Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon büszke vagyok rá, hogy sajószentpéteri karakter is lesz az Aranypartban. 😀
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/08/15/delelotti-videok-3-aranypart/Schleck
ez vmi kurvajó lesz 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
egyértelműen a 16. évad a legkirályabb. kétszer végignéztem, de meg tudnám ismételni harmadjára is. Ozzy \m/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A második legjobb Survivor évad(s20) egyik zseniális jelenete: http://funny115.com/v2/47.htm

a linket köszi konqnak 😀shawnka
Szerinted melyik a legjobb évad? Belenéznék abba is. Pár hete néztem meg a 20. évadot, mert haver azt mondta, hogy az a legjobb. És tényleg jó volt,pedig nem bírom a Survivort, de mégis lekötött.Chevy
8? az is all-star volt.

egy időben az AXN minden hétköznap leadott egy részt, arany idők voltak.

ja és a 20-as télleg cool, főleg így a 19-essel folyamatosan nézve, Russell Hantz 4 president

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyon büszke vagyok rá, hogy sajószentpéteri karakter is lesz az Aranypartban. 😀
http://www.sorozatjunkie.hu/2011/08/15/delelotti-videok-3-aranypart/

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A második legjobb Survivor évad(s20) egyik zseniális jelenete: http://funny115.com/v2/47.htm

a linket köszi konqnak 😀shawnka
Szerinted melyik a legjobb évad? Belenéznék abba is. Pár hete néztem meg a 20. évadot, mert haver azt mondta, hogy az a legjobb. És tényleg jó volt,pedig nem bírom a Survivort, de mégis lekötött.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
A második legjobb Survivor évad(s20) egyik zseniális jelenete: http://funny115.com/v2/47.htm

a linket köszi konqnak 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 685 — Amerikai sportok rajongója
Végre teljes egészében megnéztem A szökést,elő is lépett első helyre nálam.Tökéletes sorozat nincs,de ez számomra majdnem az.Newman
Egyetértek, egyik örök favoritom!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Végre teljes egészében megnéztem A szökést,elő is lépett első helyre nálam.Tökéletes sorozat nincs,de ez számomra majdnem az.Newman
HA még nem volt meg akkor ajánlom a Sons of Anarchyt. Na nekem meg az a szinte tökéletes. Ha jól tudom itthon is fogják adni a Coolon.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Végre teljes egészében megnéztem A szökést,elő is lépett első helyre nálam.Tökéletes sorozat nincs,de ez számomra majdnem az.Newman
az első évad az is volt. a másodikkal be kellett volna fejezni, szépen hepienddel. a harmadikat még végigszenvedtem, ott mondjuk bejött a Sonás rész, az úgyahogy bejött. a negyediket a közepén elkaszáltam, fináléra visszatértem. kb. úgy lett elrontva, mint a Heroes a 2. évad után.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Végre teljes egészében megnéztem A szökést,elő is lépett első helyre nálam.Tökéletes sorozat nincs,de ez számomra majdnem az.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én még könyvben olvastam, az is nagyon adja 😀tenorx
megvan nekünk is otthon a könyv. ha végzem a tűz és jég dalával(amig megvan 😊) lehet belekezdek
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én még könyvben olvastam, az is nagyon adja 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A katedrális (pillard of the Earth) nagyon adja. ajánlom mindenkinek. 8részes minisorozat.
szeptembertől adja a amugy a tv2
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
entourage, SOILER:
- nem tudom ki találta ki ford fairlane-t a sorozatba, de legalább akkora zseni mint aki nagy ferót adta neki magyar hangnak anno.
- én teknőc helyében tuti nem szállnék ki abból a boltból amibe cuban pénzt tesz.
- hát mi fasz ez, hogy egy entourage részben egyetlen jó nő van és azt se dugják meg ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Az Entourage 8. évada eddig nem ver oda a földhöz. A 7. évad befejezése nagyon tetszett, hogy nem lett feelgood meg, hogy úgy egészében a teljes évad sem volt az, de ez az utsó évad egyelőre nem jön át.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tegnap osztották ki a TCA, vagyis a tévékritikusok szövetségének díjait. Nem tökéletes ugyan, de az Emmy-t fényévekkel veri.

A jelöltekről és a díjazottakról - http://donnie.blog.hu/2011/08/07/tca_awards_2011
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Game of Thrones JRPG verzió: http://www.youtube.com/watch?v=suH1ff4jPTw&feature=youtu.be

Nagyon vicces, ám spoileres 😂
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Castle darát tartok, most végeztem a második évaddal. Nem kifejezetten kedvelem a nyomozós sorozatokat, de ez valahogyan leköt, zseniális a dinamika a két főszereplő között. Remélem marad a színvonal a 3. szezonra is.shawnka
Marad 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Castle darát tartok, most végeztem a második évaddal. Nem kifejezetten kedvelem a nyomozós sorozatokat, de ez valahogyan leköt, zseniális a dinamika a két főszereplő között. Remélem marad a színvonal a 3. szezonra is.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Kurvanagy sorozat ez az Office, kár, hogy eddig nem néztem. Lehet már tudni, hogy ki lesz az új főnök?Chevy
Annyit lehet tudni, hogy James Spader karaktere lép Jo helyébe, és elvileg az irodai alkalmazottak közül lesz valaki az új boss.shawnka
Pedig pont Spadert akartam főnöknek 😀.
Jim és Darryl túl normálisak lennének, Dwightot meg nem tudom elképzelni főnöknek anélkül, hogy ne csorbulna a karaktere. Így Andy marad a jelentkezők közül, bár remélem, hogy kitalálnak valami csavart az írók.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha esetleg később lelnél feliratot vhol a fentebb említett évadokhoz, dobj légyszi egy pm-et. Köszi!

Ebbe a mondatba szerintem többen bele tudnának kötni, de megértem ezt a nézetet is.
Jelenleg két régebbi sorozatot is nézek: a Jeremy Brett által eljátszott Sherlock Holmes sorozatokat, ill. az ugyancsak angolok által rendezett Waczak Szállót. Az utóbbi fél órás angol humor nem a legjobb fajtából (vagy csak velem van gond?), az előbbit pedig nem kell bemutatni. JB fantasztikusan személyesíti meg SH karakterét, lenyűgöző színész, a magyar szinkron (Tahi Tóth László) is telitalálat lett. (Robert Downey Jr. a közelében sincs.) Csak ajánlani tudom mindenkinek.Seventh Son
Ha találok írok.
Természetesen nem egyezhetnek meg minden emberrel a nézeteim, így biztos, hogy sokan nem értenek velem egyet, de nekem ez a véleményem. 😊
Krimis sorozatok engem sose fogtak meg, ez a műfaj amely legjobban meggondolkodtatná az agyat, de mivel a tévébe mindent elém tárnak nem olyan hatásosak, mint könyvben.
Waczak Szálló viszont nagy favoritom, az egyik legjobb angol vígjáték. Nagyon szeretem John Cleese játékát és a Monthy Python féle "baromságokat".
Másik kedvenc angol vígjátékom meg a Fekete vipera Rowan Atkinsonnal és Hugh Laurie-val. Engem sokkal jobban megnevetettnek az e fajta bárgyú humort képviselő sorozatok, mint a mostanában tucatjával készülő hollywoodi produkciók.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Kurvanagy sorozat ez az Office, kár, hogy eddig nem néztem. Lehet már tudni, hogy ki lesz az új főnök?Chevy
Annyit lehet tudni, hogy James Spader karaktere lép Jo helyébe, és elvileg az irodai alkalmazottak közül lesz valaki az új boss.
több mint 12 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
A Twilight zone-t magyar felirattal nézed? Az első két évad feliratát le tudom tölteni, vmint a harmadikból megvan néhány rész, de a többit nem lelem.Seventh Son
Magyar felirattal, de én még csak az első évadnál járok. Szép terjedelmes azzal a 36 részével. Az a durva, hogy egyik epizódba se lehet belekötni. Régen még adtak a normális történetekre és az eredetiségre... Sajnos ma már csak a csili-vili szar kell a népnek. 😕süti
Ha esetleg később lelnél feliratot vhol a fentebb említett évadokhoz, dobj légyszi egy pm-et. Köszi!

Ebbe a mondatba szerintem többen bele tudnának kötni, de megértem ezt a nézetet is.
Jelenleg két régebbi sorozatot is nézek: a Jeremy Brett által eljátszott Sherlock Holmes sorozatokat, ill. az ugyancsak angolok által rendezett Waczak Szállót. Az utóbbi fél órás angol humor nem a legjobb fajtából (vagy csak velem van gond?), az előbbit pedig nem kell bemutatni. JB fantasztikusan személyesíti meg SH karakterét, lenyűgöző színész, a magyar szinkron (Tahi Tóth László) is telitalálat lett. (Robert Downey Jr. a közelében sincs.) Csak ajánlani tudom mindenkinek.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Twilight zone-t magyar felirattal nézed? Az első két évad feliratát le tudom tölteni, vmint a harmadikból megvan néhány rész, de a többit nem lelem.Seventh Son
Magyar felirattal, de én még csak az első évadnál járok. Szép terjedelmes azzal a 36 részével. Az a durva, hogy egyik epizódba se lehet belekötni. Régen még adtak a normális történetekre és az eredetiségre... Sajnos ma már csak a csili-vili szar kell a népnek. 😕
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Kurvanagy sorozat ez az Office, kár, hogy eddig nem néztem. Lehet már tudni, hogy ki lesz az új főnök?