Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gyönyörű, komolyan mondom 😀 😀 😀ugye úgy szoktam csinálni (rossz szokás), hogy rakok pár kombis szelvényt.
7 órás: MIA/CIN/DEN és KC/TEN/STL, hellószia........
akkor rakunk
22 órásat: ARI/NE/DET...büdösrohadt... 4x-es szorzó volt az ARI-n, 2x-es a NE és az a buzi Detroit otthon kap ki a darabokban llévő NYG-től...eszem megáll.....
kész 😀
több mint 12 éve
Rég raktam már mixet, de ez is tipikusan "egyik szemem sír a másik nevet" stílusú lett.Ha bejön a Gladbach ami eddig 8/8 volt otthon, akkor nyerek 16ot, így meg marad 2300....de legalább nyertem.
több mint 12 éve
Boise St. -3 (20 perc múlva kezdődik)Hiába a hazai pálya, a Broncos érzésem szerint a torna győzelmére is esélyes. Remélhetőleg a meglepetések véget értek az előző meccsel (South Carolina megverte a veretlen St. Mary's-t), a két csapat közül a Boise St. az egyértelműen jobb. Ha csak nem kezdenek be halál rosszul (ami egyébként szokás a kései Hawaii meccseken), akkor nem lesz gond. Én speciel imádnék Hawaiion kosárlabdázni karácsonykor.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
seahawks/detroit/cowboys kombóban 😀 Két országos 1-es és egy kis rizikós dallas, gondoltam előtte... Hacsak háromból kettő jön, valamennyi visszajött volna. Egy kis idő kellett hozzá, de már tudok mosolyogni rajta. 😊
több mint 12 éve
Természetesen megtettem a Seattle-t...Nem nekem való a sportfogadás, kezdem belátni 😀

több mint 12 éve
Ez egy tipmix gyilkos forduló...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
köszi Miami & Kansas.......lacco, nem lesz NBA? segíts 😀
több mint 12 éve
Dobok egy KC/PATS/NO szelvényt, hátha 😀JC6Pats-t megtenni merész dolog. Talán egy szélső elkapónk lesz... ő sem biztos
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dobok egy KC/PATS/NO szelvényt, hátha 😀
több mint 12 éve
Egy kis NBA mára:Oklahoma City+6,5, Portland-6,5
Osztjószerencsét!
több mint 12 éve
Maka!Igen, de a kosárnál is szituációsabb sport a baseball, úgyhogy azt nem érdemes a meccsek reggelén megrakni, csak pár órával a kezdés előtt.
Ha eljön az ideje, akkor várhatók tőled MLB tippek is?laccoo74
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
szerintem fényképes okmány kell, szóval inkább jogsi vagy útlevél ha nem személyi
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 840
bocsesz.Nem a te hibadHa netan nem toltod fel egybol es kerik h igazold magad akkor szemelyi azonosito hitelkartya ha azzal jatszol illetve neha vmilyen szamla.Volt aki lakcimkartyat is "beadott"?elfogadtak vagy nem?
Koszi meg1szer a valaszokat.
több mint 12 éve
minden hatsoszandek nelkul aki nem banja ...megosztana velem h a lakcimkartatyat elfpgadjak?biztos az én hibám de nem értem a kérdést: ha ügyfél azonosítás miatt kell feltöltened iratot akkor a lakcímkártya egyedül nem lesz elég, ha meg a személyidet feltöltöd akkor mellé nem kell azt is.
igen nem,melyik ceg?
Elore is kosziZoliMP
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 840
minden hatsoszandek nelkul aki nem banja ...megosztana velem h a lakcimkartatyat elfpgadjak?igen nem,melyik ceg?
Elore is koszi
több mint 12 éve
Piszokul csücskös volt a Portland győzelme, de egy utolsó pillanatos triplával tettek egy csinos összeget a számlámra.😊laccoo74Lillard, amit idén művel az embertelen
több mint 12 éve
Piszokul csücskös volt a Portland győzelme, de egy utolsó pillanatos triplával tettek egy csinos összeget a számlámra.😊
több mint 12 éve
Maka!Ha eljön az ideje, akkor várhatók tőled MLB tippek is?
több mint 12 éve
Ez oké, de teasereket számolsz arányosan? Ennek semmi értelme nincs, hiszen egy bukáson majdnem annyi megy el, mint amit két győzelemmel nyersz. (Engem nem zavar, csak magadat csapod be vele, ezért érdemes a unitokat vezetni, hogy lásd ténylegesen hol állsz.)
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Sokáig kombiztam, de sokat is mérgelődtem emiatt.Mai NBA:Te ezeket kombiban nyomod?steroid stewie
Lakers+8,5, Spurs+1,5
/68-30/ = nyertes tipp-vesztes tipplaccoo74
Van egy közmondás:
Jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem nagyon tetszett az eheti felhozatal, de totál elfelejtettem már, hogy NFL-re idén nem igazán érdemes fogadni 😀Newmanugyan ezt mondtam davemayer barátomnak. fú de király a sorsolás, jó meccsek, végre lehet nyerni, lószart, - 3 ezer...
DEN
MIA
SEA
IND
CHI
PHI
SF
KC
CAR
NO
több mint 12 éve
Nem mondtam, hogy kedvenc csapat mellett, ellen se jó. 😀én hülye fasz, kedvenc csapatra tényleg soha többetNewmanén most direkt ezért fogadtam a kedvenc ellen 14-0-ás vezetésnél 6,50-es oddsra, erre elbassza az ellenfél a kétpontost az utolsó másodpercben, sehogy se jó ez 😀kaszo
Kedvenc csapatok meccsét kompletten offolom ezek után.
több mint 12 éve
hendik általában 50-60%-al szoktak jönni. mondjuk hülye voltam és nem bíztam magamban, nem tettem az összes meccsre, a Dolphins meg a Bears ML-re ment volna még...nekem nagyon tetszett az eheti felhozatal, de totál elfelejtettem már, hogy NFL-re idén nem igazán érdemes fogadni 😀Newmanholnapra: Falcons -7; Cards - 3; Colts -5,5; Saints - 6,5; Eagles -5,5; Seahawks -6,5; Jaguras +2; 49ers -5; Jets +11; Chiefs -4,5; Cowboys -7; Bengals -1,5Dexxter Tailor5-6-1...Dexxter Tailor

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
nekem nagyon tetszett az eheti felhozatal, de totál elfelejtettem már, hogy NFL-re idén nem igazán érdemes fogadni 😀holnapra: Falcons -7; Cards - 3; Colts -5,5; Saints - 6,5; Eagles -5,5; Seahawks -6,5; Jaguras +2; 49ers -5; Jets +11; Chiefs -4,5; Cowboys -7; Bengals -1,5Dexxter Tailor5-6-1...Dexxter Tailor