TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért bennem Sobri ezekkel az írásokkal mindig egy kicsit rombolja a világot 😀 Én kajak hittem abban, hogy nem megrendezett. Bár lehet azért mert fiatal vagyok.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Csak nekem irja ki mindig a VV oldalán a stream-nél, h "Jelenleg nincs közvetítés" ?EaRl
nekem csak teljes képernyőre nem engedi kirakni
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na igen, Éva maradna veszekedni, főleg Gombival, Leonidasz maradna, hátha dugnak Zsuzskával, Gina meg szabad préda lenne Alekosz számára 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Az én tippem -színtiszta tipp, semmi infóm nincs erről- hogy Kristófot viszi ki, aki kint is marad.
Ugyanis önmagában egy házaspár nem érdekes, nem téma. De ha az egyik kint, a másik bent, abban már vannak szituációs lehetőségek. Ha a fiú maradna bent, ő szemérmeskedne, mint a többi lúzer bent, és nem alkotna semmit, de egy bepiált ostoba nőben, akinek a férje nincs ott, na abban lehetne bízni. Már ha egyáltalán valóban házasok, és nem csak pont ennek a szitunak a megkoreografálása érdekében "keltek egybe" 😛
Az én pr-emben, tévés szemmel top4 Éva jelenleg, vagyis az egyik legmozgalmasabb karakter, tehát ő szerintem mindenképp marad bent. Pláne ha "súgnak" is neki a videószobában, hogy kit vigyen ki, hogy vissza is jöjjön. Kötve hiszem, hogy ne súgnának egyébként.
És még egyszer, a VV-ben nem hiszem, hogy már most el lenne döntve, hogy ki fog nyerni, de az biztos irányítva van, -a késöbbi szituációk biztos megtörténte, és így a nézettség, és így a rekámozók megtartása érdekében- hogy ki nem esik ki a műsor első felében.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Viszont volt egy csúnya baki is, szerencsére kevesen látták, az egyik Cool TV-s BeleValóVilágba behívták Adrienn-t, Béci barátnőjét, aki élőben bemondta, hogy: "mondtam is Bécinek, hogy gond lesz Zsuzsival a Villában". Ugyebár amikor ezt mondhatta neki, akkor még Béci se volt beszavazva, Zsuzsiról nem is beszélve. Baki. De sokan úgyse látták, még kevesebbeknek esett le, és hát ugye, ez az "élő műsor varázsa".Sobri Jóska
igen, ezt itt is írta már valaki 😊 kínos 😊 amúgy én kicsit úgy érzem, hogy túl gyorsan pörgetik a megrendezett eseményeket, ezt a "szerelem a villában" kártyát én azthittem későbbre tartogatják. ez is amiatt lehet, amit írtál, hogy nem jött elején a nézettség, és előbb kellett bevetni a nehéztüzérséget. gondolom eleinte nem nézte annyi ember, hogy "hú, degáz a VV, égő vagy ha nézed", mostmeg sokan bekapcsolják 7kor a tévét, hogy röhögjenek Alekoszékon (fórumon is ez a folyamat játszódott le)

xfaktorral kapcsolatban meg most gondoltam át, hogy:

-a legnépszerűbb Norbi volt
-a legjobb hangja Nikolasnak volt
-az eyecandy (és nagyon jó hang is) Veca volt
-a győztest viszont Vastag Csabának hívják 😀

és jöjjön a napi konqueror féle bulvár elemzés, holnap kiválasztás kedvenc kísérleti egereinknél. Éva megmondta, hogy a 6ból húz, aki rá voksolt (a "mocskos szemétládák, fasszopók", ugye 😛 ). Laci, Béci nem lesz, túl erősek. házaspárra voksolhatna esetleg, RTL hátha kiveszi őket, ilyen alapon a csávót lehetne eltakarítani, kicsit "minekvan" effektus, meg hát lenne terepe Alekosznak 😀 marad Gombi, aki ki akar menni, bízik a fan baseben 😀 de talán Éva, aki betegesen maradni akar, tart a Gombár családtól, és inkább a spártai hősszerelmes Leonidaszt viszi. Leo Zsuzskával próbálja bennragasztani magát, de közben szánalmas movementjeivel még kb ezt az esélyt is eljátssza 😀 Éva utálja, hogy elkezdett nyalni neki, míg a házaspár nem tette ezt meg, talán ez billenti a Laci által Jorgosz Travelnek nevezett hellén fiúcska felé a mérleg nyelvét, tippem tehát Leonidasz. Kristófot meg benntartják, reménykedve az abszolút nézettségnövelő, Alekosz által beharangozott threewayben 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Az elmúlt pár napban már majdnem kétségeim támadtak volt kollegám, az RTL egyik jelenlegi vezetőjének infóival kapcsolatban, de legalább benne nem kellett csalódnom, nem a levegőbe beszélt.
VV-ről sok info még nincs, ott most az a fontos, hogy beinduljon a műsor, jöjjenek a nézettségek, mert az elején nagyon gyatrán teljesített, felmerült az is, hogy valahogy gyorsba leveszik, de most már konszolidálódott a helyzet, és várakozó álláspont van, hogy mi legyen.
Alapból azok a karakterek maradnak bent, amelyek érdekesek, szórakoztatóak, történik velük valami, együttműködőek, stb.
Alekosz jelenleg tuti marad egy darabig, Olivér is, hiszen ő afféle belsős moderátor.
Viszont volt egy csúnya baki is, szerencsére kevesen látták, az egyik Cool TV-s BeleValóVilágba behívták Adrienn-t, Béci barátnőjét, aki élőben bemondta, hogy: "mondtam is Bécinek, hogy gond lesz Zsuzsival a Villában". Ugyebár amikor ezt mondhatta neki, akkor még Béci se volt beszavazva, Zsuzsiról nem is beszélve. Baki. De sokan úgyse látták, még kevesebbeknek esett le, és hát ugye, ez az "élő műsor varázsa".

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Csak nekem irja ki mindig a VV oldalán a stream-nél, h "Jelenleg nincs közvetítés" ?
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
pedig a jogosan féltett Űrlacher mezzel biztosan nyerő párost alkottál volna a Packers-ös alakkal 😀shawnka
nem éreztem volna egyenrangú matchupnak a hungarian football insider VS turkálóból túrt mezzel xfaktordöntőn királykodó kocadrukker párharcotkonqueror
Azért nem biztos, hogy a srác hungarian football insider volt. 😉F.Schleck
ehhh, az ilyen labdákat bezzeg lecsapdossátok :rolleyes:
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sobri Jóska megmondta, hogy nyerünk, innentől nem volt szükség rámkonqueror
pedig a jogosan féltett Űrlacher mezzel biztosan nyerő párost alkottál volna a Packers-ös alakkal 😀shawnka
nem éreztem volna egyenrangú matchupnak a hungarian football insider VS turkálóból túrt mezzel xfaktordöntőn királykodó kocadrukker párharcotkonqueror
Azért nem biztos, hogy a srác hungarian football insider volt. 😉

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Geszti amúgy jól mondja after x-en, a show biznisz nyert az énekessel szemben.JayB
meglehet,ez erről is szólNewman
csak erről szól 😛konqueror
Hát jah, mind1 ez van. Remélem Nikoláj nem csap át mainstream pop szarba és összedob egy jó kis soulos jazzes bluesos lemezt, akkor talán még meg is vásárolom, ez azért elég ritka nálam 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem szeretem igaz,de Csabi fan se vagyok,Vecának kellett volna nyernie
igazából abban volt jobb Csaba,hogy többször volt kiemelkedő,de többször volt rosszabb is,így jobban megmaradt az emberekben
Nikolas kiegyensúlyozott volt,de nem volt nagyon kiugró semmikor (Hallelujaht leszámítva 😛)Newman
Geszti amúgy jól mondja after x-en, a show biznisz nyert az énekessel szemben.JayB
meglehet,ez erről is szólNewman
csak erről szól 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mondtam, hogy menj el szurkolóállatkodni a VCS fanbasehez 😀shawnka
Sobri Jóska megmondta, hogy nyerünk, innentől nem volt szükség rámkonqueror
pedig a jogosan féltett Űrlacher mezzel biztosan nyerő párost alkottál volna a Packers-ös alakkal 😀shawnka
nem éreztem volna egyenrangú matchupnak a hungarian football insider VS turkálóból túrt mezzel xfaktordöntőn királykodó kocadrukker párharcot
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
miután nem bírod Nikolas-t, valahogy nem lep meg, hogy ezt gondolod... 😊

Persze én meg Nikolas-t szeretem jobban, de ettől függetlenül el szoktam ismerni, mikor valaki jobb volt nála, azért elvakult nem vagyok vele kapcsolatban. És Csabi ma jó volt, abban a számban jobb is, mint Nikolas. De összességében egyáltalán nem.
De mindegy, te nem értesz egyet, és egyikőnk véleménye sem mérvadó az elfogultság miatt 😉fetomy
nem szeretem igaz,de Csabi fan se vagyok,Vecának kellett volna nyernie
igazából abban volt jobb Csaba,hogy többször volt kiemelkedő,de többször volt rosszabb is,így jobban megmaradt az emberekben
Nikolas kiegyensúlyozott volt,de nem volt nagyon kiugró semmikor (Hallelujaht leszámítva 😛)Newman
Geszti amúgy jól mondja after x-en, a show biznisz nyert az énekessel szemben.JayB
meglehet,ez erről is szól

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
meg rólam :cool: 😛konqueror
mondtam, hogy menj el szurkolóállatkodni a VCS fanbasehez 😀shawnka
Sobri Jóska megmondta, hogy nyerünk, innentől nem volt szükség rámkonqueror
pedig a jogosan féltett Űrlacher mezzel biztosan nyerő párost alkottál volna a Packers-ös alakkal 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Na mától Veszprém nem csak a fantasztikus kézilabda csapatáról, hanem Vastag Csabáról is híres lett 😛Bruschi85
meg rólam :cool: 😛konqueror
mondtam, hogy menj el szurkolóállatkodni a VCS fanbasehez 😀shawnka
Sobri Jóska megmondta, hogy nyerünk, innentől nem volt szükség rám
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Na mától Veszprém nem csak a fantasztikus kézilabda csapatáról, hanem Vastag Csabáról is híres lett 😛Bruschi85
meg rólam :cool: 😛konqueror
mondtam, hogy menj el szurkolóállatkodni a VCS fanbasehez 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
francot,ütötte az egész döntőben 😛Newman
miután nem bírod Nikolas-t, valahogy nem lep meg, hogy ezt gondolod... 😊

Persze én meg Nikolas-t szeretem jobban, de ettől függetlenül el szoktam ismerni, mikor valaki jobb volt nála, azért elvakult nem vagyok vele kapcsolatban. És Csabi ma jó volt, abban a számban jobb is, mint Nikolas. De összességében egyáltalán nem.
De mindegy, te nem értesz egyet, és egyikőnk véleménye sem mérvadó az elfogultság miatt 😉fetomy
nem szeretem igaz,de Csabi fan se vagyok,Vecának kellett volna nyernie
igazából abban volt jobb Csaba,hogy többször volt kiemelkedő,de többször volt rosszabb is,így jobban megmaradt az emberekben
Nikolas kiegyensúlyozott volt,de nem volt nagyon kiugró semmikor (Hallelujaht leszámítva 😛)Newman
Geszti amúgy jól mondja after x-en, a show biznisz nyert az énekessel szemben.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Így jövőre is lesz X faktor talán már eljön Cheryl Cole, ahogy korábban is írtátok nem lenne rossz
Jövőre meg megnyeri Berecki Zoli mert ő is musicalekben énekel 😛
Hátránya, hogy nem veszprémi celeb 😂

Sobri a jós betalált, remélem a belsős infókat a VV4-el kapcsolatban is hozod 😀
De nehogy az jöjjön ki, hogy nem Alekosz vs. Olivér között dől el a végső sorrend 😉



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Hát a Villa első kézimunkájáról nincs is szó? 😀FViktor93
olivér már nyilatkozta igenrégen h már egyszer "könnyített magán"kristof
egyszer? nem láttad a mait 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát a Villa első kézimunkájáról nincs is szó? 😀FViktor93
én láttam, de antipatikus mindkét karakter, így leszarom 😀 Leonidasz nagyon nem akar kiesni 😀konqueror
Lehet benne valami. Rájött, hogy az agyatlan magyaroknak vagy szex vagy botrány kell 😀 Botránya már volt 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
francot,ütötte az egész döntőben 😛Newman
miután nem bírod Nikolas-t, valahogy nem lep meg, hogy ezt gondolod... 😊

Persze én meg Nikolas-t szeretem jobban, de ettől függetlenül el szoktam ismerni, mikor valaki jobb volt nála, azért elvakult nem vagyok vele kapcsolatban. És Csabi ma jó volt, abban a számban jobb is, mint Nikolas. De összességében egyáltalán nem.
De mindegy, te nem értesz egyet, és egyikőnk véleménye sem mérvadó az elfogultság miatt 😉fetomy
nem szeretem igaz,de Csabi fan se vagyok,Vecának kellett volna nyernie
igazából abban volt jobb Csaba,hogy többször volt kiemelkedő,de többször volt rosszabb is,így jobban megmaradt az emberekben
Nikolas kiegyensúlyozott volt,de nem volt nagyon kiugró semmikor (Hallelujaht leszámítva 😛)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát a Villa első kézimunkájáról nincs is szó? 😀FViktor93
olivér már nyilatkozta igenrégen h már egyszer "könnyített magán"
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Hát a Villa első kézimunkájáról nincs is szó? 😀FViktor93
én láttam, de antipatikus mindkét karakter, így leszarom 😀 Leonidasz nagyon nem akar kiesni 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hát a Villa első kézimunkájáról nincs is szó? 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Na mától Veszprém nem csak a fantasztikus kézilabda csapatáról, hanem Vastag Csabáról is híres lett 😛Bruschi85
meg rólam :cool: 😛