TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Szép ez nagyon Vastagéktől, csak vékony. (Ez hú de szar volt 😀)JayB
nembaj, jó ez 😀 Keresztes Ildi szokott a vastagsággal poénkodni, annál jobb 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Szép ez nagyon Vastagéktől, csak vékony. (Ez hú de szar volt 😀)
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ezaz, kellenek a voksok a tiniluvnyáktól 😛 Vastag T, same HS as me 😛
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezek a szülők milyen sorozatot néztek?
Nikolász és Dzseremi.
Szép névválasztás...

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Vasárnapra igazoltak Shakira szintű világsztárt fellépni?shawnka
áh, She-Wolf helyett csak Wolf (Kati) van nekünk
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Vasárnapra igazoltak Shakira szintű világsztárt fellépni?
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Bikini baszod!Bazzani
"baszod" 😀

jó hát akkor nem is éltem kb 😛 a bandát ismerem, de egyenként a tagokat név szerint sajnos nem, de ez kb minden zenekarra igaz, legyen az múltbeli, vagy jelenlegi 😊konqueror
azért a nótát felismerhetted volna 😀shawnka
azt felismertem 😊 de akkor még nem tudtuk, hogy az a társ, akinek a dalát nyomatják 😉 amúgy meg lehetett volna a Depresszió frontembere is 😀 http://www.youtube.com/watch?v=VXC7l0sFwQ0
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ez a szám választás sztem nem jó, csöpögős kell.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
mikor meghallottam, hogy lassú nótát tol, azthittem valami eyecandy gárét kap, aki elviszi a produkciót neki. de egyrészt Norbi kiba jól nyomta sztem, másrészt meg gáz, de nemtudom ki ez a rocklegenda 😛 kicsit Hannibal Lecter beütése van 😀konqueror
Bikini baszod!Bazzani
"baszod" 😀

jó hát akkor nem is éltem kb 😛 a bandát ismerem, de egyenként a tagokat név szerint sajnos nem, de ez kb minden zenekarra igaz, legyen az múltbeli, vagy jelenlegi 😊konqueror
azért a nótát felismerhetted volna 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kaposvár pláza rulz 😀 Btw, nemvoltszar ezsem, Norbi eddig egész jól tolja.shawnka
OFF: Veszprémbe érkezel valamikor? meccsnézés, mulatás stb. ON-ná varázsolva, mikor jössz Vastagcsabaföldre 😛 neked jobban örülök, mint Szujó Zolinak 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hibáháháháháháháháháháháááááám
Gyűlölöm ezt a hajlítós Nikolászt.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mikor meghallottam, hogy lassú nótát tol, azthittem valami eyecandy gárét kap, aki elviszi a produkciót neki. de egyrészt Norbi kiba jól nyomta sztem, másrészt meg gáz, de nemtudom ki ez a rocklegenda 😛 kicsit Hannibal Lecter beütése van 😀konqueror
Bikini baszod!Bazzani
"baszod" 😀

jó hát akkor nem is éltem kb 😛 a bandát ismerem, de egyenként a tagokat név szerint sajnos nem, de ez kb minden zenekarra igaz, legyen az múltbeli, vagy jelenlegi 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kaposvár pláza rulz 😀 Btw, nemvoltszar ezsem, Norbi eddig egész jól tolja.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
mikor meghallottam, hogy lassú nótát tol, azthittem valami eyecandy gárét kap, aki elviszi a produkciót neki. de egyrészt Norbi kiba jól nyomta sztem, másrészt meg gáz, de nemtudom ki ez a rocklegenda 😛 kicsit Hannibal Lecter beütése van 😀konqueror
D Nagy Lajos, Bikini
Ez is rohadt jó volt amúgy.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ajjaj, lehetett volna gyengébb is.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mikor meghallottam, hogy lassú nótát tol, azthittem valami eyecandy gárét kap, aki elviszi a produkciót neki. de egyrészt Norbi kiba jól nyomta sztem, másrészt meg gáz, de nemtudom ki ez a rocklegenda 😛 kicsit Hannibal Lecter beütése van 😀konqueror
Bikini baszod!

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mikor meghallottam, hogy lassú nótát tol, azthittem valami eyecandy gárét kap, aki elviszi a produkciót neki. de egyrészt Norbi kiba jól nyomta sztem, másrészt meg gáz, de nemtudom ki ez a rocklegenda 😛 kicsit Hannibal Lecter beütése van 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nikolas eddig a legjobb, viszont kevés szerepe lesz annak, hogy konkrétan ma ki a jobb. szimpátia szavazás, kérdés melyikük bázisának van több pénze sms-re és/vagy kit szeretne győztesnek látni az RTL 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hát ezt még mindig jól tudja a kalapos

páros dalok érdekesek lesznekkonqueror
A párosokban szerintem rendesen le fogja énekelni a többieket Nicolas. Abban bízom, hogy akik "ésszel" szavaztak és eddig Vecára küldtek sms-t, most átpártolnak Nicolashoz.

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Norbi jó volt, visszajött a hangja, nem volt viszont ezek a fan gyűlések kemények Kaposvár Pláza rulez 😀 😀 Micsoda játék határok nélkül

Nikolasz eddig a legjobb.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
hát ezt még mindig jól tudja a kalapos

páros dalok érdekesek lesznek
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezt a Halleluját Nikolas kisujjból kirázza, de ez most jobbnak tűnik mint az először.shawnka
ez konkrétan kurva jó volt, baró volt a színpad is a fényekkel. Tru american magicJayB
ez tényleg tökéletes volt,de már az első adásban is kis híján az volt,kiteljesedett a dal
ez megy,kiváncsi vagyok,hogy a többi milyen lesz,ha ilyen szintet hoz,akkor a legnagyobb esélyese lesz az x-nek

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
ezt a Halleluját Nikolas kisujjból kirázza, de ez most jobbnak tűnik mint az először.shawnka
ez konkrétan kurva jó volt, baró volt a színpad is a fényekkel. Tru american magic
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ezt a Halleluját Nikolas kisujjból kirázza, de ez most jobbnak tűnik mint az először.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
huhh, ez most nagyon rendben volt Norbinálshawnka
Tetszett,hogy nem vitte túlzásba a bohóckodást.
Kicsit énekszerű is volt.
Keresztestől meg hányok.