TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még a kérdést is kikérem magamnak 😊

btw, ez a belevalóvilág pont annyit ér, hogy ez a gyökér picsa és győző legyen a műsorvezető.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Nézőpont kérdése.
Nekem speciel nem az esetem, tehát az értékelésem kettes alá lenne. A százas skálán.
Viszont el tudok képzelni olyan szitut, hogy a férfiember megszorul, és nem törődik olyan apróságokkal, mint az osztályzatok, akkor viszont Éva úgyanúgy vállalható, mint Gigi, Gina, vagy specifikus célfeladatok végrehajtására bármelyik.Sobri Jóska
azért mert a Te nézőpontodat már elvitte, hogy részegen kihozták belőle az állatot. nem nagyon találkoztam még olyan nővel aki ne csinált volna ilyet.

messze jobb mind a "bombanő, szexistennő" faszcibáló norvég ribanc.gabtsi
Én nem sok részt láttam, így azt se amire utalsz 😊
Nekem egyszerűen nem tetszik összebenyomásilag, dehát ízlések és pofonok ugyebár...
"faszcibáló norvég ribanc", nem tudom kire gondolsz, de az a fajta összehasonlítás, hogy "messze jobb", kb olyan összehasonlítás lehet, hogy most akkor melyik csapat "jobb", a Carolina vagy a Bengals. 😊 Lehet az egyik jobb, mint a másik, de attól még mindkettő nagyon messze van a jótól.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nézőpont kérdése.
Nekem speciel nem az esetem, tehát az értékelésem kettes alá lenne. A százas skálán.
Viszont el tudok képzelni olyan szitut, hogy a férfiember megszorul, és nem törődik olyan apróságokkal, mint az osztályzatok, akkor viszont Éva úgyanúgy vállalható, mint Gigi, Gina, vagy specifikus célfeladatok végrehajtására bármelyik.Sobri Jóska
azért mert a Te nézőpontodat már elvitte, hogy részegen kihozták belőle az állatot. nem nagyon találkoztam még olyan nővel aki ne csinált volna ilyet.

messze jobb mind a "bombanő, szexistennő" faszcibáló norvég ribanc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Éva ha kivisz egy párt azzal kibaszná a biztosítékot sok emberben és biztos nem mehetne vissza, ha kiviszi Bécit nagyon kikap, Gombinál ott a Gombi faktor. Zsuzsi ellen lenne talán esélye.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Persze kellenek az a műsorba az ilyen csajok ezt nem is vitatom, inkább a megnyilvánulásai rohadtul irritálóak ez a lökéses dolog meg egy vicc volt.Bruschi85
Nem érted te sem a VV lényegét 😊
Nem irritálhat a dolog, ha irritál bárki is, az azt jelenti, hogy elhiszed, hogy amit látsz, az a való világ 😊

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Persze kellenek az a műsorba az ilyen csajok ezt nem is vitatom, inkább a megnyilvánulásai rohadtul irritálóak ez a lökéses dolog meg egy vicc volt, kinézetre nálam Gigi >>> Anikó főleg a fotózásos képeket látva meg a fehérneműs lejtését.

Kíváncsi leszek Évike képes lesz-e felfogni, hogy ki ellen lesz esélye visszajönni. Sztem a párból visz valakit. A Bár 2.0 után mikor fog rájönni, hogy neki nem valók ezek a showk.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
teljesen mind1 milyen karakter, az egyetlen értékelhető buláta a villában.gabtsi
nekem gigi külsőleg is jobban bejön és másra is jó lenne a baszáson kivül,ráadásul aniko frigid is.Cowboykarcsi
csakhogy ez nem társkereső műsor, hanem reality, szóval amit te írsz nem igazán szempont 😊Höri
jogos

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
tudtommal csak férfiemberek írnak ide, szóval nem tudok napirendre térni afelett, hogy az egyetlen eyecandy-t, Anikót miért akarják egyesek elküldeni.Höri
egyetértek,legalább őt lehet nézni,csak amikor megszólal nyomni kell egy muteot és kész

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
teljesen mind1 milyen karakter, az egyetlen értékelhető buláta a villában.gabtsi
nekem gigi külsőleg is jobban bejön és másra is jó lenne a baszáson kivül,ráadásul aniko frigid is.Cowboykarcsi
csakhogy ez nem társkereső műsor, hanem reality, szóval amit te írsz nem igazán szempont 😊Höri
Sőt, ha baszásról van szó, akkor mennyiben szempont, hogy frigid vagy sem? 😊


tudtommal csak férfiemberek írnak ide, szóval nem tudok napirendre térni afelett, hogy az egyetlen eyecandy-t, Anikót miért akarják egyesek elküldeni.Höri
Szerintem is érthetetlen. Eyecandy-sége azért kultúrafüggő, hiszen azokban a kulturkörökben, ahol a férfiaknak kifejlődött a hallószerve, azokban túl sok inger éri részéről a férfiembert, ami 12iq felett automatikus ösztönös tagadást vált ki "húzz anyádba butaliba" belső hangok kíséretében.
Viszont megkérdőjelezhetetlen, hogy ő a garantált konflikutsforrás, az igazi szarkeverő, a harcos ostoba, szóval a műsor egyik gyújtópontja.Sobri Jóska
teljesen mind1 milyen karakter, az egyetlen értékelhető buláta a villában.gabtsi
Nézőpont kérdése.
Nekem speciel nem az esetem, tehát az értékelésem kettes alá lenne. A százas skálán.
Viszont el tudok képzelni olyan szitut, hogy a férfiember megszorul, és nem törődik olyan apróságokkal, mint az osztályzatok, akkor viszont Éva úgyanúgy vállalható, mint Gigi, Gina, vagy specifikus célfeladatok végrehajtására bármelyik.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem is érthetetlen. Eyecandy-sége azért kultúrafüggő, hiszen azokban a kulturkörökben, ahol a férfiaknak kifejlődött a hallószerve, azokban túl sok inger éri részéről a férfiembert, ami 12iq felett automatikus ösztönös tagadást vált ki "húzz anyádba butaliba" belső hangok kíséretében.
Viszont megkérdőjelezhetetlen, hogy ő a garantált konflikutsforrás, az igazi szarkeverő, a harcos ostoba, szóval a műsor egyik gyújtópontja.Sobri Jóska
teljesen mind1 milyen karakter, az egyetlen értékelhető buláta a villában.gabtsi
nekem gigi külsőleg is jobban bejön és másra is jó lenne a baszáson kivül,ráadásul aniko frigid is.Cowboykarcsi
csakhogy ez nem társkereső műsor, hanem reality, szóval amit te írsz nem igazán szempont 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
tudtommal csak férfiemberek írnak ide, szóval nem tudok napirendre térni afelett, hogy az egyetlen eyecandy-t, Anikót miért akarják egyesek elküldeni.Höri
Szerintem is érthetetlen. Eyecandy-sége azért kultúrafüggő, hiszen azokban a kulturkörökben, ahol a férfiaknak kifejlődött a hallószerve, azokban túl sok inger éri részéről a férfiembert, ami 12iq felett automatikus ösztönös tagadást vált ki "húzz anyádba butaliba" belső hangok kíséretében.
Viszont megkérdőjelezhetetlen, hogy ő a garantált konflikutsforrás, az igazi szarkeverő, a harcos ostoba, szóval a műsor egyik gyújtópontja.Sobri Jóska
teljesen mind1 milyen karakter, az egyetlen értékelhető buláta a villában.gabtsi
nekem gigi külsőleg is jobban bejön és másra is jó lenne a baszáson kivül,ráadásul aniko frigid is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tudtommal csak férfiemberek írnak ide, szóval nem tudok napirendre térni afelett, hogy az egyetlen eyecandy-t, Anikót miért akarják egyesek elküldeni.Höri
Szerintem is érthetetlen. Eyecandy-sége azért kultúrafüggő, hiszen azokban a kulturkörökben, ahol a férfiaknak kifejlődött a hallószerve, azokban túl sok inger éri részéről a férfiembert, ami 12iq felett automatikus ösztönös tagadást vált ki "húzz anyádba butaliba" belső hangok kíséretében.
Viszont megkérdőjelezhetetlen, hogy ő a garantált konflikutsforrás, az igazi szarkeverő, a harcos ostoba, szóval a műsor egyik gyújtópontja.Sobri Jóska
teljesen mind1 milyen karakter, az egyetlen értékelhető buláta a villában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
tudtommal csak férfiemberek írnak ide, szóval nem tudok napirendre térni afelett, hogy az egyetlen eyecandy-t, Anikót miért akarják egyesek elküldeni.Höri
Szerintem is érthetetlen. Eyecandy-sége azért kultúrafüggő, hiszen azokban a kulturkörökben, ahol a férfiaknak kifejlődött a hallószerve, azokban túl sok inger éri részéről a férfiembert, ami 12iq felett automatikus ösztönös tagadást vált ki "húzz anyádba butaliba" belső hangok kíséretében.
Viszont megkérdőjelezhetetlen, hogy ő a garantált konflikutsforrás, az igazi szarkeverő, a harcos ostoba, szóval a műsor egyik gyújtópontja.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tudtommal csak férfiemberek írnak ide, szóval nem tudok napirendre térni afelett, hogy az egyetlen eyecandy-t, Anikót miért akarják egyesek elküldeni.Höri
felnézek rád.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudtommal csak férfiemberek írnak ide, szóval nem tudok napirendre térni afelett, hogy az egyetlen eyecandy-t, Anikót miért akarják egyesek elküldeni.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
azért most tuti beindul a verkli.

kár h nincs rendesen elő közvetítés a neten.gabtsi
nagyon hülyének kéne lenni az rtlnél ha még összefoglalót se adna róla
am éjfél után érdemes lesz bekapcsolni sztem mert nem hiszem h abbahagyják és addigra alkohol is fogyna bővenkristof
kivitték a szeszt mikor Alekosz megborította Lacit, szóval nincs piájuk.Höri
mielőtt elkapcsoltak volna éva is meg olivér is mondta hogy inni akarnak,gondolom nem narancslére gondoltak.én amugy is ugy tudom hogy csak a rövideket vették el.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
A két keverő pichát kellett volna kiszavazniBruschi85
Dehogy kellett volna. Ők maguk a műsor, a valóvilág.
Az nem lenne túl szórakoztató, ha pár nyugodt agyhalott csendben töprengene az élet nagy dolgain. (mit egyen, menjen e már szarni, vagy még tartogassa egy ideig, integessen e a külvilágnak, stb)

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért most tuti beindul a verkli.

kár h nincs rendesen elő közvetítés a neten.gabtsi
nagyon hülyének kéne lenni az rtlnél ha még összefoglalót se adna róla
am éjfél után érdemes lesz bekapcsolni sztem mert nem hiszem h abbahagyják és addigra alkohol is fogyna bővenkristof
kivitték a szeszt mikor Alekosz megborította Lacit, szóval nincs piájuk.

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Na akkor bejött az Évi tipp. Irritáló ez a sötét Zsuzsi is de Anikó is fogalmatlan.
A két keverő pichát kellett volna kiszavazni
De a Leonidasz egy oltári nagy csicska

Félnek Olivértől és Alektól is ez tisztán látszik.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért most tuti beindul a verkli.

kár h nincs rendesen elő közvetítés a neten.gabtsi
nagyon hülyének kéne lenni az rtlnél ha még összefoglalót se adna róla
am éjfél után érdemes lesz bekapcsolni sztem mert nem hiszem h abbahagyják és addigra alkohol is fogyna bőven
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Zsuzsi is meg Éva is olyan szinten irritál. Ki lehetne már dobni őket.tenorx
Nem szabad nézni a VV-t, ha valaki irritál 😊
Akkor érdemes ha látod a móka és a kacagás lehetőségét a résztvevők szinte mindegyikében.

Amúgy nem lepne meg, ha az 5 első kiesőből 4 csaj lenne.Sobri Jóska
De most tényleg, te nem fojtanád meg ezt a kettőt? 😀tenorx
Dehogy fojtanám, az ütközik a hatályos törvényekbe. 😊
De ha azt kérdezed, hogy szimpatikusak e, hát arra könnyen válaszolhatom, hogy a 15 emberből egyik se szimpatikus, de pont ez a poén egy ilyen műsorban, hogy a sok agyatlan egymást öli.
21.századi gladiátorjátékok, kellékek: garantáltan üres fej, mindennemű természetes kedvesség, és empátia teljes hiánya, rühellnivaló személyiség, végtelen ambíció.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
szerintem senki ellen sincs esélye, meg is írtam a power rankingban 😀 mind1 kit választHöri
Ha már PR, a Panthers ellen még Éva is nyerne 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért most tuti beindul a verkli.

kár h nincs rendesen elő közvetítés a neten.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
szerintem senki ellen sincs esélye, meg is írtam a power rankingban 😀 mind1 kit választHöri
Igen, ő az igazi "hisztis picsa" prototípusa, csak az RTL kedvesen törtetőnek aposztrofálta.
Végülis titkárnő még mindig lehet ezután is 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Zsuzsi is meg Éva is olyan szinten irritál. Ki lehetne már dobni őket.tenorx
Nem szabad nézni a VV-t, ha valaki irritál 😊
Akkor érdemes ha látod a móka és a kacagás lehetőségét a résztvevők szinte mindegyikében.

Amúgy nem lepne meg, ha az 5 első kiesőből 4 csaj lenne.Sobri Jóska
De most tényleg, te nem fojtanád meg ezt a kettőt? 😀