Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
Help!push.visszakapod a tétet.
Ha ezt látom mi van?
Igen Galatasaray v Juventus (Mindkét csapat szerez gólt) 10/12/2013
1.66 ÉrvénytelenítettJC6
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Help!Ha ezt látom mi van?
Igen Galatasaray v Juventus (Mindkét csapat szerez gólt) 10/12/2013
1.66 Érvénytelenített
több mint 12 éve
NCAA + NBA (12.10):sportmajom.blog.hu/2013/12/10/ncaa_nba_13_12_904
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Ma ezt játszottam meg:én várom, hogy visszatérjenek a tippjeid 😊
Miami+6,5, Oklahoma City winlaccoo74
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Szerintem pedig a gurulóssal jól lehet keresni, de nem BL és EL szinten, a bajnoki meccsek elég kiszámíthatóak. Keddi szelvényem:
Bayern München v Man City Felett 2.5 @ 1.50
Juventus @ 1.95
Real Madrid @ 1.44
Szerdai:
Atletico Madrid @ 2.15
Zenit St Petersburg @ 1.60
Arsenal @ 3.00
több mint 12 éve
Én már teljesen leálltam a focira történő fogadással.Hidd el JC nem éri meg!Nagyon nem!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
dobnék egy BL szelvényt, de fogalmam sincs mi legyen, annyiszor megszívattak már ezek a csapatok...
több mint 12 éve
Ma ezt játszottam meg:Miami+6,5, Oklahoma City win
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 840
nem fogadok es nem is jatszom online.Az irasaid foleg az elso bejegyzesek a hozzaallas miatt megtetszezt.Gondoltam fel-fel nezek.
Nem tudok ra jo jelzot irni mert a csalodast irnam ide de felreertheto mivel vhol semlegesek ezek a bejegyzesek..szoval elindult a dolog "hirveres" aztan szepen lassan elolvadt a jeghegy.Ertem h elet meg mindennapok de vhogy furan jon ki es az eredmenyek sem igazoltak meg azta a nagy behatangozast bar nem vagyok tipik magyar szoval kivanom h osszejojjon minden!
Illetve a bejegyzesek is csak ezen es azon mult meg ha..sportolsz tudod h nincs ha.
remelem nem veszed tamadasnak es okoskodasnak csak egy eszrevetel mert ahogy olvastam olyan szakmat tanulsz ahol pl a timemendzsment is eleg fontos.
több mint 12 éve
NCAA, NBA, közérdekű infók (12.09):sportmajom.blog.hu/2013/12/09/ncaa_nba_13_12_980
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bár erre pénzt ne tegyél, én overen vagyok 😊under-re tettem, hátha szar lesz az idő, meg a tét rányomja a bélyegét a meccsre...
Kérd el maka mai vicces szelvényét, ha gyorsan akarsz kompenzálni, fontos, hogy ne a szakmai tippeket, a viccest 😀steroid stewie
több mint 12 éve
Én sem kaszáltam az utóbbi pár napban az NBA-vel.Kár érte, de gyere vissza, ha visszajön az önbizalom és a siker.
Nem is írok több tippet, mert nem akarom a számlátokat lenullázni.laccoo74
több mint 12 éve
Életem legszörnyűbb NFL-hétvégéjén vagyok túl, nagyon nagy mínuszban.Bár erre pénzt ne tegyél, én overen vagyok 😊
Kompenzálni kellene a mai CHI-DAL meccsel. Szerintetek over vagy under 48 lesz?JC6
Kérd el maka mai vicces szelvényét, ha gyorsan akarsz kompenzálni, fontos, hogy ne a szakmai tippeket, a viccest 😀
több mint 12 éve
Én sem kaszáltam az utóbbi pár napban az NBA-vel.Nem is írok több tippet, mert nem akarom a számlátokat lenullázni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Életem legszörnyűbb NFL-hétvégéjén vagyok túl, nagyon nagy mínuszban.Kompenzálni kellene a mai CHI-DAL meccsel. Szerintetek over vagy under 48 lesz?
több mint 12 éve
2-1 az egyetemen, ráadásul a karácsonyi ajándékokra szánt máni is picit megugrott a vicceskedő kombim miatt. De azért ne kombizzatok, légyszi.
Picit azért keserű a számíze, mert kurva keményen rajta voltam a Raptors live hendin (-2.5), de a Lakers nagy rohamánál kiszálltam nullán. Tudom, rohadjak szét, hogy van pofám panaszkodni.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Egy jó 4-7 mindig jó. Fúj, milyen nap volt ez. Ugorjunk.NCAA + NBA (12.08):
sportmajom.blog.hu/2013/12/08/ncaa_nba_13_12_200
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
tippjeimOhio State @ Michigan State +5,5
Louisiana-Lafayette @ South Alabama -3
Missouri @ Auburn +1,5
Raiders @ Jets +2,5
Lions @ Eagles -2,5
Cowboys @ Bears +1,5
built for this shit
több mint 12 éve
11 play mára, felkötöttem a gatyót rendesen.NCAA + NBA (12.07):
sportmajom.blog.hu/2013/12/07/ncaa_nba_13_12_794
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
no. bejött a Celtics W (@2.30), a Lakers W (@2.20), meg az Avs W (@2.15). mondjuk a Wild leszívott keményen, de biztos ők szívták el a rosszat a másik három csapatból, mint az a nagy feka a Halálsoron-ban...
több mint 12 éve
NCAA + NBA (12.06):sportmajom.blog.hu/2013/12/06/ncaa_nba_13_12_529
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ilyeneken nem szabad rágódni.Örülj annak ami jött, és lépj tovább!laccoo74remélem ma bejön az NBA tipped 😊 tegnap jött a NYK, a L. A, én hülye meg hozzácsaptam a Miami-t...
több mint 12 éve
Ilyenkor verem a fejem a falba, hogy miért nem tettem meg többel, bár meccs előtt nem volt bizalmam, mégis bejött.Ilyeneken nem szabad rágódni.Örülj annak ami jött, és lépj tovább!
JAX -3
over 43
500 ft.JC6