Tenisz

15 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Fucso: 0-2. Basszus. Pedig azt hittem, könnyebb lesz, mint Dimitrov ellen.
nagylaza
Tartottam tőle ugyan az mint múlthéten, nagy győzelem Dimitrov ellen aztán sima kipotty.... de még hátha...
dande
Elvesztett adogatás... Francba, ez így eléggé reménytelen...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fucso: 0-2. Basszus. Pedig azt hittem, könnyebb lesz, mint Dimitrov ellen.
nagylaza
Tartottam tőle ugyan az mint múlthéten, nagy győzelem Dimitrov ellen aztán sima kipotty.... de még hátha...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Fucso: 0-2. Basszus. Pedig azt hittem, könnyebb lesz, mint Dimitrov ellen.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 954 — nabege2@yahoo.com
Kizárták Babosékat 😕
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Ez hatalmas győzelem volt, 5 szettes meccseken eddig nem Marci szokott lenni összeszedettebb fejben/fizikálisan... 😊
somoskovig
Fejben most is szar volt sajna, fizikálisan viszont patent, Dimitrovon meg meglátszott a korona 😀
Másik ágról kihullott Millman, így a haverjával Tiafoeval játszik. Nyerhető lesz az is.
eaglesmcnabb
A negyedik szettben (amiben már a meccsben maradásért játszott) kétszer is brékhátrányból jött vissza úgy, hogy mikor először vette vissza, utána ismét egyből brékelt a bolgár. Sokan összeestek voltak, de ezután nemcsak kiegyenlített, hanem leütötte a pályáról Dimitrovot. Nekem ez azt mutatja, hogy Marci rendben volt fejben. De az is biztos, hogy fizikálisan is ellenfele fölé nőtt.

Music City Miracle
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Fucsovics (2 hét alatt másodszor) legyőzte a 14. kiemelt Dimitrovot 5 szettben! Bravó!
iktriad
Sajna, belealudtam (még nem álltam át NFL-üzemmódra), de amíg tudtam nézni, kifejezetten tetszett, amit láttam. Csatlakozom a bravóhoz!
nagylaza
csak kicsit jobb százalékkal kellene kihasználnia a bréklabdákat.
slowmotion
Szó se róla, ez igaz. Kapartam magam. (Az első három szettet láttam.)
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ez hatalmas győzelem volt, 5 szettes meccseken eddig nem Marci szokott lenni összeszedettebb fejben/fizikálisan... 😊
somoskovig
Fejben most is szar volt sajna, fizikálisan viszont patent, Dimitrovon meg meglátszott a korona 😀
Másik ágról kihullott Millman, így a haverjával Tiafoeval játszik. Nyerhető lesz az is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 606 — Bla, bla, bla
Fucsovics (2 hét alatt másodszor) legyőzte a 14. kiemelt Dimitrovot 5 szettben! Bravó!
iktriad
Sajna, belealudtam (még nem álltam át NFL-üzemmódra), de amíg tudtam nézni, kifejezetten tetszett, amit láttam. Csatlakozom a bravóhoz!
nagylaza
Bakker én is!🤪 Erre reggel a szokásos procedúra alatt egyből nyitottam a netet ééss tessék... BRAVO!!!👍



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Fucsovics (2 hét alatt másodszor) legyőzte a 14. kiemelt Dimitrovot 5 szettben! Bravó!
iktriad
Sajna, belealudtam (még nem álltam át NFL-üzemmódra), de amíg tudtam nézni, kifejezetten tetszett, amit láttam. Csatlakozom a bravóhoz!
nagylaza
csak kicsit jobb százalékkal kellene kihasználnia a bréklabdákat.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kis színes. Annak is vannak előnyei, hogy nincsenek nézők. Így kristálytisztán lehetett hallani, hogy "nem igaz, bazmeg, nem igaz".
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Fucsovics (2 hét alatt másodszor) legyőzte a 14. kiemelt Dimitrovot 5 szettben! Bravó!
iktriad
Sajna, belealudtam (még nem álltam át NFL-üzemmódra), de amíg tudtam nézni, kifejezetten tetszett, amit láttam. Csatlakozom a bravóhoz!
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Ez hatalmas győzelem volt, 5 szettes meccseken eddig nem Marci szokott lenni összeszedettebb fejben/fizikálisan... 😊

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 693 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fucsovics (2 hét alatt másodszor) legyőzte a 14. kiemelt Dimitrovot 5 szettben! Bravó!
iktriad
Mutatja a példát focistáknak hogy kell bolgárokat verni 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fucsovics (2 hét alatt másodszor) legyőzte a 14. kiemelt Dimitrovot 5 szettben! Bravó!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Hajrá Marci!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most nézem csak, hogy se Fedo se Rafa nincs a US Openen. 😕
alatriste
Persze, hadd nyerjen akadálytalanul Gyokovics 😡


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 606 — Bla, bla, bla
Közben meg, Hajrá Marci!
 www.nemzetisport.hu/tenisz/us-open-fucsovics-marton-hugo-dellien-eloben-az-nso-n-2781241



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most nézem csak, hogy se Fedo se Rafa nincs a US Openen. 😕


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
Andy Murray sose volt igazán szimpatikus, de amit az utóbbi időben művel az hihetetlen és nem lehet nem szurkolni neki.

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
 444.hu/2020/08/30/mero-dobbenet-25-milliardot-ad-a-kormany-a-tenisz-szovetsegnek-ami-35-milliarddal-nem-tud-elszamolni
Zseniális, erre nincsenek szavak... 😀
Beki
Talán annyi, hogy nem 25 milliárdot, mint a link címében van, hanem 2,5 milliárdot, ahogy a cikkben is írják.

Egyébkent meg, ha van egy egyébként számodra szükséges szervezet, aminek kell pénz a működéséhez, és a te dolgod ezt biztosítani, csak azért mert az előző vezetés sikkasztott, még kell adnod a működésére miközben a személyi felelősöket felelősségre vonod, mivel a szervezet működése számodra fontos. Nem magát a szervezetet kell büntetned, hanem a sikkasztót.
Sobri Jóska
És 3,5 milliárddal nem tudnak elszámolni, ha már pontositunk... 😊

Az meg a másik kérdés, hogy mi a pék f*szara kell egy tenisszovetsegnek ekkora költségvetés egyáltalán.
somoskovig
Tőlem hiába kérdezed. 😊
Valahol valakik szerint ennyi kell.
És ezek a valakik valahol el tudták érni, hogy az állami költségvetésben legyen ennek fedezete.
Ha én pl. csinálnék egy hazai csocsó- vagy egy kritkett-szövetséget, nem tudnám elérni, hogy legyen ekkora költségvetés, pláne államilag megtámogatva. Így az okot nem tudom, csak azt, amit írtam, hogy ha már ekkora, akkor ha ezt elsikkasztják, akkor legitim megoldás a visszapótlása, és megpróbálni utánamenni a hiányzó összegnek. Ami nyilván nem lesz mg, de ez irreleváns a visszapótlás szükségessége/szükségtelensége megítélésében.

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
 444.hu/2020/08/30/mero-dobbenet-25-milliardot-ad-a-kormany-a-tenisz-szovetsegnek-ami-35-milliarddal-nem-tud-elszamolni
Zseniális, erre nincsenek szavak... 😀
Beki
Talán annyi, hogy nem 25 milliárdot, mint a link címében van, hanem 2,5 milliárdot, ahogy a cikkben is írják.

Egyébkent meg, ha van egy egyébként számodra szükséges szervezet, aminek kell pénz a működéséhez, és a te dolgod ezt biztosítani, csak azért mert az előző vezetés sikkasztott, még kell adnod a működésére miközben a személyi felelősöket felelősségre vonod, mivel a szervezet működése számodra fontos. Nem magát a szervezetet kell büntetned, hanem a sikkasztót.
Sobri Jóska
És 3,5 milliárddal nem tudnak elszámolni, ha már pontositunk... 😊

Az meg a másik kérdés, hogy mi a pék f*szara kell egy tenisszovetsegnek ekkora költségvetés egyáltalán.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
 444.hu/2020/08/30/mero-dobbenet-25-milliardot-ad-a-kormany-a-tenisz-szovetsegnek-ami-35-milliarddal-nem-tud-elszamolni
Zseniális, erre nincsenek szavak... 😀
Beki
Talán annyi, hogy nem 25 milliárdot, mint a link címében van, hanem 2,5 milliárdot, ahogy a cikkben is írják.

Egyébkent meg, ha van egy egyébként számodra szükséges szervezet, aminek kell pénz a működéséhez, és a te dolgod ezt biztosítani, csak azért mert az előző vezetés sikkasztott, még kell adnod a működésére miközben a személyi felelősöket felelősségre vonod, mivel a szervezet működése számodra fontos. Nem magát a szervezetet kell büntetned, hanem a sikkasztót.
Sobri Jóska
Nyilván hülyén jön ki h így van az URLben, de jogos. 😀
Nagy kár h az általad leírt büntetés nem fog megvalósulni valószínűleg.
Beki
Lehet. De az a szövetség működőképességétől független dolog.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 444.hu/2020/08/30/mero-dobbenet-25-milliardot-ad-a-kormany-a-tenisz-szovetsegnek-ami-35-milliarddal-nem-tud-elszamolni
Zseniális, erre nincsenek szavak... 😀
Beki
Talán annyi, hogy nem 25 milliárdot, mint a link címében van, hanem 2,5 milliárdot, ahogy a cikkben is írják.

Egyébkent meg, ha van egy egyébként számodra szükséges szervezet, aminek kell pénz a működéséhez, és a te dolgod ezt biztosítani, csak azért mert az előző vezetés sikkasztott, még kell adnod a működésére miközben a személyi felelősöket felelősségre vonod, mivel a szervezet működése számodra fontos. Nem magát a szervezetet kell büntetned, hanem a sikkasztót.
Sobri Jóska
Nyilván hülyén jön ki h így van az URLben, de jogos. 😀
Nagy kár h az általad leírt büntetés nem fog megvalósulni valószínűleg.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
 444.hu/2020/08/30/mero-dobbenet-25-milliardot-ad-a-kormany-a-tenisz-szovetsegnek-ami-35-milliarddal-nem-tud-elszamolni
Zseniális, erre nincsenek szavak... 😀
Beki
Talán annyi, hogy nem 25 milliárdot, mint a link címében van, hanem 2,5 milliárdot, ahogy a cikkben is írják.

Egyébkent meg, ha van egy egyébként számodra szükséges szervezet, aminek kell pénz a működéséhez, és a te dolgod ezt biztosítani, csak azért mert az előző vezetés sikkasztott, még kell adnod a működésére miközben a személyi felelősöket felelősségre vonod, mivel a szervezet működése számodra fontos. Nem magát a szervezetet kell büntetned, hanem a sikkasztót.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 444.hu/2020/08/30/mero-dobbenet-25-milliardot-ad-a-kormany-a-tenisz-szovetsegnek-ami-35-milliarddal-nem-tud-elszamolni
Zseniális, erre nincsenek szavak... 😀