TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
http://comment.blog.hu/2010/12/17/valo_vilag_4_a_kihagyott_ziccer

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Logikailag a legfrappánsabb egy olyan párbaj, ahol Éva vs. Az-egyik-házaspár. Majd a házaspár-tag kiesik. Dramaturgiailag szinte tökéletes.
Majd sztárvendégnek beköltözik Szíj Melinda.Sobri Jóska
Szíj Melinda inkább a Csernus-show-ba menjen 😛fetomy
Szíj Melinda sajnos a TV2 frencsájz-arca, nem a reteklubé!




több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Logikailag a legfrappánsabb egy olyan párbaj, ahol Éva vs. Az-egyik-házaspár. Majd a házaspár-tag kiesik. Dramaturgiailag szinte tökéletes.
Majd sztárvendégnek beköltözik Szíj Melinda.Sobri Jóska
Szíj Melinda inkább a Csernus-show-ba menjen 😛
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Az mekkora show, hogy az ember felmond a munkahelyén hátha megnyeri a sok lóvét és 4 nap után kiesik :rolleyes: 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Logikailag a legfrappánsabb egy olyan párbaj, ahol Éva vs. Az-egyik-házaspár. Majd a házaspár-tag kiesik. Dramaturgiailag szinte tökéletes.
Majd sztárvendégnek beköltözik Szíj Melinda.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Zsuzsinak van két fekete aduásza ne feledjük 😛JayB
Jaja. Én várok egy olyan védőbeszédet, hogy: "ha engem tartotok bent játszok majd velük" 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Zsuzsinak van két fekete aduásza ne feledjük 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Milyen balhé volt ma is 😀 Már látom, hogy Zsuzsira menni fog két jel a következő kiválasztáson. Olivér meg, hogy védte Bécit. Nagy taktikus 😛FViktor93
Honnan tudod h addig még benn lesz Zsuzsi? 😀 Lehet ő megy párbajozni.Farky
Áh őt nem fogja kivinni. Ma nagyon puszipajtások voltak a balhé után. Szerintem Leonidaszt viszi ki. Vagy a Gombit.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Éva vs. Zsuzsi mekkora fight lett volna :cool:
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Milyen balhé volt ma is 😀 Már látom, hogy Zsuzsira menni fog két jel a következő kiválasztáson. Olivér meg, hogy védte Bécit. Nagy taktikus 😛FViktor93
Honnan tudod h addig még benn lesz Zsuzsi? 😀 Lehet ő megy párbajozni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Béci kilőve, Olivér szintén. Alekosz meg.. hát inkább bevarrom a pinámat!"
szandika bazmeg 😂
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Milyen balhé volt ma is 😀 Már látom, hogy Zsuzsira menni fog két jel a következő kiválasztáson. Olivér meg, hogy védte Bécit. Nagy taktikus 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
-nem véletlen nincs sigem, se hottie csajról, se focistáról, semmiről, mivel nem tölti be egy idő után

-Höri itt éget nonstop

-ráadásul még magának szerez likeokat velekonqueror
😕Höri
Höri, te itt komoly ellenérdekeltségre tettél szert. Nem lepődnék meg, ha konqueror jele a kövekező alkalomkor rád kerülne.
Én annyit tudok a villatopic békés hangulatáért tenni, hgy agyonlike-olom konqueror minden hsz-ét 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
-nem véletlen nincs sigem, se hottie csajról, se focistáról, semmiről, mivel nem tölti be egy idő után

-Höri itt éget nonstop

-ráadásul még magának szerez likeokat velekonqueror
😕

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1354.snc4/162640_1678867246738_1089223159_31776258_118582_n.jpg

😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
-nem véletlen nincs sigem, se hottie csajról, se focistáról, semmiről, mivel nem tölti be egy idő után

-Höri itt éget nonstop

-ráadásul még magának szerez likeokat vele
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
na jólvan

melyik rakta be az Alekosz siget nekem? 5,5 óra alvás után vagyok, berekedt hanggal mint Riggins, fáj a fejem stb, nem is saját gépen, erre szólnak, hogy van siged. belépek és gecc...sokkolt

fetomy, az eyecandy hivatalos ellentéte az eye broccoli, Barney Stinson mondta a múlt heti HIMYM részbenkonqueror
Lájkolja ezt a hsz-t aki szeretné, hogy EZ legyen Konqueror sigje. Ha összejön 10 akkor kötelezően betetetem vele 😛
Höri
15 volt most, hogy megnéztem 😛 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sztem éva kiviszi lacit. én azt tenném. elég kicsi szavazó bázissal bír , ellene lenne esélye szvsz.peach
az a baj, hogy te is logikusan gondolkozol, ez pedig pont szembenáll azzal ami éva fejében lejátszódik 😀

+ ő tuti azt hiszi magáról, hogy bárkit lever.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
na jólvan

melyik rakta be az Alekosz siget nekem? 5,5 óra alvás után vagyok, berekedt hanggal mint Riggins, fáj a fejem stb, nem is saját gépen, erre szólnak, hogy van siged. belépek és gecc...sokkolt

fetomy, az eyecandy hivatalos ellentéte az eye broccoli, Barney Stinson mondta a múlt heti HIMYM részben
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
sztem nem a leonidaszt kéne baszta*ni h ekkora suttyó... a sok rtl-es baromnak akik a castingokat tartották kéne mélyen a tükörbe nézni h egy ilyen szerencsétlen kis korcs egyáltalán a stúdió környékére odamahetetett....

sztem éva kiviszi lacit. én azt tenném. elég kicsi szavazó bázissal bír , ellene lenne esélye szvsz.
zsuzsi előkapja a vibrit azt csá , meg is nyerte a párbajt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Indoklás nélküli mock.

Alekosz:Gombi
Anikó: Alekosz
Béci: Gombi
Gigi:Zsuzsi
Gina: Alekosz
Gombi:Leonidasz
Jerzy:Gombi
Kristóf: Alekosz
Leonidasz:Béci
László: Alekosz
Olivér:Éva
Szandika:Gombi
Zsuzsi:Alekosz
Zsófi:Alekosz
Éva: Olivérvadibandi
Elégedett vagyok a 6 találattal.




több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Úgy döntöttem, hogy én is aktív VV fan leszek, és élő streamet nézek.
Kábé öt perce ment, mindenki bepiálva, magasröptű disputák, amiből kiderült, hogy a testvérpár és Zsuzsa csúnyán összebalhézott, amikor megjelent a "főhős", Zsuzsa, aki nekiállt kifejteni, hogy ő kimegy a villából, hiába segítették őt sokan az RTL klubban, hogy bekerüljön, már leszarja, ha meg a pénz miatt basztatnák, amit fizetnie kell (gondolom én, a szerződészegésért), akkor elmegy külföldre melózni, és egy hét alatt kifizeti. Na itt lőtték le a streamet, azóta "Pillanatnyilag nincs közvetítés". LOLSobri Jóska
Igen volt már több ilyen érdekes info, ami után kilőtték a netes közvetítést 😀

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Úgy döntöttem, hogy én is aktív VV fan leszek, és élő streamet nézek.
Kábé öt perce ment, mindenki bepiálva, magasröptű disputák, amiből kiderült, hogy a testvérpár és Zsuzsa csúnyán összebalhézott, amikor megjelent a "főhős", Zsuzsa, aki nekiállt kifejteni, hogy ő kimegy a villából, hiába segítették őt sokan az RTL klubban, hogy bekerüljön, már leszarja, ha meg a pénz miatt basztatnák, amit fizetnie kell (gondolom én, a szerződészegésért), akkor elmegy külföldre melózni, és egy hét alatt kifizeti. Na itt lőtték le a streamet, azóta "Pillanatnyilag nincs közvetítés". LOL

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
- Mi az eyecandy ellentéte? Mert ez a Szandika tökéletesen kimerítené azt a szót.

- Most komolyan előfordulhat, hogy valaki ma bemegy, holnapután hazamegy?fetomy
- Blackhole 😊

- Elvileg igen, valójában nem. Majd a párbajozót, Évát, megfelelően fogják instruálni a videószobában, hogy kit is akar kihívni.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, elvesztettem szüzeVVégem, és végignéztem egy részt. Vagyis mindjárt kettőt ugye. Több kérdés felvetődött bennem:
- Az a tárogatós csaj, aki azt ecsetelte, hogy ő mekkora k.jó csaj és mekkor szexistennő az melyik?
- Mi az eyecandy ellentéte? Mert ez a Szandika tökéletesen kimerítené azt a szót.
- Mikor lesz a kihívás, és mikor a vérba...őő párbaj?
- Most komolyan előfordulhat, hogy valaki ma bemegy, holnapután hazamegy?

Amúgy jobb, mint amire számítottam, egész jól elszórakoztam, bár az is lehet, hogy a sok jogi baszás tanulása, és a szimulákrum elsőbbségének 6 oldalas összefoglalása után már egy temetés is kiváló szórakozási lehetőség lett volna 😛