TV, rádió

19 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
nem illik ide de feldobom a hangulatot (illumináltan az igazi :cool: )

http://www.youtube.com/watch?v=TcoekyMCWzg 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de az igazi X-Factor ő, csoda, hogy eddig még egy focifórumon nem lőtte el senki http://www.youtube.com/watch?v=ecKwLU6BYtIkonqueror
:cool: ♥ _O_
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Tolvai nagyon jó lehetett a félévben, mert tuti nem a hú de eyecandysége miatt szavazták tovább. de egyik megalány sem az a non plus ultra

holnapi érdekes lesz, nem voltam nagy Veca fanatik, de a végére télleg jó lett. Norbi kurva sok szavazatot kap, nem véletlen, hogy ő sose párbajozott. szerintem ő és Nikolas marad vasárnapra, kb októberben ezt tippeltem itthoniaknak is. ott meg aztán fene tudja, bármi lehet kis hazánkban

de az igazi X-Factor ő, csoda, hogy eddig még egy focifórumon nem lőtte el senki http://www.youtube.com/watch?v=ecKwLU6BYtI
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Az Xfaktorban továbbra sem az év hangját keresik 😛tenorx
Tudom.
Olyat keresnek,akinek senki nem venné meg a lemezét.
Mondjuk metálzenekarba jó lenne hörgőnek.Bazzani
Nem mintha annyi lemezt adnának el mostanában, amikor mindenki úgyis letölti. A koncertjei meg sztem úgyis megtöltenék a csarnokokat.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az Xfaktorban továbbra sem az év hangját keresik 😛tenorx
Tudom.
Olyat keresnek,akinek senki nem venné meg a lemezét.
Mondjuk metálzenekarba jó lenne hörgőnek.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Az Xfaktorban továbbra sem az év hangját keresik 😛
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igaza van Zsiderikusznak,hogy hullaszagú lesz az XFaktor női hang nélkül.
De a tinipináknak ez kell.
Remélem az ordítozós gyerek nyeri,remek év hangja lehetne belőle.
Falunapon énekelhetné a Himnuszt,ott úgyis mindegy,mert mindenki gatyarészeg.

Ennek a Tolvai lánynak elég összevisza állnak a fogai.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Anyám mi a szar ez a tv2-n??? Casting sztárok? pffFarky
bikicsunáj okvetlen kellett, már mikor slágertéma volt akkor is sokalltamkonqueror
Sztem nem maga a csávó a szánalmas,hanem az ország ahol népszerű lehet.
Gyűlöltem amikor a munkahelyen minden harmadik embernek ez volt a csengőhangja,meg tuti,hogy negyedóránként valaki kimondta a bűvös szót, bikicsunáj.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁBazzani
kb ugyanez. más, de én a vaccpáört is túllihegettnek éreztem (ezzel nem leszek itt népszerű)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Anyám mi a szar ez a tv2-n??? Casting sztárok? pffFarky
bikicsunáj okvetlen kellett, már mikor slágertéma volt akkor is sokalltamkonqueror
Sztem nem maga a csávó a szánalmas,hanem az ország ahol népszerű lehet.
Gyűlöltem amikor a munkahelyen minden harmadik embernek ez volt a csengőhangja,meg tuti,hogy negyedóránként valaki kimondta a bűvös szót, bikicsunáj.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Már megérte átkapcsolni a TV2re, sírtam a casting sztárokon 😀
Sugera Bugera ftw!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Anyám mi a szar ez a tv2-n??? Casting sztárok? pffFarky
bikicsunáj okvetlen kellett, már mikor slágertéma volt akkor is sokalltam
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Anyám mi a szar ez a tv2-n??? Casting sztárok? pffFarky
Nagyon gyorsan elkapcsoltam.
Ezek azok a hülyék voltak akik nem jutottak tovább?
TV2 szint.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Anyám mi a szar ez a tv2-n??? Casting sztárok? pff

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Biztos csak véletlen volt ott...épp arra járt éshát a fenék az fenék,legyen az férfi vagy nő. Neki.
Amúgy sztem utasításba adták neki (és Gombinak),hogy minél többet legyenek félmeztelen.
Alekosz meg király,én adatnék neki egy guminőt.Bazzani
igen, Zordddnak is az az elmélete, hogy benne van a szerződésükben. Alekosznak guminő, nagyon nagy ötlet, remélem meghúzzák poénból. vagy karácsonyra megkapja valamelyik ledér rajongóját. Zsuzsi vesszen minél hamarabb

más, ha már ittvan a szeméttopik akkor ma Megaszar döntő, ez az 5. éved borzasztó lapos, egy részt nem láttam, most majd a döntő menni fog a háttérben, úgyis abban szerepel az összes kanditáns. tuti a csávó nyer a kettőből, eddig egy rövid bejátszásalapján nekem nem nagy kedvenc, mondjuk a csajt is egyszer láttam, és idegesített

most meg láttam holnap lesznek kihelyezett tudósítók a 3 faktordöntős szülőhelyén, ergo jönnek ide Veszprémbe is Szujóék, mekkora show. tiszta olyan, mint mikor hetente volt ugyanilyen a Big Bránernél, a 2. szériában Gézu miatt jöttek ide, de sajnos azt egyedül a műsor dolgozói nézték

nagyon rákészült erre az X-Faktor döntőre, meg úgy az egészre ősszel az RTL, de sztem bejött, lemosták a Megát. sajna tavasszal Csillagszületik lesz, amit sose bírtam, egyedül K. Fruzsinát köszönhetjük neki, de ez Höri asztala inkább
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Alekosz nagyon kemény. Vicces lesz amikor rámászik majd a Ginára. 😛FViktor93
Ez a Gina baszás közben is tuti azt ordibálja,hogy éljen szlovákia.
A férje meg egy halvérű semmi.

Viszont ez a bábjáték kegyetlen jó volt,főleg a Szandika bábú.
Jók az ilyen ökörködések.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alekosz nagyon kemény. Vicces lesz amikor rámászik majd a Ginára. 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
remélem (tuti nem) Zsuzsit viszi ki, csak nyerhetnénk a párbajon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
megtudtuk, hogy a kiskutyák mind fiúk. ugyanis ha lányok lennének akkor Alekosz tuti azokra is rámenni. dugná Ginát, sőt Leonidát is, hihetetlen

Éva ma azt mondom, hogy Leonidaszt viszi ki, és simán elképzelhetőnek tartom, hogy nyerhet. kiállhatatlan picsa, de legalább csinál valamit

Jerzy meg lehet, hogy bimbódzna Gigivel, de én láttam, hogy ő volt véletlen ott, amikor Leo felvette a tangát, és később a seggét is megfogta LOL. persze lehet csak véletlenkonqueror
Biztos csak véletlen volt ott...épp arra járt éshát a fenék az fenék,legyen az férfi vagy nő. Neki.
Amúgy sztem utasításba adták neki (és Gombinak),hogy minél többet legyenek félmeztelen.
Alekosz meg király,én adatnék neki egy guminőt.
Annyit érne emberileg és kinézetileg is mint az a cigányZsuzsi.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
megtudtuk, hogy a kiskutyák mind fiúk. ugyanis ha lányok lennének akkor Alekosz tuti azokra is rámenni. dugná Ginát, sőt Leonidát is, hihetetlen

Éva ma azt mondom, hogy Leonidaszt viszi ki, és simán elképzelhetőnek tartom, hogy nyerhet. kiállhatatlan picsa, de legalább csinál valamit

Jerzy meg lehet, hogy bimbódzna Gigivel, de én láttam, hogy ő volt véletlen ott, amikor Leo felvette a tangát, és később a seggét is megfogta LOL. persze lehet csak véletlen
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 089 — Saturday Night Lights
http://comment.blog.hu/2010/12/17/valo_vilag_4_a_kihagyott_ziccer

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Logikailag a legfrappánsabb egy olyan párbaj, ahol Éva vs. Az-egyik-házaspár. Majd a házaspár-tag kiesik. Dramaturgiailag szinte tökéletes.
Majd sztárvendégnek beköltözik Szíj Melinda.Sobri Jóska
Szíj Melinda inkább a Csernus-show-ba menjen 😛fetomy
Szíj Melinda sajnos a TV2 frencsájz-arca, nem a reteklubé!




több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Logikailag a legfrappánsabb egy olyan párbaj, ahol Éva vs. Az-egyik-házaspár. Majd a házaspár-tag kiesik. Dramaturgiailag szinte tökéletes.
Majd sztárvendégnek beköltözik Szíj Melinda.Sobri Jóska
Szíj Melinda inkább a Csernus-show-ba menjen 😛
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 321 — Invisible man
Az mekkora show, hogy az ember felmond a munkahelyén hátha megnyeri a sok lóvét és 4 nap után kiesik :rolleyes: 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Logikailag a legfrappánsabb egy olyan párbaj, ahol Éva vs. Az-egyik-házaspár. Majd a házaspár-tag kiesik. Dramaturgiailag szinte tökéletes.
Majd sztárvendégnek beköltözik Szíj Melinda.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Zsuzsinak van két fekete aduásza ne feledjük 😛JayB
Jaja. Én várok egy olyan védőbeszédet, hogy: "ha engem tartotok bent játszok majd velük" 😛