Sportfogadás
23 feliratkozó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bocsi stewie, egy TD-vel kevesebb lett... kár a 4. negyedért (0-0) 😕
több mint 12 éve
Mai NBA:Detroit+13,5, Oklahoma City win
Jószerencsét!
több mint 12 éve
Nekem a nem lesz 3 megválaszolatlan pont tűnik jónak,főleg 2.50-es oddsértMit gondoltok az esti meccsben lehet 48 pont?steroid stewieén megtettem, hogy lesz annyi, meg még a SEA -3 😊JC6
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mit gondoltok az esti meccsben lehet 48 pont?steroid stewieén megtettem, hogy lesz annyi, meg még a SEA -3 😊
több mint 12 éve
holnapra: Panthers -7,5; Jaguras +7; Colts -3,5; Pecc -7; Macik +1; Dolphins +1,5; Cards +3; 49ers -8; Bengals +1; Kansas Ricsi +5,5; Bills -3,5; Giants -1Dexxter Tailor7-4-1, egész jó.

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Mit gondoltok az esti meccsben lehet 48 pont?
több mint 12 éve
Ugye van egy szabály hogy olaszra és németre soha,de most kivételt teszek.lazio-napoli x GG-t és overt is érzelk.
továbbá
kuban-lokomotiv inkább a kettes felé hajlok,de most jó a kuban szóval legyen X
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csodás hétvége, -3500 ft.CAR -7
MIA -3
CLE W
MIN W
IND W
NE -7
NE W
DEN -6
PHI W
SD W
DET
DAL
PIT -3
CAR -7
NE W
IND W
BUF
Hip hip ....
több mint 12 éve
Fincsi este volt... Részletek:sportmajom.blog.hu/2013/12/02/ncaa_nba_13_12_02_a_javorszarvas
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
köszi Pats secondary...
több mint 12 éve
SD +1,DEN -6 -- TEN +4,SF -- NE,CAR,BUF -- JAX +7,MIA +2 -- MIN -1 -- ARI +3 Nekem ez a mai menü
több mint 12 éve
tegnap lényegében két meccset nem találtam el. a Capitals nem tudott rendes játékidőben győzni, a Sion meccse meg elmaradt. minden más jött, még azt is eltaláltam volna, amiről lecsúsztam.ez van, ha az ember biztonsági tippeket játszik ('Kusen (0:1) H + Bayern félidő H @2.63; Dzsuzsákék + Partizán Belgrád + Atletico + Real @2.45; Newcastle H @2.02; Cavaliers H @2.40)
több mint 12 éve
9.4 egységnyi plusz novemberre. I'll take it. Hét play mára.NCAA + NBA (12.01):
sportmajom.blog.hu/2013/12/01/ncaa_nba_13_12
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
holnapra: Panthers -7,5; Jaguras +7; Colts -3,5; Pecc -7; Macik +1; Dolphins +1,5; Cards +3; 49ers -8; Bengals +1; Kansas Ricsi +5,5; Bills -3,5; Giants -1

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
A nagyobb nyereményem óta folyamatos bukóban vagyok, kell egy kis pihi.... 😊
több mint 12 éve
na, ma kb 3 másodperccel maradtam le egy Norwich-Everton kombóról, mert elhúzódott a szigetelés, meg szórakozott a net. király. ha bejönne mindkettő, akkor megyek, és felgyújtom a júpíszít a gecibe...slowmotionén megtettem, Az Arsenallal együtt. Ha bejön a Newcatle meccsre az X akkor a mai PL-meccseket eltaláltam teljesen.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
na, ma kb 3 másodperccel maradtam le egy Norwich-Everton kombóról, mert elhúzódott a szigetelés, meg szórakozott a net. király. ha bejönne mindkettő, akkor megyek, és felgyújtom a júpíszít a gecibe...
több mint 12 éve
Hopp, itt kimaradtam. NCAA + NBA (11.30):sportmajom.blog.hu/2013/11/30/ncaa_nba_13_11_726
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
na nyomjukKSU @ Kansas -17,5
Northwestern @ Illinois -3,5
Duke @ UNC -5
Broncos @ Chiefs -5,5
Patriots @ Texans -7,5
Rams @ 49ers -8
built for this shit
több mint 12 éve
Mai NBA:San Antonio win, Washington win
Jószerencsét!
több mint 12 éve
North Dakota St.! Nem sima North Dakota.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
NCAA + NBA (11.29):Hello!
sportmajom.blog.hu/2013/11/29/ncaa_nba_13_11_115Maka
North Dakota-t hendi nélkül raktad 1,6-ért?