Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ne legyél már kislány!
Nekem személy szerint nagy segítség az oldalad.Innen tanultam meg PL. a hendizés helyes alkalmazását stb.
NE HAGYD ABBA!
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
A búcsúd nem tetszik, nem elegáns, durcis, és szerintem nem is a beszólások a fő gond, inkább csak jó ürügy, hogy kiszállj.
steroid stewie
Durcis hát, de nem tartozok senkinek magyarázkodással. Örülök, hogy most hogy kiszálltam rám írt körülbelül 50 ember (a két fórumon, twitteren és facebookon), hogy köszöni, meg hasznos volt, meg bocsi hogy nem írt soha semmit, de mindig olvasott, legalább így a pozitívum kiegyenlíti a fikákat. Csak hát későn.

Sobri: Nem igazán fair, hogy a munkádhoz hasonlítod a dolgot, mivel én ezt ingyen, a saját szabadidőmben csináltam.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Sokszor a stílusa se volt megfelelő. Pl.: Volt egy olyan napja amikor utólag szerkesztett bele playeket a napba amivel feljebb húzta a gyászos teljesítményét. Ezt ide beírtam. Nem reagált rá semmit, mi közben ha valaki szerinte valami hülyeséget írt be jött a kioktatás, de erre képtelen volt válaszolni. Ezután meg jöttek a kifogások: pl. elsőnek, hogy túl sok sportot rakott be és ezért nem jó. Utána áttért a kosárlabdára csak, ahogy nem jönnek az eredmények egyből kiszáll.
Nem kellett volna ilyen nagy dirrel-dúrral beharangozni és ilyen kioktatós stílus használni akkor kevesebb trollkodó lenne, bár nem értem hol kaptál sok beszólást, mert kommentek nincsenek, twitteren nem láttam ilyet. Most gyorsan ránéztem facere ott se látok semmit. A minimális kritikát meg bírni kell az élet minden területén. Ahogy Sobri is írja ha valaki biztos valamiben, Maka esetében, hogy nyerő sportfogadó akkor nem hagyja abba hanem kitart mellette, nem foglalkozik a kritikával. Csinálja tovább és megmutatja, hogy neki van igazi.

Nem tudom Höri mennyire gondolta komolyan amit beírt vagy csak piszkálás esetleg mindkettő egyszerre, de kb. én is azt látom, hogy elkezdte írnia blogot, a kitűzött unit célokból azért látszott, hogy elég jó találati arányok kellenek (nyilván ez relatív nem 90%ra vagy ilyenre gondolok itt), hogy összejöjjön és ha bejön tök jó menőzni, ahogy nem jönnek az eredmények pedig egyből abbahagyja, mert az 51% az már tényleg nem menő azon a területen ahol a legjobban otthon van.

Szintén Sobri megjegyzéséhez: Igen van ilyen és ennek az ellentéttje is, hogy valaki 10-20 ezer handen keresztül pluszos, mert nagyon adja neki, de hosszabb távon mégis bukó vagy csak breakeven. Lehet itt ez áll fent.tamasboldizsar
Erre azért válaszolnék:

Utólag soha nem szerkesztettem bele playt, vagy ha igen, azt is bőven az adott meccs előtt. Twitterre minden esetben kiírtam mindent.

A beszólások facebookon jöttek privátban, ha gondolod másolhatok be párat, utána majd te eldöntöd, hogy ez mennyire minimális kritika.

Eddig se azért csináltam a dolgot, hogy "megmutassam", egyedül az vezérelt, hogy segítség legyek. Mikor elindítottam, akkor pontosan tudtam, hogy benne van a bust a dologban, de bevállaltam magamban bízva.

Pár hónap, de egy teljes évad sem lenne elég, hogy megítélj valakit, a tavalyi szezonomra extraként tekintek (tehát nem úgy, hogy az a normális szint), idén kevesebb időm is van a dologra, túl is gondolok dolgokat, illetve az NCAA szabályváltozása is bezavart. (Nem magamat védve, de a két legnépszerűbb capper az interneten (nropp és Stuckey2) idén együtt 59 unit mínuszban vannak, pedig ők az elmúlt 8 évben nem hoztak mínuszos szezont.)

Nem hiszem, hogy magyarázkodással tartozom, amiért most (a rosszabb teljesítmény közepén) hagytam abba a dolgot, pár bejegyzéssel ezelőtt írtam, hogy nem tervezem abbahagyni, mert túl sok munkát fektettem bele, de amiket kaptam az elvette a picsába a kedvem az egésztől. Ennyi.

Én itt szívességet tettem azzal, hogy "nagyközönség" előtt segítettem/égtem, rohadtul nem értem miért kéne "kitartanom", tudom csinálni én a dolgaimat különösebb hype nélkül is, egy sima word dokumentumban vezetve. És így is lesz innentől.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Akkó csapassuk:
Nets+7,5, Lakers+15,5, Rockets+6,5
Hajrá!laccoo74
2-1 Nem is annyira rossz.
Ilyen nagyarányú Lakers verésre nem voltam felkészülve.
A Nets jött ahogy kell.
Amit a Rockets tegnap elvett, ma visszaadta.😊
Ja, és egy kicsit számolgattam.Ebben a szezonban 94 meccsre fogadtam.Ebből nyertes volt 65.Az jó aránynak számít?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
ugyanezt fogalmaztam meg par napja.de tenyleg tul hajpolta.A kritikat tenyleg viselni kell.kurva nehez de szembe kell nezni veluk,mint egy spirtolo...A masik oldal ha tenyleg vki szemelykedni kezdett es anyazni haat szanalomra melto csak.
Viszont Maka hozzallasa megsuvegelendo, itt termeszetesen a maratonra gondolok.ZoliMP
Mondjuk én nem pont azt mondtam, hogy a kritikát viselni kell, hanem azt, hogy ignorálni.
Látszólag ugyanaz, hisz egyik esetben sem történik semmi, de azért az attitűd az más. 😊

több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 840
ugyanezt fogalmaztam meg par napja.de tenyleg tul hajpolta.A kritikat tenyleg viselni kell.kurva nehez de szembe kell nezni veluk,mint egy spirtolo...A masik oldal ha tenyleg vki szemelykedni kezdett es anyazni haat szanalomra melto csak.
Viszont Maka hozzallasa megsuvegelendo, itt termeszetesen a maratonra gondolok.
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Sokszor a stílusa se volt megfelelő. Pl.: Volt egy olyan napja amikor utólag szerkesztett bele playeket a napba amivel feljebb húzta a gyászos teljesítményét. Ezt ide beírtam. Nem reagált rá semmit, mi közben ha valaki szerinte valami hülyeséget írt be jött a kioktatás, de erre képtelen volt válaszolni. Ezután meg jöttek a kifogások: pl. elsőnek, hogy túl sok sportot rakott be és ezért nem jó. Utána áttért a kosárlabdára csak, ahogy nem jönnek az eredmények egyből kiszáll.
Nem kellett volna ilyen nagy dirrel-dúrral beharangozni és ilyen kioktatós stílus használni akkor kevesebb trollkodó lenne, bár nem értem hol kaptál sok beszólást, mert kommentek nincsenek, twitteren nem láttam ilyet. Most gyorsan ránéztem facere ott se látok semmit. A minimális kritikát meg bírni kell az élet minden területén. Ahogy Sobri is írja ha valaki biztos valamiben, Maka esetében, hogy nyerő sportfogadó akkor nem hagyja abba hanem kitart mellette, nem foglalkozik a kritikával. Csinálja tovább és megmutatja, hogy neki van igazi.

Nem tudom Höri mennyire gondolta komolyan amit beírt vagy csak piszkálás esetleg mindkettő egyszerre, de kb. én is azt látom, hogy elkezdte írnia blogot, a kitűzött unit célokból azért látszott, hogy elég jó találati arányok kellenek (nyilván ez relatív nem 90%ra vagy ilyenre gondolok itt), hogy összejöjjön és ha bejön tök jó menőzni, ahogy nem jönnek az eredmények pedig egyből abbahagyja, mert az 51% az már tényleg nem menő azon a területen ahol a legjobban otthon van.

Szintén Sobri megjegyzéséhez: Igen van ilyen és ennek az ellentéttje is, hogy valaki 10-20 ezer handen keresztül pluszos, mert nagyon adja neki, de hosszabb távon mégis bukó vagy csak breakeven. Lehet itt ez áll fent.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
nem az a baja, hogy beszólnak, hanem, hogy az 51%-kal nem lehet menőzni 😛Höri
Ahogy pókerben sem mondjuk 10ezer hand után egy minuszos grafikonnal.
Van olyan profi, akinek az idei évben többszázezer dolláros profitja van, miközben 50ezer handes!! breakeven is van benne. Vagyis ha azt az 50ezer handet nézed, akkor te jobb vagy a 0$ profitoddal.

több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Maka, az eddigi tippjeidet köszönöm, hasznos volt. Bónuszt szedtem ki vele, hétfőn érkeznek is a súlytárcsáim 😀

A búcsúd nem tetszik, nem elegáns, durcis, és szerintem nem is a beszólások a fő gond, inkább csak jó ürügy, hogy kiszállj.

A vicces szelvény amúgy is a nyerő 😉
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem az a baja, hogy beszólnak, hanem, hogy az 51%-kal nem lehet menőzni 😛

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Maka!

 www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQcsebi
Ugye erről van szó:

 sportmajom.blog.huMaka
Annyit fűznék ehhez, hogy nem tudom konkrétan milyen kritikák fogalmazódtak meg egy ingyenes tippoldallal kapcsolatban, de ha az ember bízik magában, a tudásában, felkészültségében, akkor minek foglalkozni a kritikákkal egyáltalán?
Én pl. a munkában rengeteg kritikával szembesülök, melyek nagy részét teljesen ignorálom, mivel hiányos információk alapján épp hogy csak a felszínt kapargatják, nincs kapacitásom más nyomorára, se hasznom ha foglalkozom velük, kis részét némileg átgondolom, majd azt követően ignorálom.
Ha az ember tudja, hogy helyes úton halad, csak kizökkenti, ha hagyja, hogy befolyásolják külső érdekek.
És ez történt ezúttal, hagytad, hogy más nyomást gyakoroljon rád.
Nem kellene.
A blog jó, összeszedett, logikus, hasznos, és ahogy az NFL-ben se a 4. forduló után hirdetnek bajnokot, és nem a 4:0-val álló csapat lesz a bajnok feltétlen, hanem lehet a 2:2-vel álló is, vagy pókerben is a hosszútáv a lényeg, nem 1-2 verseny, 3-4 session, úgy egy évadnyi sportfogadás esetén se pár hónap eredménye/eredménytelensége a mérvadó.
Te írod: "akinek a pénztárcája/bankrollja nem bír el pár vesztes napot, az jobban teszi, ha más hobbi után kutat."
Kábé ez a lényeg.
Summázva: ne foglalkozz a kritikákkal, hanem írj, ha kedved tartja, és gondolj úgy az írásaidra, mintha királyvíz lenne, ami segít válogatni azok között akikkel sportfogadásról diskurálsz.
Vagy ahogy nagyapám mondta: Jobb ha mielöbb elválik a szar a májtól.

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Maka!

 www.youtube.com/watch?v=31g0YE61PLQ

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Akkó csapassuk:
Nets+7,5, Lakers+15,5, Rockets+6,5
Hajrá!
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mai NBA fogadásom:
Houston+6,5
Hajrá!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tökmindegy, mert a Juve nem lőtt gólt, a Plzen meg megszívatott a 90+-ban 😀
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Csak szólok, hogy röplabdára is érdemes fogadni!laccoo74
egy ideig próbálkoztam vele, de szerintem nem.
olyan, mint a női tenisz, hogy 1,20-as odds mellett már tök simán el tudják veszteni a meccset tízből négyszer.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
sima papíros tippszmiksznél is?
szerk: 2,5 overnélMarioAna
igenslowmotion
szerintem nem. mivel holnap játsszák majd csütörtökön lesz érvényes.kristof
tényleg, tegnap még csak kedd volt...
akkor sztornó, papíros tippmixnél akkor adják 1,00-s oddsra, ha átnyúlik a következő tippsor kiadása utánra. szóval ha ma szakadt volna félbe, és holnap játszanák, akkor sztornóznák, de így nem.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ma ezzel támadok az NBA-ben:
Dallas+8,5, Chicago+5,5
Hajrá!
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Csak szólok, hogy röplabdára is érdemes fogadni!
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
sima papíros tippszmiksznél is?
szerk: 2,5 overnélMarioAna
igenslowmotion
szerintem nem. mivel holnap játsszák majd csütörtökön lesz érvényes.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Help!
Ha ezt látom mi van?

Igen Galatasaray v Juventus (Mindkét csapat szerez gólt) 10/12/2013
1.66 ÉrvénytelenítettJC6
push.visszakapod a tétet.Kenny
sima papíros tippszmiksznél is?
szerk: 2,5 overnélMarioAna
igen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm a gyors választ!
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Help!
Ha ezt látom mi van?

Igen Galatasaray v Juventus (Mindkét csapat szerez gólt) 10/12/2013
1.66 ÉrvénytelenítettJC6
push.visszakapod a tétet.Kenny
Az király, mert a másik három meccs ezen a szelvényen bejött...JC6
ha kombiba raktad akkor 1,00-s szorzó és nyert a kombid.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Help!
Ha ezt látom mi van?

Igen Galatasaray v Juventus (Mindkét csapat szerez gólt) 10/12/2013
1.66 ÉrvénytelenítettJC6
push.visszakapod a tétet.Kenny
Az király, mert a másik három meccs ezen a szelvényen bejött...
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
C. Ronaldo....

2500 helyett 300 😒