TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Konq lebuktál ott vagy a háttérbe GB mezben 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Vastagéknál Packers sapi.F.Schleck
láttam, mez is volt rajta :/ Veszprémben ilyet...Urlacher mezben nehogy odafussak
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vastagéknál Packers sapi.
szerk: Plusz mez. Mekkora. 😀

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Jövőre is lesz x-faktor,lájkolom a hírtNewman
Ez az, megmarad a topik. Le lesz nyomva a Soccer és a Gyűlölködjünk is 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jövőre is lesz x-faktor,lájkolom a hírt

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És megint volt az "Énekeltem Észak-Olaszországban, Közép-Olaszországban és Dél-Olaszországban." 😀F.Schleck
lesz is még szerintem 😀 majd levezetésnek 😀

JEÁSANDSRGAÉMFRAKÉSRGÁÁÁÁÁ jövőre is lesz X-Traktooooooor ^^^^
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És megint volt az "Énekeltem Észak-Olaszországban, Közép-Olaszországban és Dél-Olaszországban." 😀

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szavazzon,szavazzon,szavazzon.Bazzani
Ja ebben a 3 napban beleértve a Megasztárt is többször hallottam, mint választásokkor.....Bruschi85
Lassan már itthon is mindent megszavazunk annyit hallottam.
Ennyi ismétlést,undorító.Bazzani
Volt töritanárom ötlete, hogy mindenkinek van 1 szavazási lehetősége, és rá van bízva, hogy ilyen faszságokon használja el, vagy népszavazáson. Nem lenne butaság..

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Feró a legnagyobb arc! 😂

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szavazzon,szavazzon,szavazzon.Bazzani
Ja ebben a 3 napban beleértve a Megasztárt is többször hallottam, mint választásokkor.....Bruschi85
Lassan már itthon is mindent megszavazunk annyit hallottam.
Ennyi ismétlést,undorító.

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Szavazzon,szavazzon,szavazzon.Bazzani
Ja ebben a 3 napban beleértve a Megasztárt is többször hallottam, mint választásokkor.....



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
És most nézzünk egy kis sírást, majd hogy a két döntős mit reggelizett, végül ebben a blokkban már csak a lakhelyük légifotóinak kielemzését fogjuk látni. Közben szavazzanak, mert senkinek fogalma sincs ki hogy áll vagy hogy szavazott-e egyáltalán valaki.

Basszus és a legfontosabb: nézzük mit énekeltek 2 másodperce 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szavazzon,szavazzon,szavazzon.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Kár hogy az X faktor licencbe benne van a vendék előadók ajnározása, mikor ezt egy Shakirával csinálják még elmegy de egy ilyen Ádok Zolival 😀JayB
emlékszem még mikor indult a show akkor rebesgeték, hogy húúú lehet eljön Cheryl Cole is, mint az eredeti XFaktor egyik mentora, és lesz fight for this love meg parachute meg minden mi jó, aztán mit kaptunk? AFC-t 😀konqueror
Maga Simon Cowell fog eljönni és bejelenti hogy az 2010-es X-faktor nyertese Ádok Zoli.JayB
vagy leigazolja Keresztest az angolba.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Kár hogy az X faktor licencbe benne van a vendék előadók ajnározása, mikor ezt egy Shakirával csinálják még elmegy de egy ilyen Ádok Zolival 😀JayB
emlékszem még mikor indult a show akkor rebesgeték, hogy húúú lehet eljön Cheryl Cole is, mint az eredeti XFaktor egyik mentora, és lesz fight for this love meg parachute meg minden mi jó, aztán mit kaptunk? AFC-t 😀konqueror
Maga Simon Cowell fog eljönni és bejelenti hogy az 2010-es X-faktor nyertese Ádok Zoli.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kár hogy az X faktor licencbe benne van a vendék előadók ajnározása, mikor ezt egy Shakirával csinálják még elmegy de egy ilyen Ádok Zolival 😀JayB
emlékszem még mikor indult a show akkor rebesgeték, hogy húúú lehet eljön Cheryl Cole is, mint az eredeti XFaktor egyik mentora, és lesz fight for this love meg parachute meg minden mi jó, aztán mit kaptunk? AFC-t 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ez a Varga Viktor is furcsa szerzet.Matthew99
nem tudtam, hogy a b**i és a furcsa szinonímák 😀tüsi91
Finoman fejeztem ki magam, de ugyanarra gondoltunk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Kár hogy az X faktor licencbe benne van a vendék előadók ajnározása, mikor ezt egy Shakirával csinálják még elmegy de egy ilyen Ádok Zolival 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt az egészet nagyon szomorú döntőnek nevezni.
Egy gyengécske karácsonyi dal volt,a többire meg ott van a youtube.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Átok Zoli remélem a VV intrót tolja majd 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért a jó kis mikrofonhalkítással jól megoldották ezt a galántánkurvanagyaszurkolás effektet 😀 Megnéznék egy légi felvételt arról a rettentő sok 14 emberről 😀

Amúgy igen, baromi fos, hogy ismétlések vannak.... Nem azért, de a Megasztárban egy hét alatt 5 dalt tanultak meg, itt meg mennyi új volt tegnap/ma? 1?
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez a Varga Viktor is furcsa szerzet.Matthew99
nem tudtam, hogy a b**i és a furcsa szinonímák 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ez a Varga Viktor is furcsa szerzet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Keresztes 😂

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 693 — Vikings fan
Mindig van lejebb... Kalapválasztásban 😀