Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
ha már sorozat: mondtam hogy mennyire jó a Mildred Pierce? :cool:JJ
Szerintem is nagyon jó, tegnap fejeztem be. Nem biztos, hogy mindenkinek tetszik majd ez a minisorozat, ha kipróbálja, de én is ajánlom mindenkinek, főleg azoknak, akik kedvelik a művészfilmeket.

A Game of Thronest, ha egyben nézi valaki szerintem jobb, mintha részenként, mert jobban megragadja ez a fantáziavilág. Az azonban kétségtelen, hogy a pilot óta sok esemény nem történt, kb. 10 perc képanyag elég lenne az azóta történtek összefoglalására.gsn
a Mildred Pierce is annyira hangulatos, hogy Carter Burwell aláfestőzenéjével készült egyes snitteket órákig el tudna nézni az ember, mégis folyamatosan halad előre a cselekmény (persze erre a minisorozat volta is rátesz)

de még a Trónok harcát is meg tudom bocsátani az HBO-nak, mert berendelték a Treme 3. évadát!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
ha már sorozat: mondtam hogy mennyire jó a Mildred Pierce? :cool:JJ
Szerintem is nagyon jó, tegnap fejeztem be. Nem biztos, hogy mindenkinek tetszik majd ez a minisorozat, ha kipróbálja, de én is ajánlom mindenkinek, főleg azoknak, akik kedvelik a művészfilmeket.

A Game of Thronest, ha egyben nézi valaki szerintem jobb, mintha részenként, mert jobban megragadja ez a fantáziavilág. Az azonban kétségtelen, hogy a pilot óta sok esemény nem történt, kb. 10 perc képanyag elég lenne az azóta történtek összefoglalására.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ez az eheti Chuck nagyon adta! Kíváncsi leszek, mi lesz a szezonzáróban. Ami remélem, hogy csak szezonzáró lesz, nem sorozatzáró. Egyedül Chuck anyját kéne nagyon gyorsan kiírni, hihetetlen rosszul játssza a szerepet szerintem a színész.Schleck
És királyság, berendelték az 5. évadot. Ráadásul egyelőre 13 részt, ami szerintem jót fog tenni a minőségnek.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ashton Kutcher lesz Sheen helyettese a Két pasi meg egy kicsiben... Elképzelésem sincs miért pont ő.JayB
legtöbb követő twitteren ever 😀

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Ashton Kutcher lesz Sheen helyettese a Két pasi meg egy kicsiben... Elképzelésem sincs miért pont ő.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ez az eheti Chuck nagyon adta! Kíváncsi leszek, mi lesz a szezonzáróban. Ami remélem, hogy csak szezonzáró lesz, nem sorozatzáró. Egyedül Chuck anyját kéne nagyon gyorsan kiírni, hihetetlen rosszul játssza a szerepet szerintem a színész.

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Megnéztem a negyedik részt is a game of thrones-ból és még mindig jó 😊 A zene meg már nagyon nagyon bejön! 😊 Igaz ismét lófasz sem történt, de azért a hangulata jó és ez számít a legjobban 😊
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Csak 1 részt láttam a breaking inből, de rohadt nagy. Már sajnálom, hogy elkaszálták. A néger a legnagyobb arc benne 😀
De legalább a leforgatott 7 rész lemegy belőle.
Nagyon úgy tűnik, hogy a Chuckból berendelik az 5. évadot 13 résszel 😀 .
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Breaking In-t nézi valaki? Egy rész után nekem egészen bejöttDouble B
Tervben van. Olvastam, hogy kockasorozat, szóval muszáj nézni 😀
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Breaking In-t nézi valaki? Egy rész után nekem egészen bejöttDouble B
tegnap kapott kaszát 😀Höri
De a maradék 3 rész azért nézhető 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Breaking In-t nézi valaki? Egy rész után nekem egészen bejöttDouble B
tegnap kapott kaszát 😀

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Breaking In-t nézi valaki? Egy rész után nekem egészen bejött
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
biztos lesz jobb is, efelől semmi kétségem, csak mondjuk a hírvivő hollókat is meg lehetett volna oldani elegánsabban, mert az azért nem járja, hogy az egyik jelenetben elküldött üzenet a következő helyszínre váltva már meg is érkezett... a könyvet persze el kellene olvasni, bár a Warhammer eddigi kihagyását nagyobb űrnek érzem az életemben 😊JJ
Ez tényleg hiba. 😊 Bár a WH40k irodalma brutálisan szerteágazó, magyar nyelven nem sok minden van, abból viszont az Ian Watson kötetet melegen ajánlom.

Kölcsönadnám, mert két példányom is volt, de mindkettőt lenyúlták...Döme
nem csoda, vaterán találtam most egyet pl. használtan 8000 forintért, erre is gondoltam, mikor magát a Warhammert említettem
na sebaj, majd egyszer nekiállok, előtte még az USA szépirodalmán rágom át magam 😊

ha már sorozat: mondtam hogy mennyire jó a Mildred Pierce? :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
biztos lesz jobb is, efelől semmi kétségem, csak mondjuk a hírvivő hollókat is meg lehetett volna oldani elegánsabban, mert az azért nem járja, hogy az egyik jelenetben elküldött üzenet a következő helyszínre váltva már meg is érkezett... a könyvet persze el kellene olvasni, bár a Warhammer eddigi kihagyását nagyobb űrnek érzem az életemben 😊JJ
Ez tényleg hiba. 😊 Bár a WH40k irodalma brutálisan szerteágazó, magyar nyelven nem sok minden van, abból viszont az Ian Watson kötetet melegen ajánlom.

Kölcsönadnám, mert két példányom is volt, de mindkettőt lenyúlták...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
biztos lesz jobb is, efelől semmi kétségem, csak mondjuk a hírvivő hollókat is meg lehetett volna oldani elegánsabban, mert az azért nem járja, hogy az egyik jelenetben elküldött üzenet a következő helyszínre váltva már meg is érkezett... a könyvet persze el kellene olvasni, bár a Warhammer eddigi kihagyását nagyobb űrnek érzem az életemben 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Én ma néztem meg a Game of Thrones mind3 részét és nekem bejövős. Igaz kicsit lassan csordogálós, de tetszik. Nem olvastam a könyvet, de lehet hogy abba is belekezdek majdan, ha nagyon megfog. Egyelőre nézni fogom, aztán meglátjuk mi lesz 😊Bruce
Hát igen, kb. az egész első könyv (= első évad) előkészítése az "igazi" sztorinak. Nem az HBO tehet róla hogy nincs annyi eksön, a könyv is tényleg ilyen, persze abban sokkal részletesebbek a dolgok. Mindenképp érdemes elolvasni, mondjuk így az ultra meglepetések nem fognak akkorát ütni a tévében.

A dolgok rendesen a 2. könyvben indulnak be, ott aztán meg már azt nem tudja az ember követni hogy ki éppen kivel van, meg ki kicsoda egyáltalán. 😀Döme
nekem abszolút nem az akció hiányzik (a Treme a most futó kedvenc sorozatom, érdekes is lenne az után), hanem az olyan hibák, amik a többi HBO-sorozatra nem volt sose jellemző, pl. a szájbarágós monológok meg a "holló-mobil"...

egyelőre nagyobb a füstje, mint a lángja, mondanom sem kell talán, hogy mennyire idegesít, a húúháázás és a szokásos eposzi jelzők, mikor a sorozatfanok rákapnak egy-egy új kedvencreJJ
Persze, ha a szívemre teszem a kezem, én is azt mondom hogy ez még nem az igazi, legalábbis ilyen mértékű hype nem indokolt. A monológokra annyi a mentség hogy a könyv úgy épül fel,hogy az egyes fejezetek a különböző karakterek szemszögéből mennek, és ilyenkor nagyon sokat ír arról hogy mire gondolnak. Ezt nyilván nem lehet megcsinálni a tévében, kellett valami áthidaló megoldás. A hollók mint hírvivők meg - többek között -a régi kelta mondakörben voltak jelen, innen elég sokat merített Martin.

Mindegy, azok után amik eddig fantasy sorozat/film címszó alatt mentek, a Game of Thrones így is etalon már. 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Én ma néztem meg a Game of Thrones mind3 részét és nekem bejövős. Igaz kicsit lassan csordogálós, de tetszik. Nem olvastam a könyvet, de lehet hogy abba is belekezdek majdan, ha nagyon megfog. Egyelőre nézni fogom, aztán meglátjuk mi lesz 😊Bruce
Hát igen, kb. az egész első könyv (= első évad) előkészítése az "igazi" sztorinak. Nem az HBO tehet róla hogy nincs annyi eksön, a könyv is tényleg ilyen, persze abban sokkal részletesebbek a dolgok. Mindenképp érdemes elolvasni, mondjuk így az ultra meglepetések nem fognak akkorát ütni a tévében.

A dolgok rendesen a 2. könyvben indulnak be, ott aztán meg már azt nem tudja az ember követni hogy ki éppen kivel van, meg ki kicsoda egyáltalán. 😀Döme
nekem abszolút nem az akció hiányzik (a Treme a most futó kedvenc sorozatom, érdekes is lenne az után), hanem az olyan hibák, amik a többi HBO-sorozatra nem volt sose jellemző, pl. a szájbarágós monológok meg a "holló-mobil"...

egyelőre nagyobb a füstje, mint a lángja, mondanom sem kell talán, hogy mennyire idegesít, a húúháázás és a szokásos eposzi jelzők, mikor a sorozatfanok rákapnak egy-egy új kedvencre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Én ma néztem meg a Game of Thrones mind3 részét és nekem bejövős. Igaz kicsit lassan csordogálós, de tetszik. Nem olvastam a könyvet, de lehet hogy abba is belekezdek majdan, ha nagyon megfog. Egyelőre nézni fogom, aztán meglátjuk mi lesz 😊Bruce
Hát igen, kb. az egész első könyv (= első évad) előkészítése az "igazi" sztorinak. Nem az HBO tehet róla hogy nincs annyi eksön, a könyv is tényleg ilyen, persze abban sokkal részletesebbek a dolgok. Mindenképp érdemes elolvasni, mondjuk így az ultra meglepetések nem fognak akkorát ütni a tévében.

A dolgok rendesen a 2. könyvben indulnak be, ott aztán meg már azt nem tudja az ember követni hogy ki éppen kivel van, meg ki kicsoda egyáltalán. 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Hát Michael Scott nélkül nem ugyanolyan az Office 😕 , de ez se volt túl rossz, bevallom.tenorx
furán is éreztem magam, mert kifejezetten tetszett 😊

na de amit a Community művelt már megint, arra tényleg nincsenek szavak...JJ
Office eheti részével nem volt baj, bár várható volt, hogy teljesen másmilyen lesz az atmoszférája a sorozatnak. Deangelo túlzásai a legjobbak, a zsonglőrös és kosaras jeleneteken sírva röhögtem 😀

Community zseniális, bár az első ilyen részt nem tudta felülmúlni. viszont a jövő heti képes lehet erre a promo alapján.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Én ma néztem meg a Game of Thrones mind3 részét és nekem bejövős. Igaz kicsit lassan csordogálós, de tetszik. Nem olvastam a könyvet, de lehet hogy abba is belekezdek majdan, ha nagyon megfog. Egyelőre nézni fogom, aztán meglátjuk mi lesz 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Hát Michael Scott nélkül nem ugyanolyan az Office 😕 , de ez se volt túl rossz, bevallom.tenorx
furán is éreztem magam, mert kifejezetten tetszett 😊

na de amit a Community művelt már megint, arra tényleg nincsenek szavak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Hát Michael Scott nélkül nem ugyanolyan az Office 😕 , de ez se volt túl rossz, bevallom.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
a Game of Thrones 3. része sem lett jobb, sőt...
ettől féltem, annyira a nézettségre bazírozott az HBO, hogy lejjebb vették a maguk által felállított magas mércét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Azért egy nyasgem kijár az nbc-nek, ha nem rendelik le a Chuckot. Most is az első 40 percet végigröhögtem, az utolsó 2 percben meg leesett az állam.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Nagyon durva volt az új SP. (S15E01) Már a címe: Human CentiPad. Cartman hatalmas benne... 😀