Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Elképesztően jó a Sons of Anarchy. Nem tudom abbahagyni 😀 . Csak ez a Half-sack=Fél-bél fordítás zavar.Chevy
bezony kurvajó!
nem is értem eddig miért nem hallottam róla többe
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elképesztően jó a Sons of Anarchy. Nem tudom abbahagyni 😀 . Csak ez a Half-sack=Fél-bél fordítás zavar.Chevy
na mondjuk annál tényleg nehéz lett volna hülyébbet kitalálni.

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Elképesztően jó a Sons of Anarchy. Nem tudom abbahagyni 😀 . Csak ez a Half-sack=Fél-bél fordítás zavar.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a koporsókat mikor nyitjuk ki már végre?kristof
Remélem még a héten, utána úgy is egy hét szünet lesz.

A matek viszont tetszett mikor kiszámolták, hogy van náluk +1 koporsó, amibe nem jutott testvér, én erre nem jöttem volna rá magamtól 😀 Az valahogy kimaradt, hogy a modern korban is kicsinálták az egyik öcsköst.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jeremy nem tom visszajön-e még idén.Höri
mikor bonnie elkezdett célozgatni azt hittem elmondja neki, sztem így erre az évadra felejtős
klaus jól csinálja, ennyi könnyen befolyásolható lúzer (mrs. lockwood, most a sheriff) bizalmát nem lehet kihagyni
a koporsókat mikor nyitjuk ki már végre?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tvd 3x11

végre Caroline visszatért, épp ideje volt. Kicsit fostam érte, de elvileg nem kellett volna feltétlen Klausnak segíteni mert még Damon felgyógyulásakor (2. évadzáró) is maradt némi lötyi náluk. De így legalább több adásidő jut neki ha haverkodik klausszal 😀

sajna a történet megint alig haladt valamit, az viszont eldőlt, hogy DeVitto tuti nem éli meg a 4. évadot 😛
Jeremy nem tom visszajön-e még idén.

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ez a Sherlock még mindig óriási. 😀

a Misfits és Doktor Who mellett az egyik legjobb angol sorozat, megállás nélkül tudnám nézni.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
visszatért a TVD végre. lehet spoilerezni
Höri
Torrey DeVitto mentette meg nálam a részt, kíváncsi vagyok milyen szerepet szánnak a Fell névnek. Jer távozását sajnálom kicsit, a lefejezős jelenetnél eléggé szimpatikussá vált 😀 Tylerrel nem tudom mi lesz azért a "vallás" elég fura, nem tudom mennyire fog tudni ellenállni Klaus szavainak (főleg, hogy együtt laknak(hova tűnt Mrs. Lockwood?))
Stefan fingom sincs mit tervez, nála a koporsó oké, Klausnál Rebekah oké, és hogyan tovább? Klaus kinyír mindenkit majd továbbra sem kapja meg a családját és vége?
a Delena szál szar, remélem hamarosan Katerina kisasszony is beszáll 😛kristof
Ki tudja, lehet két rész múlva kiderül, hogy nem használt az igézés, és ő lesz a Mystic Fallsi hentesbárdos gyilkos 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt hittem az Eastbound and Down, de az még odább van.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
melyik sorozat új évada kezdődik így, a szokásos "previously on XY..." helyett?

Jesus, you really don't remember what happened last year?
Pay some fucking attention this time.


itt a válasz: Shameless 😀 de a Luck is zseniális, persze nem ugyanaz a kategória a kettő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
visszatért a TVD végre. lehet spoilerezni
Höri
Torrey DeVitto mentette meg nálam a részt, kíváncsi vagyok milyen szerepet szánnak a Fell névnek. Jer távozását sajnálom kicsit, a lefejezős jelenetnél eléggé szimpatikussá vált 😀 Tylerrel nem tudom mi lesz azért a "vallás" elég fura, nem tudom mennyire fog tudni ellenállni Klaus szavainak (főleg, hogy együtt laknak(hova tűnt Mrs. Lockwood?))
Stefan fingom sincs mit tervez, nála a koporsó oké, Klausnál Rebekah oké, és hogyan tovább? Klaus kinyír mindenkit majd továbbra sem kapja meg a családját és vége?
a Delena szál szar, remélem hamarosan Katerina kisasszony is beszáll 😛
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Top Gear India különkiadás. Epic. És persze rohadtul vicces, mint mindig. Ja és másfél órás! 😊iktriad
óóóóóriási 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
visszatért a TVD végre. lehet spoilerezni

Dr. Fell jó, hogy jött, extra eyecandy, gondolom nem véletlen névrokona az első évadban kibelezett bagázsnak.
Jeremyért kár, hogy elmegy, bár az is tény, hogy komolyabb képesség nélkül nehezen tudta volna folytatni ezt a dean wichester stílust. Legalább több képernyő jut Caroline-nak (HUN VAN MÁ?!).
Nem tudom feltűnt-e, de Bonnie csöcsei sokkal nagyobbak voltak álmában, mint eddig 😀

"A Deal" annyira nem volt nagy durranás, sokat nem haladt előre a story. (Tinédzser szappan nem számít haladásnak.)
Tyler heelturn?

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Hokotu No Ken, valami kegyetlen beteg anime 😂

és igen, az alapján a kevés alapján amit eddig láttam, a főhős még chuck norrisnál is nagyobb badass 😂

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
nálam nem volt kérdés, Aubrey Plaza kapta a voksomat. szerintem zseniálisan tud nézni 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
http://www.sorozatjunkie.hu/2012/01/01/jaws-2011-legjobb-noi-mellekszereplo-20-perces-sorozat/
Szavazzon mindenki Alison Brie-re!! Frászt kapok, ha az Amyt játszó színész fog nyerni...Schleck
látom eldurrant az agyad kommentekben 😀
persze tényleg kurva idegesítő ez a TBBT hegemónia, főleg úgy, hogy a színvonal már a béka segge alatt van. speciel engem már az összes karakter irritál belőle.
mondjuk itt Pamela Adlon-ra szavaztam, mivel szeretem a karakterét, de elképesztő mennyire alulértékelt a Community. főleg azon fogom a fejem, aki mondja, hogy pilot alapján elkaszálta, esélyt sem akar neki adni
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Azért a csaj szerintem elég jól játssza a szerepét, míg pl Vergara borzalmasan túlértékelt. Persze Brie minden tekintetben nr 1, ezzel nem lehet vitatkozni 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://www.sorozatjunkie.hu/2012/01/01/jaws-2011-legjobb-noi-mellekszereplo-20-perces-sorozat/
Szavazzon mindenki Alison Brie-re!! Frászt kapok, ha az Amyt játszó színész fog nyerni...Schleck
huh bazmeg itt négyre is tudnék szavazni, de nyilván nincs benne a kommersz bigbang versenyző

eleve sarah hyland vagy sofia vergara ellen hogy a faszomba lehet a bányarémre szavazni? 😮 ennyire kevés a hetero férfi olvasó?
karakter alapján egyértelműen April vagy Annie nyerjen

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.sorozatjunkie.hu/2012/01/01/jaws-2011-legjobb-noi-mellekszereplo-20-perces-sorozat/
Szavazzon mindenki Alison Brie-re!! Frászt kapok, ha az Amyt játszó színész fog nyerni...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 195 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Top Gear India különkiadás. Epic. És persze rohadtul vicces, mint mindig. Ja és másfél órás! 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy pont a Big Bang Theory-t nézik háromszor-négyszer annyian, mint a Community-t...JJ
Én pl. köztük vagyok, és nem is értem miért lenne ez baj... Ízlés dolga, szerintem jobb, bocsánat, nekem jobban tetszik (a TBBT) 😊pc_x
akkor áruld már el, hogy az ötödik évadban csak az első rész volt ennyire szar vagy tényleg átmentek valami romantikus komédiába?JJ
nem szégyen ez, sokkal populárisabb a TBBT. ami probléma az az, hogy lehet ez a Community végét jelentheti. ami viszont már vért kívánna
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy pont a Big Bang Theory-t nézik háromszor-négyszer annyian, mint a Community-t...JJ
Ez a világ rendje, a könnyen fogyasztható gagyi mindig népszerűbb.

Perception is reality.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy pont a Big Bang Theory-t nézik háromszor-négyszer annyian, mint a Community-t...JJ
Én pl. köztük vagyok, és nem is értem miért lenne ez baj... Ízlés dolga, szerintem jobb, bocsánat, nekem jobban tetszik (a TBBT) 😊pc_x
akkor áruld már el, hogy az ötödik évadban csak az első rész volt ennyire szar vagy tényleg átmentek valami romantikus komédiába?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy pont a Big Bang Theory-t nézik háromszor-négyszer annyian, mint a Community-t...JJ
Én pl. köztük vagyok, és nem is értem miért lenne ez baj... Ízlés dolga, szerintem jobb, bocsánat, nekem jobban tetszik (a TBBT) 😊


több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 897 — No es importante
a világ legnagyobb igazságtalansága, hogy pont a Big Bang Theory-t nézik háromszor-négyszer annyian, mint a Community-t...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal