TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Milyen fura, hogy pont a párbaj előtt egy nappal nyilt ki a csipája. Elég szánalmas. Éva legalább hetek óta ilyen idióta 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
a nap két embere az a két nigró security 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
de csíra ez a gyerek te jóég
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Gyerekek, én sírva röhögök ennek a nyámnyilának a "húdefaszacsávó" vagyok előadásán. 😂
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
csávóra szavaz egész görögorszag
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Gina az mióta van ilyen jóban a göröggel? Csak én érzem megjátszásnak a csaj viselkedését.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Éva szerelmes Olivérbe. Mi ez a két gorilla? 😀

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
bazmeg fekák 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Arisztotelész bazeg azthiszi valamire boxmeccsre megy ki 😀JayB
Ja bazeg. Azt hiszi, hogy a párbajon lesz valami esélye is, hogy forditson a dolgon.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Arisztotelész bazeg azthiszi valamire boxmeccsre megy ki 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
de.

egyébként Leonyid mai kifakadása tetszett, kár, hogy csak most jött elő belőle az állat.
hajrá őHöri
Rájött, h kéne vmit csinálni, h rá szavazzanak az emberek a párbajon. Elég mű volt, megjátszotta az egészet, próbált kemény lenni, de nem ment neki. Sztem gyökér az a gyerek :rolleyes:Duff
gyökérnek gyökér, de ha évike visszamegy akkor olyan szinten meg lesz magával elégedve, mint még soha, erre pedig nem vagyok kíváncsi 😛Höri
Szavazz 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy ezek nem unják magukat halálra?tenorx
de.

egyébként Leonyid mai kifakadása tetszett, kár, hogy csak most jött elő belőle az állat.
hajrá őHöri
Rájött, h kéne vmit csinálni, h rá szavazzanak az emberek a párbajon. Elég mű volt, megjátszotta az egészet, próbált kemény lenni, de nem ment neki. Sztem gyökér az a gyerek :rolleyes:Duff
gyökérnek gyökér, de ha évike visszamegy akkor olyan szinten meg lesz magával elégedve, mint még soha, erre pedig nem vagyok kíváncsi 😛

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Amúgy ezek nem unják magukat halálra?tenorx
de.

egyébként Leonyid mai kifakadása tetszett, kár, hogy csak most jött elő belőle az állat.
hajrá őHöri
Rájött, h kéne vmit csinálni, h rá szavazzanak az emberek a párbajon. Elég mű volt, megjátszotta az egészet, próbált kemény lenni, de nem ment neki. Sztem gyökér az a gyerek :rolleyes:
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Fúú régi szép Idők Bár 1-el. Az más világ volt, főleg akkor alig volt pár embernek netje nem hogy szélessávú, lassabban áramoltak a hírek. Az újdonság varázsa volt, persze azt is mindenki nézte.
De azért Napsugár kedvenc volt.. Na ő tipikusan az a magába forduló, búsulva ücsörgő csaj volt, de mégis rajongtak érte. Tigris volt a győztes ha jól emlékszem, Zoli meg a rossz fiú.
De kár, hogy annyira eltűntek, aztán jött a Bár2 ami totális csőd volt.
Az 1 remek reality volt, folyamatos dohányzás, italozás a végére mintha saját apjuk lettek volna annyira belefáradtak, mellette meg a munka.

A mai kiszavazón sztem az Éva marad benn, mert a görög karaktere kevés ide.
Viszont Rata írta korábban, hogy az eyecandy Anikó-nak van egy felnőttfilmes alteregója, ő rá azért kíváncsi lennék/lennénk link ügyileg.

Ez a Gina is egy szép "sütemény", mik ki nem derülnek róla vállalkozó a bemutatófilmjében, szerető feleség bla bla. Ráadásul drogos is. Mi kell még talán hegesztenek a Villában is persze az RTL mindent tudott, minő véletlen.

Néhány kép a hölgyről:

http://www.sonline.hu/galeria/7566



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy ezek nem unják magukat halálra?
A Bár azért volt jó, mert ott legalább dolgoztak (igen, rohadt fiatal voltam, de Anya imádta 😛 ), meg legalább a BBben is voltak feladatok, nem ilyen luxusbörtön volt, mint a VV.tenorx
Pont erről beszélgettünk ma mi is hogy mi már kupakokból, meg a szemétből oylan társasokat csináltunk volna, meg cappys kupakból gombfocit meg mit tudom én Eltudnák magukat foglalni, csak egyszerűbb rinyálni. Mondjuk ebből a szempontból a csocsóval jobban jártak volna, ezt a korizást nem nagyon értem hogy akarják oda kivitelezni.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Danna: levágós, de azért mivel veled talán mondhatom jóban vagyok így azért tekintettel voltam. viszont lebuktál hogy olvasod a topikot 😛

konqueror
mondhatod. 😉
nem tagadtam, a múltkor is írtam! 😛

Sztem kétség sincs afelől h Éva fog visszamenni, gyak Lilucska egyfolytában a s.ggét nyalta a mai műsorban. 😀Danna
Bármilyen férfi-nő konfliktus van,Lilu a nőnek ad igazad.Bazzani
Én úgy emlékszem az Anikó versus Alekosz ütközetben Alekosz mellett volt, de őszintén szólva lehet nem jól rémlik 😊 Meg mondjuk az az eset elég egyértelmű is volt.

De ha már szóba hoztam, arra még azért kíváncsi vagyok, hogy pár nap múlva azért felhozzák-e mégegyszer 😀 Mondjuk egy Alekosz véletlenül pofánbassza Lacit, pedig igazából Kristófot akarta, aki nem ment bele a hármasba, és elhajolt az ütés elől, mire Laci bedühödik, majd az ideges nézés után kimegy és üvöltözik a szaunával, majd a következő kiszavazáson felhozzák, hogy nem-e akkori sérelem maradt benne, amikor Alekosz fellökte, és nézzük meg a videót, amiről mi a véleménye Szandikának, és nézzük akkor már meg miért is volt a fellökés, ami igazából nem lehet-e, hogy az alapkonfliktusát okozta az Olivér-Zsuzsa problémának, amit nézzünk meg, majd miután Kristóf erről elmondta a véleményét a titokszobában Giginek, kérdezzük meg, vajon Erzsi lecumizná-e Alekosz puszta rosszindulatból, vagy kedvessége miatt inkább beajánlja Gigi testvérénél, Bécinél, akinek az anyukája szomorkodva nézi a műsort, mert olyan fiút képzelt el a lánya mellé, aki nem mutogatta még a faszát másoknak, úgy, mint Erzsi, vagy Zsuzsi.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy ezek nem unják magukat halálra?tenorx
de.

egyébként Leonyid mai kifakadása tetszett, kár, hogy csak most jött elő belőle az állat.
hajrá ő

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Amúgy ezek nem unják magukat halálra?
A Bár azért volt jó, mert ott legalább dolgoztak (igen, rohadt fiatal voltam, de Anya imádta 😛 ), meg legalább a BBben is voltak feladatok, nem ilyen luxusbörtön volt, mint a VV.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bóklásztam a youtubon és kezembe akadt ez a szám
http://www.youtube.com/watch?v=baurmYHPhqQ&feature=related

amiről eszembe jutott az egyetlen reality amit tényleg szerettem. a BÁR első része. Messze a legjobb arcok voltak benne és abszolút nem volt megjátszott retek. nagyon jó kis muffok voltak benne és mindenki alkesz volt egyfolytában 😊haromt
hé, te itt? hát nem szégyelled magad? 😛
Egyébként a BÁR 1-et én is nagyon bírtam ^^

Amúgy én azt vettem észre, hogy a VV házban valami kurvaretek tv lehet, mert az összes bejelentkezés első percei azzal telnek, hogy
"Hallotok?
Nem.
Na és most?
Nem.
Na hangosítottunk, mostmár jó?
Nem.
Na mindjárt jó lesz.
Nem hallunk.
Na most jó?
Nagyjából.
Akkor hajrá..."

Ezen kívül egyébként az intelligencia túltengésbe belefájdul már a fejem. Olivér helyében a "Hogy kell írni, hogy hagyd?" kérdésre egy halk "Aztakurvabazmeg" kíséretében kisétáltam volna egy cigire meg egy ciánkapszulára.

Amúgy egy féle karaktert nagyon hiányolok. Van ugye a macsó, a mackós apafigura, a kigyúrt félbuzi, a kigyúrt enrikeigléziászbuzi, a kisfiús gyökér, a rosszfiús-bepofázós, a butapicsa, a szendepicsa, a hisztiskurva, az idiótakurva, az idegbetegkurva, no meg a habedühödökapasimmindenkitkinyírkurva, de nincs egy igazi, sarokbansíró mély depressziós köcsög/picsa. Egy igazi, állandóan pesszimista depressziós, siránkozó, igaz magyar ember hiányzik nekem nagyon, hogy teljes legyen a társadalommintázat. No de sebaj, legalább az ego leveri a háztetőt mindenkinél ^^
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"hogy kell írni azt, hogy maradj?"

"és azt, hogy hagyd?"konqueror
hadjd

maragyly

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Danna: levágós, de azért mivel veled talán mondhatom jóban vagyok így azért tekintettel voltam. viszont lebuktál hogy olvasod a topikot 😛

konqueror
mondhatod. 😉
nem tagadtam, a múltkor is írtam! 😛

Sztem kétség sincs afelől h Éva fog visszamenni, gyak Lilucska egyfolytában a s.ggét nyalta a mai műsorban. 😀Danna
Bármilyen férfi-nő konfliktus van,Lilu a nőnek ad igazad.

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Danna: levágós, de azért mivel veled talán mondhatom jóban vagyok így azért tekintettel voltam. viszont lebuktál hogy olvasod a topikot 😛

konqueror
mondhatod. 😉
nem tagadtam, a múltkor is írtam! 😛

Sztem kétség sincs afelől h Éva fog visszamenni, gyak Lilucska egyfolytában a s.ggét nyalta a mai műsorban. 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Konq linkeli itt a több hetes old dolgokat 😀
http://valovilag4.info/
Minden fentvan rögtön 😀tenorx
10/X: kóstolgatsz? 😉

Danna: levágós, de azért mivel veled talán mondhatom jóban vagyok így azért tekintettel voltam. viszont lebuktál hogy olvasod a topikot 😛

Jay B: :cool:konqueror
Najóvanbaszdmeg,engem kihagytál.
Pedig én csak magamat adom.Bazzani
ne tedd rám a jelet :rolleyes:

koripálya wins, nyilván a zakózó Sandyka jobban növeli a nézettséget, csak nehogy valaki kettős lábszárcsonttörést használjon a kijutásra
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kristóf: "Aki ebben a kib@szott bolondokházában nyerni fog, attól nem sajnálom..."

Alekosz az elalvás előtt nem sokkal: "Jó volt ez a görög est..." 😂 😂

Jorgosz elszólta magát (elvileg nem tudják mikor van párbaj): "na majd holnap lerendezzük! izé...majd amikor a párbaj lesz!"
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Konq linkeli itt a több hetes old dolgokat 😀
http://valovilag4.info/
Minden fentvan rögtön 😀tenorx
10/X: kóstolgatsz? 😉

Danna: levágós, de azért mivel veled talán mondhatom jóban vagyok így azért tekintettel voltam. viszont lebuktál hogy olvasod a topikot 😛

Jay B: :cool:konqueror
Najóvanbaszdmeg,engem kihagytál.
Pedig én csak magamat adom.