TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lemaradtam vmiről? hol volt Zsófi? ugyancsak félig néztem az adást de még csak a hátterben se láttam 😐kristof
aki ma nem folyt bele a vitába (Zsófi, Gigi, New Jersey) azok alig szerepeltek.

Alekinho mester is csak a végén.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lemaradtam vmiről? hol volt Zsófi? ugyancsak félig néztem az adást de még csak a hátterben se láttam 😐
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
annyira túlterhelt a VV oldala, hogy be se jön most 😀Hurka
nálam 1 órája szar :SFarky
Jelenleg nincs közvetítés.
Most kapják az utasításokat,meg a kokót. 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
látom még mindig nem érted, hagyjuk. 😊Danna
Szerintem az a helyzet, hogy máshogy állsz a műsorhoz, mint innen legtöbbünk. Ha beszélhetek a többiek nevében, innen legtöbbünk a show miatt nézi és nem a valóságtartalma miatt. Valóságban sem viselkedik úgy senki, mint a Alekosz mester, mégis ő a legkedveltebb karakter azt hiszem mindenkinél.
Olivérnek is azért szurkolok, mert jól JÁTSSZA a játékot. És egyébként az Évás dolog tényleg durva volt, de most az okos provokáción kívül szerintem nem mondott semmi olyan válalhatatlant.

szerk: gabtsival nagyjából egyre gondoltunk. 😊F.Schleck
Persze, valószínűleg női mivoltom miatt is nézem másképp, vagy reagálom le ezt az egészet. De ez azért nem egy film (vagy ha megrendezték akkor igen), ahol nyilván úgy nézi az ember h megírt szöveg és nem fogok azért utálni egy színészt, mert eljátsza. 😊
Ahogy írod, ez egy játék, de azért szerintem a játéknak is megvannak a határai. És simán kinézem belőle egyébként, h ha Zsuzsi ugyanolyan higgadtan fogadta volna a dolgot, ahogy Éva, akkor ugyanaz lett volna belőle, mert ott is azzal hergelte fel magát, h Éva szemberöhögte...Danna
Nemtudom nézted-e rendszeresen, Éva egy művelt, rendes hölgy ehez a riherongyhoz képest. Ezt a lekező stílust én 2 napig nembírtam volna, Olivér jól tette hogy megmondta a frankót. Két verzió lehetett volna, vagy észhez tér egy kicsit és visszavesz a stílusából vagy az amit láttunk.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor én most kimondom amit gondolok.
Vagy inkább kérdezek egyet:
Nektek volt már olyan az életetekben,hogy megmondtátok egy cigánynak a véleményeteket és az elismerte a hibáját? Mert én mindig ezt az agresszív visszatámadó "mostkinyírlakköcsög" dolgot kaptam válaszként,amit itt az arabok nemiszervét pénzért nyalogató úrihölgy csinált.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
annyira túlterhelt a VV oldala, hogy be se jön most 😀Hurka
nálam 1 órája szar :S

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
ennyi erővel őt is le lehetne oltani, h mennyire férfiatlan már az a nyávogás, amit előad a nője miatt...Danna
az is tudatos szerintem, szimpátiát kelthet sok emberben h milyen jó társ 😊

vérprofin csinálja sztem, megosztó személyiség, viszont nem ezek szoktak nyerni.gabtsi
persze, egy határig igen, de ő már most kezdi ezt a határt eléri. nálam pl már túllépte, de én alapjáraton nem szeretem a nyálas pasikat. 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
annyira túlterhelt a VV oldala, hogy be se jön most 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ennyi erővel őt is le lehetne oltani, h mennyire férfiatlan már az a nyávogás, amit előad a nője miatt...Danna
az is tudatos szerintem, szimpátiát kelthet sok emberben h milyen jó társ 😊

vérprofin csinálja sztem, megosztó személyiség, viszont nem ezek szoktak nyerni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek a nőnek két dolog hiányzott ami nélkül nem volt telljes a homeosztázisa, fasz és kokain. Good job Oli 😊JayB
Sztem kábszer tuti volt nála.
Merthogy nem volt tiszta amikor a dobálózást csinálta az ezer%.
Béci is állandóan be van szívva.Bazzani
Kizárt hogy hozzájuthatnak, mégiscsak van élő netes stream ahol nem engedheti meg magának az RTL az ilyet. Béci már szétszívta az agyát azért ilyen, Zsuzsi meg már kattogott rendesen gondolom.JayB
Próbáltad már azt az élő streamet?
80%ban a most nincs élő adás felirat megy.
Ez a nő be volt lőve,hisztériás rohama volt,egyik pillanatban sírt a másikban röhögött.
Ez véleményem szerint kábítószer hatása.
De beismerem,hogy símán tévedhetek is.

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Sztem az ide írogatók 90%a szóba sem állna egy ilyen türhő cigány prostituált véglénnyel.Bazzani
látom még mindig nem érted, hagyjuk. 😊Danna
Szerintem az a helyzet, hogy máshogy állsz a műsorhoz, mint innen legtöbbünk. Ha beszélhetek a többiek nevében, innen legtöbbünk a show miatt nézi és nem a valóságtartalma miatt. Valóságban sem viselkedik úgy senki, mint a Alekosz mester, mégis ő a legkedveltebb karakter azt hiszem mindenkinél.
Olivérnek is azért szurkolok, mert jól JÁTSSZA a játékot. És egyébként az Évás dolog tényleg durva volt, de most az okos provokáción kívül szerintem nem mondott semmi olyan válalhatatlant.

szerk: gabtsival nagyjából egyre gondoltunk. 😊F.Schleck
Persze, valószínűleg női mivoltom miatt is nézem másképp, vagy reagálom le ezt az egészet. De ez azért nem egy film (vagy ha megrendezték akkor igen), ahol nyilván úgy nézi az ember h megírt szöveg és nem fogok azért utálni egy színészt, mert eljátsza. 😊
Ahogy írod, ez egy játék, de azért szerintem a játéknak is megvannak a határai. És simán kinézem belőle egyébként, h ha Zsuzsi ugyanolyan higgadtan fogadta volna a dolgot, ahogy Éva, akkor ugyanaz lett volna belőle, mert ott is azzal hergelte fel magát, h Éva szemberöhögte...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ennek a nőnek két dolog hiányzott ami nélkül nem volt telljes a homeosztázisa, fasz és kokain. Good job Oli 😊JayB
Sztem kábszer tuti volt nála.
Merthogy nem volt tiszta amikor a dobálózást csinálta az ezer%.
Béci is állandóan be van szívva.Bazzani
tényleg elképesztő mennyire le van lassulva 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Ennek a nőnek két dolog hiányzott ami nélkül nem volt telljes a homeosztázisa, fasz és kokain. Good job Oli 😊JayB
Sztem kábszer tuti volt nála.
Merthogy nem volt tiszta amikor a dobálózást csinálta az ezer%.
Béci is állandóan be van szívva.Bazzani
Kizárt hogy hozzájuthatnak, mégiscsak van élő netes stream ahol nem engedheti meg magának az RTL az ilyet. Béci már szétszívta az agyát azért ilyen, Zsuzsi meg már kattogott rendesen gondolom.
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
na fiúk azért... már másodjára beszél úgy Olivér egy nővel, ahogy nem lehet. Őszintén remélem h azért ezt ti is látjátok és nem vagytok ilyen f.szok.
Danna
egy pillanat. itt Olivér nem egy nővel beszélt, hanem egy ellenféllel. ne felejtsd el, hogy ez egy pszichológiai játék, aminek igen komoly díja van. Ő úgy "játszik", ahogy még eddig senki, tudatosan csinál mindent, pontosan tudta, hogy mit miért tesz, mert, hogy egy valóságos szituációban nem ül le és mondja így az arcába Zsuzsinak. Célja volt vele amit elért, mert egyrészt kikerült ez a picsa, másfelől olyan embereket állított ezzel maga mellé, akik fontosak a villában és folyamatos konfliktusuk volt a csajjal.

mellesleg Évát tényleg prosztó módon oltotta, Zsuzsinak semmi durvát (vágott adásban) nem mondott, kb pont ugyanezt gondolom a csajról, és sajnos én is ez a szembemondó típus vagyok. vállalható volt. az Éva story kevésbé.gabtsi
nyilván van abban is igazság amit írsz, de azért én nem adnám ilyenhez az arcom, ha alapjáraton nem értek egyet vele.
szerintem ez is durva volt, elég rendesen leosztotta... ennyi erővel őt is le lehetne oltani, h mennyire férfiatlan már az a nyávogás, amit előad a nője miatt...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Viszont egyre biztosabb vagyok benne,hogy a Leonidánusznak a Gombi lenne megfelelő társ,vagy Jerzsébet.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Béci is állandóan be van szívva.Bazzani
Szerintem az olyan mint Obelix, kiskorába egyszer beleesett egy "ültetvénybe" és azóta jó neki 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
... és ez továbbra sem társkereső műsor 😛Höri
Erről Alekosz mást mondana 😀Farky
na igen de csóró egyedül van a véleményével odabenn 😕Höri
még...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek a nőnek két dolog hiányzott ami nélkül nem volt telljes a homeosztázisa, fasz és kokain. Good job Oli 😊JayB
Sztem kábszer tuti volt nála.
Merthogy nem volt tiszta amikor a dobálózást csinálta az ezer%.
Béci is állandóan be van szívva.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csak szólok: ha vmi hasonlót adtok ti is elő egy nőnek, ne lepődjetek meg ha ugyanilyen reakciót kaptok vissza.

Danna
Sztem az ide írogatók 90%a szóba sem állna egy ilyen türhő cigány prostituált véglénnyel.Bazzani
látom még mindig nem érted, hagyjuk. 😊Danna
Szerintem az a helyzet, hogy máshogy állsz a műsorhoz, mint innen legtöbbünk. Ha beszélhetek a többiek nevében, innen legtöbbünk a show miatt nézi és nem a valóságtartalma miatt. Valóságban sem viselkedik úgy senki, mint a Alekosz mester, mégis ő a legkedveltebb karakter azt hiszem mindenkinél.
Olivérnek is azért szurkolok, mert jól JÁTSSZA a játékot. És egyébként az Évás dolog tényleg durva volt, de most az okos provokáción kívül szerintem nem mondott semmi olyan válalhatatlant.

szerk: gabtsival nagyjából egyre gondoltunk. 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Uramatyám.
Nikolájsz annnnya is kalapban van és egy francia sorozat szereplőiről nevezte el a fiait.
Igazi észlény.Bazzani
Mondjuk ezzel nem tudom, hogy mi a baj. Olyan rendes családnak tűnnek, sajnálom is egy kicsit, hogy nem ő nyert.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na fiúk azért... már másodjára beszél úgy Olivér egy nővel, ahogy nem lehet. Őszintén remélem h azért ezt ti is látjátok és nem vagytok ilyen f.szok.
Danna
egy pillanat. itt Olivér nem egy nővel beszélt, hanem egy ellenféllel. ne felejtsd el, hogy ez egy pszichológiai játék, aminek igen komoly díja van. Ő úgy "játszik", ahogy még eddig senki, tudatosan csinál mindent, pontosan tudta, hogy mit miért tesz, mert, hogy egy valóságos szituációban nem ül le és mondja így az arcába Zsuzsinak. Célja volt vele amit elért, mert egyrészt kikerült ez a picsa, másfelől olyan embereket állított ezzel maga mellé, akik fontosak a villában és folyamatos konfliktusuk volt a csajjal.

mellesleg Évát tényleg prosztó módon oltotta, Zsuzsinak semmi durvát (vágott adásban) nem mondott, kb pont ugyanezt gondolom a csajról, és sajnos én is ez a szembemondó típus vagyok. vállalható volt. az Éva story kevésbé.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Uramatyám.
Nikolájsz annnnya is kalapban van és egy francia sorozat szereplőiről nevezte el a fiait.
Igazi észlény.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Ennek a nőnek két dolog hiányzott ami nélkül nem volt telljes a homeosztázisa, fasz és kokain. Good job Oli 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
... és ez továbbra sem társkereső műsor 😛Höri
Erről Alekosz mást mondana 😀Farky
na igen de csóró egyedül van a véleményével odabenn 😕

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
csak szólok: ha vmi hasonlót adtok ti is elő egy nőnek, ne lepődjetek meg ha ugyanilyen reakciót kaptok vissza.

Danna
Sztem az ide írogatók 90%a szóba sem állna egy ilyen türhő cigány prostituált véglénnyel.Bazzani
látom még mindig nem érted, hagyjuk. 😊Danna
Értem amit mondasz.
Olivér gennyül viselkedett,de neki ez a szerepe ezért vizetik.