Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Nem film jön, hanem még egy sorozat, ami a cylon háborúkat mutatja be egy fiatal Adamával, Blood and Chrome címmel. Egyébként magyar lesz az egyik főszereplő, Bordán Lili.tenorx
Tényleg. Nem tudom,h miért egy köv. filmre emlékeztem.. (2 már volt amúgy)
Itt van Lilivel egy interjú: http://www.origo.hu/filmklub/blog/interju/exkluziv/20110304-bordan-lili-interju-battlestar-galactica-blood-and-chrome-.html
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem film jön, hanem még egy sorozat, ami a cylon háborúkat mutatja be egy fiatal Adamával, Blood and Chrome címmel. Egyébként magyar lesz az egyik főszereplő, Bordán Lili.
több mint 12 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
A Battlestar Galactica sorozat 2011 októberében egy egész estés film keretében folytatódik. Az egész sorozatnak 2009-ben csináltak egy előzményt 18 részben Caprica címmel, ami, ha jól emlékszem, vmelyik csatornán most műsorra is van tűzve. Nem olyan jó, mint a BG, kaszát is kapott az első évad után.

A Twilight zone-t magyar felirattal nézed? Az első két évad feliratát le tudom tölteni, vmint a harmadikból megvan néhány rész, de a többit nem lelem.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Zseniális ez a Battlestar Galactica... Nálam nagyon simán előlépett a #1 sorozattá.
Iktriad, ha még nem láttad, csak ajánlani tudom. Minden egyes rész kurva jó, semmi filler epizód. Egyszerre politikai, vallásos dráma, emellett egy nagyon jó sci-fi, és persze az akció sem hiányzik. Nem hiszem el, hogy eddig nem néztem.tenorx
Egyik legjobban megírt sorozat. Sci-fi téren pedig mindenképpen első. Én most kezdtem újra ezúttal szinkronosan. Főcímzenétől még mindig fel áll a hátamon a szór.

Nézted hozzá a webepisodes+razor+the plant is?

Más: Twilight zone
1959-es sci-fi sorozat, igaz nem egybefüggő. Minden egyes rész különálló történetet ölel fel, mint például, hogy a főszereplő eladja a lelkét az ördögnek a halhatatlanságért cserébe, de miután megunja, hogy semmi baja nem lehet elkezd embereket ölni, a villamos szék reményében, ám életfogytiglanra itélik... vagy a vadnyugaton egy egy szernek köszönhetően a főhős pontosan tud lőni, ám egy párbaj során az ellenfelébe is meglátja az italt.
Aki szereti az ilyen elgondolgodtatóbb sci-fiket annak nagyon tudom ajánlani. Eszméletlenül jó témákat ölel fel és a kivitelezése is zseniális.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Zseniális ez a Battlestar Galactica... Nálam nagyon simán előlépett a #1 sorozattá.
Iktriad, ha még nem láttad, csak ajánlani tudom. Minden egyes rész kurva jó, semmi filler epizód. Egyszerre politikai, vallásos dráma, emellett egy nagyon jó sci-fi, és persze az akció sem hiányzik. Nem hiszem el, hogy eddig nem néztem.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel



Nagyon nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog szuperálni Ashtonnal...
http://www.origo.hu/teve/20110801-visszahozzak-charlie-harper-volt-noit-a-ket-pasi-meg.html

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
cobra 11-ről nem tudtok vmit a rtlklub mikor kezdi el a 15. évadot? :o

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Én bírtam Whitfieldet, hiteles volt szvsz. a szerepben, míg ez az új srác elsőre kicsit ilyen BK-karakter (a csere-Gézára még hasonlít is, mondjuk mi tagadás Andyre is 😊 )
Én Crixust nem bírtam, szerintem mű-májer 😀Rataxes
ezt csak azért mondod, mert nem tudtad, hogy a gallok már az ókorban is arnold enciklopédiája szerint gyúrtak és étkeztek

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Én bírtam Whitfieldet, hiteles volt szvsz. a szerepben, míg ez az új srác elsőre kicsit ilyen BK-karakter (a csere-Gézára még hasonlít is, mondjuk mi tagadás Andyre is 😊 )
Én Crixust nem bírtam, szerintem mű-májer 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki ez a wanabe-Justin Bieber az igazi Spartacus helyén? 😊 Whitfield akkor gondolom nem áll túl jól a gyógyulással...Rataxes
Liam McIntyre

annyit mondtak a készítők, hogy "jól van", de egyebet nem hoztak nyilvánosságra Andy kérésére.

én mondjuk nem bánom a váltást, nem volt túl szimpatikus egyén

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ki ez a wanabe-Justin Bieber az igazi Spartacus helyén? 😊 Whitfield akkor gondolom nem áll túl jól a gyógyulással...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hát az elég meglepő volna ha happy enddel véződne 😀

nyilván Spartakinhó halála lesz a sorozatzáró, arányaihoz képest, a szökéstől számítva, ő sokkal tovább bírja, mint mondjuk crixus (pedig én őt jobban bírom 😛 )

plusz jön Gannicus is elvileg, lehet a Dottore megtudja, hogy mi történt az asszonnyal aztán vége a nagy cimboraságnak.

Akit nagy esélyesnek tartok , hogy mindenkit túlél, az Ashur 😀 tuti ott vigyorog majd a keresztrefeszítéskor az utolsó jelentekben, mint utolsó túlélőHöri
Tippre kb ő fogja beverni a szögeket 😀

bezzeg én még a régi bowl.hu-ra ilyen néven regeltem először idestova nemistudom hány éve 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát az elég meglepő volna ha happy enddel véződne 😀

nyilván Spartakinhó halála lesz a sorozatzáró, arányaihoz képest, a szökéstől számítva, ő sokkal tovább bírja, mint mondjuk crixus (pedig én őt jobban bírom 😛 )

plusz jön Gannicus is elvileg, lehet a Dottore megtudja, hogy mi történt az asszonnyal aztán vége a nagy cimboraságnak.

Akit nagy esélyesnek tartok , hogy mindenkit túlél, az Ashur 😀 tuti ott vigyorog majd a keresztrefeszítéskor az utolsó jelentekben, mint utolsó túlélő

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatátshawnka
kemény.

mondjuk még mindig szkeptikus vagyok h mennyire fognak működni a "kinti" részek.
Doctore-t miért ostorozzák?briareos
ha tartják magukat a történelemhez, akkor a dottore és crixus nem sokáig húzza :/Höri
Azért el kell jutniuk északig, hogy szétváljanak. Doctore meg a ludus udvarán szenved. Egyikük szerintem kihúzza az évad végéig.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatátshawnka
kemény.

mondjuk még mindig szkeptikus vagyok h mennyire fognak működni a "kinti" részek.
Doctore-t miért ostorozzák?briareos
ha tartják magukat a történelemhez, akkor a dottore és crixus nem sokáig húzza :/Höri
hát a felkelők közül senki sem ment nyugdíjba

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatátshawnka
kemény.

mondjuk még mindig szkeptikus vagyok h mennyire fognak működni a "kinti" részek.
Doctore-t miért ostorozzák?briareos
ha tartják magukat a történelemhez, akkor a dottore és crixus nem sokáig húzza :/

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatátshawnka
kemény.

mondjuk még mindig szkeptikus vagyok h mennyire fognak működni a "kinti" részek.
Doctore-t miért ostorozzák?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/07/28/masfel-perc-spartacus-vengeance/

Egyelőre kamerás Spartacus trailer, de én már most megkajáltam minden pillanatát
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Office s06e04 EPIC:talán a legjobb esküvős sorozatrész, amit láttam 😀Chevy
Az tényleg nagyon jó rész volt. Végigsírtam. Dwight amikor fejbe rúgta a csajt 😂 😂Bébé
Na az volt a legnagyobb 😂 😂 . Meg amikor az elején összerókázzák az irodát, vagy amikor Andy lemegy spárgába. Kevin is végig kurvanagy volt 😀 . Tökéletes 40 perc 😊Chevy
What else you got?! 😀 😀
Majd meg kell nézzem ezt a részt. 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Office s06e04 EPIC:talán a legjobb esküvős sorozatrész, amit láttam 😀Chevy
Az tényleg nagyon jó rész volt. Végigsírtam. Dwight amikor fejbe rúgta a csajt 😂 😂Bébé
Na az volt a legnagyobb 😂 😂 . Meg amikor az elején összerókázzák az irodát, vagy amikor Andy lemegy spárgába. Kevin is végig kurvanagy volt 😀 . Tökéletes 40 perc 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Office s06e04 EPIC:talán a legjobb esküvős sorozatrész, amit láttam 😀Chevy
Az tényleg nagyon jó rész volt. Végigsírtam. Dwight amikor fejbe rúgta a csajt 😂 😂
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Office s06e04 EPIC:talán a legjobb esküvős sorozatrész, amit láttam 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Elkezdtem nézni a Breaking Bad-et (2. évad elejénél vok). Nem rossz sorozat. Megéri belekezdeni.
Még tervezem folytatni/elkezdeni nyáron a Sopranost vagy a Wire-t.
Ma/Holnap pedig Entourage!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0Z1yM-JWjQA&feature=relmfuBébé
A nyár elején néztem végig a Sopranost, rohadt jó volt. Kezdj bele nyugodtan, nem fogod megbánni.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A legjobb Entourage rész volt az idei szezonnyitó úgy jó négy szezon óta imo.

Perception is reality.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan

Bajban vagyok 😀