Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Erre a hétre is jutott egy összeállítás, ezt most a Game of Thrones nézőknek ajánlom.

A legemlékezetesebb Game of Thrones jelenetek: http://donnie.blog.hu/2011/06/26/top_10_a_legemlekezetesebb_game_of_thrones_jelenetek

Természetesen spoileres, így csak az kattintson, aki látta az egész évadot.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Uh, de felidegesített a TAR 18×09...
Ezt a buzi Kentet meg nagyon fejbe tudnám rugdosni.

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Suits Pilot egész jó volt 😊
Nekem átjött ügyvédes, de kellemes volt van benne fantázia.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
RIP Peter Falk aka Columbo 😕
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Falling Skies a pilot +1 rész alapján nekem bejön.
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A burn notice visszatért 😊
Kedvenc nyári sorozatom
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Tebow ma megy Jimmy Kimmelhez.

part1: http://www.youtube.com/jimmykimmellive#p/u/9/sQFxNDAHh_U
part2: http://www.youtube.com/jimmykimmellive#p/u/8/kszW8zP-LxI
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az ilyen "and a" sorozatok közül a legjobb a one and a half men 😀Ork
http://www.youtube.com/watch?v=b-Hbve37egc 😛shawnka
csak azt a jelenetet kellett volna belerakni amikor Bronn szépen lelép a sátorból 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
az ilyen "and a" sorozatok közül a legjobb a one and a half men 😀Ork
http://www.youtube.com/watch?v=b-Hbve37egc 😛
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az ilyen "and a" sorozatok közül a legjobb a one and a half men 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy!

Mi a véleményed a Két pasi meg egy csajszi nevezetű sorozatról? Gondolkozok rajta...
Nálam egyértelmű hogy Ryan Reynolds miatt kezdenék neki egyébként. Húzónév.Ventura
Én egy (kettő? :/) részt láttam asszem. Tehát úgy mondok véleményt, hogy feltételezem a többi rész is hasonló. Szerintem nem rosszabb, mint egy átlag, közepes sitcom. Ha nem vársz sokat (pl. 2.5 Men sokkal jobb), akkor belenézhetsz, mert röhögni lehet rajta, és RR is nagy arc. (pl. láttam már több, gyengébb HIMYM részt, mint ebből amit láttam)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Ryan Reynolds-féle két pasi meg egy csajszi című sorozat egy részét láttam nagyjából 23 évvel ezelőtt, és most tök véletlenül rátaláltam egy részre megint (Viasaton megy most). És én nem tudom hány részes a sorozat, de hogy mindkét alkalommal ugyanazt a részt látom, az nagyon kemény... 😂

Egyébként vicces sorozatok közül kimaradt a 30Rock. Szerintem nagyon jó.fetomy
Fetomy!

Mi a véleményed a Két pasi meg egy csajszi nevezetű sorozatról? Gondolkozok rajta...
Nálam egyértelmű hogy Ryan Reynolds miatt kezdenék neki egyébként. Húzónév.Ventura
rondák benne a csajok így én kaszáltam hamar

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Egyébként vicces sorozatok közül kimaradt a 30Rock. Szerintem nagyon jó.fetomy
meg a Louie, holnap kezdődik a 2. évadJJ
köszi a headsupot, megy a szűrő az uTorrentbe. 😊

(lassan fél perce röhögök, már sokadjára, hogy Louis CK a csávó művészneve. 😀)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kibaszott nagy sorozat ez a Sopranos. Még csak 2 évadot néztem meg, de hatalmas. Bátran ajánlom mindenkinek, akinek esetleg kimaradt.Chevy
...és hogy fog tetszeni a vége! 😛shawnka
Biztos azért, mert nem voltam állandó nézője a sorozatnak, de a befejezés valóban nagyon tetszett.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
A Ryan Reynolds-féle két pasi meg egy csajszi című sorozat egy részét láttam nagyjából 23 évvel ezelőtt, és most tök véletlenül rátaláltam egy részre megint (Viasaton megy most). És én nem tudom hány részes a sorozat, de hogy mindkét alkalommal ugyanazt a részt látom, az nagyon kemény... 😂

Egyébként vicces sorozatok közül kimaradt a 30Rock. Szerintem nagyon jó.fetomy
Fetomy!

Mi a véleményed a Két pasi meg egy csajszi nevezetű sorozatról? Gondolkozok rajta...
Nálam egyértelmű hogy Ryan Reynolds miatt kezdenék neki egyébként. Húzónév.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egyébként vicces sorozatok közül kimaradt a 30Rock. Szerintem nagyon jó.fetomy
meg a Louie, holnap kezdődik a 2. évadJJ
Ja, elég jó, most darálom.

Én ehhez a Necessary Roughnesshez nem fűzök sok reményt, amit eddig olvastam és láttam belőle, az unalmas, sablonos volt, az előzetesbe ráadásul gagyi módon túljátszott jeleneteket tettek.

Perception is reality.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kibaszott nagy sorozat ez a Sopranos. Még csak 2 évadot néztem meg, de hatalmas. Bátran ajánlom mindenkinek, akinek esetleg kimaradt.Chevy
...és hogy fog tetszeni a vége! 😛
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Kibaszott nagy sorozat ez a Sopranos. Még csak 2 évadot néztem meg, de hatalmas. Bátran ajánlom mindenkinek, akinek esetleg kimaradt.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Egyébként vicces sorozatok közül kimaradt a 30Rock. Szerintem nagyon jó.fetomy
meg a Louie, holnap kezdődik a 2. évad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Ryan Reynolds-féle két pasi meg egy csajszi című sorozat egy részét láttam nagyjából 23 évvel ezelőtt, és most tök véletlenül rátaláltam egy részre megint (Viasaton megy most). És én nem tudom hány részes a sorozat, de hogy mindkét alkalommal ugyanazt a részt látom, az nagyon kemény... 😂

Egyébként vicces sorozatok közül kimaradt a 30Rock. Szerintem nagyon jó.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
gondolom a HIMYM nem az első résszel robbantott,elkezdtem nézni neten,de az a szar megavideó nem engedte tovább,tehát majd letöltöm és elkezdem nézni onnantól....túl sok jót hallottam róla 😊Newman
OFF : nyúlmen kaptál ezzel kapcsolatban egy pm-et
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
...JJ
annyiban nem adok igazat az írásnak, hogyha valaki olvasta a könyvet, akkor pontosan elegendő részlet került a szeme elé, amely kiegészítette azzal a plusszal amit te is pontosan hiányolsz a sorozatból. Szóval azt gondolom, hogy ez a sorozat a könyvet olvasóknak, ill. a (ezt nem fejezem be)... készült.
Szerintem egy dolog hiányzott igazán az évadból: a monumentális csata és Jaime elfogása.
Szerintem az évadzárás pedig tökéletes lett. :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
gondolom a HIMYM nem az első résszel robbantott,elkezdtem nézni neten,de az a szar megavideó nem engedte tovább,tehát majd letöltöm és elkezdem nézni onnantól....túl sok jót hallottam róla 😊Newman
Kisebbségi vélemény, de sztem overrated. (Jehova!)Igor
én az elején kimondottan szeretettem de most már ha meglátom akárcsak az ajánlóját a cc-on már kapcsolok át,nem tudom miért de nagyon megutáltam.szerintem is overrated amúgy.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szintén Kimmel párti vagyok 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A Late Night show-k közül ti melyike(ke)t nézitek? Régen Letterman-t bírtam, de most már Jimmy Kimmel visz mindent 😀