Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
gondolom a HIMYM nem az első résszel robbantott,elkezdtem nézni neten,de az a szar megavideó nem engedte tovább,tehát majd letöltöm és elkezdem nézni onnantól....túl sok jót hallottam róla 😊Newman
Kisebbségi vélemény, de sztem overrated. (Jehova!)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Igazából amennyire folyamatosan emelkedett a színvonal és az izgalom inkább a 9.rész vége lett volna a megfelelő évadvég.Toca
ez mondjuk pont HBO sajátosság


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 683 — Vikings fan
mivel a nagy GoT-fanok még mindig nem nyilvánultak meg az évadzáróval kapcsolatban, így plagizálva egyet az aeonflux-ról, így elsőként én sommáznám a véleményemet a sorozatról:

"A hűséges adaptáció ugyan alaposan kidolgozott karaktereket és konfliktusokat adott a készítők kezébe, de a regény tempója és szerkezete nem mindig egyezik azzal, amit egy sorozatévad megkíván: minden egyes brutálisan erős cliffhangerre jut egy közel annyira semleges érzelmeket hagyó zárlat, az elmúlt tévés év legerősebb sorozatepizódjait pedig néhol túlságosan is lassú és eseménytelen részek váltják, sőt, a várva várt évadzáró kifejezetten gyengére sikeredett - főleg, ha azt nézzük, milyen brutálisan intenzív epizód vezette azt fel.

A Game of Thrones, mint sorozat, lenyűgöző, magával ragadó mérföldkőnek ígérkezik. Az első szezon, mint önálló évad, azonban csak részeiben képes klasszis lenni - egészét tekintve az addig fékeveszett lendülete túl sokszor törik meg ahhoz, hogy több legyen egy hatalmas dolgokat ígérő, ambíciózus prológusnál - annak viszont mérhetetlenül ígéretes."JJ
Egyébként annak ellenére hogy mennyire élveztem a sorozatot igazat kell adnom. Igazából amennyire folyamatosan emelkedett a színvonal és az izgalom inkább a 9.rész vége lett volna a megfelelő éved vég. Dehát az adoptáció miatt ezt nem lehetett. Az utolsó rész marha gyenge volt a többihez képest főleg azoknak akik a 7 királyság háborúját szeretik középpontban állítani és tuti sok ilyen volt. Ez egy átvezető rész volt ,valószínűleg a könyv vége ilyen hogy felvezesse a következőt sajna évadzárónak nem volt jó. Nálam a cliffhanger sem ütött mert várható volt hogy a csaj megmutatja majd a képességét. 7 királyságban meg a gyász,bánat,düh illetve az adott helyzet latolgatása volt egyetlen kiemelhető rész talán csak Rob királyi felvezetése volt meg talán a 2 Lanister beszélgetése.
Egyébként nagyon jó a sorozat. Amit a könyvből pörgősségben ki lehet hozni azt igyekeznek kihozni, de egy fantasy főleg ha könyv alapján íródik akkor nehéz a magas színvonalú feszültéséget és állandó pörgést fent tartani.
Ennek ellenére a legjobb sorozat amit mostanában láttam és várom az új évedaot de lehet addigra kivégzem a történetet. 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
mivel a nagy GoT-fanok még mindig nem nyilvánultak meg az évadzáróval kapcsolatban, így plagizálva egyet az aeonflux-ról, így elsőként én sommáznám a véleményemet a sorozatról:

"A hűséges adaptáció ugyan alaposan kidolgozott karaktereket és konfliktusokat adott a készítők kezébe, de a regény tempója és szerkezete nem mindig egyezik azzal, amit egy sorozatévad megkíván: minden egyes brutálisan erős cliffhangerre jut egy közel annyira semleges érzelmeket hagyó zárlat, az elmúlt tévés év legerősebb sorozatepizódjait pedig néhol túlságosan is lassú és eseménytelen részek váltják, sőt, a várva várt évadzáró kifejezetten gyengére sikeredett - főleg, ha azt nézzük, milyen brutálisan intenzív epizód vezette azt fel.

A Game of Thrones, mint sorozat, lenyűgöző, magával ragadó mérföldkőnek ígérkezik. Az első szezon, mint önálló évad, azonban csak részeiben képes klasszis lenni - egészét tekintve az addig fékeveszett lendülete túl sokszor törik meg ahhoz, hogy több legyen egy hatalmas dolgokat ígérő, ambíciózus prológusnál - annak viszont mérhetetlenül ígéretes."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Úgy látom az Entourage is kimaradt, pedig az abszolút kedvenc sorozatom.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
gondolom a HIMYM nem az első résszel robbantott,elkezdtem nézni neten,de az a szar megavideó nem engedte tovább,tehát majd letöltöm és elkezdem nézni onnantól....túl sok jót hallottam róla 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mert a The Leaguet már minden amerikai focit szerető embernek néznie kellene 😀
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
The League nézhető??!
Zseniális! 😀tenorx
Az első 17 javaslatodba mégsem fért bele... 😛
Egyébként én pont azok közé tartozom, akik hetente minden szerda délután a megnézésével kezdtek, tehát én tudom, hogy jó... 😀 De sok más olyan sorozat van, amit hamarabb ajánlanék elkezdésre...
Csak a fórum jellege és az eddigi fölsorolásokból való kimaradás miatt írtam be... Ne legyek már hibás, lécci...! 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The League nézhető??!
Zseniális! 😀
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Két underrated sorozat:
-Archer
-Venture Brothers

Egy klasszikus a 90-es évekből, ami kimaradt..
-Futurama

Minden klasszikusok apja/nagyapja
-Blackadder (he's very bad indeeeeed! - Fekete Vipera a cím magyarul)
-Monty Python Flying Circus

Akik az überfárasztó angol humort kedvelik
-Yes, Minister
-A Bit of Fry and Laurie

+1 poénból, ha valaki benyomott/beszívott
-Fabuland (Eduárd és barátai)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Vicces sorozatot keresek. Mit ajánlotok sorozatszakértők? 😊adam8
Ha a Blue Mountain State eddig kimaradt, szerintem érdemes elkezdeni... 😀
Ami-foci témában még a The League nézhető, de nem a legtöbb poénos sorozat.
Többiek már mondták ezeket, a Two and a Half Men nagyon jó, gyenge rész nem nagyon van, és, ha most kezded, jó ideig ki is tart... 😊 Szvsz pedig a Community a legjobb, csak a két évad kevés belőle...

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
+Scrubs
+IT Crowd
+My Name is Earl
+Californication
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
-Community
-Modern Family
-Rules of Engagement
-How I Met Your Mother
-The Big Bang Theory
-Office
-Office(UK)
-Extras
-Parks and Recreationtenorx
+Breaking In
+Cougar Townshawnka
+Two and a Half Men
+Chuck
+Episodes
+Monk
+South Park
+Family Guy
+Simpsons
+The Good Guystenorx
+ Szomszédok

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vicces sorozatot keresek. Mit ajánlotok sorozatszakértők? 😊adam8
-Community
-Modern Family
-Rules of Engagement
-How I Met Your Mother
-The Big Bang Theory
-Office
-Office(UK)
-Extras
-Parks and Recreationtenorx
+Breaking In
+Cougar Townshawnka
+Two and a Half Men
+Chuck
+Episodes
+Monk
+South Park
+Family Guy
+Simpsons
+The Good Guys
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Vicces sorozatot keresek. Mit ajánlotok sorozatszakértők? 😊adam8
-Community
-Modern Family
-Rules of Engagement
-How I Met Your Mother
-The Big Bang Theory
-Office
-Office(UK)
-Extras
-Parks and Recreationtenorx
+Breaking In
+Cougar Town
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vicces sorozatot keresek. Mit ajánlotok sorozatszakértők? 😊adam8
-Community
-Modern Family
-Rules of Engagement
-How I Met Your Mother
-The Big Bang Theory
-Office
-Office(UK)
-Extras
-Parks and Recreation
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Vicces sorozatot keresek. Mit ajánlotok sorozatszakértők? 😊adam8
better off ted.
sajna csak két évad, de kurva jó.

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Vicces sorozatot keresek. Mit ajánlotok sorozatszakértők? 😊

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Mondjuk akinek az első rész után az 3-4 eseménytelen rész is tetszett, az tényleg szerelmes lehet ebbe a sorozatba. 😀

A könyvekkel kapcsolatban azt olvastam, hogy jók, de aki azt várja, hogy valaha lesz lezárása, az ne számítson inkább semmire. Megírt Martin 4 könyvet 20 év alatt, jön az 5. hamarosan, de millió projekten dolgozik, és nem valószínű a lezárás, tehát feltehetőleg nem fejezi be a könyvsorozatot a halála előtt. A 3. és 5. könyv megjelenése között több mint egy évtized telt el...gsn
szerintem egy részről ez pozitívum is tud lenni 😊 megteremtett egy világot, aminek nincs és nem is lehet lezárása, azaz olyan, mint maga az élet, egyesek meghalnak, másokat megölnek, de a történet és a sztorivezetés a lényeg és nem az, hogy mondjuk ki "nyer"
ezt egy sorozat nem is fogja tudni visszaadniJJ
A rajongók nem tudják azt elviselni, ha a szálak nincsenek lezárva, az ezzel az elmélettel a baj.
Záró epizódról: miközben az emberkék egymást marják, vannak itt kék szemű zombik verzusz kicsi sárkányok, na ez az ebben a sorozatban, ami például nekem sok (és a könyvben is az lenne, ha elolvasnám). Tíz-tizenöt évvel ezelőtt lehet bejött volna.gsn
Jó hát fantasy könyvekbe/sorozatba férjen már bele 20 mpnyi sárkány meg kb ugyanennyi kékszemű zombi. 😊 Ok később kicsit több lesz belőlük, de még mindig 90 %-ban emberekről szól a dolog.

Egyébként én is attól félek hogy Martin kihal mielőtt befejezné, ezzel a tempóval kb. 90 éves lesz mire megírja A Dream of Springet. 😀
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egy szubjektív lista - minden idők legjobb sorozatos cliffhangerei: http://donnie.blog.hu/2011/06/19/top_10_legjobb_cliffhangerekDonnie_
A Sírhant Művek 2. évadjának a záró képsorai közel voltak a top10-hez?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
A rajongók nem tudják azt elviselni, ha a szálak nincsenek lezárva, az ezzel az elmélettel a baj..gsn
nyilván, mivel a rajongók azt is nehezen emésztik meg, ha egy "megkedvelt" szereplő nincs többé...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
a nézőknek (nekem) pont ez jön be.
látványos, izgalmas, kellően bonyolult, jó karakterek... nekem ezmind elég jól h szórakozzak egy sorozaton.
amugy sztem nem magától a sorozattól vagyunk eláhulva hanem a történettől, tehát a könyvtőlbraxa88
Mondjuk akinek az első rész után az 3-4 eseménytelen rész is tetszett, az tényleg szerelmes lehet ebbe a sorozatba. 😀

A könyvekkel kapcsolatban azt olvastam, hogy jók, de aki azt várja, hogy valaha lesz lezárása, az ne számítson inkább semmire. Megírt Martin 4 könyvet 20 év alatt, jön az 5. hamarosan, de millió projekten dolgozik, és nem valószínű a lezárás, tehát feltehetőleg nem fejezi be a könyvsorozatot a halála előtt. A 3. és 5. könyv megjelenése között több mint egy évtized telt el...gsn
szerintem egy részről ez pozitívum is tud lenni 😊 megteremtett egy világot, aminek nincs és nem is lehet lezárása, azaz olyan, mint maga az élet, egyesek meghalnak, másokat megölnek, de a történet és a sztorivezetés a lényeg és nem az, hogy mondjuk ki "nyer"
ezt egy sorozat nem is fogja tudni visszaadniJJ
A rajongók nem tudják azt elviselni, ha a szálak nincsenek lezárva, az ezzel az elmélettel a baj.
Záró epizódról: miközben az emberkék egymást marják, vannak itt kék szemű zombik verzusz kicsi sárkányok, na ez az ebben a sorozatban, ami például nekem sok (és a könyvben is az lenne, ha elolvasnám). Tíz-tizenöt évvel ezelőtt lehet bejött volna.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy szubjektív lista - minden idők legjobb sorozatos cliffhangerei: http://donnie.blog.hu/2011/06/19/top_10_legjobb_cliffhangerekDonnie_
kettőt láttam belőle, de legalább az keretbefoglalja 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
és a művészfilmek hogy jönnek ide?
van egy sorozat, aminek csupán annyi az érdeme, hogy képre vitt egy jól megkreált fantáziavilágot, semmi pluszt nem adva hozzá, hadd ne kelljen már ennyitől hasraesnemJJ
a nézőknek (nekem) pont ez jön be.
látványos, izgalmas, kellően bonyolult, jó karakterek... nekem ezmind elég jól h szórakozzak egy sorozaton.
amugy sztem nem magától a sorozattól vagyunk eláhulva hanem a történettől, tehát a könyvtőlbraxa88
Mondjuk akinek az első rész után az 3-4 eseménytelen rész is tetszett, az tényleg szerelmes lehet ebbe a sorozatba. 😀

A könyvekkel kapcsolatban azt olvastam, hogy jók, de aki azt várja, hogy valaha lesz lezárása, az ne számítson inkább semmire. Megírt Martin 4 könyvet 20 év alatt, jön az 5. hamarosan, de millió projekten dolgozik, és nem valószínű a lezárás, tehát feltehetőleg nem fejezi be a könyvsorozatot a halála előtt. A 3. és 5. könyv megjelenése között több mint egy évtized telt el...gsn
szerintem egy részről ez pozitívum is tud lenni 😊 megteremtett egy világot, aminek nincs és nem is lehet lezárása, azaz olyan, mint maga az élet, egyesek meghalnak, másokat megölnek, de a történet és a sztorivezetés a lényeg és nem az, hogy mondjuk ki "nyer"
ezt egy sorozat nem is fogja tudni visszaadni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
és a művészfilmek hogy jönnek ide?
van egy sorozat, aminek csupán annyi az érdeme, hogy képre vitt egy jól megkreált fantáziavilágot, semmi pluszt nem adva hozzá, hadd ne kelljen már ennyitől hasraesnemJJ
a nézőknek (nekem) pont ez jön be.
látványos, izgalmas, kellően bonyolult, jó karakterek... nekem ezmind elég jól h szórakozzak egy sorozaton.
amugy sztem nem magától a sorozattól vagyunk eláhulva hanem a történettől, tehát a könyvtőlbraxa88
Mondjuk akinek az első rész után az 3-4 eseménytelen rész is tetszett, az tényleg szerelmes lehet ebbe a sorozatba. 😀

A könyvekkel kapcsolatban azt olvastam, hogy jók, de aki azt várja, hogy valaha lesz lezárása, az ne számítson inkább semmire. Megírt Martin 4 könyvet 20 év alatt, jön az 5. hamarosan, de millió projekten dolgozik, és nem valószínű a lezárás, tehát feltehetőleg nem fejezi be a könyvsorozatot a halála előtt. A 3. és 5. könyv megjelenése között több mint egy évtized telt el...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness