Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
MLB (04.21): sportmajom.blog.hu/2014/04/21/mlb_04_974
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Vinnyoghat ám a monitoring rendszer az uefánál a hétvégén rendesen.Mai szösszenet:Lorient-Montpellier a 86.percben még 1-4,a vége 4-4 😀
több mint 12 éve
MLB (04.19): sportmajom.blog.hu/2014/04/19/mlb_04_913Nem tudom mikor fog véget érni a nyerő szériám, de ez most így nagyon király.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
jaja. nem Wolves, hanem Wigan. jövőre úgyis egy osztályban lesznek.szerintem erre gondolsz: www.bbc.com/sport/0/football/26523906 😊Dexxter TailorÉrdekes lehetett a Wolves meccs...A 79. percben még 3-2 volt és 6-4 lett a vége 😀JoeyPorterasszem náluk volt már olyan is, hogy a hetvenedik perc után volt 5 gól, meg két fordítás, meg egy drámai egyenlítés (1-0 >> 1-2 >> 3-2 >> 3-3)
de ha nem, akkor is az angol ligarendszerbenslowmotion
több mint 12 éve
szerintem erre gondolsz: www.bbc.com/sport/0/football/26523906 😊Érdekes lehetett a Wolves meccs...A 79. percben még 3-2 volt és 6-4 lett a vége 😀JoeyPorterasszem náluk volt már olyan is, hogy a hetvenedik perc után volt 5 gól, meg két fordítás, meg egy drámai egyenlítés (1-0 >> 1-2 >> 3-2 >> 3-3)
de ha nem, akkor is az angol ligarendszerbenslowmotion

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Érdekes lehetett a Wolves meccs...A 79. percben még 3-2 volt és 6-4 lett a vége 😀JoeyPorterasszem náluk volt már olyan is, hogy a hetvenedik perc után volt 5 gól, meg két fordítás, meg egy drámai egyenlítés (1-0 >> 1-2 >> 3-2 >> 3-3)
de ha nem, akkor is az angol ligarendszerben
több mint 12 éve
Figyi Maka!Höhöhö.
Ne sértődj meg, de nagyon Tesco-s tippeket adsz!
| | GAZDASÁGOS | | laccoo74
Igyekszem, lesz ez még így se.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Érdekes lehetett a Wolves meccs...A 79. percben még 3-2 volt és 6-4 lett a vége 😀
több mint 12 éve
Figyi Maka!www.youtube.com/watch?v=WfxhsnHj1fc
Ne sértődj meg, de nagyon Tesco-s tippeket adsz!
| | GAZDASÁGOS | | laccoo74
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Figyi Maka!Ne sértődj meg, de nagyon Tesco-s tippeket adsz!
| | GAZDASÁGOS | |
több mint 12 éve
MLB (04.18): sportmajom.blog.hu/2014/04/18/mlb_04_884
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Igen, az M's vereségét nehéz lenyelni, complete choke job volt errorral, wild pitch-csel, walk offal.ma meg egy bottom 9th, 2 out szituban elkövetett hiba miatt...slowmotionMLB (04.16): sportmajom.blog.hu/2014/04/16/mlb_04_832Makano igen, nekem is egy 12. inninges meccsen (meg egy blown save-en) múlott a pluszos nap 😊slowmotion
MLB (04.17): sportmajom.blog.hu/2014/04/17/mlb_04_933
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
ma meg egy bottom 9th, 2 out szituban elkövetett hiba miatt...MLB (04.16): sportmajom.blog.hu/2014/04/16/mlb_04_832Makano igen, nekem is egy 12. inninges meccsen (meg egy blown save-en) múlott a pluszos nap 😊slowmotion
több mint 12 éve
MLB (04.16): sportmajom.blog.hu/2014/04/16/mlb_04_832Makano igen, nekem is egy 12. inninges meccsen (meg egy blown save-en) múlott a pluszos nap 😊
több mint 12 éve
MLB (04.16): sportmajom.blog.hu/2014/04/16/mlb_04_832
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
MLB (04.15): sportmajom.blog.hu/2014/04/15/mlb_04_535
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
MLB (04.14): MLB (04.14): sportmajom.blog.hu/2014/04/14/mlb_04_893
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
MLB (04.13): sportmajom.blog.hu/2014/04/13/mlb_04_466
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Azon gondolkodom, hogy a meccsek izgalmasabbá tételére online fogadóirodánál fogadnék. De csak kis tétekben, max 1000 Ft-ig. Ti melyiket ajánlanátok?Shawn84én bet365-ön vagyok, nekem tökéletes, nincs vele problémám, jók az oddsok is

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Azon gondolkodom, hogy a meccsek izgalmasabbá tételére online fogadóirodánál fogadnék. De csak kis tétekben, max 1000 Ft-ig. Ti melyiket ajánlanátok?
több mint 12 éve
PL: Liverpool (2.30), Chelsea (1.85)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Éreztem, hogy Burnett tartja vele a lépést, de ja, rossz meccse volt. A Mets meg röhejesen kapott ki, az se járt messze. 😊MLB (04.11): sportmajom.blog.hu/2014/04/11/mlb_04_287MakaFernandez ellen fogadsz? Már érik neki egy gyengébb meccs, mi? 😊 Az a Mets viszont elég reménytelennek tűnik, akármilyen szar az Angels.Jakehomer
MLB (04.12): sportmajom.blog.hu/2014/04/12/mlb_04_567
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
MLB (04.11): sportmajom.blog.hu/2014/04/11/mlb_04_287MakaA Dodgers tippet vittem!😊
Ja, és köszi az eddigieket!
több mint 12 éve
MLB (04.11): sportmajom.blog.hu/2014/04/11/mlb_04_287MakaFernandez ellen fogadsz? Már érik neki egy gyengébb meccs, mi? 😊 Az a Mets viszont elég reménytelennek tűnik, akármilyen szar az Angels.
Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Leake nagyon jó idegenben, nézd meg a split statjait. Hozta is, amit vártam. (Egyébként a Reds ütősora szerintem jobb a Cardsnál, imo.)Haha, a mije? Leake meg mindenhol jó 😊
Maka
Layeljétek Scottot a Mastersen 😊
Tepper takarodj!