Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Eaglesmcnabb örömére 2 meccset emelnék ki a hétvégéről.

Utah - Air Force, 7.5 pont a spread
Az AFA legutóbb 34-7-re kapott ki a Utah-val hasonló erejű TCU ellen.

Auburn - Ole Miss, itt is 7.5 pont
Az Auburn a liga jelenlegi #1 csapata, míg a Rebels 3-4-gyel áll.

Az egyik 1.9-et, a másik 1.95-öt fizet.Höri
Mint kevésbé hozzáértő de annál lelkesebb "szurkoló" kérhetek még pár NCAA tippet? 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Eaglesmcnabb örömére 2 meccset emelnék ki a hétvégéről.

Utah - Air Force, 7.5 pont a spread
Az AFA legutóbb 34-7-re kapott ki a Utah-val hasonló erejű TCU ellen.

Auburn - Ole Miss, itt is 7.5 pont
Az Auburn a liga jelenlegi #1 csapata, míg a Rebels 3-4-gyel áll.

Az egyik 1.9-et, a másik 1.95-öt fizet.Höri
mindkettőt megraktam, de spreadek nélkül csak a végeredményre raktam, kiegészítettem a Kentucky vereségével, remélem bejön 😊eaglesmcnabb
de spread nélkül nem ad túl sokat.
ha csak sima fogadást keresel akkor sokkal több sima párosítás van.Höri
tudom hogy kevesebbet fizet, de tripláját rakom, mint amit pl. Vandy meccsre raktam... 7,5 pont az pont szopás
mert ha csak egy TD- a különbség akkor már elúszott, meg ki tudja a végén kiengednek és csak pár ponttal nyernek... jobb ez így 😊 meg ezen a hétvégén nem nagyon leszek itthon, nem tudom követni a meccseket, úgy meg nem izgalmas 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eaglesmcnabb örömére 2 meccset emelnék ki a hétvégéről.

Utah - Air Force, 7.5 pont a spread
Az AFA legutóbb 34-7-re kapott ki a Utah-val hasonló erejű TCU ellen.

Auburn - Ole Miss, itt is 7.5 pont
Az Auburn a liga jelenlegi #1 csapata, míg a Rebels 3-4-gyel áll.

Az egyik 1.9-et, a másik 1.95-öt fizet.Höri
mindkettőt megraktam, de spreadek nélkül csak a végeredményre raktam, kiegészítettem a Kentucky vereségével, remélem bejön 😊eaglesmcnabb
de spread nélkül nem ad túl sokat.
ha csak sima fogadást keresel akkor sokkal több sima párosítás van.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Eaglesmcnabb örömére 2 meccset emelnék ki a hétvégéről.

Utah - Air Force, 7.5 pont a spread
Az AFA legutóbb 34-7-re kapott ki a Utah-val hasonló erejű TCU ellen.

Auburn - Ole Miss, itt is 7.5 pont
Az Auburn a liga jelenlegi #1 csapata, míg a Rebels 3-4-gyel áll.

Az egyik 1.9-et, a másik 1.95-öt fizet.Höri
mindkettőt megraktam, de spreadek nélkül csak a végeredményre raktam, kiegészítettem a Kentucky vereségével, remélem bejön 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csakhogy az Ole Miss szoros meccset fog játszani. Masoli nagyon jó, az Auburn védelem nem túl acélos! (Nick Fairley-n kívül)civilmanu
Josh Bynes-t miért felejti el mindenki? 😛

több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Csakhogy az Ole Miss szoros meccset fog játszani. Masoli nagyon jó, az Auburn védelem nem túl acélos! (Nick Fairley-n kívül)

Go Jets!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Höri ajánlotta meccsekhez még hozzácsaptam a Raiders Seahawks meccsen Hassieket.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eaglesmcnabb örömére 2 meccset emelnék ki a hétvégéről.

Utah - Air Force, 7.5 pont a spread
Az AFA legutóbb 34-7-re kapott ki a Utah-val hasonló erejű TCU ellen.

Auburn - Ole Miss, itt is 7.5 pont
Az Auburn a liga jelenlegi #1 csapata, míg a Rebels 3-4-gyel áll.

Az egyik 1.9-et, a másik 1.95-öt fizet.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hát ez vicc. Itt a válasz a supporttól.

A Társaság nem vállal felelősséget adatbeviteli, -átviteli és/vagy kiértékelési hibákért. A Társaság különösen fenntartja a jogot, hogy a fogadások nyereményszorzóinak bevitelénél és/vagy a fogadási eredmények kiértékelésénél (pl. a nyereményszorzók vagy események, csapatok, stb. felcserélése) történt nyilvánvaló tévedéseket utólag is helyesbítse és az érintett fogadásokat érvénytelennek nyilvánítsa. Továbbá a Társaság nem vállal felelősséget az általa felkínált tájékoztató jellegű szolgáltatás, mint például az SMS-ben vagy e- mailben való eredményértesítés keretében adott információk helyességéért, teljességéért és naprakészségéért. A fogadás tétjének kizárólag a Társaság által megerősített és regisztrált összeg minősül. Amennyiben a hibás esemény/fogadás törlésre kerül, akkor minden fogadás semmisnek nyilvánul és nyert-ként kerül értékelésre, 1,00-szeres nyereményszorzóval.

Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségért!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Lehet, hogy írok a supportnak én is. Szopjanak le.GRAFI
töbek között ezért váltottam a betclicre... valamivel kevesebb élő fogadási lehetőség van ugyan, de szvsz jobb...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Lehet, hogy írok a supportnak én is. Szopjanak le.
Azért sz vicces, hogy az ÁSZF-ben van a véletlen fogadásra vonatkozó rész. Sajnos az nem törölhető. Akkor ők meg mi alapján? A meccs nem maradt el.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Nem vagyok nagy rutinos fogadó, de tegnap megtettem egy ilyet a bwin-en.
Minnesota Vikings at Green Bay Packers (Super Spread) Minnesota Vikings +10 2,70
Ma nézem a fogadásaimat, erre írja, h törölve. Rájöttek, hogy faszságot adtak meg, és lazán kiszedték????GRAFI
ahogy mondod, ilyet csinálnak...davemayer
Hát a jó k. annyukat. Rájuk nem vonatkozik a pénztártól való távozás esete???GRAFI
Nekem egyszer kitöröltek egy svéd hoki meccset amiről tudtam hogy bejött, írtam nekik egy levelet és azt válaszolták hogy MÉG nem tudják megmondani hogy pontosan miért történt a törlés. Írtam nekik még egy levelet hogy oké akkor kérem a pénzem, 2 nap múlva jött a válasz: előre nem meghatározott játékmegszakítás volt a meccsen... (???) Nem nyertem volna a szelvénnyel de puszta kiváncsiságból csak rákérdeztem, megérte...
Azóta olyan is volt hogy utólag törölt KIFIZETÉS után egy meccset a szelvényről a bwin. Kérdezem miért, írják hogy félbeszakadt a meccs és így törölniük kellett a szelvényről. Tényleg volt valami balhé, állt 10 percet a játék de utána lement a meccs mégis törölték. Gondoltam visszaírok és megkérdezem hogy mi történt volna ha abban a kb 10 órában lekérem az egyenlegemről a rendelkezésre álló összeget, minuszba megy a számlám vagy mi? nem jött válasz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Bejött: L'pool-Blackburn H, Stoke-MU V, Lazio-Cagliari H, Genoa-Catania H, Espanyol-Levante H
~ 13x 😊
Ugye nem kell mondanom, melyik meccsen ment el az NFL szelvényem...

Go Jets!
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Én eddig megszívtam a Saints-szel, de úgy látszik a broncos-ra tett tétem is :S
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hétvégén 4 tippmixem 1 meccsen ment el, méghozzá a fixeken. Bears kikapott egészen bántóan, nem is értem a MU, hogy nyerhetett. Faszom ki van.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem vagyok nagy rutinos fogadó, de tegnap megtettem egy ilyet a bwin-en.
Minnesota Vikings at Green Bay Packers (Super Spread) Minnesota Vikings +10 2,70
Ma nézem a fogadásaimat, erre írja, h törölve. Rájöttek, hogy faszságot adtak meg, és lazán kiszedték????GRAFI
ahogy mondod, ilyet csinálnak...davemayer
Hát a jó k. annyukat. Rájuk nem vonatkozik a pénztártól való távozás esete???
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
denver-frisco.
tebow =/= jax
csak szeretnék.

úgy is elkezdtem összeírni, hogy hányan lógnak nekem sörrel a fórumról, és betelt az excel tábla. szóval remélem minél több zálogos megjelenik majd.Höri
lol ezt benéztem rendesen nem is tudom honnan jött hogy jax meccs lesz 😀 na sebaj, lényeg hogy vasárnap tutira megyek, szal majd megy a sör 😀
szerk.: mellesleg bőven több hasznom volt rajta mint egy sör ára :peaglesmcnabb
jó is, mert 510 egy korsó 😀Höri
belefér, anyám úgyis eltörölte a salary cap-et 😀
azért azt meg kell hagyni, hogy a Bills-Ravens, és a Browns-Saints meccsel jól beletrafáltam 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a nyereményemből kifutja 😛 jövő vasárnap Jax-Cickó meccsen lerendezzük 😀eaglesmcnabb
denver-frisco.
tebow =/= jax
csak szeretnék.

úgy is elkezdtem összeírni, hogy hányan lógnak nekem sörrel a fórumról, és betelt az excel tábla. szóval remélem minél több zálogos megjelenik majd.Höri
lol ezt benéztem rendesen nem is tudom honnan jött hogy jax meccs lesz 😀 na sebaj, lényeg hogy vasárnap tutira megyek, szal majd megy a sör 😀
szerk.: mellesleg bőven több hasznom volt rajta mint egy sör ára :peaglesmcnabb
jó is, mert 510 egy korsó 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
na az zsír, akkor Eaglesmcnabb fizet nekem egy sört 😊Höri
a nyereményemből kifutja 😛 jövő vasárnap Jax-Cickó meccsen lerendezzük 😀eaglesmcnabb
denver-frisco.
tebow =/= jax
csak szeretnék.

úgy is elkezdtem összeírni, hogy hányan lógnak nekem sörrel a fórumról, és betelt az excel tábla. szóval remélem minél több zálogos megjelenik majd.Höri
lol ezt benéztem rendesen nem is tudom honnan jött hogy jax meccs lesz 😀 na sebaj, lényeg hogy vasárnap tutira megyek, szal majd megy a sör 😀
szerk.: mellesleg bőven több hasznom volt rajta mint egy sör ára :p

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pont 2 TD-vel nyertek 😀JJ Tiller
na az zsír, akkor Eaglesmcnabb fizet nekem egy sört 😊Höri
a nyereményemből kifutja 😛 jövő vasárnap Jax-Cickó meccsen lerendezzük 😀eaglesmcnabb
denver-frisco.
tebow =/= jax
csak szeretnék.

úgy is elkezdtem összeírni, hogy hányan lógnak nekem sörrel a fórumról, és betelt az excel tábla. szóval remélem minél több zálogos megjelenik majd.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
nem szívnak ők ki.
Jeffery ugyanazt meg tudja csinálni, mint AJ Green múlt héten, a futójáték meg erősebb. Bőven meglesz szerintem a 2 Td-nyi különbség.

Kár, hogy nem sikerül aktiválni a számlámat 😀Höri
pont 2 TD-vel nyertek 😀JJ Tiller
na az zsír, akkor Eaglesmcnabb fizet nekem egy sört 😊Höri
a nyereményemből kifutja 😛 jövő vasárnap Jax-Cickó meccsen lerendezzük 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt mondod tegyunk a Vandy-re? 😀
Sztem ezen a meccsen mindegy mennyi a spread, mert vagy nyer negyvennel a Cocks, vagy kiszivnak OT-ban 😛 (ahogy az ettol a szelsoseges csapattol kitelik)Igor
nem szívnak ők ki.
Jeffery ugyanazt meg tudja csinálni, mint AJ Green múlt héten, a futójáték meg erősebb. Bőven meglesz szerintem a 2 Td-nyi különbség.

Kár, hogy nem sikerül aktiválni a számlámat 😀Höri
pont 2 TD-vel nyertek 😀JJ Tiller
na az zsír, akkor Eaglesmcnabb fizet nekem egy sört 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Nem vagyok nagy rutinos fogadó, de tegnap megtettem egy ilyet a bwin-en.
Minnesota Vikings at Green Bay Packers (Super Spread) Minnesota Vikings +10 2,70
Ma nézem a fogadásaimat, erre írja, h törölve. Rájöttek, hogy faszságot adtak meg, és lazán kiszedték????GRAFI
ahogy mondod, ilyet csinálnak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Falcons - Bengals 1.5
Panthers - 49ers 1.65
Dolphins - Steelers 1.65
Titans - Eagles 2.3

2€ ---> 18,79€
remélem nem jön be 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
a South Carolina - Vanderbilt meccsen 12.5 a spread.

Múlt héten 43-0-ra kapott ki a Vandy a Georgia ellen.Höri
Azt mondod tegyunk a Vandy-re? 😀
Sztem ezen a meccsen mindegy mennyi a spread, mert vagy nyer negyvennel a Cocks, vagy kiszivnak OT-ban 😛 (ahogy az ettol a szelsoseges csapattol kitelik)Igor
nem szívnak ők ki.
Jeffery ugyanazt meg tudja csinálni, mint AJ Green múlt héten, a futójáték meg erősebb. Bőven meglesz szerintem a 2 Td-nyi különbség.

Kár, hogy nem sikerül aktiválni a számlámat 😀Höri
pont 2 TD-vel nyertek 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal