Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
Nah a tegnapi Olasz-Elefánt-Argentin-Franciára bejött a mix.Emellé ment még egy Argentin-Francia(-1)-Svájc illetve ez mégegyszer a féldidőben 6.4-es odssot nem tudtam benthagyni 😀
több mint 12 éve
VB előtt megfogadtam, hogy az egyik általánosan magas szorzópárt fixen megjátszom 500 Ft-val...Félidő H/Vége V és Félidő V/Vége H...volt most pár ilyen eredmény 😀 Ez mellé beszaladt még egy brazil 3:1, mexico 1:0, olasz 2:1 pontos végeredmény. 5e kezdőből jelenleg 82e Ft-nál tartok max 1000 Ft téttel :cool:clbassjó, több kiszámítható eredmény volt eddig, persze az uruk betlijén kívül (meg a holland W arányán), reméljük így marad.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
VB előtt megfogadtam, hogy az egyik általánosan magas szorzópárt fixen megjátszom 500 Ft-val...Félidő H/Vége V és Félidő V/Vége H...volt most pár ilyen eredmény 😀 Ez mellé beszaladt még egy brazil 3:1, mexico 1:0, olasz 2:1 pontos végeredmény. 5e kezdőből jelenleg 82e Ft-nál tartok max 1000 Ft téttel :cool:
több mint 12 éve
Bet365ön speciálisban a Csapat teljesítmények az mit takar?le van írva valahol infóban részletesen, különböző eseményekre kapnak pontokat, és a kérdés, hogy összesen elérik-e a 35 pontot
Pl. Svájc 35 alatt 2.00Hanni
meg is találtam közben:
Csapat teljesítmények
Kizárólag a 90 perces játékidő számít. A pontokat az alábbiak alapján ítéljük oda/vonjuk le az egyes csapatoknál:
Megnyeri a mérkőzést=25 pont
Döntetlen=10 pont
Minden egyes gólszerzés=15 pont
Minden megszerzett és elvégzett szöglet=3 pont
Nem kap gólt a mérkőzésen=10 pont
Első 20 percben szerzett gól=10 extra pont (maximum 10 pont csapatonként)
Minden sárga- vagy piroslap = 5 pont és 15 pont levonással jár (maximum 20 pont játékosonként)
Amennyiben a mérkőzést nem fejezik be, a fogadásokat érvénytelenítjük.
több mint 12 éve
Oké, hogy a brazilra 2-1-et tettem, és a 91. percben lett 3-1. Oké, hogy a kolumbiai meccsre 2,5 undert tettem, és 93. percben lőtték a 3-at.
Én naiv gondoltam most a 85. perc körül, hogy más lesz, hát nem...X-re tettem a kezdősípszó előtt.... -_-
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
A második hendim megy úgy el, hogy brutálisan mellélövök, a spanyolokat egygólos favoritnak raktam, most az urukat 2+nak, ezen röhögök. A franciák felőlem már ki is kaphatnak, nem érdekel 😀Mondtam én, hogy jó ötlet tippmixen ez a 2,5 over dolog, négy jött be kötésben is szép szorzóért.berger90Tegnap uruk elnyomta 3 szelvényt.
Úgyhogy megtettem az Italy-Civ-France-Argentina combot és a két necces bejött. Félek az estétől 😀Toca
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Mondtam én, hogy jó ötlet tippmixen ez a 2,5 over dolog, négy jött be kötésben is szép szorzóért.berger90Tegnap uruk elnyomta 3 szelvényt.
Úgyhogy megtettem az Italy-Civ-France-Argentina combot és a két necces bejött. Félek az estétől 😀
több mint 12 éve
Mondtam én, hogy jó ötlet tippmixen ez a 2,5 over dolog, négy jött be kötésben is szép szorzóért.
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Bet365ön speciálisban a Csapat teljesítmények az mit takar?Pl. Svájc 35 alatt 2.00
több mint 12 éve
Én az a baj hogy olyan kis óvatos vagyok hogy a megérzéseimet soha nem merem megrakni... A hajnali meccsen is magamban teljesen biztos voltam benne hogy Honda lőni fog gólt 4.60ért... Hát lőtt is.
több mint 12 éve
Jövök fasztméricskélni, tegnap volt egy megérzésem.GZ, az ilyen megérzések a legjobbak 😊
Maka
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
én szeretek meccs előtt is tenni, de tény hogy igazán jókat csak így lehet kaszálnifogadjatok élőben, nagyon jó kis 3 feletti (de akár 6-os) oddsokat lehet fognidavemayerEzt úgy is mondhatnánk, hogy kizárólag élőben szabad fogadni, ha nyereséges akarsz lenni.Jakehomer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fogadjatok élőben, nagyon jó kis 3 feletti (de akár 6-os) oddsokat lehet fognidavemayerEzt úgy is mondhatnánk, hogy kizárólag élőben szabad fogadni, ha nyereséges akarsz lenni.
Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jövök fasztméricskélni, tegnap volt egy megérzésem.tulajdonképpen fogd a pénzt és fuss, mert a lábáról ment be a csávónak... 😊
Maka
több mint 12 éve
Jövök fasztméricskélni, tegnap volt egy megérzésem.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Mára egy Uruguay győzelemre, és egy görög +2-re tettem.
több mint 12 éve
Melyik fogadóirodának a legjobb az online része? Ti hol fogadtok?4damÉn a bet-at-home-ot favorizálom.
Jó oddsok, és jó élő fogadásos lehetőségek.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Melyik fogadóirodának a legjobb az online része? Ti hol fogadtok?

Fly Eagles Fly!
több mint 12 éve
fogadjatok élőben, nagyon jó kis 3 feletti (de akár 6-os) oddsokat lehet fogni
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Mai napi tippmix:Neymar gólt szerez H 1,77
Mexikó-Kamerun 2 v. 3 gól D 1,93
Chile-Ausztrália H 1,45
Jackson Martinez gólt szerez H 2,60
+
Miami-San Antonio H 1,48
Los Angeles-NY Rangers H 2,07
2000 Ft-al 78 910 Ft a lehetséges nyeremény. 😀
Neymar-ban bízok, hogy sikerül neki (bár nagy a nyomás rajta; kicsit legalább szusszanna), a Mexikó meccset nagyon várom, mert számomra teljesen megtippelhetetlen a meccs, bár egy kicsit a Közép-Amerikaiak felé húz a dolog (itt edző váltás, Vela hiánya és Chicarito kevés meccsideje-Moyes általi "nem használata" lehet negatív faktor; a másik oldalon meg Eto és Yobo széthúzása, meccs prémium pénz körüli viták, botrányok, nincs egység a csapatban). Chile ha nem is olyan könnyen de megveri Az auszikat, ez nálam nem kérdés. J. Martinez meg jó formában tolta idén a Porto-ban + Falcao hiányzik a csapatból, így rá fog hárulni a gólszerzés (persze nem csak rá, ott van még Bacca és Ramos is).
A plusz két amerikai rájátszás csak hab a tortán. A Miami nem nagyon szokott senkit elengedni otthon ekkora előnnyel. Így nem lesz 1-3 a párharc, hanem 2-2.
A Kings pedig akár söprést is végrehajthatott volna a Stanley Cup döntőben, de így utazott a kupa még 2500 mérföldet, de itt már gazdára talál.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Szerk: Giowa látom Mehicoo-Kamerun-t 2,5 gól alá tetted. Én arra alapoztam,hogy az elmúlt 5 meccsükön eléggé estek a gólok kamerunnál, ráadásul két gyengébb csapat, egymásnak kellene esniük. MEhico játékosok ráadásul picik, fejjel veszélyesebb az afrikai csapat, plusz a másik oldalon meg kevésbé felkészültek a sztrájk miatt 😀Ebből a csoportból 3-4 ponttal tovább lehet menni szerintem, azzal számoltam, hogy nagy kockázatot nem vállalnak a csapatok, a 80.percben meg talál egy gólt valaki én ezt a szerecsen barátainkban érzem. Amúgy meg dombon a tanya, mert mindenki megkapta a 2millió Ft-ját, amit a szövetség hitelből fizet ki. 😀
Persze ez lehet,hogy teljesen rossz gondolatmenet 😀undisputedly
több mint 12 éve
1, fordulóra eddig ezeket tettem:Brazília-Horvátország mindkét csapat szerez gólt
Mexikó-Kamerun H
5.16
Urugay-Costa Rica (0-1) H
Anglia-Olaszország X
6.90
több mint 12 éve
Akiken gondolkodom az első körben:Brazilia win
Franciaország win
Argentina win
Angol-Olasz x2
több mint 12 éve
Valaki megjegyezte, hogy nem lesz túlzott védőmunka ebben a büdös melegben, pár 2,5 overt szerintem érdemes lehet pakolni tipszmikszen, persze nem az angol-olaszt.berger90baggio, de ha magamból indulnék ki akkor egyszerűbb megállni a kapu előtt, mint futni 😛
egyébként ott nincs is ekkora kánikula mint itt, elvégre a déli féltekén "tél" van, 20 fok körül a google szerint
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Valaki megjegyezte, hogy nem lesz túlzott védőmunka ebben a büdös melegben, pár 2,5 overt szerintem érdemes lehet pakolni tipszmikszen, persze nem az angol-olaszt.
Mindig jövőre