TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
csak szólok: ha vmi hasonlót adtok ti is elő egy nőnek, ne lepődjetek meg ha ugyanilyen reakciót kaptok vissza.

Danna
Sztem az ide írogatók 90%a szóba sem állna egy ilyen türhő cigány prostituált véglénnyel.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
epic win Olivér mester.

távozik a rondanőHöri
eleve nem értem, hogy a "bombanők" közül miért nem Lévai Adrienn került be. Még Anikónál is nagyobb eyecandyHurka
nagyobb show egy otromba, ronda picsa, mint egy olyan eyecandy aki másban nem tud hozzátenni a műsorhoz 2 csöcsön kívül.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most tele lesznek vele az újságok,amint a műsorról pletykál.Bazzani
Szerintem ez azért be lesz szabályozva.Matthew99
3-15 milliós pert kap ha megszegi a titoktartási szerződést. Én kussolnék...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem néztem ma, mi történt? 😀Hurka
Zsuzsi out 😀shawnka
de hogyan? 😀 azt értem, hogy balhéztak, de kisétált magától vagy mi?Hurka
Kizárták,mert azt hitte,hogy kidobósat játszanak narancsal.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
epic win Olivér mester.

távozik a rondanőHöri
eleve nem értem, hogy a "bombanők" közül miért nem Lévai Adrienn került be. Még Anikónál is nagyobb eyecandy
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ez egy játék.
Mást unszimpatikussá tenni,kibeszélni, szemébe röhögni lehet.
Prosztó módon dobálózni nem.
Mellesleg megkapta amit akar, hazamehet.
Most tele lesznek vele az újságok,amint a műsorról pletykál.Bazzani
Igen, ez egy játék, csak azért abból a komolyabbik fajta.
Olivér maga vallotta be h ez volt a célja vele, h kiakassza, h k.anyázzon, stb. Az h több lett belőle, az látszólag őt is meglepte. Azt hitte h majd ugyanaz lesz mint Évával.
Tök jogosan zárták ki, nem azt mondom h nem.

én csak azon akadtam meg (ki nem, mert annyira nem érdekel h itt kinek milyen élete van), h sokan itt ezt tök jópofának tartották. sztem baromira nem volt az. Már másodjára adja ezt elő Olivér, sajnálom a barátnőjét... csak szólok: ha vmi hasonlót adtok ti is elő egy nőnek, ne lepődjetek meg ha ugyanilyen reakciót kaptok vissza.

szerződése miatt tuti nem beszélhet.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nem néztem ma, mi történt? 😀Hurka
Zsuzsi out 😀shawnka
de hogyan? 😀 azt értem, hogy balhéztak, de kisétált magától vagy mi?Hurka
megszegte a fizikai bántalmazással a villaszabályzatot, Balázs megjelent a TV-ben, és közölte élő adásban, hogy 30 perce van elhagyni a villát.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Feltételezés: Szerintem nem a bunyó miatt zárták ki a zsuzsit, hanem azért, mert már nem nagyon tudták kezelni. Egy ilyen bunyó csak nézettséget hoz, de a múltkori éjszakai szövegelése volt szerintem a fő ok. Azt pedig nem jelenthették be élő adásban, hogy amiatt zárják ki.
Sőt, még azt is eltudom képzelni, ha az Olivér beszervezett elmélet helyes, hogy direkt mondták neki, hoyg provokálja ki ezt a szitut.

de ettől függetlenül Olivért miniszterelnök-helyettesnek. 😀

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Most tele lesznek vele az újságok,amint a műsorról pletykál.Bazzani
Szerintem ez azért be lesz szabályozva.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
epic win Olivér mester.

távozik a rondanő

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem néztem ma, mi történt? 😀Hurka
Zsuzsi out 😀shawnka
de hogyan? 😀 azt értem, hogy balhéztak, de kisétált magától vagy mi?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
na fiúk azért... már másodjára beszél úgy Olivér egy nővel, ahogy nem lehet. Őszintén remélem h azért ezt ti is látjátok és nem vagytok ilyen f.szok.

mellesleg, ugyanígy nekimentem volna ahogy Zsuzsi tette, pedig azért Zsuzsi tényleg nem egy észlény, de nálam is elpattant volna a cérna. direkt provokálta ezt ki Olivér, akkor meg viselje a következményeit. Ez csak a megvágott verzió volt, nem lepődnék meg h ha élőben ez sokkal tovább ment volna, mire bekattant Zs. Egyébként is, ki kérdezte Olivért?! Miért kell neki mindenbe beleszólni!?Danna
Sajnálom,hogy ezt a véglényt nőnek nevezted.Bazzani
nézd, az 1 dolog h milyen tulajdonságai vannak, h h viselkedik vagy mivel foglalkozik. De akkoris egy nő. nekem sem szimpatikus a csaj, tuti nem tudnék vele se "együttélni (villában)", de barátkozni, de nem ő kezdte a balhét, Olivér ment oda és szólt bele megint vmibe, amihez semmi köze nem volt. És direkt provokálta ki.Danna
Ez egy játék.
Mást unszimpatikussá tenni,kibeszélni, szemébe röhögni lehet.
Prosztó módon dobálózni nem.
Mellesleg megkapta amit akar, hazamehet.
Most tele lesznek vele az újságok,amint a műsorról pletykál.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nem néztem ma, mi történt? 😀Hurka
Zsuzsi out 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
na fiúk azért... már másodjára beszél úgy Olivér egy nővel, ahogy nem lehet. Őszintén remélem h azért ezt ti is látjátok és nem vagytok ilyen f.szok.

mellesleg, ugyanígy nekimentem volna ahogy Zsuzsi tette, pedig azért Zsuzsi tényleg nem egy észlény, de nálam is elpattant volna a cérna. direkt provokálta ezt ki Olivér, akkor meg viselje a következményeit. Ez csak a megvágott verzió volt, nem lepődnék meg h ha élőben ez sokkal tovább ment volna, mire bekattant Zs. Egyébként is, ki kérdezte Olivért?! Miért kell neki mindenbe beleszólni!?Danna
Sajnálom,hogy ezt a véglényt nőnek nevezted.Bazzani
nézd, az 1 dolog h milyen tulajdonságai vannak, h h viselkedik vagy mivel foglalkozik. De akkoris egy nő. nekem sem szimpatikus a csaj, tuti nem tudnék vele se "együttélni (villában)", de barátkozni, de nem ő kezdte a balhét, Olivér ment oda és szólt bele megint vmibe, amihez semmi köze nem volt. És direkt provokálta ki.Danna
Megkérdezte előtte h bele szólhat-e 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
na fiúk azért... már másodjára beszél úgy Olivér egy nővel, ahogy nem lehet. Őszintén remélem h azért ezt ti is látjátok és nem vagytok ilyen f.szok.

mellesleg, ugyanígy nekimentem volna ahogy Zsuzsi tette, pedig azért Zsuzsi tényleg nem egy észlény, de nálam is elpattant volna a cérna. direkt provokálta ezt ki Olivér, akkor meg viselje a következményeit. Ez csak a megvágott verzió volt, nem lepődnék meg h ha élőben ez sokkal tovább ment volna, mire bekattant Zs. Egyébként is, ki kérdezte Olivért?! Miért kell neki mindenbe beleszólni!?Danna
Sajnálom,hogy ezt a véglényt nőnek nevezted.Bazzani
nézd, az 1 dolog h milyen tulajdonságai vannak, h h viselkedik vagy mivel foglalkozik. De akkoris egy nő. nekem sem szimpatikus a csaj, tuti nem tudnék vele se "együttélni (villában)", de barátkozni, de nem ő kezdte a balhét, Olivér ment oda és szólt bele megint vmibe, amihez semmi köze nem volt. És direkt provokálta ki.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem néztem ma, mi történt? 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most azt mondja el nekem valaki,hogy milliók akarnak bejutni ebbe a kurva műsorba,erre 15ből 10 azonnal ki akar jönni,akkor miért ezeket viszik beeeeeeeeeeeee?Bazzani
Mert ez nem önkéntes, hanem kiválasztásos alapon megy 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most azt mondja el nekem valaki,hogy milliók akarnak bejutni ebbe a kurva műsorba,erre 15ből 10 azonnal ki akar jönni,akkor miért ezeket viszik beeeeeeeeeeeee?

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
ne már olyan jó volt röhögni rajta 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
na fiúk azért... már másodjára beszél úgy Olivér egy nővel, ahogy nem lehet. Őszintén remélem h azért ezt ti is látjátok és nem vagytok ilyen f.szok.

mellesleg, ugyanígy nekimentem volna ahogy Zsuzsi tette, pedig azért Zsuzsi tényleg nem egy észlény, de nálam is elpattant volna a cérna. direkt provokálta ezt ki Olivér, akkor meg viselje a következményeit. Ez csak a megvágott verzió volt, nem lepődnék meg h ha élőben ez sokkal tovább ment volna, mire bekattant Zs. Egyébként is, ki kérdezte Olivért?! Miért kell neki mindenbe beleszólni!?Danna
Sajnálom,hogy ezt a véglényt nőnek nevezted.
A feleségem egész élete alatt nem mond ennyi csúnya szót,mint ez a retek.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jihhhháááááá
Viszlát cigánykurva!!!!!Bazzani
Plusz egy!

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Végre!
Most már csak a másik hülye picsának kell kitakarodnia 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Háh 😀 Csak kiküldték 😛
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jihhhháááááá
Viszlát cigánykurva!!!!!

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
na fiúk azért... már másodjára beszél úgy Olivér egy nővel, ahogy nem lehet. Őszintén remélem h azért ezt ti is látjátok és nem vagytok ilyen f.szok.
Danna
Nővel nem is, de ilyen elmebeteg állattal simán 😐

Na el is takarodik. francba 😕 😂