TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Én egy Stohl Bucis siget szeretnék, Comeback Of The Year felirattal 😊Sobri Jóska
Aláírások topik 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
No Comment 😀


Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs időm mockot írni, de 2 tippem van

1. Alekoszt választják és ő Zsuzsit hívja ki
2. Évát választják és Leonidászt hívja ki

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Én egy Stohl Bucis siget szeretnék, Comeback Of The Year felirattal 😊

Amúgy a tippem a 2 párbajozóra:
villalakók választása: Alekosz
Alekosz választása: Anikó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt olvastam valahol,hogy Alekosznak kocsmája van.
Ez a zenész meg biztonsági őr nekem új.
De Isten a csávó.
Remélem a szürke melegítőalsóban és kötött felsőben megy a párbajra ha kiszavazzák.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
ez neki nem büntetés, bezzeg ha Stohl Bucit vagy Leonidaszt kéne betennie 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lájkolja ezt a hsz-t aki szeretné, hogy EZ legyen Konqueror sigje. Ha összejön 10 akkor kötelezően betetetem vele 😛

Az óriási hype miatt kénytelen voltam elkészíteni ezt 😀

Matthew99
"zenész, biztonsági őr" 😂

megöl a felirat 😀konqueror

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Az óriási hype miatt kénytelen voltam elkészíteni ezt 😀

Matthew99
azért ez horzsol 😀 a többiekről is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Matt, kérlek nyiss galériát a szereplőknek.

egyébként remek ember vagyHöri
Értettem, így teszek. Az aláírások topikban mindenki megtalálja idővel kedvencét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Az óriási hype miatt kénytelen voltam elkészíteni ezt 😀

Matthew99
"zenész, biztonsági őr" 😂

megöl a felirat 😀

más: Bécinek majd beküldjük sms-ben az Ohio State bowleredményét?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Matt, kérlek nyiss galériát a szereplőknek.

egyébként remek ember vagy

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alekoszt fogják megkendőzni ő pedig magával viszi Jerzyt...JayB
Áh nem olyan hülye, hogy Jerzyt vigye. Tudja, hogy a tinicsajok meg a homók rá szavaznának. Ha van esze Leonidaszt vagy Zsófit viszi magával.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Az óriási hype miatt kénytelen voltam elkészíteni ezt 😀



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Alekoszt fogják megkendőzni ő pedig magával viszi Jerzyt...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új szabály.
Idén csak 1 embert hív ki a kiválasztott, szóval nem a nézők döntenek a résztvevőkről, csak arról, hogy ki menjen vissza.

Konqueror mockja pedig csidálatos lett, maximális riszpekt. Annyit tennék hozzá, hogy Anikó és Oli fejében szerintem meg se fordul, hogy egymásra szavazzanak. Oli többször is mondta, hogy a csajok közül Anikót csípi leginkább.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem annyira vágom a lebonyolítást:
Lesz egy ember, akit párbajra jelölnek a villalakók, majd ez a kiválasztott választ 2 lehetséges ellenfelet, akik közül a nézők választanak 1 valódi párbajellenfelet?
Ha így van, akkor a kiválasztott mikor választja ki a 2 lehetséges párbajtársát? Azonnal, vagy mennyi idő elteltével?
És maga a párbaj mikor lesz?Sobri Jóska
A szavazás menete

Minden Villalakó a nevére szóló borítékban lévő papírra felírja annak a Villalakónak a kereszt- vagy becenevét, akit a párbajra kíván küldeni. A szavazás megtörténte után a borítékot le kell zárni, majd a gyűjtőborítékba helyezni, és a kijelölt helyre juttatni.

A műsorvezető utasításait követve minden egyes Villalakó összefoglalja, hogy miért szavazott az általa jelöltre és miért nem a többiekre. Majd az összefoglalója után a "lefelé mutató hüvelykujj" jelű mágnest felhelyezi annak a képe mellé, akit előzetesen a képeslapra felírt és borítékolt.
A szavazás végén, miután a szavazás eredményét a műsorvezető is kihirdette, az a Villalakó, aki a legtöbb mágnest kapta, felveszi a kendőt és azt addig viseli, amíg erre vonatkozóan más utasítást nem kap. (Fürdés alkalmával a kendő levehető.)

Hajrá Nagy Alekosz!Bazzani
ez nem Jóska kérdésére a válasz 😛

igen, valaki kendőt kap, 2-3 nap után választ 2 embert, akiből 2-3 nap után a nézők eldöntik hogy ki lesz az ellenfél, és meglesz a csatakonqueror
Ennyit találtam hirtelen.
Ne köss belém mackópajtás! 😉

Hajrá Nagy Alekosz!

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nem annyira vágom a lebonyolítást:
Lesz egy ember, akit párbajra jelölnek a villalakók, majd ez a kiválasztott választ 2 lehetséges ellenfelet, akik közül a nézők választanak 1 valódi párbajellenfelet?
Ha így van, akkor a kiválasztott mikor választja ki a 2 lehetséges párbajtársát? Azonnal, vagy mennyi idő elteltével?
És maga a párbaj mikor lesz?Sobri Jóska
A szavazás menete

Minden Villalakó a nevére szóló borítékban lévő papírra felírja annak a Villalakónak a kereszt- vagy becenevét, akit a párbajra kíván küldeni. A szavazás megtörténte után a borítékot le kell zárni, majd a gyűjtőborítékba helyezni, és a kijelölt helyre juttatni.

A műsorvezető utasításait követve minden egyes Villalakó összefoglalja, hogy miért szavazott az általa jelöltre és miért nem a többiekre. Majd az összefoglalója után a "lefelé mutató hüvelykujj" jelű mágnest felhelyezi annak a képe mellé, akit előzetesen a képeslapra felírt és borítékolt.
A szavazás végén, miután a szavazás eredményét a műsorvezető is kihirdette, az a Villalakó, aki a legtöbb mágnest kapta, felveszi a kendőt és azt addig viseli, amíg erre vonatkozóan más utasítást nem kap. (Fürdés alkalmával a kendő levehető.)

Hajrá Nagy Alekosz!Bazzani
ez nem Jóska kérdésére a válasz 😛

igen, valaki kendőt kap, 2-3 nap után választ 2 embert, akiből 2-3 nap után a nézők eldöntik hogy ki lesz az ellenfél, és meglesz a csata
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem annyira vágom a lebonyolítást:
Lesz egy ember, akit párbajra jelölnek a villalakók, majd ez a kiválasztott választ 2 lehetséges ellenfelet, akik közül a nézők választanak 1 valódi párbajellenfelet?
Ha így van, akkor a kiválasztott mikor választja ki a 2 lehetséges párbajtársát? Azonnal, vagy mennyi idő elteltével?
És maga a párbaj mikor lesz?Sobri Jóska
A szavazás menete

Minden Villalakó a nevére szóló borítékban lévő papírra felírja annak a Villalakónak a kereszt- vagy becenevét, akit a párbajra kíván küldeni. A szavazás megtörténte után a borítékot le kell zárni, majd a gyűjtőborítékba helyezni, és a kijelölt helyre juttatni.

A műsorvezető utasításait követve minden egyes Villalakó összefoglalja, hogy miért szavazott az általa jelöltre és miért nem a többiekre. Majd az összefoglalója után a "lefelé mutató hüvelykujj" jelű mágnest felhelyezi annak a képe mellé, akit előzetesen a képeslapra felírt és borítékolt.
A szavazás végén, miután a szavazás eredményét a műsorvezető is kihirdette, az a Villalakó, aki a legtöbb mágnest kapta, felveszi a kendőt és azt addig viseli, amíg erre vonatkozóan más utasítást nem kap. (Fürdés alkalmával a kendő levehető.)

Hajrá Nagy Alekosz!

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Höri tuti most fog mockolni, és így az övé kidolgozottabb lesz. én a mai után Olivérnél érzem még a Zsófira dobott jelet, Alekosznál Zsuzsit, Leonidasznál Alekosztkonqueror
Hányok az ilyen embertől mint ez a Leonidasz.
Nyalja a csinos csajok seggét,bólogat a legnagyobb butaságra is,álmodozik a pináról,közben a csajt mindenki megdugja csak ő nem,főleg mert soha nem mondja meg a nőnek amit akar,csak vigyorog neki mint a fasz.
Kíváncsi vagyok,hogy mikor Zsuzsikurva kiesik,akkor mennyi idő múlva talál magának új nyalnivaló segget.

Hajrá Nagy Alekosz!

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nem annyira vágom a lebonyolítást:
Lesz egy ember, akit párbajra jelölnek a villalakók, majd ez a kiválasztott választ 2 lehetséges ellenfelet, akik közül a nézők választanak 1 valódi párbajellenfelet?
Ha így van, akkor a kiválasztott mikor választja ki a 2 lehetséges párbajtársát? Azonnal, vagy mennyi idő elteltével?
És maga a párbaj mikor lesz?

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Höri tuti most fog mockolni, és így az övé kidolgozottabb lesz. én a mai után Olivérnél érzem még a Zsófira dobott jelet, Alekosznál Zsuzsit, Leonidasznál Alekoszt
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Alekosz akarok lenni.Bazzani
Lehet az vagy, csak nem tudsz róla.
Végtére is a Detroit fannak lenni eléggé alekoszi 😊Sobri Jóska
Bár az lehetnék.
Sajnos még kötött felsőm sincs,pláne nem zippzáras.Bazzani
Alekosz se tudja magáról, hogy mennyire Alekosz. Lehet te sem.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Alekosz akarok lenni.Bazzani
Lehet az vagy, csak nem tudsz róla.
Végtére is a Detroit fannak lenni eléggé alekoszi 😊Sobri Jóska
Bár az lehetnék.
Sajnos még kötött felsőm sincs,pláne nem zippzáras.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Alekosz akarok lenni.Bazzani
Lehet az vagy, csak nem tudsz róla.
Végtére is a Detroit fannak lenni eléggé alekoszi 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Alekosz akarok lenni.