Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nem film jön, hanem még egy sorozat, ami a cylon háborúkat mutatja be egy fiatal Adamával, Blood and Chrome címmel. Egyébként magyar lesz az egyik főszereplő, Bordán Lili.
több mint 12 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
A Battlestar Galactica sorozat 2011 októberében egy egész estés film keretében folytatódik. Az egész sorozatnak 2009-ben csináltak egy előzményt 18 részben Caprica címmel, ami, ha jól emlékszem, vmelyik csatornán most műsorra is van tűzve. Nem olyan jó, mint a BG, kaszát is kapott az első évad után.

A Twilight zone-t magyar felirattal nézed? Az első két évad feliratát le tudom tölteni, vmint a harmadikból megvan néhány rész, de a többit nem lelem.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Zseniális ez a Battlestar Galactica... Nálam nagyon simán előlépett a #1 sorozattá.
Iktriad, ha még nem láttad, csak ajánlani tudom. Minden egyes rész kurva jó, semmi filler epizód. Egyszerre politikai, vallásos dráma, emellett egy nagyon jó sci-fi, és persze az akció sem hiányzik. Nem hiszem el, hogy eddig nem néztem.tenorx
Egyik legjobban megírt sorozat. Sci-fi téren pedig mindenképpen első. Én most kezdtem újra ezúttal szinkronosan. Főcímzenétől még mindig fel áll a hátamon a szór.

Nézted hozzá a webepisodes+razor+the plant is?

Más: Twilight zone
1959-es sci-fi sorozat, igaz nem egybefüggő. Minden egyes rész különálló történetet ölel fel, mint például, hogy a főszereplő eladja a lelkét az ördögnek a halhatatlanságért cserébe, de miután megunja, hogy semmi baja nem lehet elkezd embereket ölni, a villamos szék reményében, ám életfogytiglanra itélik... vagy a vadnyugaton egy egy szernek köszönhetően a főhős pontosan tud lőni, ám egy párbaj során az ellenfelébe is meglátja az italt.
Aki szereti az ilyen elgondolgodtatóbb sci-fiket annak nagyon tudom ajánlani. Eszméletlenül jó témákat ölel fel és a kivitelezése is zseniális.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Zseniális ez a Battlestar Galactica... Nálam nagyon simán előlépett a #1 sorozattá.
Iktriad, ha még nem láttad, csak ajánlani tudom. Minden egyes rész kurva jó, semmi filler epizód. Egyszerre politikai, vallásos dráma, emellett egy nagyon jó sci-fi, és persze az akció sem hiányzik. Nem hiszem el, hogy eddig nem néztem.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel



Nagyon nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog szuperálni Ashtonnal...
http://www.origo.hu/teve/20110801-visszahozzak-charlie-harper-volt-noit-a-ket-pasi-meg.html

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
cobra 11-ről nem tudtok vmit a rtlklub mikor kezdi el a 15. évadot? :o

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Én bírtam Whitfieldet, hiteles volt szvsz. a szerepben, míg ez az új srác elsőre kicsit ilyen BK-karakter (a csere-Gézára még hasonlít is, mondjuk mi tagadás Andyre is 😊 )
Én Crixust nem bírtam, szerintem mű-májer 😀Rataxes
ezt csak azért mondod, mert nem tudtad, hogy a gallok már az ókorban is arnold enciklopédiája szerint gyúrtak és étkeztek

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Én bírtam Whitfieldet, hiteles volt szvsz. a szerepben, míg ez az új srác elsőre kicsit ilyen BK-karakter (a csere-Gézára még hasonlít is, mondjuk mi tagadás Andyre is 😊 )
Én Crixust nem bírtam, szerintem mű-májer 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki ez a wanabe-Justin Bieber az igazi Spartacus helyén? 😊 Whitfield akkor gondolom nem áll túl jól a gyógyulással...Rataxes
Liam McIntyre

annyit mondtak a készítők, hogy "jól van", de egyebet nem hoztak nyilvánosságra Andy kérésére.

én mondjuk nem bánom a váltást, nem volt túl szimpatikus egyén

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
Ki ez a wanabe-Justin Bieber az igazi Spartacus helyén? 😊 Whitfield akkor gondolom nem áll túl jól a gyógyulással...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
hát az elég meglepő volna ha happy enddel véződne 😀

nyilván Spartakinhó halála lesz a sorozatzáró, arányaihoz képest, a szökéstől számítva, ő sokkal tovább bírja, mint mondjuk crixus (pedig én őt jobban bírom 😛 )

plusz jön Gannicus is elvileg, lehet a Dottore megtudja, hogy mi történt az asszonnyal aztán vége a nagy cimboraságnak.

Akit nagy esélyesnek tartok , hogy mindenkit túlél, az Ashur 😀 tuti ott vigyorog majd a keresztrefeszítéskor az utolsó jelentekben, mint utolsó túlélőHöri
Tippre kb ő fogja beverni a szögeket 😀

bezzeg én még a régi bowl.hu-ra ilyen néven regeltem először idestova nemistudom hány éve 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát az elég meglepő volna ha happy enddel véződne 😀

nyilván Spartakinhó halála lesz a sorozatzáró, arányaihoz képest, a szökéstől számítva, ő sokkal tovább bírja, mint mondjuk crixus (pedig én őt jobban bírom 😛 )

plusz jön Gannicus is elvileg, lehet a Dottore megtudja, hogy mi történt az asszonnyal aztán vége a nagy cimboraságnak.

Akit nagy esélyesnek tartok , hogy mindenkit túlél, az Ashur 😀 tuti ott vigyorog majd a keresztrefeszítéskor az utolsó jelentekben, mint utolsó túlélő

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatátshawnka
kemény.

mondjuk még mindig szkeptikus vagyok h mennyire fognak működni a "kinti" részek.
Doctore-t miért ostorozzák?briareos
ha tartják magukat a történelemhez, akkor a dottore és crixus nem sokáig húzza :/Höri
Azért el kell jutniuk északig, hogy szétváljanak. Doctore meg a ludus udvarán szenved. Egyikük szerintem kihúzza az évad végéig.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatátshawnka
kemény.

mondjuk még mindig szkeptikus vagyok h mennyire fognak működni a "kinti" részek.
Doctore-t miért ostorozzák?briareos
ha tartják magukat a történelemhez, akkor a dottore és crixus nem sokáig húzza :/Höri
hát a felkelők közül senki sem ment nyugdíjba

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatátshawnka
kemény.

mondjuk még mindig szkeptikus vagyok h mennyire fognak működni a "kinti" részek.
Doctore-t miért ostorozzák?briareos
ha tartják magukat a történelemhez, akkor a dottore és crixus nem sokáig húzza :/

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatátshawnka
kemény.

mondjuk még mindig szkeptikus vagyok h mennyire fognak működni a "kinti" részek.
Doctore-t miért ostorozzák?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatát
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Office s06e04 EPIC:talán a legjobb esküvős sorozatrész, amit láttam 😀Chevy
Az tényleg nagyon jó rész volt. Végigsírtam. Dwight amikor fejbe rúgta a csajt 😂 😂Bébé
Na az volt a legnagyobb 😂 😂 . Meg amikor az elején összerókázzák az irodát, vagy amikor Andy lemegy spárgába. Kevin is végig kurvanagy volt 😀 . Tökéletes 40 perc 😊Chevy
What else you got?! 😀 😀
Majd meg kell nézzem ezt a részt. 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Office s06e04 EPIC:talán a legjobb esküvős sorozatrész, amit láttam 😀Chevy
Az tényleg nagyon jó rész volt. Végigsírtam. Dwight amikor fejbe rúgta a csajt 😂 😂Bébé
Na az volt a legnagyobb 😂 😂 . Meg amikor az elején összerókázzák az irodát, vagy amikor Andy lemegy spárgába. Kevin is végig kurvanagy volt 😀 . Tökéletes 40 perc 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Office s06e04 EPIC:talán a legjobb esküvős sorozatrész, amit láttam 😀Chevy
Az tényleg nagyon jó rész volt. Végigsírtam. Dwight amikor fejbe rúgta a csajt 😂 😂
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Office s06e04 EPIC:talán a legjobb esküvős sorozatrész, amit láttam 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Elkezdtem nézni a Breaking Bad-et (2. évad elejénél vok). Nem rossz sorozat. Megéri belekezdeni.
Még tervezem folytatni/elkezdeni nyáron a Sopranost vagy a Wire-t.
Ma/Holnap pedig Entourage!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0Z1yM-JWjQA&feature=relmfuBébé
A nyár elején néztem végig a Sopranost, rohadt jó volt. Kezdj bele nyugodtan, nem fogod megbánni.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A legjobb Entourage rész volt az idei szezonnyitó úgy jó négy szezon óta imo.

Perception is reality.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan

Bajban vagyok 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Így ne készítsünk szavazást: http://index.hu/kultur/media/2011/07/25/sorozatfuggo/
Hihetetlen, hogy milyen rosszul vannak feltéve a kérdések és főleg milen hülye válaszlehetőségek vannak...