Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egyre jobban tetszik ez a Louie,a mai vallásos rész kimondottan jó volt 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A mai Chuck is hatalmas volt. Jókora piros pont Abedért és Shirleyért 😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Bazdmeg, tudom, hogy mindig leírom, de zseniális a Community 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
BMS 3.évad 4.részét hol tudnám neten megnézni? mert amin szoktam (filmekaneten) ott nem elérhető a 4.rész videója 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Egyszerűen zseniális ez a sorozat:
http://www.nbc.com/community/video/Troy-and-Abed-Rap-Christmas-Infiltration/1372231
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem Angelt v Quinnt fogják kiírni...bár a Rita-Lumen out után tényleg bármi lehet...szomorú lennék a Deb-et írnák ki. illetve a feka zsaru miatt van még egy kis dejavum, kiv leszek meghúzzák-e amit az elején. az biztos ez is qrva jó évad, várom finálét...Divat
Én Andersont sajnálnám,már most szimpatikusabb mint Doaks volt,pedig eddig nem sok vizet zavart,én is Quinnre tippelnék,akit egyébként nagyon sajnálnék,most kurvára át bírom érezni milyen lehet neki...

Mondjuk ha meg azt nézzük,ugye a mostani részben volt Debnek aza rosszul léte a templomban, Dexter említette is neki hogy lehet hogy terhes,ha kiderül hogy igen,akkor gondolom az csak Joeytól lenne,ergo ebben az esetben maradna Quinn a "gyerek" szál miatt,Batistát viszont most már nem nagyon köti semmi a sorozathoz szvsz őt is simán kivehetik...Cowboykarcsi
sztem is jó arc Anderson, de nekem tökre dejavum van, Doaks-ot meg utáltam mint a szart, szal nem is sajnáltam...hátha Jamiet HA kivéreztetik, akkor számomra egyértelmű out Batista.

|
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
sztem Angelt v Quinnt fogják kiírni...bár a Rita-Lumen out után tényleg bármi lehet...szomorú lennék a Deb-et írnák ki. illetve a feka zsaru miatt van még egy kis dejavum, kiv leszek meghúzzák-e amit az elején. az biztos ez is qrva jó évad, várom finálét...Divat
Én Andersont sajnálnám,már most szimpatikusabb mint Doaks volt,pedig eddig nem sok vizet zavart,én is Quinnre tippelnék,akit egyébként nagyon sajnálnék,most kurvára át bírom érezni milyen lehet neki...

Mondjuk ha meg azt nézzük,ugye a mostani részben volt Debnek aza rosszul léte a templomban, Dexter említette is neki hogy lehet hogy terhes,ha kiderül hogy igen,akkor gondolom az csak Joeytól lenne,ergo ebben az esetben maradna Quinn a "gyerek" szál miatt,Batistát viszont most már nem nagyon köti semmi a sorozathoz szvsz őt is simán kivehetik...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem Angelt v Quinnt fogják kiírni...bár a Rita-Lumen out után tényleg bármi lehet...szomorú lennék a Deb-et írnák ki. illetve a feka zsaru miatt van még egy kis dejavum, kiv leszek meghúzzák-e amit az elején. az biztos ez is qrva jó évad, várom finálét...

|
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Szerintem is Louissal lesz vmi, nem véletlen mutatják a játékát állandóan, a kezet a lakásán, szerintem sejt vmit Dexterről. Gépét is biztos feltörte már....

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Louis pedig rájön Dexter baszakvásaira az Elliot segítségévelHabi
ezt hogy gondolod? 😀Höri
úgy, hogy belerakták az arcunkba az elmúlt részben háromszor, hogy Dex az Elliot segítségével keresgél a neten (pl. Holly-t is ezzel találta meg). mivel Louis írta a programot, ezért biztos, hogy nyomon tudja követni Dex netes dolgait.shawnka
ja tehát arra gondolsz, hogy nem a mostani dolgait olvassa vissza, hanem a következő évad elején majd látjuk ahogy Dex szörföl a páciensek között, egy faluval odébb meg Lou ugyanezt nyomonköveti ?

több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
HIMYM-nek az ilyen köcsög húzásait nagyon nem bírom...
a vége komoly volt 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Louis pedig rájön Dexter baszakvásaira az Elliot segítségévelHabi
ezt hogy gondolod? 😀Höri
úgy, hogy belerakták az arcunkba az elmúlt részben háromszor, hogy Dex az Elliot segítségével keresgél a neten (pl. Holly-t is ezzel találta meg). mivel Louis írta a programot, ezért biztos, hogy nyomon tudja követni Dex netes dolgait.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Louis pedig rájön Dexter baszakvásaira az Elliot segítségévelHabi
ezt hogy gondolod? 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
vannak ám látomásaid vazze 😀
mindenesetre ütne nagyon a Jamie verzió 😀
Én Debre szavazok, mint aki ki fog íródni a sorozatból, Louis pedig rájön Dexter baszakvásaira az Elliot segítségével
2 évad lesz már csak? 😕Habi
jaja, MCH kapott egy 24 milliós szerződést az utolsó kettő évadra, a 8. lesz a lezárás.

éjjel Dextereset álmodtam: az idei évad fináléjában Dex kinyitja a hűtőjét és benne lesz Jamie feje 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szeretném kérdezni sonkát, hogy volt-e látomása arról, hogy kinyírják-e a maradék 2 részben valamely állandó dexter szereplőt 😊Höri
Travis biztosnak tűnik, de mellette még el fog hullani valaki. Batista egyértelmű lenne most, ezért biztonságban van, Debet sem kell félteni(legalábbis amíg nem tudja meg Dex valódiságát, a könyvben is eléggé ütött az a jelenet, nem fogják a soriból sem kihagyni). Bár junkien páran azt találták ki, hogy túlzottan előtérbe hozták most őt, ergo a fináléban búcsúzhat -> plusz ugye elváltak MCH-val IRL és a hírek szerint nem is szeretnek nagyon együtt dolgozni. Quinn-t meg már nem igazán tudják mire használni, pedig a legviccesebb jelenetek hozzátartoznak 😀

a készítők még azt is mondták, hogy ez a rész beindította az utolsó két évad átívelő szálát. szóval tippre Deb/Quinn, a következő évad főgonosza pedig Louis. Erre a tökéletes plot twist Jamie kivéreztetése lenne 😀shawnka
vannak ám látomásaid vazze 😀
mindenesetre ütne nagyon a Jamie verzió 😀
Én Debre szavazok, mint aki ki fog íródni a sorozatból, Louis pedig rájön Dexter baszakvásaira az Elliot segítségével
2 évad lesz már csak? 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Értem miért vagy te Eagles drukker ilyen sorozatokat nézel 😉dande
Picit konkrétabban. Zombik, apokalipszis stb? Egyébként több másfajta sorozatot is nézek. Pl Sons Of Anarchy, Homeland, Terra Nova
A nagy kedvenc meg Al Bundy!!!Shawn84
Én most ezekre a zombisakra meg horror sztorikra gondoltam. Egyébként én max, éppen most is Esküdt ellenségeket nézek, de a kedvenceim Farm ahol élünk Hetedik mennyország Anne stb szóval némileg szelíd lelkű ember vagyok 😊dande
Te jó ég az mekkora sorozat volt...Mr Edwrads volt a kedvencem 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
!!!SPOILER!!!:
a háttérben a rohamosztagos befigyel 😀Chevy
kiszúrtam én is egyből 😛
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
a Társas Játék mellett kitartott valaki?

most néztem meg a 8. részt. tetszik, hogy hova fejlődött, egyedül a "főszálon" való toporgás bassza a csőrömet nagyon.shawnka
O N: kilőttem a very új HIMYM-et ma 6:30kor (igen, ilyen állat vagyok). majd szóljatok mikor értek utól, és lehet véleményezni. az első képkockára azért látatlanban is felhívnám a figyelmetkonqueror
Most mondam azt, hogy én meg fél 4-kor néztem? 😀 . Szerintem rohadt jó volt, csakúgy, mint az egész eddigi 7. évad. Újra nézhető a himym (ezt se hittem volna korábban)

!!!SPOILER!!!:
a háttérben a rohamosztagos befigyel 😀
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
a Társas Játék mellett kitartott valaki?

most néztem meg a 8. részt. tetszik, hogy hova fejlődött, egyedül a "főszálon" való toporgás bassza a csőrömet nagyon.shawnka
amúgy neked hogy van ennyi időd minden szarra? (ezer sorozat, NFL, NCAA, HS senior year, PC game, IRL élet, barátnő, futball karrier, cikkírás, WWE stb)

O N: kilőttem a very új HIMYM-et ma 6:30kor (igen, ilyen állat vagyok). majd szóljatok mikor értek utól, és lehet véleményezni. az első képkockára azért látatlanban is felhívnám a figyelmet
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a Társas Játék mellett kitartott valaki?

most néztem meg a 8. részt. tetszik, hogy hova fejlődött, egyedül a "főszálon" való toporgás bassza a csőrömet nagyon.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Quinn-t meg már nem igazán tudják mire használni, pedig a legviccesebb jelenetek hozzátartoznak 😀
shawnka
God save the Quinn!!!

neki spinoff járna

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
szeretném kérdezni sonkát, hogy volt-e látomása arról, hogy kinyírják-e a maradék 2 részben valamely állandó dexter szereplőt 😊Höri
Travis biztosnak tűnik, de mellette még el fog hullani valaki. Batista egyértelmű lenne most, ezért biztonságban van, Debet sem kell félteni(legalábbis amíg nem tudja meg Dex valódiságát, a könyvben is eléggé ütött az a jelenet, nem fogják a soriból sem kihagyni). Bár junkien páran azt találták ki, hogy túlzottan előtérbe hozták most őt, ergo a fináléban búcsúzhat -> plusz ugye elváltak MCH-val IRL és a hírek szerint nem is szeretnek nagyon együtt dolgozni. Quinn-t meg már nem igazán tudják mire használni, pedig a legviccesebb jelenetek hozzátartoznak 😀

a készítők még azt is mondták, hogy ez a rész beindította az utolsó két évad átívelő szálát. szóval tippre Deb/Quinn, a következő évad főgonosza pedig Louis. Erre a tökéletes plot twist Jamie kivéreztetése lenne 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szeretném kérdezni sonkát, hogy volt-e látomása arról, hogy kinyírják-e a maradék 2 részben valamely állandó dexter szereplőt 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én utóbbit nézem. Szerintem mindenképpen. Az első évad nagyon brutál zúzás, a másodikban kicsit lassabb de feszkó van benne bőven. Meg persze zombik. Mindenképp érdemes. A American Horror Storyt meg szerintem a hétvégéig bepróbálom
Az első 2 rész megvan. Jókat olvasni róla.Shawn84
Értem miért vagy te Eagles drukker ilyen sorozatokat nézel 😉dande
Picit konkrétabban. Zombik, apokalipszis stb? Egyébként több másfajta sorozatot is nézek. Pl Sons Of Anarchy, Homeland, Terra Nova
A nagy kedvenc meg Al Bundy!!!Shawn84
Én most ezekre a zombisakra meg horror sztorikra gondoltam. Egyébként én max, éppen most is Esküdt ellenségeket nézek, de a kedvenceim Farm ahol élünk Hetedik mennyország Anne stb szóval némileg szelíd lelkű ember vagyok 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Két sorozatról szeretnék érdeklődni:
American Horror Story
The Walking Dead

Érdemes nézni őket?Mex
Én utóbbit nézem. Szerintem mindenképpen. Az első évad nagyon brutál zúzás, a másodikban kicsit lassabb de feszkó van benne bőven. Meg persze zombik. Mindenképp érdemes. A American Horror Storyt meg szerintem a hétvégéig bepróbálom
Az első 2 rész megvan. Jókat olvasni róla.Shawn84
Értem miért vagy te Eagles drukker ilyen sorozatokat nézel 😉dande
Picit konkrétabban. Zombik, apokalipszis stb? Egyébként több másfajta sorozatot is nézek. Pl Sons Of Anarchy, Homeland, Terra Nova
A nagy kedvenc meg Al Bundy!!!