Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
még egy low budget laptop ha esetleg valakit érdekel
 youtu.be/anNXYjk9D70

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
nekem van youtube premiumom, spotify helyett azt választottam (a spotify app állandóan összeomlott)
elég sok youtube-t nézek telefonon/tableten is és sztem jó
a youtube music főleg zene letöltés terén még elég fura, én nem jöttem rá hogy tudom 1-1 banda számait letölteni, csak mások által már összerakott listákat szoktam de megteszi, remélhetőleg ez fejlődik

a youtube reklámok pedig megszűnnek, csak a videós által készített szponzorált videók maradnak de ugye az jelenleg rendes része a videónak és sokszor önmagában is vicces

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez azt jelenti, hogy csak olyan reklám van ami effektíve a videóba magába bele van foglalva, és semmi Youtube által odarakott reklám meg nincsen?
Sobri Jóska
Igen, ennek az Oversimplified az egyik mestere

Mik azok a promóciós linkek, polcok, funkciók?
Sobri Jóska
Tippre az a rész, ami a videó mellett/alatt megjelenik a leírás és a kommentek környékén

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Nem tudom van e valakinek Youtube premium-a, de érdeklődnék, hogy a teljes reklámmentesség az minden tartalomra vonatkozik, vagy csak a zenékre?
Ezt írják:
Hirdetésmentes videók
A YouTube Premium szolgáltatással több millió videót nézhetsz meg anélkül, hogy a videó lejátszása előtt és közben hirdetések szakítanák meg az élményt, ideértve a videofedvény-hirdetéseket is. Harmadik felek szalaghirdetései és keresési hirdetései sem jelennek meg.

Továbbra is láthatsz viszont az alkotó által a tartalomba ágyazott márkaépítést vagy promóciót, illetve promóciós linkeket, polcokat és funkciókat az alkotó által hozzáadott vagy engedélyezett tartalomban és mellette. Ezek a linkek, polcok és funkciók vonatkozhatnak az alkotó webhelyére, árucikkeire, az általa kínált csatornatagságra, rendezvényjegyekre, vagy az általa hirdetett egyéb célpontokra.

A hirdetésmentes videók az összes eszközön és platformon rendelkezésre állnak, ahová Google-fiókoddal bejelentkezhetsz, köztük a kompatibilis okostévéken és játékkonzolokon, valamint a YouTube, a YouTube Music és a YouTube Kids mobilalkalmazásban, ha ezek rendelkezésre állnak a tartózkodási helyeden.


Ez azt jelenti, hogy csak olyan reklám van ami effektíve a videóba magába bele van foglalva, és semmi Youtube által odarakott reklám meg nincsen?
Mik azok a promóciós linkek, polcok, funkciók?
Sobri Jóska
csak most csak nektek, menjetek a sponsor.com/youtoubergyerek linkre és minden vásárlásra kaptok 10%ot.
klikkeljetek ide (mutat) és csekkoljátok a mai videosponzor ajánlatát.

de x percenként raid shadow legends reklám nem lesz (kivéve ha a videó szerves része)

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Nem tudom van e valakinek Youtube premium-a, de érdeklődnék, hogy a teljes reklámmentesség az minden tartalomra vonatkozik, vagy csak a zenékre?
Ezt írják:
Hirdetésmentes videók
A YouTube Premium szolgáltatással több millió videót nézhetsz meg anélkül, hogy a videó lejátszása előtt és közben hirdetések szakítanák meg az élményt, ideértve a videofedvény-hirdetéseket is. Harmadik felek szalaghirdetései és keresési hirdetései sem jelennek meg.

Továbbra is láthatsz viszont az alkotó által a tartalomba ágyazott márkaépítést vagy promóciót, illetve promóciós linkeket, polcokat és funkciókat az alkotó által hozzáadott vagy engedélyezett tartalomban és mellette. Ezek a linkek, polcok és funkciók vonatkozhatnak az alkotó webhelyére, árucikkeire, az általa kínált csatornatagságra, rendezvényjegyekre, vagy az általa hirdetett egyéb célpontokra.

A hirdetésmentes videók az összes eszközön és platformon rendelkezésre állnak, ahová Google-fiókoddal bejelentkezhetsz, köztük a kompatibilis okostévéken és játékkonzolokon, valamint a YouTube, a YouTube Music és a YouTube Kids mobilalkalmazásban, ha ezek rendelkezésre állnak a tartózkodási helyeden.


Ez azt jelenti, hogy csak olyan reklám van ami effektíve a videóba magába bele van foglalva, és semmi Youtube által odarakott reklám meg nincsen?
Mik azok a promóciós linkek, polcok, funkciók?

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
közbe valszeg Pixel 4a lesz a telefon amit veszek amint kijön itthon is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
asszem valaki érdeklődött bluetooth hangszórok után nemrég

 youtu.be/H8GptHQ0W2U

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 904 — Lucas Scott
tudom hogy általában én adok telefon tanácsokat másoknak, de aki ezek közül bármelyiket használta attól érdekelne vélemény
Google Pixel 3a
Nokia 7.2
Iphone SE 2020
OnePlus 7T
Negritis
iPhone SE.
Most vettem egy hónapja.
Előtte 6S volt, de kiöregedett.
Nem tudok rá semmi rosszat mondani, tökéletes, amire használom, nagyon gyors, és a 240ezer a 256GB-ért meglepően olcsó is volt.
Vagy megfelelő ár/érték aranyú.
Sokakat zavar, hogy nincs jackdugó, de AirPodshoz nem kell, a zenehallgató fülesemet meg egy párezres toldalékkal bele tudom dugni.
Az indukciós töltése nem túl gyors, kb. egy óra alatt viszi fel 70%-ról 100-ra, de nem sietek sehova. Meg lehet ez töltőfüggő, ehhez nem értek.
De iPhone-t alapvetően úgy optimális használni, ha van Mac, iPad meg AirBook.
Viszont én az androidos telót nem tudnám napi szinten használni, annyira idegesítő az egész illogikátlan felépítése, az OS meg annyira egyszerű és praktikus, hogy ha egyszer belevágsz, neked se megy majd többet az android.
Sobri Jóska
van ipad mini-m és nekem a stock android jobban bejön a 7.1en
Negritis
Ennyit tudtam segíteni.
Nem tudok rosszat mondani az SE-re, ennyi. 😊
Sobri Jóska
nem véletlen került fel, elég szimpatikus
csak ugye nekem PC-m van és a google cuccok hasznosabbak számomra
Negritis
Asszonynak én is uj SEt vettem szulinapjara a régi SE helyett. Teljesen jó sztem átlag felhasználásra, nem váltja meg a világot de ha alap dologra kell akkor sztem jó. Én nem érzem a hátrányát h OS még ha nincs is MacBookunk csak pc/laptop

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
tudom hogy általában én adok telefon tanácsokat másoknak, de aki ezek közül bármelyiket használta attól érdekelne vélemény
Google Pixel 3a
Nokia 7.2
Iphone SE 2020
OnePlus 7T
Negritis
iPhone SE.
Most vettem egy hónapja.
Előtte 6S volt, de kiöregedett.
Nem tudok rá semmi rosszat mondani, tökéletes, amire használom, nagyon gyors, és a 240ezer a 256GB-ért meglepően olcsó is volt.
Vagy megfelelő ár/érték aranyú.
Sokakat zavar, hogy nincs jackdugó, de AirPodshoz nem kell, a zenehallgató fülesemet meg egy párezres toldalékkal bele tudom dugni.
Az indukciós töltése nem túl gyors, kb. egy óra alatt viszi fel 70%-ról 100-ra, de nem sietek sehova. Meg lehet ez töltőfüggő, ehhez nem értek.
De iPhone-t alapvetően úgy optimális használni, ha van Mac, iPad meg AirBook.
Viszont én az androidos telót nem tudnám napi szinten használni, annyira idegesítő az egész illogikátlan felépítése, az OS meg annyira egyszerű és praktikus, hogy ha egyszer belevágsz, neked se megy majd többet az android.
Sobri Jóska
van ipad mini-m és nekem a stock android jobban bejön a 7.1en
Negritis
Ennyit tudtam segíteni.
Nem tudok rosszat mondani az SE-re, ennyi. 😊
Sobri Jóska
nem véletlen került fel, elég szimpatikus
csak ugye nekem PC-m van és a google cuccok hasznosabbak számomra
Negritis
Van chrome is az AppStore-ban, de ha van minid te is látod mi van, mi nincs.

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
tudom hogy általában én adok telefon tanácsokat másoknak, de aki ezek közül bármelyiket használta attól érdekelne vélemény
Google Pixel 3a
Nokia 7.2
Iphone SE 2020
OnePlus 7T
Negritis
iPhone SE.
Most vettem egy hónapja.
Előtte 6S volt, de kiöregedett.
Nem tudok rá semmi rosszat mondani, tökéletes, amire használom, nagyon gyors, és a 240ezer a 256GB-ért meglepően olcsó is volt.
Vagy megfelelő ár/érték aranyú.
Sokakat zavar, hogy nincs jackdugó, de AirPodshoz nem kell, a zenehallgató fülesemet meg egy párezres toldalékkal bele tudom dugni.
Az indukciós töltése nem túl gyors, kb. egy óra alatt viszi fel 70%-ról 100-ra, de nem sietek sehova. Meg lehet ez töltőfüggő, ehhez nem értek.
De iPhone-t alapvetően úgy optimális használni, ha van Mac, iPad meg AirBook.
Viszont én az androidos telót nem tudnám napi szinten használni, annyira idegesítő az egész illogikátlan felépítése, az OS meg annyira egyszerű és praktikus, hogy ha egyszer belevágsz, neked se megy majd többet az android.
Sobri Jóska
én skizofrén vagyok, céges telo iphone 10 pro (persze a céges laptop nem IOS mert miért lenne), privát meg note 10+, ezelőtt is iphone volt a céges, maradjunk annyiban h visszasírom a blackberrymet.

el tudom fogadni az IOS egyszerüségét mint pozitivum sokaknak, engem kikészít h mindent csak úgy lehet ahogy kitalálták

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
tudom hogy általában én adok telefon tanácsokat másoknak, de aki ezek közül bármelyiket használta attól érdekelne vélemény
Google Pixel 3a
Nokia 7.2
Iphone SE 2020
OnePlus 7T
Negritis
iPhone SE.
Most vettem egy hónapja.
Előtte 6S volt, de kiöregedett.
Nem tudok rá semmi rosszat mondani, tökéletes, amire használom, nagyon gyors, és a 240ezer a 256GB-ért meglepően olcsó is volt.
Vagy megfelelő ár/érték aranyú.
Sokakat zavar, hogy nincs jackdugó, de AirPodshoz nem kell, a zenehallgató fülesemet meg egy párezres toldalékkal bele tudom dugni.
Az indukciós töltése nem túl gyors, kb. egy óra alatt viszi fel 70%-ról 100-ra, de nem sietek sehova. Meg lehet ez töltőfüggő, ehhez nem értek.
De iPhone-t alapvetően úgy optimális használni, ha van Mac, iPad meg AirBook.
Viszont én az androidos telót nem tudnám napi szinten használni, annyira idegesítő az egész illogikátlan felépítése, az OS meg annyira egyszerű és praktikus, hogy ha egyszer belevágsz, neked se megy majd többet az android.
Sobri Jóska
van ipad mini-m és nekem a stock android jobban bejön a 7.1en
Negritis
Ennyit tudtam segíteni.
Nem tudok rosszat mondani az SE-re, ennyi. 😊
Sobri Jóska
nem véletlen került fel, elég szimpatikus
csak ugye nekem PC-m van és a google cuccok hasznosabbak számomra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
tudom hogy általában én adok telefon tanácsokat másoknak, de aki ezek közül bármelyiket használta attól érdekelne vélemény
Google Pixel 3a
Nokia 7.2
Iphone SE 2020
OnePlus 7T
Negritis
iPhone SE.
Most vettem egy hónapja.
Előtte 6S volt, de kiöregedett.
Nem tudok rá semmi rosszat mondani, tökéletes, amire használom, nagyon gyors, és a 240ezer a 256GB-ért meglepően olcsó is volt.
Vagy megfelelő ár/érték aranyú.
Sokakat zavar, hogy nincs jackdugó, de AirPodshoz nem kell, a zenehallgató fülesemet meg egy párezres toldalékkal bele tudom dugni.
Az indukciós töltése nem túl gyors, kb. egy óra alatt viszi fel 70%-ról 100-ra, de nem sietek sehova. Meg lehet ez töltőfüggő, ehhez nem értek.
De iPhone-t alapvetően úgy optimális használni, ha van Mac, iPad meg AirBook.
Viszont én az androidos telót nem tudnám napi szinten használni, annyira idegesítő az egész illogikátlan felépítése, az OS meg annyira egyszerű és praktikus, hogy ha egyszer belevágsz, neked se megy majd többet az android.
Sobri Jóska
van ipad mini-m és nekem a stock android jobban bejön a 7.1en
Negritis
Ennyit tudtam segíteni.
Nem tudok rosszat mondani az SE-re, ennyi. 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
tudom hogy általában én adok telefon tanácsokat másoknak, de aki ezek közül bármelyiket használta attól érdekelne vélemény
Google Pixel 3a
Nokia 7.2
Iphone SE 2020
OnePlus 7T
Negritis
iPhone SE.
Most vettem egy hónapja.
Előtte 6S volt, de kiöregedett.
Nem tudok rá semmi rosszat mondani, tökéletes, amire használom, nagyon gyors, és a 240ezer a 256GB-ért meglepően olcsó is volt.
Vagy megfelelő ár/érték aranyú.
Sokakat zavar, hogy nincs jackdugó, de AirPodshoz nem kell, a zenehallgató fülesemet meg egy párezres toldalékkal bele tudom dugni.
Az indukciós töltése nem túl gyors, kb. egy óra alatt viszi fel 70%-ról 100-ra, de nem sietek sehova. Meg lehet ez töltőfüggő, ehhez nem értek.
De iPhone-t alapvetően úgy optimális használni, ha van Mac, iPad meg AirBook.
Viszont én az androidos telót nem tudnám napi szinten használni, annyira idegesítő az egész illogikátlan felépítése, az OS meg annyira egyszerű és praktikus, hogy ha egyszer belevágsz, neked se megy majd többet az android.
Sobri Jóska
van ipad mini-m és nekem a stock android jobban bejön a 7.1en

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
tudom hogy általában én adok telefon tanácsokat másoknak, de aki ezek közül bármelyiket használta attól érdekelne vélemény
Google Pixel 3a
Nokia 7.2
Iphone SE 2020
OnePlus 7T
Negritis
iPhone SE.
Most vettem egy hónapja.
Előtte 6S volt, de kiöregedett.
Nem tudok rá semmi rosszat mondani, tökéletes, amire használom, nagyon gyors, és a 240ezer a 256GB-ért meglepően olcsó is volt.
Vagy megfelelő ár/érték aranyú.
Sokakat zavar, hogy nincs jackdugó, de AirPodshoz nem kell, a zenehallgató fülesemet meg egy párezres toldalékkal bele tudom dugni.
Az indukciós töltése nem túl gyors, kb. egy óra alatt viszi fel 70%-ról 100-ra, de nem sietek sehova. Meg lehet ez töltőfüggő, ehhez nem értek.
De iPhone-t alapvetően úgy optimális használni, ha van Mac, iPad meg AirBook.
Viszont én az androidos telót nem tudnám napi szinten használni, annyira idegesítő az egész illogikátlan felépítése, az OS meg annyira egyszerű és praktikus, hogy ha egyszer belevágsz, neked se megy majd többet az android.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
tudom hogy általában én adok telefon tanácsokat másoknak, de aki ezek közül bármelyiket használta attól érdekelne vélemény
Google Pixel 3a
Nokia 7.2
Iphone SE 2020
OnePlus 7T

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
van egy olyan beállítás hogy felugró ablakok tiltása

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem igen, de próba szerencse, max leszeded.
Ha valamihez meg mondjuk kéne, hogy újat nyisson, white listre tudod tenni.
warr_b
Megnezem, koszi
ha vki tudja hogy mi okozhatja ezt kerem jelezze 😊
ZoliMP
még esetleg adblock mellé raksz disconnect-et és jó kéne legyen

több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 836
mac -> chomre -> felugro "olyan" tabok"

egy ido utan megjelennek a nem kivant tabok chrome-ban, amik eltunnek ha a kukikat es minden mas kitorolok.
Az okot nem tudni, mivel semmi olyan oldal nincs latogatva, talan a freemail?
Vmi otlet, hogy mit lehet , hogy megelozzem ezt?
ZoliMP
AdBlock?
warr_b
az a megnyilos tabokra is jo?
ZoliMP
Szerintem igen, de próba szerencse, max leszeded.
Ha valamihez meg mondjuk kéne, hogy újat nyisson, white listre tudod tenni.
warr_b
Megnezem, koszi
ha vki tudja hogy mi okozhatja ezt kerem jelezze 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
mac -> chomre -> felugro "olyan" tabok"

egy ido utan megjelennek a nem kivant tabok chrome-ban, amik eltunnek ha a kukikat es minden mas kitorolok.
Az okot nem tudni, mivel semmi olyan oldal nincs latogatva, talan a freemail?
Vmi otlet, hogy mit lehet , hogy megelozzem ezt?
ZoliMP
AdBlock?
warr_b
az a megnyilos tabokra is jo?
ZoliMP
Szerintem igen, de próba szerencse, max leszeded.
Ha valamihez meg mondjuk kéne, hogy újat nyisson, white listre tudod tenni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 836
mac -> chomre -> felugro "olyan" tabok"

egy ido utan megjelennek a nem kivant tabok chrome-ban, amik eltunnek ha a kukikat es minden mas kitorolok.
Az okot nem tudni, mivel semmi olyan oldal nincs latogatva, talan a freemail?
Vmi otlet, hogy mit lehet , hogy megelozzem ezt?
ZoliMP
AdBlock?
warr_b
az a megnyilos tabokra is jo?
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
mac -> chomre -> felugro "olyan" tabok"

egy ido utan megjelennek a nem kivant tabok chrome-ban, amik eltunnek ha a kukikat es minden mas kitorolok.
Az okot nem tudni, mivel semmi olyan oldal nincs latogatva, talan a freemail?
Vmi otlet, hogy mit lehet , hogy megelozzem ezt?
ZoliMP
AdBlock?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 836
mac -> chomre -> felugro "olyan" tabok"

egy ido utan megjelennek a nem kivant tabok chrome-ban, amik eltunnek ha a kukikat es minden mas kitorolok.
Az okot nem tudni, mivel semmi olyan oldal nincs latogatva, talan a freemail?
Vmi otlet, hogy mit lehet , hogy megelozzem ezt?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Végül Redmi Note 8-at rendeltem 55 körül. Sima 8, nem T, nem Pro.
Elég lett volna a Note 7, de azt itthon már nem kapni, ilyesmit aliról, gearbestről meg hasonlókról meg nem volt kedvem rendelni, előreutalni ~50ezret meg várni egy hónapot.
warr_b
ha tudsz paypallal fizetni akkor nem gáz, mert ott van buyers protection
gearbest meg tomtop talán engedi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Végül Redmi Note 8-at rendeltem 55 körül. Sima 8, nem T, nem Pro.
Elég lett volna a Note 7, de azt itthon már nem kapni, ilyesmit aliról, gearbestről meg hasonlókról meg nem volt kedvem rendelni, előreutalni ~50ezret meg várni egy hónapot.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mostanság melyik telefont érdemes megvenni, ami fasza is, meg nem 150 ezer forint? 😆

A régi (Xiaomi Redmi S3) már vagy 4-5 éves, és már igen lassú, a 2/16 giga semmire se elég 😊
A céges egy Galaxy S8, mondjuk az egy nagyságrenddel jobb 😄

Sajnos már kurva nagy az összes, 6” alatt kb semmi nincs, de inkább már 6,5… :-/

Mivel eddig beváltak, valszeg maradnék a márkánál…

A sima Redmi 8 kb az alap most, 4/64-gyel 50-ből megvan, talán kevesebb is, ha utánamegy az ember

Note 8T kb 65e

Redmi 9 is 65e környéke

Note 9 már 85e magassága, de az már 4/128, igaz hatalmas, 6,5”…

Mi 9 Lite szintén 85 körül van, azt is dícsérték

Pocophone F1 dettó, az is saomi, kurva sok készülékük van, a fene se bírja már követni 😀

Mondjuk játszani nem játszanék rajta, se időm, se kedvem. Bírja az akksija, legyen normális kijelzője, lehessen gyorsan netezni vele és azért lehessen vele nem teljesen moslék képeket csinálni, kb ennyi lenne a kívánalom 😃
warr_b
 mobilarena.hu/index.html
jó olvasást 😊
NB2
Ó, ezen már túl vagyok 😃😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"