TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Így van, nincs ilyenből semmi úgyse 😊
Viszont nem ártalmatlan kis fogadásról van szó. Lehet itt 20-30 milliókról van szó. És egy ilyen oldalon elvileg nem kell tudni ki fogad náluk, nem adják ki soha az adatokat, meg aztán lehet strómannal is fogadni.
Valamint 1.01 az a barcelona szorzója, ha Div3-as csapattal játszik otthon kupameccset, kábé.
Nem tudom pontosan hogyan működik egy ilyen online bukméker-iroda, de akkor szokták levenni 1.00-ra, 1.01-re az oddsot, ha nagyon nagy pénzek érkeznek egy adott kimenetelre, ráadásul kevés számláról. Ilyenkor lehet, hogy automatikusan visszaveszi a rendszer, amíg aki a fogadásért felel, manuálisan nem tudja beállítani, hogy miről van szó.
Gondolj amúgy bele, mondjuk megfogadom 100 millió forinttal az egyik versenyzőt, vagyis várok 100 millió hasznot.
Ezután a holnapi döntőn ráküldök 30 millió forintért szavazatot, ez ugye 100.000 szavazat, ennyivel kajakra nyerne az emberem, és realizálok 70 millió hasznot.
Amúgy normális irodánál nem lehet olyan eseményre fogadni, aminek a kimenetele legálisan manipulálható.Sobri Jóska
Ezeknél a fogadásoknál nagyon durván maximalizálva vannak a tétek. Nézd, a tobetnél NB3-ra is lehet fogadni. Azt hiszem erről többet nem is érdemes mondani...F.Schleck
Nincsenek maximalizálva a tétek soha. Vagyis így vannak, hogy az oddsok ekkorát változhatnak. Mondjuk a fogadóirodák is "megérik a pénzüket", elhiheted.Sobri Jóska
De vannak.
http://www.google.com/search?hl=hu&client=opera&hs=FD8&rls=hu&channel=suggest&q=fogad%C3%A1s+maxium+t%C3%A9t&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
Kb. minden fogadóiroda szabályzatát kiadja és látszik, hogy mindenhol van maximum tét fogadásonként.
szerk: vagyis nem maximum tét, hanem maximum nyeremény van a legtöbb helyen, de ebben az esetben kb mindegy.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Egyébként amennyire ártalmatlan egy ilyen kis fogadás, úgy bele is lehet buknia az rtlnek, mert az ott gyanús lesz, akár hogy 1.01 csaba szorzója, Nikolasé meg 2, mert hát még ha feltesszük, hogy Csaba esélyesebb is - ami nagyon nem igaz -, akkor sem ennyivel, és hát az szintén gyanús lehet, ha valaki "olyan" látja, hogy mondjuk csabira rányom egy rtl-es valaki egy durcább összeget...

Persze úgysem lesz/lenne belőle semmi, csak azért érdekes 😊fetomy
Így van, nincs ilyenből semmi úgyse 😊
Viszont nem ártalmatlan kis fogadásról van szó. Lehet itt 20-30 milliókról van szó. És egy ilyen oldalon elvileg nem kell tudni ki fogad náluk, nem adják ki soha az adatokat, meg aztán lehet strómannal is fogadni.
Valamint 1.01 az a barcelona szorzója, ha Div3-as csapattal játszik otthon kupameccset, kábé.
Nem tudom pontosan hogyan működik egy ilyen online bukméker-iroda, de akkor szokták levenni 1.00-ra, 1.01-re az oddsot, ha nagyon nagy pénzek érkeznek egy adott kimenetelre, ráadásul kevés számláról. Ilyenkor lehet, hogy automatikusan visszaveszi a rendszer, amíg aki a fogadásért felel, manuálisan nem tudja beállítani, hogy miről van szó.
Gondolj amúgy bele, mondjuk megfogadom 100 millió forinttal az egyik versenyzőt, vagyis várok 100 millió hasznot.
Ezután a holnapi döntőn ráküldök 30 millió forintért szavazatot, ez ugye 100.000 szavazat, ennyivel kajakra nyerne az emberem, és realizálok 70 millió hasznot.
Amúgy normális irodánál nem lehet olyan eseményre fogadni, aminek a kimenetele legálisan manipulálható.Sobri Jóska
Ezeknél a fogadásoknál nagyon durván maximalizálva vannak a tétek. Nézd, a tobetnél NB3-ra is lehet fogadni. Azt hiszem erről többet nem is érdemes mondani...F.Schleck
Nincsenek maximalizálva a tétek soha. Vagyis így vannak, hogy az oddsok ekkorát változhatnak. Mondjuk a fogadóirodák is "megérik a pénzüket", elhiheted.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy belegondoltam, lehet valaki az RTL-nél megküldte jó pár milával Csabit a Betclic-en, ezért vették le az oddsot.
Csóri Betclic, azt hitte csinál egy jó kis nullszaldós fogadást, megmozgat párezer forintot, mutathatja, hogy bezzeg náluk erre is lehet fogadni, erre pár kapzsi RTL-es meg lehet feltolta a bankszámláját cakkumpakk 😊Sobri Jóska
Egyébként amennyire ártalmatlan egy ilyen kis fogadás, úgy bele is lehet buknia az rtlnek, mert az ott gyanús lesz, akár hogy 1.01 csaba szorzója, Nikolasé meg 2, mert hát még ha feltesszük, hogy Csaba esélyesebb is - ami nagyon nem igaz -, akkor sem ennyivel, és hát az szintén gyanús lehet, ha valaki "olyan" látja, hogy mondjuk csabira rányom egy rtl-es valaki egy durcább összeget...

Persze úgysem lesz/lenne belőle semmi, csak azért érdekes 😊fetomy
Így van, nincs ilyenből semmi úgyse 😊
Viszont nem ártalmatlan kis fogadásról van szó. Lehet itt 20-30 milliókról van szó. És egy ilyen oldalon elvileg nem kell tudni ki fogad náluk, nem adják ki soha az adatokat, meg aztán lehet strómannal is fogadni.
Valamint 1.01 az a barcelona szorzója, ha Div3-as csapattal játszik otthon kupameccset, kábé.
Nem tudom pontosan hogyan működik egy ilyen online bukméker-iroda, de akkor szokták levenni 1.00-ra, 1.01-re az oddsot, ha nagyon nagy pénzek érkeznek egy adott kimenetelre, ráadásul kevés számláról. Ilyenkor lehet, hogy automatikusan visszaveszi a rendszer, amíg aki a fogadásért felel, manuálisan nem tudja beállítani, hogy miről van szó.
Gondolj amúgy bele, mondjuk megfogadom 100 millió forinttal az egyik versenyzőt, vagyis várok 100 millió hasznot.
Ezután a holnapi döntőn ráküldök 30 millió forintért szavazatot, ez ugye 100.000 szavazat, ennyivel kajakra nyerne az emberem, és realizálok 70 millió hasznot.
Amúgy normális irodánál nem lehet olyan eseményre fogadni, aminek a kimenetele legálisan manipulálható.Sobri Jóska
Ezeknél a fogadásoknál nagyon durván maximalizálva vannak a tétek. Nézd, a tobetnél NB3-ra is lehet fogadni. Azt hiszem erről többet nem is érdemes mondani...

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Amúgy belegondoltam, lehet valaki az RTL-nél megküldte jó pár milával Csabit a Betclic-en, ezért vették le az oddsot.
Csóri Betclic, azt hitte csinál egy jó kis nullszaldós fogadást, megmozgat párezer forintot, mutathatja, hogy bezzeg náluk erre is lehet fogadni, erre pár kapzsi RTL-es meg lehet feltolta a bankszámláját cakkumpakk 😊Sobri Jóska
Egyébként amennyire ártalmatlan egy ilyen kis fogadás, úgy bele is lehet buknia az rtlnek, mert az ott gyanús lesz, akár hogy 1.01 csaba szorzója, Nikolasé meg 2, mert hát még ha feltesszük, hogy Csaba esélyesebb is - ami nagyon nem igaz -, akkor sem ennyivel, és hát az szintén gyanús lehet, ha valaki "olyan" látja, hogy mondjuk csabira rányom egy rtl-es valaki egy durcább összeget...

Persze úgysem lesz/lenne belőle semmi, csak azért érdekes 😊fetomy
Így van, nincs ilyenből semmi úgyse 😊
Viszont nem ártalmatlan kis fogadásról van szó. Lehet itt 20-30 milliókról van szó. És egy ilyen oldalon elvileg nem kell tudni ki fogad náluk, nem adják ki soha az adatokat, meg aztán lehet strómannal is fogadni.
Valamint 1.01 az a barcelona szorzója, ha Div3-as csapattal játszik otthon kupameccset, kábé.
Nem tudom pontosan hogyan működik egy ilyen online bukméker-iroda, de akkor szokták levenni 1.00-ra, 1.01-re az oddsot, ha nagyon nagy pénzek érkeznek egy adott kimenetelre, ráadásul kevés számláról. Ilyenkor lehet, hogy automatikusan visszaveszi a rendszer, amíg aki a fogadásért felel, manuálisan nem tudja beállítani, hogy miről van szó.
Gondolj amúgy bele, mondjuk megfogadom 100 millió forinttal az egyik versenyzőt, vagyis várok 100 millió hasznot.
Ezután a holnapi döntőn ráküldök 30 millió forintért szavazatot, ez ugye 100.000 szavazat, ennyivel kajakra nyerne az emberem, és realizálok 70 millió hasznot.
Amúgy normális irodánál nem lehet olyan eseményre fogadni, aminek a kimenetele legálisan manipulálható.

több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Na Altiyan-nak lehetett a döntő előtt 1.01-es oddsa annyira kimagaslott onnan 😊 1-2 adást láttam az élők második feléből, de hát bucira verte az egész mezőnyt. Ha ő nem lesz világsztár, akkor nemtom ki lesz az uk/us-n kívül... (Pont ennek a videónak a végén mondja neki Ronan, hogy ha nem nyer, akkoris csinál vele egy albumot, mert világszínvonalú)
fetomy
tényleg nagyon jó a srác. kivi vok sikerülni fog-e befuttatni. 😊

Ronanért alapjáraton nem vok oda, de a Livin' előtt mondja h az az all time fav songja, ezért piros pont és pacsi neki. 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy belegondoltam, lehet valaki az RTL-nél megküldte jó pár milával Csabit a Betclic-en, ezért vették le az oddsot.
Csóri Betclic, azt hitte csinál egy jó kis nullszaldós fogadást, megmozgat párezer forintot, mutathatja, hogy bezzeg náluk erre is lehet fogadni, erre pár kapzsi RTL-es meg lehet feltolta a bankszámláját cakkumpakk 😊Sobri Jóska
Egyébként amennyire ártalmatlan egy ilyen kis fogadás, úgy bele is lehet buknia az rtlnek, mert az ott gyanús lesz, akár hogy 1.01 csaba szorzója, Nikolasé meg 2, mert hát még ha feltesszük, hogy Csaba esélyesebb is - ami nagyon nem igaz -, akkor sem ennyivel, és hát az szintén gyanús lehet, ha valaki "olyan" látja, hogy mondjuk csabira rányom egy rtl-es valaki egy durcább összeget...

Persze úgysem lesz/lenne belőle semmi, csak azért érdekes 😊fetomy
Azért túlzásokba ne essünk. Olyan sincs, hogy mindkettőnek 2-es szorzója van és olyan sincs, hogy az egyiknek 1.01 a másiknak 2. Itt egyszerűen balfaszkodik a betclic, semmi több. 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy belegondoltam, lehet valaki az RTL-nél megküldte jó pár milával Csabit a Betclic-en, ezért vették le az oddsot.
Csóri Betclic, azt hitte csinál egy jó kis nullszaldós fogadást, megmozgat párezer forintot, mutathatja, hogy bezzeg náluk erre is lehet fogadni, erre pár kapzsi RTL-es meg lehet feltolta a bankszámláját cakkumpakk 😊Sobri Jóska
Egyébként amennyire ártalmatlan egy ilyen kis fogadás, úgy bele is lehet buknia az rtlnek, mert az ott gyanús lesz, akár hogy 1.01 csaba szorzója, Nikolasé meg 2, mert hát még ha feltesszük, hogy Csaba esélyesebb is - ami nagyon nem igaz -, akkor sem ennyivel, és hát az szintén gyanús lehet, ha valaki "olyan" látja, hogy mondjuk csabira rányom egy rtl-es valaki egy durcább összeget...

Persze úgysem lesz/lenne belőle semmi, csak azért érdekes 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Amúgy belegondoltam, lehet valaki az RTL-nél megküldte jó pár milával Csabit a Betclic-en, ezért vették le az oddsot.
Csóri Betclic, azt hitte csinál egy jó kis nullszaldós fogadást, megmozgat párezer forintot, mutathatja, hogy bezzeg náluk erre is lehet fogadni, erre pár kapzsi RTL-es meg lehet feltolta a bankszámláját cakkumpakk 😊

Altiyanról, és a világsztárságról:
ahhoz, hogy valaki világsztár legyen nem tehetség kell. Olyanból csak az USA-ban van 10-15ezer minimum.
Ezért rendkívül gagyi, amikor egy magyar műsorban ezzel hitegetik szerencsétlen gyerekeket, mikor még egy ausztrál győztes-nek is kurva nehéz betörnie a mainstream-be.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mindenképp nézd meg a következőket: Livin' on a prayer, Eye of the Tiger, Beautiful day, Summer of 69, Never tear us apart, Sex on Fire, Blaze of Glory. csak miatta néztem végig az ausztrált 😀shawnka
kíváncsivá tettél, mint nagy Bon Jovi fan megnéztem a Livin'-t és a BoG-t. Az utóbbi az frenetikus ( nézzétek meg, tényleg nagyon jó http://www.youtube.com/watch?v=X-Aq9D3LUCU ), a Livin' kicsit gyengébb, de még mindig fényévekkel a Vastag Csaba féle It's my life előtt van...

JayB: nem, Jon Bon Jovi nem mindig ugyanúgy énekel. nagyon nem. 😉Danna
Na Altiyan-nak lehetett a döntő előtt 1.01-es oddsa annyira kimagaslott onnan 😊 1-2 adást láttam az élők második feléből, de hát bucira verte az egész mezőnyt. Ha ő nem lesz világsztár, akkor nemtom ki lesz az uk/us-n kívül... (Pont ennek a videónak a végén mondja neki Ronan, hogy ha nem nyer, akkoris csinál vele egy albumot, mert világszínvonalú)

Szerk.: Sobrinak szól, nem Schleck-nek 😀😀 : nem igazán neked akartam címezni a kérdést, hanem úgy egyáltalán a levegőbe 😊
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
mindenképp nézd meg a következőket: Livin' on a prayer, Eye of the Tiger, Beautiful day, Summer of 69, Never tear us apart, Sex on Fire, Blaze of Glory. csak miatta néztem végig az ausztrált 😀shawnka
kíváncsivá tettél, mint nagy Bon Jovi fan megnéztem a Livin'-t és a BoG-t. Az utóbbi az frenetikus ( nézzétek meg, tényleg nagyon jó http://www.youtube.com/watch?v=X-Aq9D3LUCU ), a Livin' kicsit gyengébb, de még mindig fényévekkel a Vastag Csaba féle It's my life előtt van...

JayB: nem, Jon Bon Jovi nem mindig ugyanúgy énekel. nagyon nem. 😉
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
looool 1.01 vs 2.00 😀😀😀 Na a betclicnek viszont kb. maga a producer a belsőse 😀fetomy
Ez tényleg megaLOL. Amikor én klikkeltem rá 5 perce, akkoris 2.00 vs 2.00 volt a 2 odds.
Amúgy ilyen esetben a másik szorzót illene felvinni legalább 99szeresre 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Én nem tudtam sehogy, mivel csak a végére kapcsolódtam bele 😊
Én csak azt szajkózom, amit nekem mondtak, hogy a holnapi döntőig végig a mentorok döntöttek volna alapesetben a továbbjutóról, de ezen változtattak az utolsó pillanatban. (Mivel ilyen mélységig eleddig nem érdekelt, de gondoltam, hogy ma direkt rákérdezek erre-arra a műsorral kapcsolatban.)
Én ezeknek a műsoroknak nem vagyok rendszeres nézője, a háttérben ment párszor, mint írtam is pár héttel ezelött.
A VV-ben is mostanra sikerült csak beazonosítani mind a 15 szereplőt 😊Sobri Jóska
én ezt értem, de ettől függetlenül azt továbbra sem értem, hogy a magyar rendezők miért akarták volna eredetileg máshogy lebonyolítani a végét, mint a másik 20 ország 45 showjában.fetomy
Honnan tudjam? 😊
Lehet nem akarták, és én értettem félre valamit, lehet akarták, aztán mégse.
Én még egy X-faktort nem láttam a 40 szériából, ebből is csak részeket, úgyhogy passz.
Én már évek óta nem dolgozom tévének a közelében sem, mint írtam, így mások által elmondottakra hagyatkozom csak, az meg nem olyan, mint az etalon a dolog természetéből adódóan.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
looool 1.01 vs 2.00 😀😀😀 Na a betclicnek viszont kb. maga a producer a belsőse 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
kétszeres szorzóért azért csak érdemes megrakni egy nagyobb összeggel 😛miilann
azért itt jelezném, hogy nem, nem vagyok fasz, amikor linkeltem még vastag csabára is 2,00t fizetett, de azóta valahogy lement 1,01re 😛 😀miilann
Biztos a fórumról rászavaztak vagy 10szer 😛
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
kétszeres szorzóért azért csak érdemes megrakni egy nagyobb összeggel 😛miilann
azért itt jelezném, hogy nem, nem vagyok fasz, amikor linkeltem még vastag csabára is 2,00t fizetett, de azóta valahogy lement 1,01re 😛 😀

child please!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én nem tudtam sehogy, mivel csak a végére kapcsolódtam bele 😊
Én csak azt szajkózom, amit nekem mondtak, hogy a holnapi döntőig végig a mentorok döntöttek volna alapesetben a továbbjutóról, de ezen változtattak az utolsó pillanatban. (Mivel ilyen mélységig eleddig nem érdekelt, de gondoltam, hogy ma direkt rákérdezek erre-arra a műsorral kapcsolatban.)
Én ezeknek a műsoroknak nem vagyok rendszeres nézője, a háttérben ment párszor, mint írtam is pár héttel ezelött.
A VV-ben is mostanra sikerült csak beazonosítani mind a 15 szereplőt 😊Sobri Jóska
én ezt értem, de ettől függetlenül azt továbbra sem értem, hogy a magyar rendezők miért akarták volna eredetileg máshogy lebonyolítani a végét, mint a másik 20 ország 45 showjában. Meg hogy miért nem mondták sosem, hogy változtattak volna, vagy hogy amúgy lenne.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
kétszeres szorzóért azért csak érdemes megrakni egy nagyobb összeggel 😛miilann
Mi fasz? És itt nekik hol ebből a nyereség? 😀

fetomy: Én is így tudtam, ezért nem is értettem Sobri kommentjének ezen részét.F.Schleck
Szerinted ilyenre mennyi pénzzel fogadnak összesen? Pár ezer forinttal max, kb fele-fele arányban ide-oda. Vagyis a nyereség az, hogy "lám lám, nálunk még erre is lehet fogadni", maga a fogadás meg kb. nullszaldós lesz.

Valamint: én nem tudtam sehogy, mivel csak a végére kapcsolódtam bele 😊
Én csak azt szajkózom, amit nekem mondtak, hogy a döntőig végig a mentorok döntöttek volna alapesetben a továbbjutóról, de ezen változtattak az utolsó pillanatban. (Mivel ilyen mélységig eleddig nem érdekelt, de gondoltam, hogy ma direkt rákérdezek erre-arra a műsorral kapcsolatban. persze lehet félreértettem valamit 😊 )
Én ezeknek a műsoroknak nem vagyok rendszeres nézője, a háttérben ment párszor, mint írtam is pár héttel ezelött.
A VV-ben is mostanra sikerült csak beazonosítani mind a 15 szereplőt 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kétszeres szorzóért azért csak érdemes megrakni egy nagyobb összeggel 😛miilann
Mi fasz? És itt nekik hol ebből a nyereség? 😀

fetomy: Én is így tudtam, ezért nem is értettem Sobri kommentjének ezen részét.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egy valamit nem értek. Az egész X-factor franchise-ban mindenhol úgy van a top3-ban (sok helyen top4-ben), hogy a bírák nem csinálnak semmit. Magyarán a (4-)3-2-1. helyeket már csak a nézők szavazatai döntik el. És ennél a franchise-nál, ahol hajszálra ugyanaz mindenhol minden, (és itt több, mint 40 szériáról beszélünk) mi itt Mo-n alapvetően más végső lebonyolítást terveztünk be?

szerk.:Egyébként én eddig is úgy tudtam, hogy nálunk is úgy lesz, mint az eredeti verzióban.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
kétszeres szorzóért azért csak érdemes megrakni egy nagyobb összeggel 😛

child please!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Na hozom a belső infót az X-faktorból:
Az utolsó pillanatban találták ki, hogy ezúttal nem lesz párbaj, mivel a mentorok nem vállalták be, hogy Csabit tolják tovább akár Norbi, akár Nicholas ellenében, ezért találták ki a 2 továbbjutós dolgot az utolsó pillanatban, mint nagyszerű újítást.
Persze a legtöbb szavazatot Norbi kapta most is, (aztán Nicholas, Csaba a sorrend, összesen kb 13ezer szavazatról van szó, kb 6-4-3 megoszlásban) de úgy gondolták, hogy egy döntőben hihetőbb lesz Csabinak Nicholast lenyomnia, mint Norbit.(Amúgy a lényeg az volt, hogy ne Norbi döntőzzön.) Sőt, vannak páran a vezetőségben, akik bevállalnák Nicholast is, Csabit is (nem úgy... bár úgy is biztos 😊 ), de én még mindig azt hallottam, hogy Csabi fog nyerni. (Amúgy ha ki akarták volna venni, és nem ő lenne a favorit, akkor kivehették volna már Veca ellen, vagy most is.) A srác, akivel beszéltem mindenesetre még mindig Csabit tudja (ami azért nem 100%, mert bár ez a koncepció jelenleg, még változhat az utolsó pillanatban, mondhatni adhoc jelleggel) de mivel Norbi out, megszűnt a para, mint Melinda reptetésével a TV2-nél.
A szavazásról és a közjegyzőről (ez minden ilyen műsorra igaz, ahol nézői szavazatok döntenek): a közjegyző, aki nem beépített ember, ül egy monitor elött, ahol folyamatosan látszik a szavazás aktuális állása, vagyis egy monitoron látszik, hogy mondjuk Norbi: 2340, Csabi 2220, stb. Viszont ugyebár ez csak egy grafikai megjelenítés, amiről a közjegyző semmit se tud, hogy kvázi hogy kerül oda. Vagyis ezzel az erővel a bowl.hu fórum ezen topicját is nézhetné, ahol 5 percenként frissítve megjelenne egy állás, amit ő kénytelen hitelesnek elfogadni, és azt veti össze a tv-ben látottal. Tehát ha ő azt látja, hogy a végső sorrend Nicholas - Csabi - Norbi, akkor ha ezt látja a tv-adásban, akkor mindent rendben lévőnek talál, ha nem ezt látja, akkor jelezheti. Vagyis a valós szavazatokról fingja nincs. Azt lát, amit odatesznek neki az adott műsor illetékesei, hogy lássa.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Leonidasz borzasztó szánalmas emberi lény szerény véleményem szerint 😛konqueror
Én bírom. Szépen alázza most Zsuzsit. 😀F.Schleck
igen, a rondaság igen csak irritálóan mászott rá Jorgoszra.

Alekosz meg mindenek felett áll.
"ha visszajön Kristóf, akkor viszont mehet a hármas"

emmy díjHöri
alekosz lassan oda jut, hogy "Ha visszajön Gombi, elvonulok vele a mosókonyhába" 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Leonidasz borzasztó szánalmas emberi lény szerény véleményem szerint 😛konqueror
Én bírom. Szépen alázza most Zsuzsit. 😀F.Schleck
igen, a rondaság igen csak irritálóan mászott rá Jorgoszra.

Alekosz meg mindenek felett áll.
"ha visszajön Kristóf, akkor viszont mehet a hármas"

emmy díj

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
vagy csak ugye azóta tart tőle hogy megmondta neki zsuzsi hogy az övé nem szépCowboykarcsi
touché 😂

Anikó jó még, aki frigid, ergo nem tud dugni, táncolni, kötni 😀 viszont még mindig jó bőr, RTL tudta kit kell a táncnál ledér gúnyába öltöztetnikonqueror
dugni nem is kell neki, dugni ott van alekosz, ő csak tegye szét a lábát 😀fetomy
"elég egy mondat. meg akarlak termékenyíteni! erre a lány: jó. és kész is. minek ide vers?"
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaja, szimplán csak beijedt a pumától. Mégiscsak egy faszraktárról van szó.JayB
vagy csak ugye azóta tart tőle hogy megmondta neki zsuzsi hogy az övé nem szépCowboykarcsi
touché 😂

Anikó jó még, aki frigid, ergo nem tud dugni, táncolni, kötni 😀 viszont még mindig jó bőr, RTL tudta kit kell a táncnál ledér gúnyába öltöztetnikonqueror
dugni nem is kell neki, dugni ott van alekosz, ő csak tegye szét a lábát 😀