Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Tábla gépet szeretnék venni
Valakinek valami jó ötlet?
Lényegében arra kell hogy NFLt meg filmeket nézzek rajta
Rózsa Sándor (betyár)
iPad. Tokeletes.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tábla gépet szeretnék venni
Valakinek valami jó ötlet?
Lényegében arra kell hogy NFLt meg filmeket nézzek rajta
Rózsa Sándor (betyár)
milyen árkategória és mekkora méret?
wifi vagy sim kártya?
Negritis
Fogalmam sincs
Egy kérdésre tudom a választ legyen sim is meg WiFi is
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 899 — The Mathematician
Tábla gépet szeretnék venni
Valakinek valami jó ötlet?
Lényegében arra kell hogy NFLt meg filmeket nézzek rajta
Rózsa Sándor (betyár)
milyen árkategória és mekkora méret?
wifi vagy sim kártya?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tábla gépet szeretnék venni
Valakinek valami jó ötlet?
Lényegében arra kell hogy NFLt meg filmeket nézzek rajta
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 899 — The Mathematician
@sobrinak
 www.youtube.com/watch?v=CPcZm1Tu5VI
Negritis
Ez mégcsak nem is beszél magyarul.
De már kaptam annyi segítséget, hogy feldolgoztam az e-autó témát, indokolatlanul sokat tudok róla, köszi. 😊
Sobri Jóska
jah ausztrál mérnök 😀
még a solar fkin roadways videók kapcsán találtam rá, szóval ő a "matekot" is mögé teszi mikor autót vesz
eleve ugye van saját napeleme otthon szóval neki duplán jól jön ki egy elektromos autó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
@sobrinak
 www.youtube.com/watch?v=CPcZm1Tu5VI
Negritis
Ez mégcsak nem is beszél magyarul.
De már kaptam annyi segítséget, hogy feldolgoztam az e-autó témát, indokolatlanul sokat tudok róla, köszi. 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 899 — The Mathematician
@sobrinak
 www.youtube.com/watch?v=CPcZm1Tu5VI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
 media1.hu/2020/09/16/ujabb-fejlovest-kapott-a-digi-a-nemzeti-media-es-hirkozlesi-hatosagtol/
pedig a digimobil nagyon jó volt
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Aktivitásmérőt szeretnék venni. Kb a szokásos alvás figyelés, sport mérés dolgokat kellene tudnia és mellé fontos lenne a gps is. Amit kinéztem az a Huawei Band 4 pro. Ránézésre tud minden olyat amit szeretnék, viszont kicsit félek az akku időtől. Van ahol szidják, van ahol dicsérik. Valakinek van vele tapasztalata? Esetleg tud olyat ami jobb vétel hasonló tudással?

Köszi előre is.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 836
Nagyjából 6-7 éve Opera böngészőt használok notebookon és 3-4 éve telefonon is, sosem volt vele semmi problémám. Pár hete viszont elkezdte gépen, hogy ha torrentet töltök le (ejnye-bejnye, tudom) hogy kiírja, nincs internet. Pedig a torrent gyönyörűen töltődik le, szóval van.

Találkoztatok már ilyennel?
Mikey
nem lehet hogy a torrent megeszi a sávszélt?
Negritis
Nem, mert nagyságrendekkel alatta van a torrent program max. le/feltöltési sebessége, direkt úgy állítottam be. S kipróbáltam másik böngészővel (Firefox), az nem ír ki semmi ilyet, megy vígan.
Mikey
Erdekes.van olyan oldal ami mobilon bejon de desktopon nem nem.ott azt irja ki h en vagyok offline.viszont ez nem csak nalam van igy hanem masnak is ugyanaz az oldal ugyanigy viselkedik es mas orszagokrol beszelek vpn nelkuli hasznalat nelkul.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 836
Nagyjából 6-7 éve Opera böngészőt használok notebookon és 3-4 éve telefonon is, sosem volt vele semmi problémám. Pár hete viszont elkezdte gépen, hogy ha torrentet töltök le (ejnye-bejnye, tudom) hogy kiírja, nincs internet. Pedig a torrent gyönyörűen töltődik le, szóval van.

Találkoztatok már ilyennel?
Mikey
nem lehet hogy a torrent megeszi a sávszélt?
Negritis
Nem, mert nagyságrendekkel alatta van a torrent program max. le/feltöltési sebessége, direkt úgy állítottam be. S kipróbáltam másik böngészővel (Firefox), az nem ír ki semmi ilyet, megy vígan.
Mikey
Erdekes nekem az egyik andoridos appom irja ki h a net nem jo, kapcsoljam be kozben meg remekul fut.
Es nem noname app hanem olyan amit tobb 10+ezer ember.😅
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Nagyjából 6-7 éve Opera böngészőt használok notebookon és 3-4 éve telefonon is, sosem volt vele semmi problémám. Pár hete viszont elkezdte gépen, hogy ha torrentet töltök le (ejnye-bejnye, tudom) hogy kiírja, nincs internet. Pedig a torrent gyönyörűen töltődik le, szóval van.

Találkoztatok már ilyennel?
Mikey
nem lehet hogy a torrent megeszi a sávszélt?
Negritis
Nem, mert nagyságrendekkel alatta van a torrent program max. le/feltöltési sebessége, direkt úgy állítottam be. S kipróbáltam másik böngészővel (Firefox), az nem ír ki semmi ilyet, megy vígan.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 899 — The Mathematician
Nagyjából 6-7 éve Opera böngészőt használok notebookon és 3-4 éve telefonon is, sosem volt vele semmi problémám. Pár hete viszont elkezdte gépen, hogy ha torrentet töltök le (ejnye-bejnye, tudom) hogy kiírja, nincs internet. Pedig a torrent gyönyörűen töltődik le, szóval van.

Találkoztatok már ilyennel?
Mikey
nem lehet hogy a torrent megeszi a sávszélt?
Negritis
nekem egyébként a viber írja ugyanezt, ha megy a törrent, egyszerűen nem jönnek meg az üzik és küldeni sem tudok
NB2
érdemes megpróbálni a max sávszélességed alá belőni a torrent max letöltését és megnézni hogy úgy mivan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Nagyjából 6-7 éve Opera böngészőt használok notebookon és 3-4 éve telefonon is, sosem volt vele semmi problémám. Pár hete viszont elkezdte gépen, hogy ha torrentet töltök le (ejnye-bejnye, tudom) hogy kiírja, nincs internet. Pedig a torrent gyönyörűen töltődik le, szóval van.

Találkoztatok már ilyennel?
Mikey
nem lehet hogy a torrent megeszi a sávszélt?
Negritis
nekem egyébként a viber írja ugyanezt, ha megy a törrent, egyszerűen nem jönnek meg az üzik és küldeni sem tudok
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 899 — The Mathematician
Nagyjából 6-7 éve Opera böngészőt használok notebookon és 3-4 éve telefonon is, sosem volt vele semmi problémám. Pár hete viszont elkezdte gépen, hogy ha torrentet töltök le (ejnye-bejnye, tudom) hogy kiírja, nincs internet. Pedig a torrent gyönyörűen töltődik le, szóval van.

Találkoztatok már ilyennel?
Mikey
nem lehet hogy a torrent megeszi a sávszélt?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Xiaomi Redmi Note 9 Pro van valakinek? Vélemény róla?
Matthew99
Nem pont u.a. de 8 pro és a ku.va jó, aztán kapott egy frissítést az op.r. és azóta néha belefagy a böngészésbe Chrommal, de kb. ennyi a negatívum!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Nagyjából 6-7 éve Opera böngészőt használok notebookon és 3-4 éve telefonon is, sosem volt vele semmi problémám. Pár hete viszont elkezdte gépen, hogy ha torrentet töltök le (ejnye-bejnye, tudom) hogy kiírja, nincs internet. Pedig a torrent gyönyörűen töltődik le, szóval van.

Találkoztatok már ilyennel?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Segítség kellene ha amazonrol rendelek SE mobilt plusz marshall woburn 2 akkor a garanciát hol tudom érvényesítettni!?
Plusz vannak e plusz költségei az onnan való rendelésnek.
Plusz SE lesz e így magyar menü?
Rózsa Sándor (betyár)
Attól függ. Apple garit valószínűleg bármelyik Apple szervizben, mert worldwide garit adnak legutóbbi tudomásom szerint. Marshallt passz.

Amúgy nem úgy volt, hogy nem költesz semmire ? 😛 Hogy lesz így összespórolt sok millió ? 😀
Toca
Ezt a borravalobol veszem 😄
Meg eladom a galaxy S10 +
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 836
Segítség kellene ha amazonrol rendelek SE mobilt plusz marshall woburn 2 akkor a garanciát hol tudom érvényesítettni!?
Plusz vannak e plusz költségei az onnan való rendelésnek.
Plusz SE lesz e így magyar menü?
Rózsa Sándor (betyár)
Attól függ. Apple garit valószínűleg bármelyik Apple szervizben, mert worldwide garit adnak legutóbbi tudomásom szerint. Marshallt passz.

Amúgy nem úgy volt, hogy nem költesz semmire ? 😛 Hogy lesz így összespórolt sok millió ? 😀
Toca
Egy kis ez egy kis az mindig belefer😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Segítség kellene ha amazonrol rendelek SE mobilt plusz marshall woburn 2 akkor a garanciát hol tudom érvényesítettni!?
Plusz vannak e plusz költségei az onnan való rendelésnek.
Plusz SE lesz e így magyar menü?
Rózsa Sándor (betyár)
Attól függ. Apple garit valószínűleg bármelyik Apple szervizben, mert worldwide garit adnak legutóbbi tudomásom szerint. Marshallt passz.

Amúgy nem úgy volt, hogy nem költesz semmire ? 😛 Hogy lesz így összespórolt sok millió ? 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 899 — The Mathematician
Segítség kellene ha amazonrol rendelek SE mobilt plusz marshall woburn 2 akkor a garanciát hol tudom érvényesítettni!?
Plusz vannak e plusz költségei az onnan való rendelésnek.
Plusz SE lesz e így magyar menü?
Rózsa Sándor (betyár)
a garanciát nem tudom

melyik amazonról rendelnél? ha német vagy angol akkor a checkoutnál látod a pontos összeget

magyar menü-t nem tudom biztosan, de tippre utólag is be tudod állítani rajta:
 support.apple.com/en-us/HT204031
(én pl most be tudnám állítani a lengyel nyelved az ipad minimen)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Segítség kellene ha amazonrol rendelek SE mobilt plusz marshall woburn 2 akkor a garanciát hol tudom érvényesítettni!?
Plusz vannak e plusz költségei az onnan való rendelésnek.
Plusz SE lesz e így magyar menü?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 899 — The Mathematician
nekem van youtube premiumom, spotify helyett azt választottam (a spotify app állandóan összeomlott)
elég sok youtube-t nézek telefonon/tableten is és sztem jó
Negritis
nekem mindkettő van, YT-n sosem hallgatok zenét, de mobilon sokat nézek OTT videót, és veszettül idegesítő a sok reklám... nagy haszna van még, amikor a kölykök nézik, és nem üvöltenek a telefonnal 5 percenként, hogy NEMÁÁÁÁÁÁR

Spotify-t főleg a kocsiban/tömegközlekedésen hallgatom, meg sokat használom a saját lista és a rádió funkciókat, amikkel a YT nem tudja felvenni a versenyt
Gyurma Pappa
szerintem a saját listában a youtube music nem rosszabb
amiven rosszabb az az hogy ha egy bandának a zenéit akarod letölteni akkor nem tudsz rámenni és csak azt kiválasztani hanem kb más által összerakott listákat kell keresned

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 021 — zászló zászló szív
nekem van youtube premiumom, spotify helyett azt választottam (a spotify app állandóan összeomlott)
elég sok youtube-t nézek telefonon/tableten is és sztem jó
Negritis
nekem mindkettő van, YT-n sosem hallgatok zenét, de mobilon sokat nézek OTT videót, és veszettül idegesítő a sok reklám... nagy haszna van még, amikor a kölykök nézik, és nem üvöltenek a telefonnal 5 percenként, hogy NEMÁÁÁÁÁÁR

Spotify-t főleg a kocsiban/tömegközlekedésen hallgatom, meg sokat használom a saját lista és a rádió funkciókat, amikkel a YT nem tudja felvenni a versenyt

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Xiaomi Redmi Note 9 Pro van valakinek? Vélemény róla?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.