TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Egy vöröslámpás negyedes csajnak a napi 5 menetnek meg kell lennie ha jót akar magának, az 1825 fűrész/év=Szandika még szűz
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Ez hogy jött ki?zinedine5
Egyszerűen: kivonod a húszból a tizennégyet, megszorzod ötvenkettővel, majd ezzel a számmal elosztod a hatvanat. Az annyi mint kettőfüligjimmy
azóta editálvakonqueror
ja, így ok.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez hogy jött ki?zinedine5
Egyszerűen: kivonod a húszból a tizennégyet, megszorzod ötvenkettővel, majd ezzel a számmal elosztod a hatvanat. Az annyi mint kettőfüligjimmy
azóta editálvakonqueror
600 :o Az nem kevés. Mikor volt ideje enni meg aludni?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Zordddal kiszámoltuk, hogy ha 14 éves kora óta aktívkodik akkor ez átlag két fő/hét, de hát nyilván voltak forróbb nyári hetek amikor nem volt megállás
konqueror
Ez hogy jött ki?zinedine5
Egyszerűen: kivonod a húszból a tizennégyet, megszorzod ötvenkettővel, majd ezzel a számmal elosztod a hatvanat. Az annyi mint kettőfüligjimmy
azóta editálva
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Zordddal kiszámoltuk, hogy ha 14 éves kora óta aktívkodik akkor ez átlag két fő/hét, de hát nyilván voltak forróbb nyári hetek amikor nem volt megállás
konqueror
Ez hogy jött ki?zinedine5
így utólag visszagondolva fogalmam sincs 😀 de az eredményre tisztán emlékszem 😛

ja szerkesztés, elírtam az eredetiben, hatszáz volt az a hatvan 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
pm ládám üres és várja jelentkezésedJayB
ujjamból vetted ki a betűt 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Zsófi és Szandika 20 éves, Anikó meg 21, nekik még nem sok idejük volt felfedeztetni magukat 😀Höri
Szandikát sztem már ígyis végigkúrta Magyarország összes pénzesebb embereHurka
Szandika saját bevallása szerint 60 férfival volt. viszonyításképp: Barney Stinson 200nál járt a negyedik évad végén 😀

Zordddal kiszámoltuk, hogy ha 14 éves kora óta aktívkodik akkor ez átlag két fő/hét, de hát nyilván voltak forróbb nyári hetek amikor nem volt megállás

Zsófira én első hete után mondtam, hogy tipikusan az a karakter, aki pityeregve áll apja elé, és szabadkozik, hogy "ártatlan modellkedésnek indult az egész" (mindig annak indul 😛 )

Anikónak meg most indul be az élet majd, de biztonság kedvéért a bajai embereim megkérdem, hátha van róla valami lucskos házivideókonqueror
pm ládám üres és várja jelentkezésed
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Zordddal kiszámoltuk, hogy ha 14 éves kora óta aktívkodik akkor ez átlag két fő/hét, de hát nyilván voltak forróbb nyári hetek amikor nem volt megállás
konqueror
Ez hogy jött ki?
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nah eddig a Zsófiról nem derült ki semmi, de ha utána járunk lehet valami 100%Teen Anal Attack vol.12 előkerül...Hanni
Zsófi és Szandika 20 éves, Anikó meg 21, nekik még nem sok idejük volt felfedeztetni magukat 😀Höri
Szandikát sztem már ígyis végigkúrta Magyarország összes pénzesebb embereHurka
Szandika saját bevallása szerint 600 férfival volt. viszonyításképp: Barney Stinson 200nál járt a negyedik évad végén 😀

Zordddal kiszámoltuk, hogy ha 14 éves kora óta aktívkodik akkor ez átlag két fő/hét, de hát nyilván voltak forróbb nyári hetek amikor nem volt megállás

Zsófira én első hete után mondtam, hogy tipikusan az a karakter, aki pityeregve áll apja elé, és szabadkozik, hogy "ártatlan modellkedésnek indult az egész" (mindig annak indul 😛 )

Anikónak meg most indul be az élet majd, de biztonság kedvéért a bajai embereim megkérdem, hátha van róla valami lucskos házivideó
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Bazzeg nemigaz, hogy csak kurvák vannak a házban 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Nah eddig a Zsófiról nem derült ki semmi, de ha utána járunk lehet valami 100%Teen Anal Attack vol.12 előkerül...Hanni
Zsófi és Szandika 20 éves, Anikó meg 21, nekik még nem sok idejük volt felfedeztetni magukat 😀Höri
Szandikát sztem már ígyis végigkúrta Magyarország összes pénzesebb embere
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nah eddig a Zsófiról nem derült ki semmi, de ha utána járunk lehet valami 100%Teen Anal Attack vol.12 előkerül...Hanni
Zsófi és Szandika 20 éves, Anikó meg 21, nekik még nem sok idejük volt felfedeztetni magukat 😀

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nah eddig a Zsófiról nem derült ki semmi, de ha utána járunk lehet valami 100%Teen Anal Attack vol.12 előkerül...Hanni
Laciról meg jófajta NDK-s 18+os 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nah eddig a Zsófiról nem derült ki semmi, de ha utána járunk lehet valami 100%Teen Anal Attack vol.12 előkerül...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi lehetett a nőknél az első kérdés a jelentkezési lapon?

Ön volt prostituált?
Ha a válasz nem,akkor köszönjük hazamehet.Bazzani
Kivételt képez a

- nem, de szeretnék.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/22/hivatasos_kurva_volt_a_villa_asszonya/vadibandi
ennek fényében Alekosznak is könnyebb dolga leszkonqueror
Meg is lepődtem volna,ha nem derül ki semmi róla.
Mi lehetett a nőknél az első kérdés a jelentkezési lapon?

Ön volt prostituált?
Ha a válasz nem,akkor köszönjük hazamehet.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Éva érdekes karakter, kár lenne kivágni. Amúgy mi az a betegség amiről mindig beszélnek nála? Sobri jelentkez! 😀JayB
klausztrofóbiás. ha leengedik a redőnyt ami az udvart eltakarja, akkor bepánikol.
de lehet másik pánikbetegsége van, de ez feltűnt már.Höri
mikre nem figyelsz
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/22/hivatasos_kurva_volt_a_villa_asszonya/vadibandi
ennek fényében Alekosznak is könnyebb dolga lesz
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Éva érdekes karakter, kár lenne kivágni. Amúgy mi az a betegség amiről mindig beszélnek nála? Sobri jelentkez! 😀JayB
klausztrofóbiás. ha leengedik a redőnyt ami az udvart eltakarja, akkor bepánikol.
de lehet másik pánikbetegsége van, de ez feltűnt már.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Éva érdekes karakter, kár lenne kivágni. Amúgy mi az a betegség amiről mindig beszélnek nála? Sobri jelentkez! 😀JayB
tudathasadás gondolom 😀 kettőből négy embert ez sújt
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/22/hivatasos_kurva_volt_a_villa_asszonya/




több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Éva érdekes karakter, kár lenne kivágni. Amúgy mi az a betegség amiről mindig beszélnek nála? Sobri jelentkez! 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Éva ha visszamegy, 2 hét múlva kirakják megintHöri
szerintem ez jelenleg még megjósolhatatlan, hogy a következő utáni duelre kit savaznak kikonqueror
sokáig nem fogja húzni

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Éva ha visszamegy, 2 hét múlva kirakják megintHöri
szerintem ez jelenleg még megjósolhatatlan, hogy a következő utáni duelre kit savaznak ki
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Éva ha visszamegy, 2 hét múlva kirakják megint