetleg felirattal) a 2.évad utolsó 4 részét? mert nézzsorozatokra ezek nem kerültek fel sajnosHabi
Persze. Ment egy pm.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Na a másik jó hír a BI mellé:

"A Blue Mountain State 3. évad 09.21-én nyit dupla résszel."Double B
tudnál vmi linket adni ahol megtudom nézni (esetleg felirattal) a 2.évad utolsó 4 részét? mert nézzsorozatokra ezek nem kerültek fel sajnos


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Na a másik jó hír a BI mellé:

"A Blue Mountain State 3. évad 09.21-én nyit dupla résszel."