Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
A Game of Thrones elso evad tenyleg csak 10 resz lesz? Es a masoik evad is az elso konyvrol fog szolni? Mert mar nagyon tervezem, hogy belecsapnek a konyvbe, de nem akartam leloni elore a poenokat, de ha a 2. evad is arrol fog szolni akkor meg varhatok sokat. 😕zavi27
Igen, az első könyv = első évad, a második évad a Clash of Kingsből lesz megcsinálva.Döme
Én enm erre gondoltam. Hanem hogy azt olvastam valami forumon, hogy a sorozat első 2 évada fog szólni az első könyvről. De akkor ezek szerint nem, 1 évad=1 könyv. Akkor belecsaphatok 3 rész múlva az első kötetbe ezek szerint.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Sons of anarchyt nézi valaki?JayB
bria, tomeeekristof
+ JJ
top3 kedvenc sorozatom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
A Game of Thrones elso evad tenyleg csak 10 resz lesz? Es a masoik evad is az elso konyvrol fog szolni? Mert mar nagyon tervezem, hogy belecsapnek a konyvbe, de nem akartam leloni elore a poenokat, de ha a 2. evad is arrol fog szolni akkor meg varhatok sokat. 😕zavi27
Igen, az első könyv = első évad, a második évad a Clash of Kingsből lesz megcsinálva.Döme
a könyv olyan 78 fejezet és kb. 7-8 fejezetnyi részt foglal el 1 epizód, (párhuzamosan olvasom), és elég jó feldolgozást hoztak össze, nem sok minden maradt ki, és most a sorozat látványvilága szempontjából is várhatóan komoly részek jönnek :cool:, főleg a hétfői után.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
A Game of Thrones elso evad tenyleg csak 10 resz lesz? Es a masoik evad is az elso konyvrol fog szolni? Mert mar nagyon tervezem, hogy belecsapnek a konyvbe, de nem akartam leloni elore a poenokat, de ha a 2. evad is arrol fog szolni akkor meg varhatok sokat. 😕zavi27
Igen, az első könyv = első évad, a második évad a Clash of Kingsből lesz megcsinálva.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 699 — Amerikai sportok rajongója
A Game of Thrones elso evad tenyleg csak 10 resz lesz? Es a masoik evad is az elso konyvrol fog szolni? Mert mar nagyon tervezem, hogy belecsapnek a konyvbe, de nem akartam leloni elore a poenokat, de ha a 2. evad is arrol fog szolni akkor meg varhatok sokat. 😕
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ide illik leginkább. Scrubs fanoknak kötelező 😂
http://www.youtube.com/watch?v=adqae7A3MHAChevy
zseniális,Tedet meg se ismertem hirtelen bajusszal meg baseball sapkában.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sons of anarchyt nézi valaki?JayB
bria, tomeee
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Sons of anarchyt nézi valaki?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Viasat 3-on szokott lenni vasárnap 23:55től a Futballistafeleségek.De mióta nézem folyton,olyan mint ha kihagynának egy részt,tehát két részenként adnák le...Elég vicces :/JoeyPorter
Futballistafeleségek muter kedvenc sorozata 😀

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A Viasat 3-on szokott lenni vasárnap 23:55től a Futballistafeleségek.De mióta nézem folyton,olyan mint ha kihagynának egy részt,tehát két részenként adnák le...Elég vicces :/

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ide illik leginkább. Scrubs fanoknak kötelező 😂
http://www.youtube.com/watch?v=adqae7A3MHA
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nem meglepő azt tekintve, hogy ez az Earl és a Raising Hope a készítőjének korábbi sorozata 😊Ork
Így már értem. 😀 Bár nekem mindvégig olyan érzésem volt, mintha angol sorozat lenne. Azoknak van hasonló atmoszférája. Igaz én csak tévébe kaptam el belőle pár részt, de azok mind bejöttek, imdb-n nagyon kevés az a 6.7-es pontszám szerintem. 😐
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Comedy Centralon elkaptam a Chuck Norrisos Igen, drágám! epizódját. Ahoz képest, hogy az ismeretlenebb sorozatok közé tartozik én egész jókat röhögök rajta. Igaz kell hozzá egy pihent elme is. 😀süti
nem meglepő azt tekintve, hogy ez az Earl és a Raising Hope a készítőjének korábbi sorozata 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Comedy Centralon elkaptam a Chuck Norrisos Igen, drágám! epizódját. Ahoz képest, hogy az ismeretlenebb sorozatok közé tartozik én egész jókat röhögök rajta. Igaz kell hozzá egy pihent elme is. 😀
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rohadt nagy ez a Breakin In, kár, hogy csak 7 rész van belőle, és 99% hogy nem is folytatják 😕
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jj nézd meg a 05ös South Parkot, student athlete 😀tenorx
1056 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jj nézd meg a 05ös South Parkot, student athlete 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kezdek kicsit ráunni a community-re, lassan már túl meta.

még nem láttam végig, csak a 2x19-nél vagyok (abed szülinapja), és bár érdekesek a részek, röhögni nem sok mindenen lehet.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
trónok harca 7.rész megint durván odabaszott.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
nem elfelejteni ma induló sorozat http://www.youtube.com/watch?v=_GcNsQVqZgs 😊

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
a supernatural 4-5-6. évadban mennyire erősödik az átívelő szál?

ugyanannyira epizódikus, mint az első háromban ?Höri
a 4-ben fontos az átívelő szál, de itt még akadnak dögivel Monster of the Week részek
az 5-ben nagyon előkerül a főszál, szinte minden részt az határoz meg
a 6. egészen más, inkább ilyen 4-5 részek minitörténetek vannak, egy nagy átíveléssel.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
a tegnapi South Park rész kötelezően nézős 😊
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s15e05-crack-baby-athletic-associationJJ
Hát ez nagyon beteg. 😂iktriad
A recruiting megrázó volt 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a tegnapi South Park rész kötelezően nézős 😊
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s15e05-crack-baby-athletic-associationJJ
Hát ez nagyon beteg. 😂
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
a tegnapi South Park rész kötelezően nézős 😊
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s15e05-crack-baby-athletic-association


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szó mi szó nagyon érdekes volt a House évadzáró. Nem éppen ilyen (szezon?)záróra számítottam. Az utolsó jelenetet meg nem tudom hova tenni...iktriad
Nekem kicsit csalódás volt, én nagyobb durranásra számítottam. Elvileg lesz következő évad.Sebii
Igen, Cuddy nélkül... valószínűleg amúgy ez lesz majd az utolsó.