NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Baszki, ez a kép rohadt jó! 😀 Én egyébként jobban bírtam volna ha a házaspár hím tagját viszi, akkor Alekosz rámehetett volna az asszonyra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Bruschi85
Bazz 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Remek ez a topic nincs az ember Tv és net közelben és mindig mindent tud.
Zajlanak az események, Vastag Csabi nyeremény útjának lehet, hogy annyi lesz 😂
Jobban járt volna a Corvin sétányon egy lakással a lóvé meg a kocsi mellett.
Nagyon korrektül nyilatkozott Norbi is, hogy csak a pénzt bukta mert a show most fog kezdődni mindenkinek.

Közben meg olvasom, hogy Zsuzskát kidobták...
A képeket látva dolgoztak rajta rendesen, de nem baj mehet vissza keményen dolgozni.
Nem tudom mennyire volt megrendezett, de már korábban is azt harsogta, hogy ki akar menni akár a kupolán át sikerült neki



Mondjuk nem meglepő, rohadtul irritáló volt a kezdetektől, jó lenne ha végre egy bombanő kerülne be. Nem egy élmény hostess, kerülne be mert Kari Kata és Lévai Adrinak is helye lenne benn (már ha a Playboy engedi).
Bár most vannak az előzetesen tervezett létszámnál 14 fő.

Ezt a csicska Leót választotta, aki kinn is fog marad. Gombit nem merik választani mert ő fodrász a vetkőzés mellett és ki csinálná akkor ezeket a remek frizurákat 😀 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
OMG 😀 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
LOL
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Photoshop Über Alles






http://www.playboy.hu/playboy_vilaga/12073_marki_zsuzsi.html
Márki Zsuzsi céljai: Egy szép család két gyerekkel (1 fiú, 1 lány). Műsorvezető szeretne lenni egy laza, beszélgetős műsorban, de a színészi pálya is vonzza.
MUHAHA

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor lenne számomra is nagy játékos, ha nem a gyengékkel kezdene. Danna
15-en voltak bent, semmi értelme belemenni a keménykedésbe hogyha a hulladékot is ki lehet szórni.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Leonidasz faterja de kutya, Arisztotelész 😂
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
klasszikusokat csak pontosan, ha kérhetem.gabtsi
nem idézet volt, csak nyomatékosítottam, hogy az RTL+Nézők elnyomják TOP3-ba.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alekosz minden esetben Top 3 lesz 😀shawnka
Mindig minden körülmények között?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
klasszikusokat csak pontosan, ha kérhetem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Éva ugye védett lesz, Zsuzsi adiigra már rég valami sejk faszán lovagol, Alekosz most nyeregben van, többiek meg elvannak egymással. Talán Zsófi a szürkesége miatt.JayB
Hát addig történhetnek még olyan dolgok amik megváltoztatják a kimenetelt, de szerintem Alekosz lesz a kövi 😕 😕 😕Hanni
Alekosz minden esetben Top 3 lesz 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Éva ugye védett lesz, Zsuzsi adiigra már rég valami sejk faszán lovagol, Alekosz most nyeregben van, többiek meg elvannak egymással. Talán Zsófi a szürkesége miatt.JayB
Hát addig történhetnek még olyan dolgok amik megváltoztatják a kimenetelt, de szerintem Alekosz lesz a kövi 😕 😕 😕
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Már várom h a párbaj végén közöljék Leokával h haza kell mennie, ő meg: - Nee, Nee Nem szabad 😀Farky
besírtam 😂
szerintem elkönyvelhetjük h leo mehet haza
következő kiválasztás mikor lesz? kíváncsi vagyok ki lesz a következő zöldkendős most még tippem sincskristof
Éva ugye védett lesz, Zsuzsi adiigra már rég valami sejk faszán lovagol, Alekosz most nyeregben van, többiek meg elvannak egymással. Talán Zsófi a szürkesége miatt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már várom h a párbaj végén közöljék Leokával h haza kell mennie, ő meg: - Nee, Nee Nem szabad 😀Farky
besírtam 😂
szerintem elkönyvelhetjük h leo mehet haza
következő kiválasztás mikor lesz? kíváncsi vagyok ki lesz a következő zöldkendős most még tippem sincs
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Leonidasz a párbaj közben feláll és This is Villa felkiáltással mellbe rúgja Évát amiért kizárják és ezért Éva az orvosi kezelés után visszamegy 😀FViktor93
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=58 hsz. 19 😛shawnka
😂 Látszik, hogy mindenkiből a legrosszabbat hozza ki a Villa 😛
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Leonidasz a párbaj közben feláll és This is Villa felkiáltással mellbe rúgja Évát amiért kizárják és ezért Éva az orvosi kezelés után visszamegy 😀FViktor93
Adnám ezt a forgatókönyvet 😂
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Már várom h a párbaj végén közöljék Leokával h haza kell mennie, ő meg: - Nee, Nee Nem szabad 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Leonidasz a párbaj közben feláll és This is Villa felkiáltással mellbe rúgja Évát amiért kizárják és ezért Éva az orvosi kezelés után visszamegy 😀FViktor93
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=58 hsz. 19 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Mivel már nincs Zsuzsi, semmi szükség bent Leonidasz-ra.
Tomorrow He Dine At Home.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 294 — ℧
Leoka mehet Zsuzska után.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Leonidasz a párbaj közben feláll és This is Villa felkiáltással mellbe rúgja Évát amiért kizárják és ezért Éva az orvosi kezelés után visszamegy 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kinn megszoptathatja a prostit.

Hehe egyből az Alekosz lökés a téma a háttérben. 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
A spártai harczos mehet a pichája után.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jorgosz esélyeinek nem tett jót a luvnya kizárása.