NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Vagyis azt elfogadod, hogy Melindát kiszedták az előző adásban, de a mostaniban nem nyúltak bele a végső
Nekem csak egy utolsó kérdésem lenne. Kiindulva az előző négy szériából, és a győztesek későbbi szerepléseiből, miért éri meg a csatornának beleszólni a döntő eredményébe?F.Schleck
Erre nem tudom az egzakt választ, azon felül amit eddig leírtam csak annyit fűzök hozzá, hogy 1, megtehetik, 2, azt hihetik jobban tudják ki és mi kell nekik.

A VV-ről egy jó írás:
http://comment.blog.hu/2010/12/17/valo_vilag_4_a_kihagyott_ziccer

ami részint idevág:

"Ahhoz, hogy egy ilyen műsorfolyam igazán jó legyen, olyan szereplőket kell beválogatni, akik akár magukban, egyenként, vagy összezárva, közösen érdekes dolgokat tudnak művelni, konfliktushelyzetekbe kerülnek egymással, és a nézőkből határozott érzelmeket váltanak ki. Másutt éppen ezért nem bízzák ezt a valahol igenis nagy felkészültséget és gyakorlatot igénylő melót, mármint a castingot a nagyközönségre - bármennyire is manipuláljuk őket a beszavazásra előrángatott jelöltek bemutatásakor.

Értem én, minél több beszavazás van, annál több sms-t küld a jónép, a bevétel meg egyre nő - mindez üzleti célból teljesen érthető, csak éppen nézőként ver ki a hideg veríték, ha meghallom a szavazásos szignált, és hol van még május, ugye. A poén az egészben mégis az, hogy egy-egy élő műsor gyártási költsége jóval nagyobb, mint az sms-szavazatokkal beszedett összeg: ma már nem jellemző a tömeges mobil feltöltőkártya-vásárlás, nemigen költ már senki kedvencére tízezreket, mint az első Megasztár alatt."

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vagyis azt elfogadod, hogy Melindát kiszedták az előző adásban, de a mostaniban nem nyúltak bele a végső sorrendbe? Ugyan miért nem? Mi erre a logikus magyarázat?
Vagy abban hiszel, hogy Attila, aki a "minden tiszta" elméleted szerint tényleg több szavazatot kapott, mint Melinda egy hete, és sokkal többet, mint Reni egy hete, most egyszercsak hopp, kevesebbet kapott, mint Reni, akit többször is a zsűri tolt tovább?
Ha elhiszed, hogy minden fordulóban tényleg annyi szavazatot kaptak a versenyzők, amennyit mondtak, akkor nem furcsállod, hogy Kökény minden fordulóban toronymagasan többet kapott (sosem maradt utolsó kettőbe, sőt egyszer még Melindát is lehagyta), pont a döntőben nem?Sobri Jóska
Azért fogadom el, mert Melinda kiszedésére van ésszerű magyarázat. Az Attila over Renire nálam nincs.

Kökény pedig egyáltalán nem volt kiemelkedő a szavazatszámban. Többször is volt az utolsó háromban, olyankor is, mikor Reni csonk nélkül jutott tovább. Az elődöntőben nem mondtam, hogy nem voltak befolyásolva a szavazatok, de a döntőben szerintem nem.

Nekem csak egy utolsó kérdésem lenne. Kiindulva az előző négy szériából, és a győztesek későbbi szerepléseiből, miért éri meg a csatornának beleszólni a döntő eredményébe?

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Vagyis azt elfogadod, hogy Melindát kiszedták az előző adásban, de a mostaniban nem nyúltak bele a végső sorrendbe? Ugyan miért nem? Mi erre a logikus magyarázat?
Vagy abban hiszel, hogy Attila, aki a "minden tiszta" elméleted szerint tényleg több szavazatot kapott, mint Melinda egy hete, és sokkal többet, mint Reni egy hete, most egyszercsak hopp, kevesebbet kapott, mint Reni, akit többször is a zsűri tolt tovább?
Ha elhiszed, hogy minden fordulóban tényleg annyi szavazatot kaptak a versenyzők, amennyit mondtak, akkor nem furcsállod, hogy Kökény minden fordulóban toronymagasan többet kapott (sosem maradt utolsó kettőbe, sőt egyszer még Melindát is lehagyta), pont a döntőben nem?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az utólagos szereplésről: Király Viktort csak példának írtam, de az előtte lévő Rúzsa Magdi sem tűnt fel olyan sokszor a tv2-ben vagy Caramel, vagy mittudomén ki nyert még, szóval nálam ez a szempont eléggé cinkes. Ezért nem tartom a csatornát érdekeltnek abban, hogy befolyásolja, hogy ki nyerje meg. Az hogy ki szerepeljen benne az teljesen egyértelmű, hogy fontos, de többek között ezért van ott a zsűri is, aki "legális" eszközökkel tud beleszólni, befolyásolni a nézőket.
De itt is tartom, hogy a mostani időszak után nem lesznek Renivel tele a tv2 műsorai, meg miért ne szerepelhetne a vacsoracsatában a második is, szóval a győztes befolyásolása nálam teljesen hihetetlen. Vagy legalábbis nem látok rá továbbra sem okot.

A lemezeladást azért hoztam fel, mert hirtelen az az egy jutott eszembe, mint népszerűségi fokmérő. A falusi haknik számáról sajnos nem nagyon találtam toplistát.

Ha én lennék az rtl vezetője, a döntőben én annak adnám az első helyet, akire legtöbben szavaznak. Mivel, mint mondtam, reális okot nem látok a döntő befolyásolására, akkor pedig inkább nem kockáztatom a hitelességem.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Még egyszer: nyerhetett volna Melinda is, ha használható karakter.
Tehát pl. ha bemegy örülni a reggeli műsorba, hogy Liptai Klaudiának gyereke született, elmegy Hajdú Péterhez, hogy új pasija van, aki mondjuk amatőr ausztrál hegymászó, hűha, megszólal az Aktívban egy új győri kutyamenhely kapcsán, stb stb.
Egy tv kábé így hasznosítja utólag a "sztárját". Vagy nem, mint pl. Király Viktor. Ott más dolgok voltak a háttérben (Király apuka, stb).
Melinda ilyen dolgokra tökéletesen használhatatlan, Kökény használható, de a 19 éves, sekutyája-semacskája Reni meg a tökéletes alany. Semmi kötöttsége, semmi esze, tökéletes.

A lemezeladás valóban nem szempont. Annak idején, mikor az István a király aranylemez lett, akkor 100ezer eladott lemez után járt az aranylemez. Napjainkra ez -asszem- 7ezer. Ezt az eladást hozza pár mulatós lemez, meg az Ákos féle sztárok. Magyarországon egy Lady GaGa se ad el ennyi lemezt, mindenki letölti.
Maguk az énekesek a haknikból (discobéli, falunapi, stb fellépések) élnek, valamint az egyéb pénzes fellépésekből (jelenlét szülinapi bulin, céges rendezvényen, pénzes interjú, szereplés tv-kben, mint vacsoracsata, celeb vagyok, ments ki, stb).
Gondolj bele. Ha te lennél a TV2, kit akarnál nyertesnek?
Vagy ha az RTL? Te kinek adnád az első helyet az X-faktorban?
Vagy VV, ha neked lenne ilyen műsorod (100milliós nagyságrendű reklámbevételek a környékén), megengednéd a nézőknek, hogy ők döntsék el, kik legyenek a szereplők? Kötve hiszem, de mondd el nyugodtan. (Ami végtére is mindegy neked, az viszont az, hogy ha már kifutott a dolog, ketten maradtak, akkor tényleg egyre megy, hogy Géza vagy Gizi nyeri e meg, talán. Hiszen pikkapakk, és már indul is az újabb sztárcsináló műsorod, újabb 100milliós reklámbevételekkel.)

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért szerintem Ákos magasan az egyik legjobb magyar előadó, nem hasonlítanám hozzá Kökényt, vagy más megasztárost. Kökény egyébként sem ugyanaz a stílus szerintem. Tabáni tavaly nyerte meg a Cssz-t, neki még veszik az albumát, pár év múlva lehet reális képet kapni arról, mennyire is népszerű, miután már 1-2 lemezből megismerték az emberek, hogy milyen ha nem már befutott számokat énekel.

Én nem tudom igazán jól elmagyarázni neked. Főleg, mert én bírom Kökény stílusát, zenéjét is.

Viszont az teljesen biztos, hogy a csatorna eldönti, neki -akármilyen szempontok alapján is- ki a legjobb, ha nyer. Meg, hogy kik jók, ha sokáig vannak, nézőhúzás szempontjából. Hagyják a parasztokat szavazni, de a végén úgyis az nyer, akit ők akarnak. Ezt megláthatod holnap, mikor kiesik Nikolas, és vasárnap, mikor Csabi nyer 😊 (hozzáteszem, én nem örülnék neki, mert Nikolas a kedvencem, de sajnos ez várható.)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mint már írtam, a szavazatoknál értem, hogy mekkora az átlag szavazatszám, de ennyiből simán lehet következtetni a népszerűségre is szerintem. Oké, hogy ez a minta nem reprezentatív, de a közvélemény-kutatások sokkal kisebb mintavételezés alapján szoktak működni pl. mégis nagyon közel vannak a valós népszerűséghez.
Erre a csatornás utóélet dologra pedig kíváncsi leszek. Nem nagyon emlékszem arra, hogy pl. Király Viktor olyan nagyon sokat szerepelt volna a műsor vége után a csatornán. Bár annyira sok tv2-t nem nézek.

fetomy:
Szíj Melinda kipaterolását megértem, mert úgyis összeomlik hónapokon belül, stb. De te most Renire írtad, hogy egyértelműen könnyebben eladható Kökénynél.

Azt sem értem, hogy egy csatornának miért jó, ha tinik kedvence lesz a nyertesből. Itt a magyar cd eladási toplista: http://slagerlistak.hu/zene-mahasz-top_40_album_es_valogataslemez_lista
Nem nagyon látsz rajta tinisztárt, hanem inkább pont Kökény stílusú előadókat, mint Tabáni vagy Ákos. Ha a koncertek nézed, ott sem nagyon divat manapság popelőadók koncertjére járni szerintem, hogy ez olyan sokat számítson.

Summa summarum, én is sejtem, hogy nem teljesen tiszták ezek a műsorok, itt csak a befolyásolás mértékében nem értek egyet teljesen veletek.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Mert Kökény nem az a tipikus mai popsztár, amit zabál a nép. Jónak jó, népszerű is végül is, de nem popsztár. Reni az. Sokkal eladhatóbb.😊fetomy
Ez a nem tiszta rész nekem. Ha Kökényre egyértelműen többen szavaznak mindig, akkor nem eladhatóbb?
Egyébként biztos vagyok benne, hogy így is nagyobb sztár lesz belőle, mint Reniből, de ez más tészta.F.Schleck
Ez a többen szavaznak dolog, ez kb 6800 vs 5200 kb. Így képzeld el.
A nézők, az emberek elenyésző része szavaz egy ilyen műsorban.
Nem tudom emlékszel e egy régebbi VV-re, amikor mutatták, hogy (a nevek nem lesznek pontosak) Anikó 324.500 szavazat, laci 279.750 stb. Akkor volt kb. summa 30ezer szavazat, de azóta sosincs semmire se ennyi.
Valamint, hogy a focihoz is kapcsolódjunk, Árpa Attilát meg lehet kérdezni, hogy amikor az első VV-t ( a Majkásat) összerakták, akkor mik voltak a valós szavazatarányok. Akkoriban voltam egy RTL-es buliban, ahol már a műsor els adása elött mondták ki lesz a 10 ember, aki majd bejut, bár persze 30ból.
A zenés műsorokról meg: nem a popsztárság a lényeg, hanem, hogy csatornakompátibilis legyen 3 évig, amíg köti a szerződés. Vagyis nem falunapi, és disco-haknira gondolok, mert az futhat simán, alkalmanként 100-300ezer forintért, hanem arra, hogy a csatorna egyéb műsoraiban, megszervezett eseményein, stb kivel lehet legjobban együttműködni, már ha van egyáltalán ilyen igény. (pl Utasi Árpi esetében nem volt, nem terveztek a győztessel "utóéletet", hogy így mondjam, el is tünt a süllyesztőben a srác)

Amúgy a rádiózásban van egy külön hallgatói "állatfaj", a betelefonáló. A betelefonáló a teljes valós halgatóság 1 ezrelékét teszi ki, de minden témához hozzászól, számot kér, betelefonál, stb. a maradék 99.9% sosem telefonál be, ez a 0.1 pedig amikor csak alkalma adódik.
Kábé ilyenek a szavazók is, a barátoktól, rokonoktól eltekintve.
Pár ezer ember, aki annyira agyhalott, hogy szavazatot küld, pénzért. Külön tanulmányt megérnének ezek is.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mert Kökény nem az a tipikus mai popsztár, amit zabál a nép. Jónak jó, népszerű is végül is, de nem popsztár. Reni az. Sokkal eladhatóbb.😊fetomy
Ez a nem tiszta rész nekem. Ha Kökényre egyértelműen többen szavaznak mindig, akkor nem eladhatóbb?
Egyébként biztos vagyok benne, hogy így is nagyobb sztár lesz belőle, mint Reniből, de ez más tészta.F.Schleck
Neeem 😊 Szíj Melindára szavaztak a legtöbben, ő mégis a legkevésbé eladható még talán a top13ból is, ha nem mégtöbből. Azért nem ugyanaz, mert ezekben a szavazatokban benne vannak a "rokonok", meg az egy embertől érkező, több ezer forintnyi szavazat, de legfőképpen nem szabad összehasonlítani egy előadó, versenyben látott szimpátiáját, és a verseny utáni szimpátiáját. Szóval itt most küldenek rá sms-t, mert hát versenyzik, meg segítsük az "elesettebbet", stb... de attól még többezer forintért nem fogják megvenni a lemezét ugyanannyian, mert ott már nem tét, hogy egy pl. kevésbé sztáralkat ember, megnyerjen valamit.

Ráadásul ott van az is, hogy azért nem mindenki nézi a műsort, és nem mindenki szavaz. Tehát a többi zeneszerető embernek olyan előadó kell, aki beleillik a mai sztárvonulatba. Reni pont jól passzol ehhez a Katy Perry, Lady Gaga, stb... irányba, de Kökény annyira nem. Belőle nem lesz tinik kedvence sosem, viszont Reniből lehet.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mert Kökény nem az a tipikus mai popsztár, amit zabál a nép. Jónak jó, népszerű is végül is, de nem popsztár. Reni az. Sokkal eladhatóbb.😊fetomy
Ez a nem tiszta rész nekem. Ha Kökényre egyértelműen többen szavaznak mindig, akkor nem eladhatóbb?
Egyébként biztos vagyok benne, hogy így is nagyobb sztár lesz belőle, mint Reniből, de ez más tészta.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha holnap megnyeri a műmájer, akkor tényleg elhiszek neked mindent. 😊
Az megvolt, hogy nincs túl sok szavazat és a csatornának nem ez a főbevételi forrás, de valahogy abban nem láttam rációt, hogy miért éri meg egy csatornának egyértelműen csalni - kockáztatva a hitelességét -, hogy most pl. Reni nyerjen Attila helyett. Szerintem Kökény is simán alkalmas ilyen falunapra járó énekesnek, és egyértelműen népszerűbb is volt.
A Szíj Melindás dolog ugye egyértelmű, hogy nem jött jól a tv2-nek, de ott azt hittem, hogy megoldották azzal, hogy úgy alakították a műsort(dalválasztás, zsűri véleménye, jókor a szavazat állásának mutogatása), hogy végül kiessen.F.Schleck
Köszi a pluszt amúgy 😊

Nagyon sokan vannak olyan naivak - ezt abszolút nem bántásból, vagy lenézésből mondom 😊 -, akik elhiszik, hogy ezek a műsorok, VV, Megasztár, XF, Csillag szüret, meg mittudomén tényleg úgy vannak, ahogy azt az arcukba rakják. De ez nagyon nincs így. Lehet, hogy alapvetően hagyják, hogy a nézők döntsenek, de csak az általuk megszabott mederben. Pl. az lehet, hogy k.vamindegy volt a tv2-nek, hogy Lakatos Yvette hol esik ki, de az nem, hogy 1. Szíj Melinda minél tovább hozza az smseket és a nézőket, 2. hogy ki nyeri meg. Mert Kökény nem az a tipikus mai popsztár, amit zabál a nép. Jónak jó, népszerű is végül is, de nem popsztár. Reni az. Sokkal eladhatóbb.😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából ezt a Szíj Melinda dolgot kicsit elkúrta a tv2. Mert kellett egy megosztó karakter a show-ba, de olyan kellett volna, aki vállalható a döntőben. Melinda nem az, mert amúgy szar, kiabál össze-vissza. A döntő meg így egy lapos fos lett, pont mint maga az egész évad.

Én is tudom, hogy az emberek nézik a fost is, tökéletesen tisztában vagyok vele. Az a "nem nézi senki" azt átvitt értelemben írtam, úgy gondoltam, hogy lapos fos az egész. Olyan szempontból persze mindegy, hogy úgyis nézi minimum 15-20 %, de olyan szempontból nem, hogy azért az a kb. 50%, akik nézik ezeket a műsorokat, abból a maradék 25 körüli az el fog menni, ha "üres képernyőt" adnak. Szóval a nem nézi senki dolog olyan szempontból lényeges, ha olyan műsort akarnak, ami majd vetekszik a retekklubbal.

A megrendezett dolgok pedig egyértelműek. Most az, hogy ott van egy darab közjegyző, aztán baromira nagy hitelességet biztosít.

Schleck: Akkor készülj, mert Csabi fog nyerni 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akár itt, akár PM-ben azt meg tudnád mondani, hogy mennyire "belsős" ez az infó? Mert nekem - bocsáss meg a kételkedésemért - de kicsit hihetetlen, ez a műsor után rögtön felhívnak, hogy mennyi volt a valós állás dolog. 😊F.Schleck
Nem hív fel senki, és nem jelent 😊
Mivel magam is dolgoztam tv-kben régi ismeretségem van a műsort készítőkhöz (hagy ne mondjam kikhez, úgyis tök mindegy, hogy mondok pár olyan nevet, akit valószínűleg nem ismersz) és az előző rész után rákérdeztem a konkrétumokra, akkor mondták, hogy Melinda kapta a legtöbb szavazatot. Most pedig mikor vége lett küldtem sms-t és kérdeztem rá a valós eredményre.
Persze ha hiszed, hiszed, ha nem, nem. De a Vastag Csabit előre írtam 😊Sobri Jóska
Ha holnap megnyeri a műmájer, akkor tényleg elhiszek neked mindent. 😊
Az megvolt, hogy nincs túl sok szavazat és a csatornának nem ez a főbevételi forrás, de valahogy abban nem láttam rációt, hogy miért éri meg egy csatornának egyértelműen csalni - kockáztatva a hitelességét -, hogy most pl. Reni nyerjen Attila helyett. Szerintem Kökény is simán alkalmas ilyen falunapra járó énekesnek, és egyértelműen népszerűbb is volt.
A Szíj Melindás dolog ugye egyértelmű, hogy nem jött jól a tv2-nek, de ott azt hittem, hogy megoldották azzal, hogy úgy alakították a műsort(dalválasztás, zsűri véleménye, jókor a szavazat állásának mutogatása), hogy végül kiessen.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Akár itt, akár PM-ben azt meg tudnád mondani, hogy mennyire "belsős" ez az infó? Mert nekem - bocsáss meg a kételkedésemért - de kicsit hihetetlen, ez a műsor után rögtön felhívnak, hogy mennyi volt a valós állás dolog. 😊F.Schleck
Nem hív fel senki, és nem jelent 😊
Mivel magam is dolgoztam tv-kben régi ismerettségem van a műsort készítőkhöz (hagy ne mondjam kikhez, úgyis tök mindegy, hogy mondok pár olyan nevet, akit valószínűleg nem ismersz) és az előző rész után rákérdeztem a konkrétumokra, akkor mondták, hogy Melinda kapta a legtöbb szavazatot. Most pedig mikor vége lett küldtem sms-t és kérdeztem rá a valós eredményre.
Persze ha hiszed, hiszed, ha nem, nem. De a Vastag Csabit előre írtam 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akár itt, akár PM-ben azt meg tudnád mondani, hogy mennyire "belsős" ez az infó? Mert nekem - bocsáss meg a kételkedésemért - de kicsit hihetetlen, ez a műsor után rögtön felhívnak, hogy mennyi volt a valós állás dolog. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Belső infó, de ha rám hivatkozik valaki, úgyis letagadom😊 :
Az előző megasztárban Szíj Melinda kapta a legtöbb szavazatot (itt pár ezerről van szó konkrétan), mint mindegyik részben, csakhát elég nevetséges lett volna szerencsétlen a döntőben, így kivágták.
Ma magasan Kökény kapta a több szavazatot, de a TV2 sokkal jobban jár Renátával, ő könnyen lehet "franchise arc", lehet futattni, küldeni road show-kra, műsorokba, nem egy 3 gyerekes apuka, stb.
Azt is hallottam -bár ere nem tenném fel az életem, elvégre nem közvetlenül RTL-es berkekből- hogy Vastag Csabinak akarják odaadni az X-faktort, szintén a késöbbi használhatósági szempontokat figyelembe véve.

És fetomynak pár szó a "nem nézte volna senki" témájához:
amikor az RTL klubon az ORTT büntetése miatt az elsötétítés ment, az is 18%-os nézettséget eredményezett, fél órán keresztül.
A 18% viszonyítésképpen: Sport1 legnézetteb műsorai futnak 2-3%-os nézettséggel, Viasat, Discovery, NatGeo, zenetévék szintén 1-5 százalékokat hoznak maximum. Duna, Magyar1 hoz néha 15-20 körül max.
Vagyis tök mindegy mi megy a TV2-n, RTL-en, az ország kb. 70-80 százaléka úgyis azt nézi, durván fele-fele arányban. Tehát lehet egy Megasztár vagy ValóVilág bármilyen fos, ha prime time megy, akkor hozza a magas nézettséget, legfeljebb a másik nagy csatornához képest teljesít rosszul.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez tök jó komment volt, a már előre le van zsírozva részen kívül. Azért ment a plusz.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah, a műsor első felét nem láttam megaszarból, de sebaj..
1. A dalválasztóktól fantasztikus döntés volt Kökénynek az "élni akarok" után benyomatni a Szomorú vasárnapot, amiről a mezei mexikói napelemgyártó (nyilván barokkos túlzás 😛) is megmondja, hogy az öngyilkos-dal.. De az i-re a pontot az tette fel, hogy a Szomorú vasárnapot, aminek a lényege, hogy a faszi elvesztette a szerelmét, amibe belehal, elénekeltetik egy vegyesduettben... Kurvára hiteltelen valakinek két centiről a pofájába énekelni, hogy mikor legközelebb látsz, halott leszek, még akkor is, ha egyébként jól énekelték el a dalt. Bár azt is hozzátenném - gyakran depressziós emberként eléggé kedvelem a Sz.v-t -, hogy ezt nagyon nem "kiabálós", hangkieresztős számként kéne előadni, hanem úgy, hogy felvágjam közben az ereimet...
2. A hirtelen döntésükkel, hogy felfedik melyik oldalon ki van - mivel akkor épp Reni nagyon elhúzott, és mindenki Kökényt hitte sima befutónak, ez cinkes lett -, elég szépen elbaszták a hitelüket. Mert onnantól nekem aztán senki nem meséli be, hogy végig a műsor alatt 1-2 %-ot módosult az állás, de érdekes módon, az utolsó fél órában 50-50 volt, aztán a legvégén hopp 51 lett valakinek véletlenül.
3. Ha nincs a műsorban Deszarnekem Melinda, aki szolgáltatta a folyamatos botrányt, és a rengeteg szimpátiaszavazatot, majd a végén a sok antiszavazatot, akkor az egész széria egy kalap szart nem ért volna. Nem nézte volna senki sem már az utolsó 6-8 adást. És nem is csodálom, ha most egy 3-4 évig megint nem lesz Megasztár, mert vagy forradalmi újításokat vezetnek be, vagy a 6-os szériát lehúzhatják a klotyón már mielőtt elkezdenék.
4. Bikicsunáj. Az ország szégyene, hogy olyan emberből lett gyakorlatilag sztár, akinek fő ismertetőjele, hogy angoltudása vetekszik az önkritikájával, és mindkettő a nulla felé konvergál. Ott van Sugera Bugera, nulla énekes, de egy szerethető figura, és legalább ő írja a szövegeit, stb... De hogy attól híres valaki b.meg...bocs, azért hívják millió helyre százezrekért - igen, barátnőmék elsősavatására őt is akarták hívni, és százezer fölött haknizik 10-15 percre - fellépni, mert a faszikám egy kiszeltündi v2.b, és büszke rá, hogy idióta, az kurvanagy szégyen...
5. X-faktor. Király Norbi pontosan arra jó, amivel még kereshet valaki a zeneipar olyan kis szegmensében, mint a magyar zenei élet: fellépésekre. Mert az ő lemezét a hárdkór fanokon kívül ember nem fogja megvenni, de hát úgysem abból van a nagy bevételük, hanem a fellépésekből, koncertekből, és Norbi látványban érdekes inkább, és egy koncertjén aztán tényleg kitombolja magát az ember. Mellesleg amíg az elején önmagát adta, nem rekesztette halálra a hangját, addig -számomra- szerethető volt, de mióta Ildike rávezette arra, hogy akkor jó, ha már annyira szarrá rekeszti magát, hogy ritmusa nincs az egésznek, azóta egy kalap fos minden produkciója. Nikolasnak van egy fokkal különlegesebb hangja az átlagnál, egy jazz-féle vonulatban tök jól hallgatható, személyiségben sem irritáló, de mivel nem megosztó személyiség, semmi esélye nyerni egy szimpátiaszavazáson. Vastag Csabi meg egy szürke énekes, akiből sosem lesz egy Ákos, de amúgy elénekelget. Viszont mivel az x-faktor, ahogy a többi más "nézőiszavazásos" cucc, megrendezett, teljesen mindegy, ki milyen énekes, vagy előadó, úgyis az nyer, akit ők akarnak. A három közül, aki a döntőben van, vagy Vecát is belevéve, Vastag Csabi a legkevésbé valószínű, hogy tolonganának nála a menedzserek, lemezkiadók, mert ő egy tipikusan senkit nem érdekel csávó. Éppen ezért fogja ő nyerni az X-faktort, hogy készítsenek vele végre egy lemezt, és kitörhessen a háttérénekesek közül.
6. Tóth Lüszi videóklipjét egy újszülött csinálta. Vagy valaki, aki legutóbb a 60-as években csinált klipet. Levágnám a kezét annak, aki ekkora hányadék minőséget csinál. Ez a háttérbenavölgy meg a háttérbenafelhők jelenet, ami található benne... Ezzel foglalkozó iskolában nem csak megbuktatnák, de egyenesen kibasznák az egész iskolából örökre azt, aki ilyen minőségű munkát ad be.

+1. Követte valaki rajtam kívül a múlt héten befejeződött UK X-Factor 7-et?
Ott sem a legjobb hangú nyert. Szvsz ott neki volt a legjobb hangja, mégis csak 2. lett.
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
nagy unalmamban bekukkantottam a villába, erre pont zenés party van 😀konqueror
biztos elfajult a buli,mert én már nem nézhetem 😕
😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nagy unalmamban bekukkantottam a villába, erre pont zenés party van 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a rajkók rossz helyre küldték az sms-t vagy mi történt?

50-50% állás, na hagyjuk már!

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kökény jobban megérdemelte volna szvsz,de nem lepett meg ez sem annyira.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
LooL nemár 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
http://www.youtube.com/watch?v=fSvm3pC5rbY

Tóth Lüszi új száma. Ha esetleg még valaki nem látta volna, remélem nem sértek meg senkit, de meg mondva az őszintét nem lett valami jó szám/klip. Ő még nagyon fiatal volt ehhez az egészhez, két év alatt is nagyon sokat változott a hangja.


Én egyébként a Reninek szurkolok.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ez szép volt... biztos úgy olvastad 😀 davemayer
áh, én magam is képes vagyok effélékre 😊 eddig azthittem ez köztudott 😀