Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 11 éve
Én írtam néhány hete, hogy a bet365 hajlandó lenne befizetni a sarcot.Nem a fogadó irodán múlott a dolog!
Nemzeti dohánybolt után majd lesz nemzeti sportfogadó iroda is! 😛
több mint 11 éve
Igen de volt valami közlemény,hogy ki sem adtak olyan pályázatot amin esetleg esély lenne arra,hogy a jövőben befizessék az adót és normálisan menjen minden tovább.www.szf.hu/Files/109_2014.pdf 😕JoeyPorterhát de valaki azt írta itt korábban "biztos forrásból 😉 ", hogy a bet365 befizetné az adókat, amit kellkaszo
több mint 11 éve
www.szf.hu/Files/109_2014.pdf 😕JoeyPorterhát de valaki azt írta itt korábban "biztos forrásból 😉 ", hogy a bet365 befizetné az adókat, amit kell
több mint 11 éve
Mai salakmotor a bet365-ön:Chris Harris 8 pont felett
Coventry Bees győzelem
Ezt a kettőt tutinak érzem, plusz még két neccesebb a következő:
Matej Zagar 13 alatt
Davey Watt 8 alatt
Versenyző alatt/felett pontoknál kis téttel meg lehet rakni hogy pontosan annyi pontot csinál biztosításképpen.

Fly Eagles Fly!
több mint 11 éve
A sikeres fogadáshoz egy szerb győzelem kell. o_odanyly(Y)
Ezeket sose értettem, duplán kellemetlen, ha elmegy.😀😀
you don't even know what you like and you don't like
több mint 11 éve
Esbjerg W sajnos nem jött be, de a négyes kombi vízilabda tippek még élnek. A sikeres fogadáshoz egy szerb győzelem kell. o_o
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Én bízom a magyar csapatokban! Mindhárom ellenfelünket megtettem. 😛 Ez olyan win win szituáció!
több mint 11 éve
Mára ki mit tesz?Én gondolkodtam egy Rijeka-Fradi 2,5 goal overen,Győr 2,5 under valamint a DVTK 2,5 over 😊JoeyPorterAktobe győzelmet pakoltam,meg a Trencin győzelmet.
Magyar meccsekre nem szivesen tennék.Szerintem mi meglepetést érünk egy Rijekában,nem fogunk kikapni.
A Győr szerintem X és a Diósgyőr meg loss.
több mint 11 éve
Mára ki mit tesz?Én gondolkodtam egy Rijeka-Fradi 2,5 goal overen,Győr 2,5 under valamint a DVTK 2,5 over 😊JoeyPorterén egy Aszterasz győzelmet tettem meg, aztán majd kiderül, hogy bírják az északi klímát.
több mint 11 éve
Mára ki mit tesz?Én gondolkodtam egy Rijeka-Fradi 2,5 goal overen,Győr 2,5 under valamint a DVTK 2,5 over 😊
több mint 11 éve
egy salakmotor tipp mára a bet365-ön, Piotr Pawlicki 6 pont felett.

Fly Eagles Fly!
több mint 11 éve
mufure,és a hianyzókra alapoztam.Ma nem értem az Aktobe oddsát.ott is egy jó kis x2 simán játszik szerintem.Mára csak a Karabakh győzelmét néztem ki.szép tipp, GZdavemayer
Mellette egy kevéssel megpróbálom azt,hogy nem nyer a Debrecen,tehát 1X.Kenny
több mint 11 éve
Mára csak a Karabakh győzelmét néztem ki.szép tipp, GZ
Mellette egy kevéssel megpróbálom azt,hogy nem nyer a Debrecen,tehát 1X.Kenny
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Mára csak a Karabakh győzelmét néztem ki.Én is csak ezt a két meccset tettem meg 😀 Viszont a DVSC-t én behúztam,hogy nyernek :-/
Mellette egy kevéssel megpróbálom azt,hogy nem nyer a Debrecen,tehát 1X.Kenny
több mint 11 éve
Mára csak a Karabakh győzelmét néztem ki.Mellette egy kevéssel megpróbálom azt,hogy nem nyer a Debrecen,tehát 1X.
több mint 11 éve
Akit érdekel v. érint itt elérhető az oldal:www22.bet-at-home.com
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mobilon nem tudtam sajnos elolvasni az alábbi cikket (nagy b... reklám belelógott). Én még ma is fogadtam bah-on, de holnap ki is veszem a pénzem.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Egyik oldalért sem hullajtok könnyet, de hát a medve igyon már vizet a cenzúrázó faszfejetekre, köcsög NAV.444.hu/2014/07/13/a-nav-lelotte-a-betclic-com-ot-es-a-bet-at-home-ot-is/
Mindig jövőre
több mint 11 éve
Nem baj, azért is ment egy Dodgers nyer ma 4 v. több ponttal otthon a Padres ellen (6.00 odds). 😛
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
A TDF mai szakaszára akartam volna fogadni Kristoff győzelmére (8.00 odds), erre leveszik. Köcsögök. xD
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Akkor gyorsan kiveszem a pénzem, de még pár eurót meg kell forgatnom.Nem hiába most hirdették meg ezt az akciót. Köcsögök. Írtam is nekik egy szépet. 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
