Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tech, mobil

19 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
120-150k kozott melyik most a legjobb elerheto laptop? egy realisan bearazott, megbizhato webshop elrhetoseggel(nyilvan egy mediamarkton a leheto legdragabb)

elore is koszontem. 😊
gaborik
milyen cél eleve? de amúgy a prohardvernek van egy ilyen topikja külön, követem, és vszeg használtat fognak neked ajánlani, mert ebben az árkategóriában nem nagyon van megfelelő minőségű.
csebi
ott a sláger a "használt üzleti"
mondjuk így, hogy laptop ez így kevés, tudni kéne ki mire használná, mert azt mondom, hogy pl egy idősebb szülőnek simán lehet találni ennyiért is laptopot
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 905 — Lucas Scott
120-150k kozott melyik most a legjobb elerheto laptop? egy realisan bearazott, megbizhato webshop elrhetoseggel(nyilvan egy mediamarkton a leheto legdragabb)

elore is koszontem. 😊
gaborik
milyen cél eleve? de amúgy a prohardvernek van egy ilyen topikja külön, követem, és vszeg használtat fognak neked ajánlani, mert ebben az árkategóriában nem nagyon van megfelelő minőségű.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
120-150k kozott melyik most a legjobb elerheto laptop? egy realisan bearazott, megbizhato webshop elrhetoseggel(nyilvan egy mediamarkton a leheto legdragabb)

elore is koszontem. 😊

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=4sjS030x4Ig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Sziasztok.
Kicsit hülye vagyok ehhez a témához ezért segitséget kérek inkább.
Venni szeretnék egy új routert ami lefedi az egész házat, hogy ne kelljen 6 millió erősitő. Viszont fogalmam nincs mitől nagyobb egy router hatótávja, hogy keressek rá? Esetleg tud-e ajánlani valaki valamilyen fajtát?
adamfaragoo
Esetleg ilyen is megoldás lehet, ha akciózol (asszem valami hűséget kell vállalni az olcsóhoz).
https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/keszulekbeallitasok/halozati-eszkozok/strong/telekom-wifi-extra-%E2%80%93-strong-mesh-extender-1600#hasznalat-es-beallitasok

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
@clbass
 www.youtube.com/watch?v=lrP5T6LrkPQ
ez sem tűnik rossz board-nak
van rajta 2 natív M.2 slot is


akit érdekel esetleg én magamnak ezt a cuccot raktam össze:
 wiki.odroid.com/odroid-xu4/software/omv_nas/eng/01_beginning#nas

még akarok venni 2x 2 v 3TB külső HDD-t
meg esetleg egy 5GHz routert

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Sziasztok.
Kicsit hülye vagyok ehhez a témához ezért segitséget kérek inkább.
Venni szeretnék egy új routert ami lefedi az egész házat, hogy ne kelljen 6 millió erősitő. Viszont fogalmam nincs mitől nagyobb egy router hatótávja, hogy keressek rá? Esetleg tud-e ajánlani valaki valamilyen fajtát?
adamfaragoo
mekkora a ház? milyen falak? hány szoba?
hol lenne a router?
a helyedbe lehet inkább egy erősítős rendszerben gondolkoznék, mert ami kellően erős az baromi drága
Negritis
+ alaprajz sem árt
JSanyo
Plusz a fal anyagszerkezete, a levegő pontos összetétele, egyéb routerek által gerjesztett interferenciatérkép... szóval a legegyszerűbb ha veszel egy nagyot és erőset.
Én huszonvalamennyiért vettem egyet, még lent, az utca tulóldalán se vált le róla a teló, lakáson belül öt falon is maximálisan áttolja a jelet.

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Sziasztok.
Kicsit hülye vagyok ehhez a témához ezért segitséget kérek inkább.
Venni szeretnék egy új routert ami lefedi az egész házat, hogy ne kelljen 6 millió erősitő. Viszont fogalmam nincs mitől nagyobb egy router hatótávja, hogy keressek rá? Esetleg tud-e ajánlani valaki valamilyen fajtát?
adamfaragoo
mekkora a ház? milyen falak? hány szoba?
hol lenne a router?
a helyedbe lehet inkább egy erősítős rendszerben gondolkoznék, mert ami kellően erős az baromi drága
Negritis
+ alaprajz sem árt

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Sziasztok.
Kicsit hülye vagyok ehhez a témához ezért segitséget kérek inkább.
Venni szeretnék egy új routert ami lefedi az egész házat, hogy ne kelljen 6 millió erősitő. Viszont fogalmam nincs mitől nagyobb egy router hatótávja, hogy keressek rá? Esetleg tud-e ajánlani valaki valamilyen fajtát?
adamfaragoo
mekkora a ház? milyen falak? hány szoba?
hol lenne a router?
a helyedbe lehet inkább egy erősítős rendszerben gondolkoznék, mert ami kellően erős az baromi drága

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 460
Sziasztok.
Kicsit hülye vagyok ehhez a témához ezért segitséget kérek inkább.
Venni szeretnék egy új routert ami lefedi az egész házat, hogy ne kelljen 6 millió erősitő. Viszont fogalmam nincs mitől nagyobb egy router hatótávja, hogy keressek rá? Esetleg tud-e ajánlani valaki valamilyen fajtát?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
ISP probéma is lehet, de ha alapból normális a neted akkor valszeg a cég korlátozza a vpn-t hogy mindenkit elbírjon
Negritis
Olyan vakon vagyok, hogy nem tudom mi az a IPS. VPN nelkul jol fut a net, vpn-nel a letoltes feltoltes arany leesik, elegge, de az oldalak viszonylag gyorsak.
Se baj, koszi a segitseget 😊
ZoliMP
Insternet Service Provider 😀
lényegében a telekom, invitel, upc ...
csak hosszú leírni és ehhez vagyok szokva 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 836
ISP probéma is lehet, de ha alapból normális a neted akkor valszeg a cég korlátozza a vpn-t hogy mindenkit elbírjon
Negritis
Olyan vakon vagyok, hogy nem tudom mi az a IPS. VPN nelkul jol fut a net, vpn-nel a letoltes feltoltes arany leesik, elegge, de az oldalak viszonylag gyorsak.
Se baj, koszi a segitseget 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Win 8.1 pro-t kéne aktiválnom. Valakinek van valami bejáratott módja rá?
Matthew99
persze, upgrade win10-re 😀
Negritis
Miért azt nem kell aktiválni?
Matthew99
 www.forbes.com/sites/gordonkelly/2020/02/04/how-to-upgrade-to-windows-10-for-free-in-2020/#2a162a1b75ff
Negritis
Kösz, de majd nem "háborús" időkben átgondolom az átállást win10-re. Most örülök, hogy minden megy ezen ahhoz, hogy ne kelljen a munkahely közelébe menni. A légysziaktiváld se nagyon zavar csak ha van valakinek egyszerű módszere azt szívesen veszem.
Matthew99
van vmi cracker program, de nem tudom hogy mi az
Negritis
Ezzel sikerült:
 youtu.be/UP2j9u1RAQs


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Win 8.1 pro-t kéne aktiválnom. Valakinek van valami bejáratott módja rá?
Matthew99
persze, upgrade win10-re 😀
Negritis
Miért azt nem kell aktiválni?
Matthew99
 www.forbes.com/sites/gordonkelly/2020/02/04/how-to-upgrade-to-windows-10-for-free-in-2020/#2a162a1b75ff
Negritis
Kösz, de majd nem "háborús" időkben átgondolom az átállást win10-re. Most örülök, hogy minden megy ezen ahhoz, hogy ne kelljen a munkahely közelébe menni. A légysziaktiváld se nagyon zavar csak ha van valakinek egyszerű módszere azt szívesen veszem.
Matthew99
van vmi cracker program, de nem tudom hogy mi az

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Win 8.1 pro-t kéne aktiválnom. Valakinek van valami bejáratott módja rá?
Matthew99
persze, upgrade win10-re 😀
Negritis
Miért azt nem kell aktiválni?
Matthew99
 www.forbes.com/sites/gordonkelly/2020/02/04/how-to-upgrade-to-windows-10-for-free-in-2020/#2a162a1b75ff
Negritis
Kösz, de majd nem "háborús" időkben átgondolom az átállást win10-re. Most örülök, hogy minden megy ezen ahhoz, hogy ne kelljen a munkahely közelébe menni. A légysziaktiváld se nagyon zavar csak ha van valakinek egyszerű módszere azt szívesen veszem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Win 8.1 pro-t kéne aktiválnom. Valakinek van valami bejáratott módja rá?
Matthew99
persze, upgrade win10-re 😀
Negritis
Miért azt nem kell aktiválni?
Matthew99
 www.forbes.com/sites/gordonkelly/2020/02/04/how-to-upgrade-to-windows-10-for-free-in-2020/#2a162a1b75ff

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Win 8.1 pro-t kéne aktiválnom. Valakinek van valami bejáratott módja rá?
Matthew99
persze, upgrade win10-re 😀
Negritis
Miért azt nem kell aktiválni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Win 8.1 pro-t kéne aktiválnom. Valakinek van valami bejáratott módja rá?
Matthew99
persze, upgrade win10-re 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Win 8.1 pro-t kéne aktiválnom. Valakinek van valami bejáratott módja rá?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
ISP probéma is lehet, de ha alapból normális a neted akkor valszeg a cég korlátozza a vpn-t hogy mindenkit elbírjon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyon egyszeru kerdes jon.
A netem sokkal lassabb lesz mikor a ceges vpn-re csatlakozok.Router hiba vagy a vpn ennyit enged mert mindenki ezen log a home office miatt?
ZoliMP
Ha tudod kösd össze utp kábellel, ne a wifit használd, nekem ez segített valamelyest.
warr_b
Rendben, koszi 😊 szoval a tulterhelt vpn okozza a nagy lassulast.
ZoliMP
Occam beretvája 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 836
Nagyon egyszeru kerdes jon.
A netem sokkal lassabb lesz mikor a ceges vpn-re csatlakozok.Router hiba vagy a vpn ennyit enged mert mindenki ezen log a home office miatt?
ZoliMP
Ha tudod kösd össze utp kábellel, ne a wifit használd, nekem ez segített valamelyest.
warr_b
Rendben, koszi 😊 szoval a tulterhelt vpn okozza a nagy lassulast.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nagyon egyszeru kerdes jon.
A netem sokkal lassabb lesz mikor a ceges vpn-re csatlakozok.Router hiba vagy a vpn ennyit enged mert mindenki ezen log a home office miatt?
ZoliMP
Ha tudod kösd össze utp kábellel, ne a wifit használd, nekem ez segített valamelyest.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 836
Nagyon egyszeru kerdes jon.
A netem sokkal lassabb lesz mikor a ceges vpn-re csatlakozok.Router hiba vagy a vpn ennyit enged mert mindenki ezen log a home office miatt?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Ötletek arra, hogy adott egy Huawei Band 2 pro okosóra. Van otdoor run, meg indoor run. Outdoor használ GPS-t. Ellenben lemerül két óra alatt így, ha be van nyomva. Indoor run pedig kb. a dupláját méri a lefutott távnak ha kint használom és nem bent padon. Nem lehet kikapcsolni valahogyan a GPS-t, nem tudjátok? Neten nem találtam okos dolgokat róla. 😕