Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
na, laccoo74-nek sok szeretettel, íme a mai jinx adag, ezek ellen kell fogadni:
Phillies @ Nationals
Pirates @ D-backs
Cardinals @ Padres

még a Miami vs Reds-szel szemeztem, de aztán csak a fenti háromra fogadtam.
előre a nullázásért!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Én oda regeltem még múlt évben.
Folyamatosan bővítik a választékot.Egyet ne feledjünk el, évek lemaradását kellene behozniuk.laccoo74
LOL, és ezt csak évek hosszú munkájával lehet megoldani? megnézem hogy működik a többi és leutánzom, ezt csinálja az összes, jaaa, hogy ők nem úgy szerzik a játékosokat hogy minőséget árulnak, értem. Szánalmas hogy arra kényszerítik az embereket hogy egy számukra rossz pénzügyi döntést hozzanak csak azért mert megfélemlítik őket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Viszont kurva ideges leszek, ha végleg kinyírják a betet és a kib*szottt tippmixpron nem lesz NCAAF....Newman
én is így vagyok vele, de sztem pár napon belül, más domain alatt vissza is jönnek.
Mindenesetre kivettem a pénzemet, köszi @laccoo74 a tippet


JT Daniels fan
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én oda regeltem még múlt évben.
Folyamatosan bővítik a választékot.Egyet ne feledjünk el, évek lemaradását kellene behozniuk.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Viszont kurva ideges leszek, ha végleg kinyírják a betet és a kib*szott tippmixpron nem lesz NCAAF....

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Többet érek ha kiveszem a pénzem bet-ről, vagy hagyjam ott mert úgyis jönnek vissza más domain név alatt?Habi
Vedd ki, majd, ha jönnek tedd vissza.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Többet érek ha kiveszem a pénzem bet-ről, vagy hagyjam ott mert úgyis jönnek vissza más domain név alatt?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Mostanában nekem is elég jól megy, tegnap jött a Brewers, a Blue Jays és a Rockies is (hülye Stubbs errorja rám hozta a frászt, de minden jó, ha a vége jó 😊 ) - mind 2 feletti oddsszal, szinte csak ilyenekre teszek baseballban, így 50 százalékos találati aránynál is profitom van - és annál azért több jön.Jakehomer
én több síkon is kihívtam magam ellen a sorsot (saját csapatra ne tegyünk, bézbólt kötésben ne tegyünk stb stb), ezért is örülök, hogy bejött a Rockies-Royals-Dodgers kombó. ebből kettő persze extra inningben 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.szf.hu/Files/109_2014.pdf
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Holnaptól tényleg nem lehet majd belépni a bet365-re?Habi írt nemrég facebookon és tőlem kérdezte,de én nem hallottam ilyesmiről,nem is figyelmezettek meg semmi.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
lehet, hogy maradnom kellene a bézbólnál, és írni Selignek, hogy legyen már szíves úgy 200 meccsre kiterjeszteni az alapszakaszt.
ma hajnalban a 2:00 utáni meccsek közül ötből ötnél éreztem a kimenetelt, bár csak hármat mertem megfogadni (még egy szelvény volt a napi fogadási keretből, mert köcsög sóváriak elbuktak az azeri brazilok ellen)slowmotion
Mostanában nekem is elég jól megy, tegnap jött a Brewers, a Blue Jays és a Rockies is (hülye Stubbs errorja rám hozta a frászt, de minden jó, ha a vége jó 😊 ) - mind 2 feletti oddsszal, szinte csak ilyenekre teszek baseballban, így 50 százalékos találati aránynál is profitom van - és annál azért több jön.

Azért közkincsé tehetnéd a megérzéseidet!laccoo74
Az jinx lenne 😀

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
én az EL-ben a nevekre szavaztam, remélem a Torino nem szarik bele az EL-be, mint az olasz csapatok általában.

17-18 órás blokk:
Azeri Brazilok #2 H
Zsuzsiék H
Elfsborg H

19 órás blokk:
Torino V
Hull City V

20-21 órás blokk:
Sociedad H
Lovrencsicsék V
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Kesobb jövök par EL gondolattal ha erdekel valakit.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Azért közkincsé tehetnéd a megérzéseidet!laccoo74
Maka is megpróbálta, aztán neki is 50-60 százalék körüli lőlapja volt... de azért majd ideírom néha
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért közkincsé tehetnéd a megérzéseidet!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
lehet, hogy maradnom kellene a bézbólnál, és írni Selignek, hogy legyen már szíves úgy 200 meccsre kiterjeszteni az alapszakaszt.
ma hajnalban a 2:00 utáni meccsek közül ötből ötnél éreztem a kimenetelt, bár csak hármat mertem megfogadni (még egy szelvény volt a napi fogadási keretből, mert köcsög sóváriak elbuktak az azeri brazilok ellen)
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Diósgyőr meccsre valakinek ötlete?laccoo74
gg

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Diósgyőr meccsre valakinek ötlete?
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
34. percben piros lap a Salzburgnak!
Ezzel nagy valószínűséggel buktam a (1-0)-ás témát. 3 gól kellene emberhátrányban. xDdanyly
ott a másik piros.tettem is élőbe az x2-t 😀Kenny
Na szép. o_o
Első félidő: 4 sárga, 2 piros.
Akkor még ne temessem az energiaitalosokat? 😀😀

De persze ott figyel még a Helsinki X és a Steaua W is.danyly
Amúgy sírva fakadok,ha ez a Salzburg 10 ember ellen nem lő egy gólt.Sokkal jobban fekszik nekik a 10 a 10-be való játék a kis,rövidpasszos játékuk miatt.
Overemnek lőttek,de az élős x2 jöhetne.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
34. percben piros lap a Salzburgnak!
Ezzel nagy valószínűséggel buktam a (1-0)-ás témát. 3 gól kellene emberhátrányban. xDdanyly
ott a másik piros.tettem is élőbe az x2-t 😀Kenny
Na szép. o_o
Első félidő: 4 sárga, 2 piros.
Akkor még ne temessem az energiaitalosokat? 😀😀

De persze ott figyel még a Helsinki X és a Steaua W is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
34. percben piros lap a Salzburgnak!
Ezzel nagy valószínűséggel buktam a (1-0)-ás témát. 3 gól kellene emberhátrányban. xDdanyly
ott a másik piros.tettem is élőbe az x2-t 😀

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
34. percben piros lap a Salzburgnak!
Ezzel nagy valószínűséggel buktam a (1-0)-ás témát. 3 gól kellene emberhátrányban. xD

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Aktobe 1X
Besiktas x2
Zenit
salzburg over.
ezek mentek mára,persze szigorúan külön.

szerk: első perc,első támadás kb 30 mp vezetnek az azeriek Gulácsiék ellen.
jó kis meccs lesz.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Női teniszre soha többet.Newman
Pedig a női tenisz egyetlen értelme, hogy kurva jól fogadható 😊 Kizárólag in play persze.Jakehomer
igen, és A játékos három meccslabdájánál B játékos győzelmére kiválóan fizet 😊
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Női teniszre soha többet.Newman
Pedig a női tenisz egyetlen értelme, hogy kurva jól fogadható 😊 Kizárólag in play persze.

Tepper takarodj!