Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
az az érzés, amikor raktam egy AtMa - Malaga V, Elche - Barca D kombit 105-ös oddsért... aztán végül melléraktam a Real győzelmet 1,4-ért, és az fogja elvinni...
több mint 12 éve
én viszont marha ideges leszk, ha 2-0-nál nem toltam meg a Honvédot valami dobható összeggel, most félidőben 2-2... 67.00 volt.
Mindig jövőre
több mint 12 éve
gondolkoztam egy Dresden-Bielefeld (1:0) V-n, hetes feletti szorzóval, végül addig halogattam a döntést, amíg kicsúsztam az időből. meglátjuk, gyáva nép vagyok-e.most nézem, hogy a gondolat nem volt ördögtől való, pedig a Drezdának eléggé kellett (volna) a három pont, így meg kiesnek. Kiesési rangaóra sosem rakok 😊
szerk: ezen kívül gondolkodom egy Liverpool-Newcastle (0-2) H-n is, bár az odds alig veri az ingerküszöbömet.
régen volt a '98-as vébé, amikor a spanyolok 6-1-re gyalázták a bolgárokat, de a gólszerző öröm helyett elbőgte magát...slowmotion
Mindig jövőre
több mint 12 éve
rá nem emlékszem, de a spanyolokban szinte biztos vagyok.régen volt a '98-as vébé, amikor a spanyolok 6-1-re gyalázták a bolgárokat, de a gólszerző öröm helyett elbőgte magát...slowmotionaz nem Milosevic volt a 2000-es EB-n a hollandok ellen?kaszo
több mint 12 éve
régen volt a '98-as vébé, amikor a spanyolok 6-1-re gyalázták a bolgárokat, de a gólszerző öröm helyett elbőgte magát...slowmotionaz nem Milosevic volt a 2000-es EB-n a hollandok ellen?
több mint 12 éve
gondolkoztam egy Dresden-Bielefeld (1:0) V-n, hetes feletti szorzóval, végül addig halogattam a döntést, amíg kicsúsztam az időből. meglátjuk, gyáva nép vagyok-e.szerk: ezen kívül gondolkodom egy Liverpool-Newcastle (0-2) H-n is, bár az odds alig veri az ingerküszöbömet.
régen volt a '98-as vébé, amikor a spanyolok 6-1-re gyalázták a bolgárokat, de a gólszerző öröm helyett elbőgte magát...
több mint 12 éve
tudom h előtte kellett volna szólnom, de 1,36-ért ez a "Rosberg bármelyik kör végén vezet" egészen ajándék volt nagy téttel 😊
több mint 12 éve
na a münchen majdnem megtréfált, de végül szépen búcsúzott a bundás, eltaláltam az összes meccset 😊
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Azért az érdekelne, hogy mi alapján adnak az USA-ra Svájc ellen 1.85-öt?
több mint 12 éve
Ez paddypower.És ha már fasz fogadások:bet365? Néztem ma valamikor, talán csak délután, akkor 11 volt. Hogy csúszhatott ekkorát?
17-es oddson vesztegetik Kállay Saunders győzelmét az Euróvízión.
Minden megvan benne, hogy pullolja az upsetet. Jóvágású feka csávó a családjáról sír sanyarú sorsú Magyarországról. Dobognak az európai tinilány szívek. Felpattanok a bandwagonra.Maka
(egyébként nem javaslom, ha a legtündérebb-polkorrekt-gumimacicukiságot adná is elő bármely versenyzőnk, soha nem fogunk nyeri. Millwall-i kifejezéssel: "everybody hates us, but we don't care"berger90
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
És ha már fasz fogadások:bet365? Néztem ma valamikor, talán csak délután, akkor 11 volt. Hogy csúszhatott ekkorát?
17-es oddson vesztegetik Kállay Saunders győzelmét az Euróvízión.
Minden megvan benne, hogy pullolja az upsetet. Jóvágású feka csávó a családjáról sír sanyarú sorsú Magyarországról. Dobognak az európai tinilány szívek. Felpattanok a bandwagonra.Maka
(egyébként nem javaslom, ha a legtündérebb-polkorrekt-gumimacicukiságot adná is elő bármely versenyzőnk, soha nem fogunk nyeri. Millwall-i kifejezéssel: "everybody hates us, but we don't care"
Mindig jövőre
több mint 12 éve
És ha már fasz fogadások:17-es oddson vesztegetik Kállay Saunders győzelmét az Euróvízión.
Minden megvan benne, hogy pullolja az upsetet. Jóvágású feka csávó a családjáról sír sanyarú sorsú Magyarországról. Dobognak az európai tinilány szívek. Felpattanok a bandwagonra.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Toltam mára Manziel over 4.5 picket, meg Mack over Watkinst is.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Újabb mókás pénznyerési stratégia apróhoz, unaloműzésképp.Darts.
A kiszálló szín zöld. 2.50 és 3.25 között ugrál az odds live-ban legenként, nyilván igyekezzünk minél nagyobbat elkapni (2.75, 3.00). Minden leget dupla valamennyivel kell zárni. Leggyakrabbak:
Dupla 20, dupla 16, dupla 12, dupla 10, dupla 5, dupla 19, dupla 8.
Van pár faszi aki igyekszik mindig dupla 16-ra kijátszani, náluk ugye extra érték van.
A dupla 20 a leggyakoribb persze, de közel sem 66-33%-ra oszlik a piros és a zöld kiszállás (ahogy az odds sugallja). 😊 Nyomom két órája, 20-ból 11 zöld lett. 2 rúgókkal toltam --> 30k.
Aztán biztos lesz olyan is, hogy zsinórban 15-ször pirossal szállnak ki. Én csak az értéket mondom.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Egész jó szorzók vannak a holnap esti draftra. Clowney pl: 1.5 felett/alatt kel el: 3.00 illetve 1.36 😀
Mindig jövőre
több mint 12 éve
jinx #1 (2.21x):City - Villa H
Sunderland - West Brom H
jinx #2 (14.70x):
City - Villa D
Sunderland - West Brom H
több mint 12 éve
MLB (05.07): sportmajom.blog.hu/2014/05/07/mlb_05_879
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Én is néztem, de úgy éreztem a Braves sorozata ma szakad ma. Jó pick volt.MLB (05.05): sportmajom.blog.hu/2014/05/05/mlb_05_574MakaÉn a Cardsot néztem ki mára a Braves ellen 2.12-ért.Jakehomer
Mára: sportmajom.blog.hu/2014/05/06/mlb_05_149
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
MLB (05.05): sportmajom.blog.hu/2014/05/05/mlb_05_574MakaÉn a Cardsot néztem ki mára a Braves ellen 2.12-ért.
Tepper takarodj!
több mint 12 éve
MLB (05.05): sportmajom.blog.hu/2014/05/05/mlb_05_574
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
en.wikipedia.org/wiki/Starting_priceAz ilyen verseny a tökély a hozzám hasonló casual lovi fogadóknakMakailyenkor mit jelent az SP?kaszo

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Az ilyen verseny a tökély a hozzám hasonló casual lovi fogadóknakMakailyenkor mit jelent az SP?
több mint 12 éve
Az ilyen verseny a tökély a hozzám hasonló casual lovi fogadóknak:
Két nagy favorit, 60-40 arányban elosztod rajtuk a pénzt, és 20%-os hasznod van. Gyakorlatilag semmi esélye, hogy más nyerjen.
EDIT: Nem is volt, Mecca's Angel öt lónyival nyert.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
két hét múlva Preakness, lehet javítani 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kentucky Derby:Olvasgattam egy órát melóban a kilátásokról pár szakitól, ennek megfelelően toltam pár longshotot. Commanding Curve (@41.00) nem is volt messze, csak túl hátulról kezdte meg a hajrát. Ritka egyébként, hogy egy ekkora favorit (California Chrome @2.50 volt a kezdésre, ami azért 19 lónál elég meleg) ilyen simán hozza le a futamot.
Wicked Strong @ 9.00 (0.4 unit),
Intense Holiday @ 15.00 (0.3 u)
Samraat @ 17.00 (0.2 u)
Commanding Curve @ 41.00 (0.1 u)Maka
Tudja rázni a hideg az embert amúgy rendesen, meg hát megértem a szépségét fogadó szempontból is (kurva izgalmas, hamar lemegy, sok verseny van, lehet javítani (még többet bukni 😊 )), de ebből nagy pluszod tényleg akkor lesz, ha kegyetlenül durván követed.
Kis pluszt ki lehet sajtolni egy-egy délután, ha csak pár helyen borul a papírforma, de amúgy kerülni kell. Én általában melóhelyemen szoktam nyomni, mikor nem egész számra végződik az összeg a fogadóirodánál, hanem van mondjuk felesleges mit tudom én 2549.33 forint plusz, akkor azzal játszom, amíg el nem megy vagy nem csinálok belőle egy tízest.
Pár esélyes versenyeken tolom az első két-három favoritot, tehát mondjuk @2.30 meg @3.50-ért rakom a két lovat a tízből (arányosan az oddshoz), aztán ha bejön, akkor a kövi versenyen megint rakom a nyeremény egy részét az első két esélyesre. Ha elkerülöd azokat, amin kibaszott sok (20-25) ló van, meg ahol nem tiszta ki az esélyes (van mondjuk négy ló aki @4.00, kettő aki @5.00 meg még három aki @6.50, ilyesmi), akkor lehet csipegetni így a nyereményt, de azért négy-öt versenyenként mindig nyer egy 10-es, 20-as odds, tehát jósolhatatlan. 😊 Különben mindenki ezt csinálná.
you don't even know what you like and you don't like