TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még komolykodunk itt, mekkora volt Alekosz. 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Mért lennák elvakult? Nem vagyok szerelmes egyikbe se, de akinek van két füle annak nem lehet kérdéses mekkora a szakadék köztük. Vastag Csaba SEHOL nem lenne a boci szemei nélkül, hangilag nagyon átlagos.JayB
Nikolas meg ugyanúgy énekel mindig,elvakult vagy szvsz 😊Newman
miért énekeljen máshogy, mikor ez a stílusa? Csak a magyaroknál van ez, hogy énekejjé nekünk 600 stíluisban, a műsor eredetijében, UK-ban épp az a cél, hogy találja meg valaki a stílusát, és formálja az adott számot is afelé.fetomy
az ausztrálban is keresték Altiyan helyes irányát a 4. adásig, onnantól abban maradt, és meg is nyerte 😀 egyébként érdemes megnézni az előadásait, a meghallgatásokon rendre elfelejtette a szövegét, az élőkön meg az említett epizódtól zseniális amit művelt.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
lol
Nem tudom,hogy lehet ennyire elvakult valaki,nem vitatom,hogy Nikolas jó énekes,de ennyire azért nem.Newman
Mért lennák elvakult? Nem vagyok szerelmes egyikbe se, de akinek van két füle annak nem lehet kérdéses mekkora a szakadék köztük. Vastag Csaba SEHOL nem lenne a boci szemei nélkül, hangilag nagyon átlagos.JayB
Nikolas meg ugyanúgy énekel mindig,elvakult vagy szvsz 😊Newman
Bakker egy John Bon Jovi nem ugyanúgy énekel mindig? 😊 Vagy akárki mást mondhattam volna.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mért lennák elvakult? Nem vagyok szerelmes egyikbe se, de akinek van két füle annak nem lehet kérdéses mekkora a szakadék köztük. Vastag Csaba SEHOL nem lenne a boci szemei nélkül, hangilag nagyon átlagos.JayB
Nikolas meg ugyanúgy énekel mindig,elvakult vagy szvsz 😊Newman
miért énekeljen máshogy, mikor ez a stílusa? Csak a magyaroknál van ez, hogy énekejjé nekünk 600 stíluisban, a műsor eredetijében, UK-ban épp az a cél, hogy találja meg valaki a stílusát, és formálja az adott számot is afelé.fetomy
stílus nem egyenlő a hangszínnel,a stílusát nagyon bírom,de a hangszíne szinte mindig ugyanolyan

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mért lennák elvakult? Nem vagyok szerelmes egyikbe se, de akinek van két füle annak nem lehet kérdéses mekkora a szakadék köztük. Vastag Csaba SEHOL nem lenne a boci szemei nélkül, hangilag nagyon átlagos.JayB
Nikolas meg ugyanúgy énekel mindig,elvakult vagy szvsz 😊Newman
Csaba valóban változatosabb. Olyan szépen ugrál a tiszta és a hamis hangok között. 😉F.Schleck
Én csak azt nem értem,hogy mindenki Csaba macho jelleméért nyavalyog,amikor nyilvánvaló,hogy Nikolas fanbaset is a fiatal pichák teszik ki.
Nikolas nem hibázik,az ugyanolyan hangszínt nehéz elszúrni 😉

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lol
Nem tudom,hogy lehet ennyire elvakult valaki,nem vitatom,hogy Nikolas jó énekes,de ennyire azért nem.Newman
Mért lennák elvakult? Nem vagyok szerelmes egyikbe se, de akinek van két füle annak nem lehet kérdéses mekkora a szakadék köztük. Vastag Csaba SEHOL nem lenne a boci szemei nélkül, hangilag nagyon átlagos.JayB
Nikolas meg ugyanúgy énekel mindig,elvakult vagy szvsz 😊Newman
miért énekeljen máshogy, mikor ez a stílusa? Csak a magyaroknál van ez, hogy énekejjé nekünk 600 stíluisban, a műsor eredetijében, UK-ban épp az a cél, hogy találja meg valaki a stílusát, és formálja az adott számot is afelé.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
lol
Nem tudom,hogy lehet ennyire elvakult valaki,nem vitatom,hogy Nikolas jó énekes,de ennyire azért nem.Newman
Mért lennák elvakult? Nem vagyok szerelmes egyikbe se, de akinek van két füle annak nem lehet kérdéses mekkora a szakadék köztük. Vastag Csaba SEHOL nem lenne a boci szemei nélkül, hangilag nagyon átlagos.JayB
Nikolas meg ugyanúgy énekel mindig,elvakult vagy szvsz 😊Newman
Csaba valóban változatosabb. Olyan szépen ugrál a tiszta és a hamis hangok között. 😉

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Akkora különbség van a két énekes között hogy még az RTL sem lehet akkora szar hogy Vastagot hozza ki ebböl győztesnek. Megába azért közelebb volt a két finalista szintje, ott lehetett sakkozni.JayB
lol
Nem tudom,hogy lehet ennyire elvakult valaki,nem vitatom,hogy Nikolas jó énekes,de ennyire azért nem.Newman
Mért lennák elvakult? Nem vagyok szerelmes egyikbe se, de akinek van két füle annak nem lehet kérdéses mekkora a szakadék köztük. Vastag Csaba SEHOL nem lenne a boci szemei nélkül, hangilag nagyon átlagos.JayB
Nikolas meg ugyanúgy énekel mindig,elvakult vagy szvsz 😊

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Akkora különbség van a két énekes között hogy még az RTL sem lehet akkora szar hogy Vastagot hozza ki ebböl győztesnek. Megába azért közelebb volt a két finalista szintje, ott lehetett sakkozni.JayB
lol
Nem tudom,hogy lehet ennyire elvakult valaki,nem vitatom,hogy Nikolas jó énekes,de ennyire azért nem.Newman
Mért lennák elvakult? Nem vagyok szerelmes egyikbe se, de akinek van két füle annak nem lehet kérdéses mekkora a szakadék köztük. Vastag Csaba SEHOL nem lenne a boci szemei nélkül, hangilag nagyon átlagos.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyugi, ha végül Nicolas nyer, arra is lesz valami magyarázat gondolom. 😉
Természetesen véletlenül sem az, hogy többen szavaztak rá.F.Schleck
Szerinted reális, hogy kiesik a közönségkedvenc, és bemegy két olyan, akik már 2-2 alkalommal párbajoztak? 😊 De biztos belőle és Szíj Melindából is kiábrándult a nagy fanbase egy hét alatt 😊

Mindegy, meglátjuk holnap, hogy ki nyer, de továbbra is tartom, hogy túl nagy naivság azt hinni, hogy ezeken a versenyeken a nézők döntenek. 😊

VÉGRE VALKÓ VILÁÁÁÁGfetomy
Mint már írtam, a múltheti után a Veca fanok szerintem simán elosztódhattak Nikolas és Vastag között. És a néputálat is nagyobb lett KLN felé. De úgy sem fogjuk meggyőzni egymást. 😊

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Remek lesz most, hogy kiesett Norbi marad Gina és Kristóf nekünk kaposiaknak broáf :o

De azért ez Lüszi "klipp" is odabasz rendesen most olvastam vissza és megtaláltam csak erős idegzetűeknek....



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://images.encyclopediadramatica.com/images/9/93/GuidetteKO.gif

marcitomi twitterelte, sztem ez is valami reality. mindenesetre szép jobbcsapott
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyugi, ha végül Nicolas nyer, arra is lesz valami magyarázat gondolom. 😉
Természetesen véletlenül sem az, hogy többen szavaztak rá.F.Schleck
Szerinted reális, hogy kiesik a közönségkedvenc, és bemegy két olyan, akik már 2-2 alkalommal párbajoztak? 😊 De biztos belőle és Szíj Melindából is kiábrándult a nagy fanbase egy hét alatt 😊

Mindegy, meglátjuk holnap, hogy ki nyer, de továbbra is tartom, hogy túl nagy naivság azt hinni, hogy ezeken a versenyeken a nézők döntenek. 😊

VÉGRE VALKÓ VILÁÁÁÁG
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Alekosz gecc 😀 már threewayről beszél 😀 Olivérről azt hittem azért, hogy egy házasságtörésben nem lesz partner, ő is stabil kapcsolat, stb, tuti beépített 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Akkora különbség van a két énekes között hogy még az RTL sem lehet akkora szar hogy Vastagot hozza ki ebböl győztesnek. Megába azért közelebb volt a két finalista szintje, ott lehetett sakkozni.JayB
lol
Nem tudom,hogy lehet ennyire elvakult valaki,nem vitatom,hogy Nikolas jó énekes,de ennyire azért nem.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Anikó fát próbál vágni -> highlight moment 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Akkora különbség van a két énekes között hogy még az RTL sem lehet akkora szar hogy Vastagot hozza ki ebböl győztesnek. Megába azért közelebb volt a két finalista szintje, ott lehetett sakkozni.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nade mostmár jöjjön az igazi kedvenc Alekosz 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
teljesen jó ez, Norbi sincs kiakadva, szerintem nem számított arra, hogy idáig jut. a közönség szeretetét megnyerte, ennyi. RTL meg énekes döntőt akart. én remélem azért hallunk még róla (fogunk)

hajrá Veszprém! 😛konqueror
Csak ha kézilabda meccs van, de akkor alap 😉

Egyetértek, de remélem Sobrinak nem lesz igaza és nem Vastag nyer.
Nikolasz mind hangban mind "termékként" jobban eladható, mint a szépfiúvagyokéshakellelsírommagamatestvérémmel duettezve Csaba

Hajrá Kaposvár!!Bruschi85
Nyugi, ha végül Nicolas nyer, arra is lesz valami magyarázat gondolom. 😉
Természetesen véletlenül sem az, hogy többen szavaztak rá.

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
teljesen jó ez, Norbi sincs kiakadva, szerintem nem számított arra, hogy idáig jut. a közönség szeretetét megnyerte, ennyi. RTL meg énekes döntőt akart. én remélem azért hallunk még róla (fogunk)

hajrá Veszprém! 😛konqueror
Csak ha kézilabda meccs van, de akkor alap 😉

Egyetértek, de remélem Sobrinak nem lesz igaza és nem Vastag nyer.
Nikolasz mind hangban mind "termékként" jobban eladható, mint a szépfiúvagyokéshakellelsírommagamatestvérémmel duettezve Csaba

Hajrá Kaposvár!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Engem nem az zavar, hogy KLN kiesett, hanem hogy ez a félmeleg patkófejű gyerek jutott tovább. A hangja semmi különös, a személyisége is átlagos, nem tudom akár ő akár a testvére mit keres itt. Namindegy, KLN úgyis fog zenélni mert neki már 1 adás után is lett akkora neve szerintem, a Vastag gyerek meg ha nem nyeri meg úgyis nekifut mégegyszer valami másik tehetségkutatóban. Egyet csak megnyer majd, nem?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Szerencsétlen ma megpróbált énekelni. 😀
De örülök, hogy nem jött be fetomy jóslata és Nicolas továbbjutott. Remélem holnapra sem fog bejönni. 😉F.Schleck
nemtom, talán most először Nikolas-ra tényleg többen szavaztak, de továbbra sem tartom valószínűnek, hogy Vastag Csabi akár csak megközelítette Norbit.fetomy
Szerintem se, ez RTL move volt.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerencsétlen ma megpróbált énekelni. 😀
De örülök, hogy nem jött be fetomy jóslata és Nicolas továbbjutott. Remélem holnapra sem fog bejönni. 😉F.Schleck
nemtom, talán most először Nikolas-ra tényleg többen szavaztak, de továbbra sem tartom valószínűnek, hogy Vastag Csabi akár csak megközelítette Norbit.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
teljesen jó ez, Norbi sincs kiakadva, szerintem nem számított arra, hogy idáig jut. a közönség szeretetét megnyerte, ennyi. RTL meg énekes döntőt akart. én remélem azért hallunk még róla (fogunk)

hajrá Veszprém! 😛
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok Norbi! Szép volt!
Nyerje meg Nikolasz ez nem is lehet kérdés!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!