Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elkezdtem nézni a Strike Backet. 2 évad van, más szereplőkkel. Iszonyatosan jó akció sorozat, ajánlom mindenkinek, aki kis akciós,lövöldözős,"katonás" sorozatra vágyik.Kroos
hát én nézem, de nem túl addiktív. augusztusban láttam kb az első részt a tízből, pár napja meg a hatodikat 😀

stonebridge amugy tiszta john cenaHöri
Nekem annyira bejött, hogy két éjszaka alatt ledaráltam. Vannak bőven gyengéi, szerintem a két évadzáró sikeredett a legszarabbra (az első évadben a sztori sántított, a másodikban a magyar mellékszereplők voltak elképesztően trágyák), de nem tudhatod, ki marad életben a végére, nem mindig érnek oda a jófiúk az utolsó pillanatban, és elejétől végéig frankón megrendezett akciójelenetek vannak, nagyon tetszik, hogy egy "fejezetet" két részben bontanak ki. A legtökösebb akciósorozat, és a hangsúly az akción van, nem ilyen gagyi feelgood nyálas izé.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elkezdtem nézni a Strike Backet. 2 évad van, más szereplőkkel. Iszonyatosan jó akció sorozat, ajánlom mindenkinek, aki kis akciós,lövöldözős,"katonás" sorozatra vágyik.Kroos
hát én nézem, de nem túl addiktív. augusztusban láttam kb az első részt a tízből, pár napja meg a hatodikat 😀

stonebridge amugy tiszta john cena

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Elkezdtem nézni a Strike Backet. 2 évad van, más szereplőkkel. Iszonyatosan jó akció sorozat, ajánlom mindenkinek, aki kis akciós,lövöldözős,"katonás" sorozatra vágyik.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A Chuckban mennyiszer szerepelt már Magyarország? Most is megemlítették 😀 . Hatalmas rész volt, csak bírjam ki a következő részig anélkül, hogy megnézném a promot.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
a Life's too short első része megvan valakinek vagy tudja hol találhatom meg? mert az első évad másik 6 epizódja könnyen beszerezhető, de az első sehol...JJ
http://tinypaste.com/bf9d2f47Höri
kösz, Gervais újra lecsapott 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Life's too short első része megvan valakinek vagy tudja hol találhatom meg? mert az első évad másik 6 epizódja könnyen beszerezhető, de az első sehol...JJ
http://tinypaste.com/bf9d2f47

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
a Life's too short első része megvan valakinek vagy tudja hol találhatom meg? mert az első évad másik 6 epizódja könnyen beszerezhető, de az első sehol...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
boardwalk empire 2.évad fantasztikus lett. finálé vége hatalmas ütött.braxa88
Sokkal gyengébb volt a második évad, mint az első, féltávnál már a kasza gondolata kísértett, nagyon körülményesen bontakozott ki, hova is akarnak kilyukadni. Az utolsóelőtti rész mentette az évadot, az nagyon erős volt, a fináléban már nem történt meglepetés (Richard szájából el is hangzott, hogy Jimmy ugye tudja, hogy Nucky sose fog megbocsátani akármit tesz és ezt Jimmy is tudta), de kétségkívül jó lezárása volt az évnek.

Perception is reality.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
boardwalk empire 2.évad fantasztikus lett. finálé vége hatalmas ütött.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 898 — No es importante
Dexter 6. évad összegezve jó volt, viszont a fináléja elmarad a többi évad záró epizódjától. Az előző évad utsó részében kellett volna ezt elsütni, amit most, mert akkor nyomoztak Dex után.Duff
a jelenlegi showrunner lenyilatkozta, hogy ezt az ötödik évad végére akarták időzíteni, de végül bizonyos dolgok miatt akkor még nem léphették meg
ez nálam kicsit meg is menti az utolsó két évet, kíváncsian várom a hetediket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Dexter 6. évad összegezve jó volt, viszont a fináléja elmarad a többi évad záró epizódjától. Az előző évad utsó részében kellett volna ezt elsütni, amit most, mert akkor nyomoztak Dex után. Most meg Debra random bemegy a templomba, azt annyi... Travist is elég könnyen kapta el, nem ehhez vagyok hozzászokva 😛 Viszont kiváncsian várom, a 7. évadot, hisz valószínű a videogamer gyerek valamit alakítani fog, ugye ott a kéz is a lakásban. Quinn-Batista kapcsolat is érdekes lesz.Duff
Random? Tudja, hogy este megy Dexter helyszínelni a templomba, és oda akar menni bevallani neki mit érez, miután az egész évadban ezen tépelődött... kicsit sem random 😊pc_x
yep...viszont tényleg kicsit lapos lett a finálé, túl könnyű zsákmány lett Travis, meg szvsz az Ürömös dolog is az volt, de ettől függetlenül nem volt olyan rossz évad ez (se)... legyn már szeptember... 😀

|
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Dexter 6. évad összegezve jó volt, viszont a fináléja elmarad a többi évad záró epizódjától. Az előző évad utsó részében kellett volna ezt elsütni, amit most, mert akkor nyomoztak Dex után. Most meg Debra random bemegy a templomba, azt annyi... Travist is elég könnyen kapta el, nem ehhez vagyok hozzászokva 😛 Viszont kiváncsian várom, a 7. évadot, hisz valószínű a videogamer gyerek valamit alakítani fog, ugye ott a kéz is a lakásban. Quinn-Batista kapcsolat is érdekes lesz.Duff
Random? Tudja, hogy este megy Dexter helyszínelni a templomba, és oda akar menni bevallani neki mit érez, miután az egész évadban ezen tépelődött... kicsit sem random 😊


több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Dexter 6. évad összegezve jó volt, viszont a fináléja elmarad a többi évad záró epizódjától. Az előző évad utsó részében kellett volna ezt elsütni, amit most, mert akkor nyomoztak Dex után. Most meg Debra random bemegy a templomba, azt annyi... Travist is elég könnyen kapta el, nem ehhez vagyok hozzászokva 😛 Viszont kiváncsian várom, a 7. évadot, hisz valószínű a videogamer gyerek valamit alakítani fog, ugye ott a kéz is a lakásban. Quinn-Batista kapcsolat is érdekes lesz.Duff
Teljes mértékben egyetértek. Főleg abban, hogy a finálé elmaradt a többi évadzáró résztől. :/Gabesz92
főleg a 3.évad finálétol 😛braxa88
nálam ez a finálék sorrendje: 4, 1, 2, 6, 5, 3
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Dexter 6. évad összegezve jó volt, viszont a fináléja elmarad a többi évad záró epizódjától. Az előző évad utsó részében kellett volna ezt elsütni, amit most, mert akkor nyomoztak Dex után. Most meg Debra random bemegy a templomba, azt annyi... Travist is elég könnyen kapta el, nem ehhez vagyok hozzászokva 😛 Viszont kiváncsian várom, a 7. évadot, hisz valószínű a videogamer gyerek valamit alakítani fog, ugye ott a kéz is a lakásban. Quinn-Batista kapcsolat is érdekes lesz.Duff
Teljes mértékben egyetértek. Főleg abban, hogy a finálé elmaradt a többi évadzáró résztől. :/Gabesz92
főleg a 3.évad finálétol 😛
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Dexter 6. évad összegezve jó volt, viszont a fináléja elmarad a többi évad záró epizódjától. Az előző évad utsó részében kellett volna ezt elsütni, amit most, mert akkor nyomoztak Dex után. Most meg Debra random bemegy a templomba, azt annyi... Travist is elég könnyen kapta el, nem ehhez vagyok hozzászokva 😛 Viszont kiváncsian várom, a 7. évadot, hisz valószínű a videogamer gyerek valamit alakítani fog, ugye ott a kéz is a lakásban. Quinn-Batista kapcsolat is érdekes lesz.Duff
Teljes mértékben egyetértek. Főleg abban, hogy a finálé elmaradt a többi évadzáró résztől. :/

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nekem ajánlották, hogy nézzem a good guys-t, de ha szerepel benne Hanks akkor felejtős 😀

asszem a 8dik vagy a 9dik részbenCowboykarcsi
ezt így kell írni:
8. vagy 9.Höri
Nem Hanks miatt kell nézni, ő a jó fiú, szabályok, Whitford meg az ellentéte dőltem rajta, óriási karakter volt 😂 😂 😂 😀

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
Dexter 6. évad összegezve jó volt, viszont a fináléja elmarad a többi évad záró epizódjától. Az előző évad utsó részében kellett volna ezt elsütni, amit most, mert akkor nyomoztak Dex után. Most meg Debra random bemegy a templomba, azt annyi... Travist is elég könnyen kapta el, nem ehhez vagyok hozzászokva 😛 Viszont kiváncsian várom, a 7. évadot, hisz valószínű a videogamer gyerek valamit alakítani fog, ugye ott a kéz is a lakásban. Quinn-Batista kapcsolat is érdekes lesz.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem ajánlották, hogy nézzem a good guys-t, de ha szerepel benne Hanks akkor felejtős 😀

asszem a 8dik vagy a 9dik részbenCowboykarcsi
ezt így kell írni:
8. vagy 9.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Dex simán szórakoztat. Eddig sem azért néztük, mert annyit kellett agyalni rajta. Értem én, hogy az idei évad fordulatai kiszámíthatóak voltak(kivéve az utolsó jelenetet, azért gigapacsi), de nekem pl. még így is ütött a frigós kép.

Igen, a címszereplő változik, egyre több faszságot csinál. De gondolj bele, az élete is változott folyamatosan, amióta nyomon követjük és Harrison óta egyre figyelmetlenebb. Konkrétan többször ezen csúszott el majdnem, hogy családja lett, de ezt tudod szerintem. Mindegy, nem akarlak meggyőzni, mert úgysem lehet, nézni meg nem kötelező. Nálam továbbra is az egyik legjobban várt sorozat és ez még 2 évig így is fog maradni.shawnka
+1
mondjuk valahogy éreztem, hogy ez lesz a vége.
De innen is rengeteg változat van, hogy merre mennek el. Kemény lesz a maradék 2 évad.
Bár jövő héten kezdődne már a 7. évad 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tényleg az elit alakulatban is volt,asszem a 8dik vagy a 9dik részben,a west pointról érkezett friss hadnagy.Még inkább szégyellem magam...Amúgy tényleg,nekem csak azt tűnt fel először hogy mennyire emlékeztet Forrestra,aztán eszembe jutott a neve és végül összeraktam 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Biztos nagyon gáz,de én csak most,így az évad végére raktam össze hogy Colin Hanks Tom Hanks fia.Cowboykarcsi
Annyira nem gáz..mondjuk szerepelt már Az elit alakulatban is pár részt, + az 1 évad után elkaszált The Good Gusyban, Bradley Whitforddal. Hatalmas volt az öreg benne, nekem nagyon tetszett,jókat röhögtem rajta.

Mondjuk Colinnak nincs könnyű dolga ilyen fejjel és névvel, mert mindenki az apjához hasonlítja, és hát lehet bármennyire jó,az apját lejátszani nem könnyű.Kroos
Oh, hogy az a sorozat mekkora volt! Nagyon szomorú voltam, hogy elkaszálták egy évad után.
És Whitford és a kis Hanks mellett Jenny Wade-ről sem szabad elfelejtkezni. 😊

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Biztos nagyon gáz,de én csak most,így az évad végére raktam össze hogy Colin Hanks Tom Hanks fia.Cowboykarcsi
Annyira nem gáz..mondjuk szerepelt már Az elit alakulatban is pár részt, + az 1 évad után elkaszált The Good Gusyban, Bradley Whitforddal. Hatalmas volt az öreg benne, nekem nagyon tetszett,jókat röhögtem rajta.

Mondjuk Colinnak nincs könnyű dolga ilyen fejjel és névvel, mert mindenki az apjához hasonlítja, és hát lehet bármennyire jó,az apját lejátszani nem könnyű.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Vélemény a Misfits szezonzáróról?

Szerintem meh...
Azt meg nem nagyon értem, minek kell ezt még innen folytatni, jól már nem tudnak ebből kijönni.

A fucking cheerleaderes rész azért jó volt 😊Jakehomer
Sztem se volt egy jó rész. Az évad összességében nem volt rossz, de sajnos közelébe se ér az első 2-nek. Rudy nem rossz karakter, de nem egy Nathan...Remélem nem az lesz hogy megint összeszednek néhány új karaktert új képességekkel és akkor megy a 4.ik évad
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Biztos nagyon gáz,de én csak most,így az évad végére raktam össze hogy Colin Hanks Tom Hanks fia.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Vélemény a Misfits szezonzáróról?

Szerintem meh...
Azt meg nem nagyon értem, minek kell ezt még innen folytatni, jól már nem tudnak ebből kijönni.

A fucking cheerleaderes rész azért jó volt 😊

Perception is reality.